Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Mislim da se mora prisustvovati licno potpisivanju, ali ne u klubu vec u fudbalskom savezu!Verovatno je on sa klubom vec potpisao ali je to moralo ici na overu u fudbalski savez gde moras licno prosistvovat(cini mi se da je tako nesto)!
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Grba_NS wrote:Mislim da se mora prisustvovati licno potpisivanju, ali ne u klubu vec u fudbalskom savezu!Verovatno je on sa klubom vec potpisao ali je to moralo ici na overu u fudbalski savez gde moras licno prosistvovat(cini mi se da je tako nesto)!
Mislim da čizma nije na tu nogu, ali nema veze.Samo neka potpiše u Klubu, sa šalom oko vrata i direktorima oko sebe, uz jedno škljocanje novinarskog fotoaparata i bićemo spokojni 8)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4311
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote: Samo neka potpiše u Klubu, sa šalom oko vrata i direktorima oko sebe, uz jedno škljocanje novinarskog fotoaparata i bićemo spokojni 8)
Tako je! Bojim se da se tu još uvek dobrano pregovara oko uslova. Većina se već raduje, dok ja planiram da ostanem oprezan sve dok ne vidim zvaničnu promociju. Nadam se da ovo nećemo uprskati, a sve zarad nešto ušteđenih banknota...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Vojvodina

došli
Mihael Hucišvili (Gruzija)
Usim Nduka (Azerbejdžan)
Stojan Vranješ (Borac Banjaluka)
Miljan Mutavdžić (Javor)
idu
Veseljko Trivunović (slobodan)
Vladimir Vukajlović (slobodan)
Ljubiša Vukelja (slobodan)
Marko Đalović (slobodan)

Ovo je tekst iz novina "ALO"

Inace samo da kazem, da je jedino na ovom forumu bilo pisano oko moguceg dolaska Stojana Vranjesa i Miljana Mutavdzica u Vosu
:wink:
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

Па чекај зар није он отишао у звезду (Врањеш)? Или сам ја нешто помешао
и откуд он одједном да се помиње, какви су им то извори, није ми јасно
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

masta_ace wrote:Па чекај зар није он отишао у звезду (Врањеш)? Или сам ја нешто помешао
и откуд он одједном да се помиње, какви су им то извори, није ми јасно
Braca Stojan i Ognjen Vranjes, Ognjen je u Zvezdi, a Stojana povezuju sa nama vec duze vremena kao i Mutavdzica mada su to obicne spekulacije!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Dejan wrote:Vojvodina

došli
Mihael Hucišvili (Gruzija)
Usim Nduka (Azerbejdžan)
Stojan Vranješ (Borac Banjaluka)
Miljan Mutavdžić (Javor)
idu
Veseljko Trivunović (slobodan)
Vladimir Vukajlović (slobodan)
Ljubiša Vukelja (slobodan)
Marko Đalović (slobodan)

Ovo je tekst iz novina "ALO"

Inace samo da kazem, da je jedino na ovom forumu bilo pisano oko moguceg dolaska Stojana Vranjesa i Miljana Mutavdzica u Vosu
:wink:
Da,ovaj forum je sve citaniji i drago mi je sto se dozivljava kao jedan od najozbiljnijih foruma u zemlji,zato sto to i jeste.Ne sumnjam da ta informacija potice bas odavde i mi ocigledno nismo ni svesni ko sve cita nase postove...
To je jos jedan poziv svim neaktivnim clanovima da pocnu da pisu :wink:
Napred Voso!
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dnevnik
VOJVODINA ZAVRŠILA GLAVNI POSAO


Miheil Hucišvili, iskusni napadač iz Gruzije, koji je stigao iz azerbejdžanskog Olimpika iz Bakua, potpisao je juče dvogodišnji ugovor s Vojvodinom. Tako je Vojvodina rešila glavni posao ove zime, jer se igrama, golovima i ponašanjem Hucišvili nametnuo kao istinsko pojačanje.
Stilom igre Hucišvili mnogo podseća na nekadašnjeg kapitena Vojvodine Zorana Jankovića. Jak je na lopti, ume da je zadrži dok se saigrači pridodaju završnici napada, ima izrađen šut, nije sebičan ali se ne libi da šutne na gol kada mu se za to ukaže i najmanja prilika.

- Veoma smo zadovoljni urađenim poslom – kaže generalni direktor Vojvodine Cvetko Riđošić. – Dobili smo pojačanje u pravom smislu, a odmah po potpisivanju ugovora Hucišvili je krenuo nazad za Antaliju, da bude na raspolaganju LJupku Petroviću za našu najjaču proveru s ruskim Zenitom.

Za razliku od Hucišvilija, štoper Mitar Peković pripremaće se do povratka ekipe u FC “Vujadin Boškov”.
- Peković nije spreman i tek treba da sustigne kondicijom i formom saigrače, zato je bilo besmisleno da ga sada priključujemo prvotimcima koji zajedno rade od januarskog okupljanja u Novom Sadu – veli Riđošić.

Prekobrojni
U Vojvodini ne žele da talasaju dok se ekipa ne vrati iz Turske, ali nezvanično, LJupko Petrović već je dostavio spisak na koje igrače iz Turske neće računati u prolećnom delu. Dakle, nisu svi prvotimci prošli ispit u Antaliji, pa će po povratku neki od njih dobiti odrešene ruke u izboru nove sredine.


Što se odlazaka tiče, Stošić će ostati s Lehom u Turskoj posle čega će Poljaci odlučiti da li će ga angažovati, a iz ruskog Amkara ali i još nekih klubova, najavili su da će u duelu sa Zenitom gledati Popovića i Grozdanoskog. Đalović ide na probu u jedan rumunski klub, Vukajlović je otputovao u Kinu, a Vukelja i Trivunović vagaju ponude dva mađarska kluba.
S. S.
PS
E ovo boldovano sam čekao, kao ozebao sunce :!: :!: :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Turija wrote:E ovo boldovano sam čekao, kao ozebao sunce :!: :!: :!:
Bila bi prava katastrofa da nije potpisao...
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Ja stvarno mislim da je Hucisvili istinsko pojacanje, igrac kojeg smo dugo trazili. Odlican je potez dovodjenje ovog igraca :!:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Hucisvili polako postaje ljubimac navijaca :wink:
Mora se priznati da je njegovo dovodjenje odlican potez uprave i za to zasluzuju sve pohvale.Nadam se da ce i u prvenstvu nastaviti da reseta protivnicke mreze kao sada na pripremama.
User avatar
Milan
Posts: 4311
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Konačno!!! Već sam se uplašio da neće izaći na dobro. Mnogi balvani su potpisivali za Vošu bez ikakve provere, a on je morao da se dokazuje kao najgori amater. Nadam se da će se Miša pokazati kao odlučujući tegić na vagi ovog proleća. Svaka čast upravi za dosadašnji tok prelaznog roka! Bilo je i propusta, ali kako smo do juče bili naviknuti, ovo je dobro. Iskreno se nadam da neće biti neprijatnih iznenađenja u poslednji čas...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Milan wrote: Iskreno se nadam da neće biti neprijatnih iznenađenja u poslednji čas...
Ne baksuziraj.. Nemoj ni da mislis o tome.. :!: :!: :!: :!:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Slažem se za Hucišvilija, a čini mi se da će on biti onaj tas na vagi u utakmicama sa FK KOS i FK UDBA. Njihovi već kukaju kako smo našli HUcišvilija, kako eto stalno daje golove, i to je prvi put da ne pričaju sa omalovažanjem. MIslim da se to zove - strah. :twisted:
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Post by PeraSK »

http://www.transfermarkt.co.uk/en/spiel ... daten.html

Ljudi, nesto me je ovde jako zbunilo i sokiralo... Pogledajte za koje novce je Pekaric prodan Dinamu!!! 2.400.000 evra a oni pricali da je oko milion!
Post Reply