Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Krajnje neukusan komentar sa tvoje strane...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Milan wrote:Krajnje neukusan komentar sa tvoje strane...
Najblaze receno neukusan :!:
Ne mogu da verujem da navijac Vojvodine moze da napise ovako jadan komentar za momka koji to nikako nije zasluzio i kome zbog prosle sezone i svega sto je u njoj istrpeo treba skinuti kapa!
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

Već smo ponešto uradili, zar ne? Doveli smo uglavnom odbrambene igrače, a pregovaramo s još trojicom iz tog dela ekipe – Milanom Stepanovim, Ninom Pekarićem i Radoslavom Batakom, dobrim igračima i ljudima, koji bi jednog dana mogli ostati u klubu da rade. Istovremeno, orijentisani smo i na napad, pa u svojim redovima želimo da vidimo Nikolu Simića iz Javora, koji je postigao 13 golova u proteklom prvenstvu. Šta će biti s Olembeom i Songom – ostaje da se vidi. Ne bih da pričam o njima unapred.
сад сам 99 посто сигуран да смо остали без Сонга и Олембеа, ложили су нас навијаче и јавност недељу дана, а сада ми се све чини да од овог неће бити ништа, дај Боже да грешим, ал опет ћемо испасти будале. глупе су ми сад ове Батине умерене изјаве , после толко помпе свуда ових дана. :roll:
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Vladimir Buac je igrao kod ama bas svakog trenera, a promenio ih je u Vojvodini poprilicno. VB niti je skup niti na silu uteran u ekipu. Jednostavno, igrac je koji ostavlja srce na terenu.

Koliko je realno da Batak dodje u Vojvodinu, ne znam, ali ako dodje, bice najbolji odbrambeni igrac u nasoj ligi. Batak je prava zver na terenu i nema tog igraca kod nas koji ce da se naigra pored njega.
User avatar
Commendatore
Posts: 55
Joined: Tue Jul 07, 2009 12:03 pm

Post by Commendatore »

Vidim da ovde ljudima nije jasno kako rastu i padaju cene igracima ali ok...ne zelim raspravu ali Song da vredi 300 hiljada moze da kazem samo covek koji nema veze sa fudbalom i prati samo nasu ligu gde se treceligasi dovode za te pare.Znas li da ni jedan ali ni jedan igrac trabzona se ne moze kupiti za te pare!!!pitaj proveri pa pricaj...
A kako mu je porasla cena pa lepo...osvojio je 2 titule i kup bi standardan igrac galate i igrao Evropu,tu mu je cena znatno skocila nebitno sa godinama...on je standardan igrac!!!Istovremeno je kapiten Kameruna a zna se koje sve meceve kamerun igra...
Njegova cena je bila 2,5mil kada je trebao da predje u trabzon ali zbog isteka ugovora je otisao free i njegove licne zelje.Dok je bio igrac w.hema mu je pala cena zbog povrede dok je bio na pozajmici u Kelnu...a postigavsi sve sa Galatom mu je duplo porasla.jer kapiras sad?
I raspitaj se malo pa vidi dal ima neki igrac koga je trabzon prodao za manje od 500 000 mada je i to malo u poslednjih 5 god...a da mu nije isteko ugovor!!!
I necemo vise o Songu...ali ne mogu a da ne reagujem na glupe komentare...ispasce Song najjeftiniji igrac u timu Vose

I jos nesto do sada je na 3 igraca Trabzon potrosio vise od 2mil,jedan Tjikuzu iz Istanbula je vredeo vise od miliona...zar mislis da ce najboljeg igraca odbrane prodati za 300 000? :roll:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Оклевање афричких фудбалера да дођу у Србију? Ван позива Буача? Заиста горка и тужна реалносрт српског фудбала!
Слажем се са оним што је написао Александар. Буки сем огромног срца и љубави мало је шта показао на терену(наравно не све својом грешком).
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Otkud onda upravi hrabrosti da siri tu pricu o Songu?Slicna prica je i sa ostalima,jedini koji ce mozda doci u klub je Pekaric.Razocaran sam,dosta sa tim obmanama!Ispadamo smesni.Uprava izlazi sa pricama o pregvorima sa igracima za koje zna da su sanse miniminimalne,pa to onda znaci da potencijalnih pojacanja nema,uleteo nam slucajno taj Rumun i to je to.Videcemo jos da li je i on pojacanje ili jos jedna varka
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Iskreno mislim da se previse blebeta oko ovoga aj da vidimo sta ce biti pa onda da.......
Mada meni ce biti drago ako se vrati Stepi :)
On Song i Olembe i .
Mada mi jos uvek nije jasno zasto smo se tako olako odrekli Stefana Djurovica?? veelika greska!

ps ipak sam ja pre 1no 20tak dana dobro namirisao da ce mozda da nam se vrne Milan Stepanov :)
i ako moze neke slike sa treninga da se ubace..
User avatar
Commendatore
Posts: 55
Joined: Tue Jul 07, 2009 12:03 pm

Post by Commendatore »

max wrote:Otkud onda upravi hrabrosti da siri tu pricu o Songu?Slicna prica je i sa ostalima,jedini koji ce mozda doci u klub je Pekaric.Razocaran sam,dosta sa tim obmanama!Ispadamo smesni.Uprava izlazi sa pricama o pregvorima sa igracima za koje zna da su sanse miniminimalne,pa to onda znaci da potencijalnih pojacanja nema,uleteo nam slucajno taj Rumun i to je to.Videcemo jos da li je i on pojacanje ili jos jedna varka
Zato sto je zaista bilo price sa Songom cak su i turske novine to prenele...sad da l je bilo ozbiljnijih pregovora ne zna se.Mozda je Bata odresio kesu i dace milion i po za njega ako se dogovore to je vec realnija cena jer svi ostali koji se pominju su slobodni igraci,znaci sve pare na Songa.Al onda se postavlja drugu pitanje...ko ce da daje plate tim igracima???Ince ne znam dal znate ali Song prima nedeljnu platu od 23000e u Trabzonu:D,ali bez zezanja i treci je najplaceniji igrac u timu.O tome se radi,mogu da ga dovedu,RECIMO...da ga kupe.Ali nece on zbog toga igrati ovde...pa ovde Kizito ima 400-500e nedeljno :lol:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

He,pregovori,pa tako mozes pregovarati i sa Ronaldom.Pregovaras a niti imas mogucnost da ga dovedes niti on to zeli i onda pregovori propadnu.Nije mi jasno ni to zasto ljudi misle da ce Bata izvaditi novcanik i platiti nekog igraca,zasto bi on to uradio?Klub nema para i kako se onda to pregovara?Ovi ostali svratili na godisnji u NS,zvali ih na kafu u klub i niko ne moze da kaze da nisu pregovarali.Ma mozda i nisu oni krivi sto obmanjuju,kriv sam ja sto poverujem u sve to.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Још једанпут да напоменем да је једини проблем код Сонга његов страх од доласка у Србију!
podbara wrote: Što se tiče Songa, uopšte nije problem da li Vojvodina želi da ga plati. Finansijski deo je bio dogovoren. Problem je bio u tome što se Kameruncu nije dolazilo u Srbiju!!!!. :oops: :oops: :oops:
User avatar
Commendatore
Posts: 55
Joined: Tue Jul 07, 2009 12:03 pm

Post by Commendatore »

Mozda je to samo izgovor zbog velike buke koju su napravili...poznajuci njega(ne licno naravno) mislim da bi dosao ako bi bili ispunjeni finansijski delovi ugovora sto je malo verovatno...samo izgovor..ali nebitno vratimo se realnosti dosta price o Songu.
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Post by Panucci »

Veliki pozdrav svima...vidim da se ovde dosta pazljivo sve prati i komentarise sa puno zara...pozdravljam takav odnos prema voljenom nam klubu.
Sto se transfera tice, ko kanda da smo opet ispali smesni...ali, treba to gledati sa vedrije strane...zapravo je to vid svojevrsnog psiholoskog rata koji uprava vodi protiv timova iz grada juzno od naseg...sad su se oni uplasili da cemo mi jako da ojacamo, pa nece koncentrisano odraditi pripreme, i onda ima lagano da im uvalimo par komada svakom!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Panucci wrote:...iz grada juzno od naseg...
Di s' ti to vid'o neki grad juzno od Novog Sada? :greenbutt: :rolll:
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Post by Panucci »

Radoye wrote:
Panucci wrote:...iz grada juzno od naseg...
Di s' ti to vid'o neki grad juzno od Novog Sada? :greenbutt: :rolll:
Cuj vid'o, hod'o....Solun, Atina....:) evo da ispravim svoje prethodno javljanje...umesto "iz grada juzno od naseg", neka bude "iz zaseoka juzno od naseg Grada" :)
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti
Post Reply