Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Gojko Kacar uopste nije u kombinaciji za danasnji mec sa Ajntrahtom,protiv koga evo vec posle 15 minuta vode golom Pantelica.
Nikola Petkovic starter!!!! (nosi broj 3 na dresu)
Savo Pavicevic i Branko Jelic na klupi

edit:
nemci su puni pohvala za igru Petkovica na debiju

Image
Image

evo i malo statistike sa njegovog debija
Image
Image

Edit 2:
ajd samo da dodamo da se i Lane upisao i ovaj vikend,a da je Despot porazen kuci 1:0
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo link gde mozete pogledati gol Jovanovica,ali i jos jedan zanimljiv detalj.Naime,u jednom momentu Mbokani nije hteo da posalje pas ka Lanetu i ovaj se strasno naljutio,odmah je poleteo ka treneru (tuzibaba :lol: ) i trazio zamenu,bacio rukavice... uostalom,pogledajte :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=KO4nbezg ... annel_page
Image
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

RUSIJA

CSKA je otputovao na drugi deo priprema u Tursku.Tamo ce boraviti do 17. februara.Medju putnicima je naravno i Milos Krasic.Za sada imaju dogovorene susrete sa hrvatskim Osijekom(5.) i slovackom Zilinom (8.).

Dinamo Moskva je izgubio u prvoj utakmici na pripremama od danskog Kopenhagena sa 1:0.Joca Tanasijevic nije igrao.

Image

I Amkar Perm, je otisao na pripreme u isto mesto u Turskoj gde i Dinamo (Belek ? tako nesto...)a da li je i Predrag Sikimic tamo nisam siguran..Imaju dogovorene meceve sa Ostendeom,Randersom (Danska), Dinamo (Bukurest), kao i sa ruskim Sinjikom.

Milan Vjestica je slobodan igrac.Uprava Sinjika je sa njim i jos trojicom najplacenijih igraca raskinula ugovore,usled losije finansijske situacije nakon pada u II ligu.

SPANIJA II

Real Murcia [0 - 1] Rayo Vallecano
Ranko Despotovic zamenjen je u 76. minutu utakmice.


CESKA

Sigma - 1.HFK Olomnec 3:0 (2:0)
Darko Suskavcevic igrao je svih 90 minuta.I Sigma se seli u toplije krajeve,odn. u Antaliju,bas kao i Vosa sa kojom ce imati i prijateljsku utakmicu.Bice to ujedno i prilika da se Darko sretne sa bivsim klubom.

UKRAJINA

«Крымтеплица» — ФК «Харьков» — 1:0
Ser Sasa Todic branio je svih 90 minuta u prvoj pripremnoj utakmici.Harkov je, ako se ne varam, prvoligas.

Tavria - Terek 1:3
I Tavrija je otputovala u Tursku,a medju putnicima se nasao i Slobodan Markovic.U prvoj utakmici su porazeni,a ugovoreni su mecevi i sa poljskim Zaglebjem, gruzijskim Dinamom, kao i sa beloruskim Vitebskom.

PORTUGAL

Belenenses [1 - 3] FC Porto
Milan Stepanov ni na klupi. :?

MADJARSKA

Debrecin je takodje otisao na pripreme u Tursku, a sa njima i Igor Bogdanovic i Lorant Olah.
Image

Ronald Habi nije otputovao na pripreme sa Siofokom,a mozda je i vracen u Ujpest ako mu je istekla pozajmica.

Kerman tartományi válogatott - Vasas 1-6
Sasa Dobric igrao je celu utakmicu i namestio je jedan gol.Inace ove je izreseto Petar Divic.

Fehervar je izgubio od hrvatskog Dinama sa 1:0, a od neke zagrebacke Lokomotive sa 2:0.Ilija Radovic je igrao protiv Dinama svih 90 minuta.

NEMACKA

Hertha BSC [2 - 1] Eintracht Frankfurt
Voja je iznad sve vec rekao sve za ovu utakmicu.I drugi gol je postigao Pantelic.Herta se nalazi na 2. mestu na tabeli odmah iza Hofenhajma!Nadamo se da cemo Kacara videti vec u narednim utakmicama.

Hoffenheim [2 - 0] Energie Cottbus
Branko Jelic i Savo Pavicevic presedeli su mec na klupi.


ITALIJA

Fiorentina [2 - 1] Napoli
Vlada Avramov na tribinama.

Treviso [3 - 2] Brescia
Vlada Smit 90 minuta u utakmici punoj preokreta.


BELGIJA

Standard Liege [3 - 0] Roeselare
26' [1 - 0] M. Jovanovic

Image
Image

Voja je sve rek`o :wink:


LETONIJA

Image
28. januara Sasi Cilinseku je bio 27. rodjendan.Srecan rodjendan i da opet bude prvak sa Venpilsom.


POLJSKA

Izgleda da je Miroslav Opsenica u LKS Lodju 13.to plasiranoj ekipi I lige.


CRNA GORA

Zarko Belada vratio se u budvanski Mogren.U prijateljskoj utakmici savladali su Lovcen sa 1-0.Belada je igrao svih 90 minuta.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

mislim da je jedan od Turijinih omiljenih igraca Dragan Sarac postao igrac Spartak Zlatibor Vode :lol:
Image
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Voja wrote:mislim da je jedan od Turijinih omiljenih igraca Dragan Sarac postao igrac Spartak Zlatibor Vode :lol:
Pa zar on nije igrac Spartak Zlatibor Vode vec godinu dana, otkad smo ga mi oterali?!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Grba_NS wrote:
Voja wrote:mislim da je jedan od Turijinih omiljenih igraca Dragan Sarac postao igrac Spartak Zlatibor Vode :lol:
Pa zar on nije igrac Spartak Zlatibor Vode vec godinu dana, otkad smo ga mi oterali?!
Igrao je u Laktasima,cak i poneki gol dao :lol:
Image
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

RUSIJA

CSKA MOSKVA

ПФК ЦСКА – «Сагета» (Румыния) – 2:1
Drugi tim CSKA je savladao rumunsku Sagetu na pripremama sa 2:1,Milos Krasic nije igrao na ovoj utakmici.

ПФК ЦСКА - "Осиjек" - 4:0
Milos Krasic bio je strelac 3 gola u 52. minutu.Igrao je 75 minuta.Odlicno je iskoristio odlican pas jednog saigraca i pretrcao golmana,i rutinski plasirao loptu u mrezu.
Image
GOL KRASICA

Takodje Milos Krasic dao je intervju za jedne,cini mi se turske, novine...Intervju mozete pogledati OVDE. Krasa je objasnio da ga ne zanima preterano prica o Realu i da zapravo spanci nisu kontaktirali kontketno nikoga u klubu.Tu je jos ponesto pricao o Ziku,hvalio ga uglavnom...Osvrnuo se i na predstojeci duel u kupu UEFA sa Aston Vilom i naglasio da je CSKA u "top 5" ekipa za osvajanje trofeja.Sto se tice reprezentacije , novinar je izjavio da se cini da postaje oslonac igre, na sta je odgovorio da tim Srbije nema lidera nego svi podjednako dobro rade svoje zadatke...i tako.Ko hoce da procita ,a ne razume ruski , moze da prebaci u odgovarajuci jezik pomocu Google-ovog Language Tool-a.

DINAMO MOSKVA

«Динамо» (Москва, Россия) – «Униря» (Урзичени, Румыния) – 2:3 (0:3)
Kombinovani tim Dinama porazen je od rumunske Uniree sa 3:2,Joca Tanasijevic nije igrao.

CESKA

SK Sigma Olomouc - Vojvodina Novi Sad 0:2 (0:2)
Darko Suskavcevic igrao je svih 90 minuta protiv svog bivseg kluba.Inace trener Sigme je nahvalio Vojvodinu rekavsi da je njegov tim naleteo na snaznog i iskusnijeg protivnika,i nada se da su njegovi igraci izvukli pouke iz ovog meca.
Image

SK Sigma Olomouc – MFK Košice 1:1 (1:1)
Darko je igrao prvo poluvreme u remiju sa slovenackim Kosicama.
Image

UKRAJINA

Tavria 0-0 Panduri (Rumunija)
Slobodan Markovic igrao je 65. utakmice.

PORTUGAL

Sporting Lisbon [4 - 1] FC Porto
Porto je deklasiran u liga kupu,bile je nekih zamrzlama oko ovog meca, koliko sam cuo Porto je otisao na ovaj mec sa 3-4 omladinca + su putovali vozom....Da li je igrao Milan Stepanov ne znam , zbog jadnoce sajta Porta.

BELGIJA

Mbokani i Milan Jovanovic kaznjeni su novcano zbog incidenta na poslenjoj utakmici kada se Jovanovic naljutio sto mu Mbokani nije asistirao kod jedne prilike.Obojici je receno da im je ovo poslednja opomena i da se takve stvari vise nece tolerisati.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Veceras Laneta mozete gledati na sledecim kanalima:
Image
Image

I Herta ima na Sport klubu,ali nisam siguran da ce Kacar igrati.

LOODAK ga opet metio :lol: i to veoma lep gol glavom!!!
Image
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Moram se pohvaliti da sam danas procitao u stampi da ga je i Sepua dao za Cukaricki,u jednom prijateljskom mecu koji su dobili 2:1

Sinocnji gol Laneta

http://www.youtube.com/watch?v=l9jWg77_M3s&sdig=1
Image
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

RUSIJA

ПФК ЦСКА - "Жилина" (Slovacka) - 2:1
Image
Milos Krasic igrao je svih 90 minuta.

FK HIMKI MOSKVA
Novi dom Nenada Nastica.
Image
Arena Himki : 18,000 mesta.
Inace Himki je proslu sezonu jedva izborio opstanak,odnosno zauzeo je mesto iznad zone ispadanja.Crveno-crni resili su ove sezone da pojacaju klub kako bi izbegli rezultate iz prosle sezone.Inace, u ovom klubu ranije je igrao Dragan Mrdja.

ФК "Химки" - "Осиек" Хорватия 2:0 (1:0)
Odlicne vesti iz Turske,Nenad Nastic je na pripremama Himkija odigrao citav mec. 8)


SPANIJA

Levante [2 - 1] Real Murcia
Ranko Despotovic igrao je 66 minuta utakmice.Koliko sam shvatio Ranko je u I poluvremenu imao 2 puta u jednom napadu izglednu sansu, ali je nije iskoristio.


PORTUGAL

FC Porto [1 - 1] Benfica
Milan Stepanov presedeo je mec na klupi.


NEMACKA

Arminia Bielefeld [1 - 1] Hertha BSC
Gojko Kacar se jos nije dovoljno oporavio od povrede tako da nije igrao na ovom mecu.

Energie Cottbus [3 - 1] Hannover
Savo Pavicevic presedeo je mec na klupi,dok je Branko Jelic sansu dobio tek u zaostalom vremenu.

Eintracht Frankfurt [2 - 2] 1. FC Cologne
Nikola Petkovic igrao je svih 90 minuta.Inace otkazao je trenuru mlade reprezentacije Srbije za prijateljsku na Kipru zbog cega se Krcmarevic dosta uvredio...A skoro je dao intervju i Kurir (kao novine) gde je izjavio da mu je zivotni san da zaigra u svom rodnom gradu protiv svoje Crvene Zvezde..Zato sam izabrao ove 2 fotografije :lol:
Image
Image


BELGIJA

Kortrijk [0 - 2] Standard Liege
69' [0 - 1] M. Jovanovic


Jos jedan pogodak Laneta Jovanovica koji mozete pogledati na klipu koji je Voja postavio.Lep gol...

Image
Image
Image
Last edited by limanfkv on Mon Feb 09, 2009 9:40 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

limanfkv wrote:[b.A skoro je dao intervju i Kurir (kao novine) gde je izjavio da mu je zivotni san da zaigra u svom rodnom gradu protiv svoje Crvene Zvezde..b]
A, zašto bi smo ga se mi onda ,,sećali" na ovom forumu :oops: :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Turija wrote:
limanfkv wrote:[b.A skoro je dao intervju i Kurir (kao novine) gde je izjavio da mu je zivotni san da zaigra u svom rodnom gradu protiv svoje Crvene Zvezde..b]
A, zašto bi smo ga se mi onda ,,sećali" na ovom forumu :oops: :?:
Slazem se Turija,vec neko vreme ocu tu da izbacim po koga,tj. da odvojim zito od kukolja ... Tako ce i biti :wink:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Ispravna odluka i moram da kazem da mi je drago sto ste tako odlucili
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

а где је рођен петковић? није у НСу? и стварно кад год се појави његова слика у овој теми, имам неки непријатан осећај и стомаку, молим вас да га игноришете, уопште га не доживљам као "нашег", ђубре тешко (извињавам се на тешким речима :) )

(аха пропустио сам, дакле драго ми је да га нећу више гледати овде)
Post Reply