Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Ne znam zbog čega se po svaku cenu želi dovesti plej, odnosno polušpic, kada su nam potrebniji igrači na drugim pozicijama. Tu pre svega mislim na levo krilo, ali i na klasičnog napadača. Jako je potrebno da imamo brze bočne igrače. Na desnoj strani tu je Smiljanić, dok je leva strana problematična, pošto je tu neprikosnoveni sporać Tadić. Ako ostane, nema sumnje da će ga ponovo gurati da igra i zato mislim da Tadića treba prodati po svaku cenu. U napadu već imamo Aleksića, koji je zapravo polušpic, i uz njega je neophodan jedan pravi centarfor, pored koga bi Aleksićev realizatorski kvalitet došao do izražaja. Kada bi Buač nekim čudom ostao, taj problem bi bio rešen. Mrđa je igrač koji ne može da se podredi kolektivu i kao takav se ne uklapa u koncepciju ekipe koja teži raznovrsnosti u igri. Zato je ključno pitanje kada se radi o Mrđi – može li on da promeni svoj način igre? Hucišvili takođe nije klasičan centarfor, njega vidim jedino kao alternativu za Aleksića, s obzirom da se prošle sezone videlo da njih dvojica nikako ne mogu igrati kao napadački tandem.
Sve u svemu, nadam se da ljudi u klubu već imaju neku viziju tima za narednu sezonu. Međutim, teško je verovati da će ekipa već do 1. jula biti zaokružena.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Morali bi pozuriti sa tim pojacanjima,ekipa treba i da se uigra.Fali tu jos dosta toga,a meni pozicija stopera nikako ne da mira.Sta se desava sa tim Trajkovicem i Gasicem?Da se samo to ne izjalovi.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

Ajde ljudi da probamo da rezimiramo koji nam je trenutno najbolji tim, pa da onda vidimo šta će se dešavati dalje:

golman - 1. Brkić

odbrana - 2. Vulićević, 3. Kizito, 5. Lovrić, 6. Karan (+ Peković i Smiljanić)

sredina - 4. Ađuru, 7. Đurovski, 8. Tadić, 11. Grozdanoski (+Tumba, Pop)

napad - 9. Aleksić, 10. Mrđoni (+ Hucišvili i Stjepanović)
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Sa takvim timom nema titule.Pop i Grozdanoski napolje,Djurovski na klupu,Trajkovic unutra,Gasic na klupu,jedan dobar plej unutra,plus napadac za klupu ili sistem 4-4-2 i eto tima za titulu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

ice wrote:Sa takvim timom nema titule.Pop i Grozdanoski napolje,Djurovski na klupu,Trajkovic unutra,Gasic na klupu,jedan dobar plej unutra,plus napadac za klupu ili sistem 4-4-2 i eto tima za titulu.
Pa jeste brate, baš tako, treba nam čitav novi vezni red.
I što su zapeli sa tako skupim igračima, u Srednjoj i Južnoj Americi su i ekstra igrači za dž. Kostarika razbucala Amere 3-1 pre 20 dana, onakve golove davno ne videh, a skoro svi igrači im igraju u domaćoj ligi i koštaju po 100-150.000.

http://www.youtube.com/watch?v=XntZlArRNW4
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Po b92, golman Hajduka koji je ovde spominjan kao zamena u slucaju odlaska Zeljka Brkica nasao novi klub
http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy ... _id=367972
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Brkic

Vulicevic (?) Lovric Kizito

Adjuru Tadic (?) Buac

Aleksic Mrdja

Mislim da smo i dalje tanki na pozicijama centarhalfa i veznog igraca.

Neki predlazu da igra Karan, ali bih ja radije doveo jednog iskusnog centarhalfa a Karana i Smiljanica stavio na klupu. Sto se tice Pekovica ne znam sta bih rekao jel nije igrao dovoljno utakmica da bih mu ocenio kvalitet.

Sto se tice veznog igraca tu apsolutno nemamo resenje jer nijedan od nasih tzv. veznih igraca nema kvalitet za borbu na tri fronta.

U napadu ne bi trebalo kupovati nikoga pod uslovom da Buac ostane u timu ali ne znam da li bi ga trebalo opet vratiti u spic ili da igra neku vrstu poluspica.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

limanfkv wrote:Babic je, po meni, nemoguca misija.
Ne razumem zbog cega je za nas Dejan Babic nemoguca misija?

Bio je najbolji igrac Borcna na putu ka visem rangu, prosto je neverovatno sa kakvom lakocom igra, kako ima lucidna proigravanja, brzinu, igru glavom...Vec sada je kompletan igrac, a tek mu je 20 godina...

Inace i sam je rekao da bi mu dolazak u Vosu bio veliki koran napred u karijeri, veoma je skroman i cvrsto stoji na zemlju. Nije ga promenilo to sto je skrenuo paznju na sebe vodecih timova naseg fudbala...

http://www.youtube.com/watch?v=LeJxF8o1JAQ

http://www.youtube.com/watch?v=zwFcbQh8 ... re=related


p.s. Po nekim pokretima, barem mene, malo podseca na slavnog kapitena Liverpula :wink:
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Dejane ti se uhvatio za tog Babića , pa samo tako. Rekao sam i ponavljam, po snimku se vidi da je dobar i perspektivan igrač, ali prihvati činjenicu, on je samo jedan od onih koje smo pokušavali da prezentujemo klubu, međutim on je nemoguća misija između ostalog zbog toga što se klub za njega nije interesovao ni jednog sekunda, možda nisu ni čuli za njega. Jedino ga vi ovde pišete, ili na komentarima na B92, međutim FK nije ni sekunde pomislio na tog Babića, a lepo je što on hoće u Vojvodini, ali mnogi hoće pa ništa...

Klokotnicka_bitka potpuno si u pravu. Samo ja koliko sam im igrača napisao, a 1 naš je ko 5 njihova po ceni, a oni svi reprezentativci...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Dajte ljudi sta ste zapeli vise za te Juzno Amerikance, da se ja pitam zabanio bih nasim klubovima da dovode igrace iz juzne Amerike, pogotovo iz Brazila, 1000 ih je bilo u Srbiji, a ni jedan se nije pokazao, osim onog Ekvadorca Kastilja!Osim dobre tehnike ne poseduju nista, i to se pokazalo jedno milijardu puta!
Treba da se baziramo na domace igrace, poput malog Babica, a ako vec nema u Srbija onda potraziti u zemljama okruzenja gde talenta ne nedostaje uopste, a sigurno ce se brze i lakse uklopiti u novu sredinu!
Dakle manite se tih jeftinih Kostarikanaca, Slavadoraca, a pogotovo raspalih i izvikanih Brazilaca!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Koral wrote:Dejane ti se uhvatio za tog Babića , pa samo tako. Rekao sam i ponavljam, po snimku se vidi da je dobar i perspektivan igrač, ali prihvati činjenicu, on je samo jedan od onih koje smo pokušavali da prezentujemo klubu, međutim on je nemoguća misija između ostalog zbog toga što se klub za njega nije interesovao ni jednog sekunda, možda nisu ni čuli za njega. Jedino ga vi ovde pišete, ili na komentarima na B92, međutim FK nije ni sekunde pomislio na tog Babića, a lepo je što on hoće u Vojvodini, ali mnogi hoće pa ništa...

Klokotnicka_bitka potpuno si u pravu. Samo ja koliko sam im igrača napisao, a 1 naš je ko 5 njihova po ceni, a oni svi reprezentativci...
Ti si video samo po snimku da je dobar igrac, da si pratio malo vise desavanja u drugoj ligi i mozda neku utakmicu na kojoj je nastupao, taj utisak da je dobar igrac bi ti bio mnogo veci...

Da li mozda imas informacije na koga ljudi iz kluba misle i za koga se interesuju, slobodno podeli sa nama :lol:

Lepo je sto si pisao o tim stranim igracima, ali moras znati da dovodjenje igraca ne ide po principu igrice Football Manager :wink: Cak i karakteristike igraca i cene sa onog svabskog sajta nisu bas merodavne!
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Danas mi u Stepanovicevu , Lane Jovanovic rece da je taj Rumun , djavo od igraca i da bi nam bio ogromno pojacanje .
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Dobro Dejane, nema potrebe da si nervozan, ja jesam pisao o nekim igracima ali ne po 100 puta kao ti za ovog Babica. Mozda je decko dobar fudbaler ali ne da nam zauzme 100 strana sada... Kao da si mu licni menadzer ili rodjak.. Nazalost ne pratim drugu ligu , ali sam igrace koje sam ja napisao pratio i gledao, pa tako ne znam kakvu igricu pominjes, ne igram te igrice i ne idem na nemacke sajtove :wink:

Ne znam za koga se trenutno interesuju, ali su nekoliko njih pominjali, medjutim Babica niko osim tebe :wink: tako da od toga za sada nista
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

SIVA EMINENCIJA wrote:Danas mi u Stepanovicevu , Lane Jovanovic rece da je taj Rumun , djavo od igraca i da bi nam bio ogromno pojacanje .
to bi po meni bio veci transfer od papadopulusa u dinamo !
Post Reply