Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Slobo ja bas mislim da mi trebamo totalno da izmenimo tim. Ova ekipa igra vec tri godine zajedno sa nekim manjim izmenama i mnogima je dojadilo u Vosi i zele da odu. A vec sam jedno napisao da ova ekipa zna da igra samo ziheraski na 4-2-3-1 i to zahvaljujuci trenerima koji su je vodili u poslednje dve godine. Nesto je Brzic uspeo da promeni ali ne dovoljno jer su i Beki a onda i Dzimi vratili totalnu defanzivnu orjentaciju u nasu igru. Bas zbog toga, ja mislim da bi trebalo prodati igrace koji su vec dosta u klubu i dovesti dostojne zamene, a oni ce sa novim trenerom praviti novu taktiku i nadam se konacno poceti da igraju fudbal.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

Slažem se da nam treba sveža krv, mnogi igrači su se zasitili igranja u našoj ligi (Kizito, Đurić) a i pitanje je za neke igrače da li imaju kvalitet za najviše ciljeve (Popović, Stošić, Buač). O ovim Lazetićima, Vukajlovićima... ne želim ni da pišem.
Mislim da naši igrači teško da mogu da ispoštuju 4-4-2 formaciju koja zahteva mnogo više trčanja kod veznih igrača a kod nas je tu posebna priča.
Ne bi Brzića posebno odvajao od ostalih trenera (Brzić je samo protiv Inđije u kupu probao 4-4-2 i posle debakla nastavio sa 4-2-3-1), setimo se samo petarde na marakani i još nekih kikseva protiv autsajdera. Počeo je da igra kada je zaostao za drugim 15 bodova a četvrtom bežao 15 bodova. Svi treneri koji su bili čuvali su svoju poziciju sa tom ziheraškom igrom. Jedinog kojeg bi izdvojio je Miki Rajevac koji je pronašao tu formulu za ovu ekipu a ostali su se samo nadovezivali na njegov rad!
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Ljudi gotovo je, dobili smo prva pojačanja! Vulićević i Ajuru , tandem iz Javora definitivno će igrati od naredne sezone u Vojvodini! Ova informacija potvrđena je iz prve ruke iz Javora, gde su čelnici ovog kluba izjavili da su dobili najbolju ponudu od Vojvodine.

Vest je već objavljena na nekoliko mesta -- http://www.fkjavor.com/index.php/News/V ... odini.html

http://www.mojsport.net/blog/jelen-supe ... /1188.html

http://en.wikipedia.org/wiki/FK_Vojvodina

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=366538
Last edited by Koral on Wed Jun 17, 2009 1:47 pm, edited 2 times in total.
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Koral wrote:Ljudi gotovo je, dobili smo prva pojačanja! Vulićević i Ajuru , tandem iz Javora definitivno će igrati od naredne sezone u Vojvodini! Ova informacija potvrđena je iz prve ruke iz Javora, gde su čelnici ovog kluba izjavili da su dobili najbolju ponudu od Vojvodine.

Vest je objavljena i na sajtu Javora -- http://www.fkjavor.com/index.php/News/V ... odini.html
E bas mi je drago :D
Samo napred Vojvodina!!!
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Po meni Brzic je posebna prica. Cim je dosao u klub odigrao je 4-4-2 u Indjiji sa dva nova igraca Tumbom i Koracem i kako je sam priznao pogresio je debelo i posle toga nastavio je je sa tom cuvenom 4-2-3-1. U jesenjem delu sa Kacarem to je dosta dobro izgledalo, a onda posle prodaje kicme tima i bez pravog napadaca on je trazio igru ali je nije bilo. Tome treba dodati i da su iz kluba najavljivali titulu i kako su odmah posle prvog poraza u Smederevu gde smo bili mnogo bolji kaznili igrace, tj hteli da ih kazne. Onaj poraz na marakani ne prihvatam jer je to i onako igrano za cigane :oops: , jer im je trebala sto ubedljivija pobeda zbog gol razlike, kako bi uspeli stici grobare, tj izjednaciti se sa njima po gol razlici.

ps. drago mi je sto su Adjuru i Vulicevic presli kod nas, sada neka pokazu kvalitet i opravdaju nasa ocekivanja
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

Da smo u slobinom vremenu sigurno bi izvadili utoke, stavili ih u gepek i pravac tzv. marakana na trening :D :D

Secam se bas Adjurua u NS koji je bio 10 u glavu za Popa tj imao je zadatak da krlja na sredini i dodaje (prvenstveno) krilima ili bekovima i nije se kurcio tako sto ce boze moj svaki napad ici preko njegovih nogu. Iz tih (vec malo maglovitih) 90 min delovao mi je stasit i disciplinovan ako ga Stepi dovede u red.....

Sta je sa Bukijem, Aleksicem, Brkicem?
I Bog je Slaninar...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Odlicno je sto smo doveli dva kvalitetna igraca, koja mogu odlicno da se podrede kolektivu! Djura i Vulicke su zaista pravi profesionalci koji zive sportskim nacinom zivota!

Nadam se da cemo uspeti da dovedemo nekog od tri kvalitetna i perspektivna stopera Gasic (Napredak), Vilotic (Cuka) i Trajkovic (Hajduk)...Luka Pejovic(Mogren) koji igra levog beka ili veznog...Dejana Babica (BSK) odlicnog, mladog veznjaka, a treba napomenuti da je Davidov slobodan igrac.

Vazno ce biti da se odredi dobra, prava i postena selekcija, da se zahvali na saradnji Mijatovicu, Vukajlovicu, Lazeticu, Pekovicu, Djalovicu da se nadju novi klubovi Stosicu, Popovicu i mozda Tadicu i Lakicu...

Za sada je dobro krenulo :wink:
Last edited by Dejan on Wed Jun 17, 2009 3:31 pm, edited 1 time in total.
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

@Milane

taj komentar je cista glupost. Ne postoji opcija da Mrđa ide u Zvezdu, ne samo zato što ga Bata neće prodati, već zato što Mrđa to ne želi.

Evo šta kaže Mrđa i kako razmišlja:

"Otišao bih ako stigne neka ekstra ponuda. Pošto je to malo verovatno, ostajem u Novom Sadu, vidim da pravimo odličan tim i borićemo se za vrh tabele i titule“

Povratak na Marakanu?

„To su nebuloze, neozbiljno je i pričati o tome, Zvezda je za mene zauvek zatvoreno poglavlje"
User avatar
Milan
Posts: 4312
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Drago mi je ako je tako. Meni je bilo zanimljivo, pa rekoh da podelim taj komentar i sa vama. Btw, odakle si izvukao ovo?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Milan wrote:Drago mi je ako je tako. Meni je bilo zanimljivo, pa rekoh da podelim taj komentar i sa vama. Btw, odakle si izvukao ovo?
Sa nekog sajta, bas danas sam citao to. Ako te bas zanima pogledacu da nadjem i stavim link.
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

Milan wrote:Drago mi je ako je tako. Meni je bilo zanimljivo, pa rekoh da podelim taj komentar i sa vama. Btw, odakle si izvukao ovo?
колко ја знам то је цео интервју што га је Мрђа дао Новостима, и одакле је Б92 извукао само најбитније.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

madda fakka wrote:
Da smo u slobinom vremenu sigurno bi izvadili utoke, stavili ih u gepek i pravac tzv. marakana na trening :D :D
Очигледно је да смо и ми ојчали у задњих десет година?!
Сјајан потез, тако се гради велик и моћан клуб. Да ли нам баш толико требају Вуличевић и Ајуру? Ја мислим да не али зато смо демонстирали силу и умешност и отели двојицу играча који су већ били виђени код близанаца.
Бог зна шта нас чека? Када им нисмо дали Степанова ускоро се у клубу појавила финансијска полиција. Када им нисмо дали Качара били смо сведоци срамотног хапшења Буторовића.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

b92 wrote: 11.06 Sportski direktor Crvene zvezde Ivan Adžić boravio je u Ivanjici gde je razgovarao sa čelnicima Javora oko transfera Miroslava Vuličevića.

24-godišnji Vuličević igra na poziciji desnog beka, a zimus je u Antaliji debitovao i za reprezentaciju Srbije. Prema nezvaničnim informacijama, Vulićević je bliži Crvenoj zvezdi nego Partizanu, koji je prvi pokazao interesovanje.

Pregovori Zvezde i Javora oko angažovanja desnog beka usledili su kao logičan sled događaja, nakon što je sa "Marakane" saopšteno da je Dušan Basta, najveća želja trenera Vladimira Petrovića, u ovom trenutku preskup za crveno-bele.

Ukoliko postignu dogovor oko Vulićevića, crveno-beli će u novoj sezoni imati bekovski par iz Ivanjice, s obzirom na to da je prelazak Nikole Ignjatovića (25) gotovo izvestan.
07.06 2009
Miroslav Vulićević, desni bek Javora, mogao bi ovog leta da postane igrač prvaka Srbije, Partizana.

Iako je Ivan Tomić rekao da Partizan ima dva desna beka pod ugovorom, Ivana Stevanovića i Bogdana Stevića, Ivaničanin koji je igrama tokom prethodne sezone stigao do nastupa za reprezentaciju Srbije mogao bi da pojača konkurenciju. Eventualni odlazak Ivana Stevanovića učinio bi transfer Vulićevića još izvesnijim.

Miroslav Vulićević je rođen 29. maja 1985. godine, u Javor je stigao iz čačanskog Borca početkom 2007. godine. U sezoni u kojoj je Javor bio najprijatnije iznenađenje Superlige odigrao je 31 utakmicu za tim iz Ivanjice a igrama u jesenjem delu prvenstva zaslužio i poziv u reprezentaciju Srbije. Debitovao je u prijateljskoj utakmici sa Poljacima u decembru.
:lol: :lol: :lol:
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Kada igrac izmedju zvezde i Vojvodine odabere Vojvodinu.. to je vec jako ozbiljna prica
Post Reply