Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Kod nas traje nesto duze. Mislim do 9. februara, nemojte me drzati za rec.
sam svoj najveci neprijatelj
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Voja wrote:Nego ljudi,da pitam ja sve vas: do kad traje taj prelazni rok,kako kod nas tako i u Evropi???
Nije li zavrsen u Evropi??? malo sam ispao iz svega toga.ako je zavrsen,kako onda jos Milijas pregovara sa nekim nemcima?
Negde sam procitao da se prelazni rok zavrsava u utorak 24:00
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Voja wrote:Nego ljudi,da pitam ja sve vas: do kad traje taj prelazni rok,kako kod nas tako i u Evropi???
Nije li zavrsen u Evropi??? malo sam ispao iz svega toga.ako je zavrsen,kako onda jos Milijas pregovara sa nekim nemcima?
Veceras u ponoc u Evropi zavrsava, a kod nas traje duze-do 8 Februara
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

Пекара у данашњем Дневнику изјавио да би се радо вратио у Војводину, ал да се за то пита управа звезде ал као ако би се са њима договорио лако би дошло до договора и са нашом управом.
Видећемо, ал сумњам лично да ће доћи до договора..
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

GRADJANSKI...
Vojvodina se, inače, zahvalila napadaču Nenadu Stojanoviću, i on se pridružio Veseljku Trivunoviću, Vladimiru Vukajloviću, Ljubiši Vukelji i slobodan je u izboru nove sredine. Levi bek Marko Đalović danas putuje u Rumuniju na probu, dok se juče Miodrag Stošić pojavio u Antaliji, gde čeka predstavnike poljskog Leha, s kojim će nastaviti pregovore.
"Gvozdena metla" radi svoje :!: :!: :!:

Idemo dalje...
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Problem oko dolaska Pekare, je sto mu cerga duguje bas dosta para...posto je jos vazeca pozajmica, treba dosta kockica da se uklopi da bi ga doveli! Juce je imao sastanak sa Ivicem, ali se resenje jos ne nazire
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

Dogovor je postignut sa Mitrom Pekovićem, mislim da je bolje rešenje od Pekare. Naše dete, igrač koji nikad kod nas nije dobio pravu šansu i mislim da će je sada iskoristiti na najbolji mogući način!
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Post by PeraSK »

Zeljafcv wrote:GRADJANSKI...
Vojvodina se, inače, zahvalila napadaču Nenadu Stojanoviću, i on se pridružio Veseljku Trivunoviću, Vladimiru Vukajloviću, Ljubiši Vukelji i slobodan je u izboru nove sredine. Levi bek Marko Đalović danas putuje u Rumuniju na probu, dok se juče Miodrag Stošić pojavio u Antaliji, gde čeka predstavnike poljskog Leha, s kojim će nastaviti pregovore.
"Gvozdena metla" radi svoje :!: :!: :!:

Idemo dalje...
Jos samo da na "metli" bude Lazetic i to je to.
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Alexandar wrote:Dogovor je postignut sa Mitrom Pekovićem, mislim da je bolje rešenje od Pekare. Naše dete, igrač koji nikad kod nas nije dobio pravu šansu i mislim da će je sada iskoristiti na najbolji mogući način!
Neke informacije o njemu? Godište, gde je igrao?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Image
Mitar Pekovic

mesto rodjenja: Backa Topola
datum rodjenja: September 28, 1981 godine
visina i tezina: 191 cm, 86 kg.
dosadasnja karijera: 1999/00 FK AIK (Bačka Topola) 21utakmica-1 gol, 2000/01 FK Kabel 13 utakmica, 2001/02 FK Zeta 17 utakmica-1 gol, 2002/03 FK Zeta 25 utakmica, 2003/04 FK Zeta 29utakmica-3 gola, 2004/05 Wisła Płock 13utakmica-1 gol, 2005/06 Wisła Płock 26 utakmica-1 gol, 2006/07 Wisła Płock 8 utakmic, 2007/08 FK Čukarički 29utakmica, 2008 je nastupao za FC Farul Constanţa

http://www.youtube.com/watch?v=EXMz8vVk_QI

http://www.youtube.com/watch?v=qtQlI89l ... re=related
Last edited by Dejan on Tue Feb 03, 2009 4:53 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Bravo Dejane! Ovo je bilo ekspresno! Nisam ni sumnjao u tvoje obaveštajne sposobnosti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

Hvala Dejane, to je to. Mislim da je debitovao i za našu A selekciju koliko se sećam.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

ima li ko sta da doda u vezi Pekovica, ja ga se nesto ne secam...
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Koliko se secam Pekovic je igrao za mladu reprezentaciju Srbije i Crne Gore, u onoj prvoj "uspesnoj" generaciji koja je osvojila drugo mesto u Nemackoj, generacija u kojoj su igrali Lazovic, Delibasic, Basa, Ivanovic pa i Krasic(mada je vise bio na klupi), a koju je vodio Pizon(cini mi se da ga Pizon nije poveo u Nemacku zbog Baneta Ivanovica, cak je i Vidic bio u nekim kombinacijama,ali su ga mucile neke povrede-ne secam da li je otisao na to prvenstvo)...
Mislim da ga odlikuje izuzetna snaga- to mu je to najveci atribut, ali takodje je dosta spor(koliko se secam)...
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Secam se ovoga igraca,pa gde njega ljudi,on je gori i od Mijatovica i Lovrica zajedno,ima da bude crvenih kartona.Izuzetno spor igrac ,sirov sto bi se reklo,mislim da je tehnicko takticki totalno nepotkovan.Glavni mu je adut snaga i visina,ali sta ce ti to kada mozga nema.Samo se nadam da to nije taj igrac,ostavljam sebi malo prostora da sam pogresio,ali cini mi se da nisam.Uz to on je valjda i igrac Zecanskog kralja fudbala.Moje misljenje je da smo dobili jednog izuzetno loseg igraca,ali zivi bili pa videli.Sto se tice naseg bivseg kapitena,kojeg bi licno najvise voleo da vidim nazad u klubu,mislim da bi nasa uprava morala da se potrudi debelo da ga dovede,a ne da odustane kod prvog problema,pa onda zbog toga napravi jos milion gorih problema u vidu igraca poput Lovrica,Mijatovica,Pekovica,Djalovica,Djurovskog.....Mislim da je ovo jako los izbor,a vreme ce pokazati da li sam bio upravu.
Post Reply