Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ne treba nam Milan Davidov - skup je.
Ne treba nam Ognjen Vranjes - skup je.
Ne treba nam Pekaric Nino - skup je.

OVA 3 IGRACA SU DOSLI NA NOGE UPRAVI IZ LJUBAVI PREMA FKV.
NASA UPRAVA IH JE PLJUNULA.

Nama treba novo pojacanje iz poslednje plasiranog tima bugarskog sampionata Ditmar Biqaj.

Eh, kako se pljuvalo po "pojacanjima" iz Bezanije..Kako se samo pljuvalo....

Cak imaju i slicno ime Bezanija - Belasica.

Neprijatelj zbunjen,prijatelj se stidi...

Najbitnije je da titula nema cenu.
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

limanfkv wrote:Ne treba nam Milan Davidov - skup je.
Ne treba nam Ognjen Vranjes - skup je.
Ne treba nam Pekaric Nino - skup je.

OVA 3 IGRACA SU DOSLI NA NOGE UPRAVI IZ LJUBAVI PREMA FKV.
Mani se te priče o ljubavi prema klubu, u današnjem fudbalu igraju samo pare. Vidim gomila klubova se otima o njihove usluge, možda se zato i nude. Da se razumemo, Davida i Pekaru strašno cenim i kao ljude i kao igrače koji su ostavili neki trag u Vojvodini, ali ljubav mani se!
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

Somborac wrote:Zamolio bi moderatore i administratore da izbrisu poslednjih 4-5 postova ukljucujuci i ovaj!
Tema je transferi, a ne u kojoj formaciji igra Javor i da li je to seljacka ekipa! Noviji clanovi, treba da imate sopstvena misljenja, ali se ugledajte na podbaru, staru gardu, turiju, dejana, voju, 021 itd zarad kvaliteta pisanja na ovom odlicnom forumu :!:

za takv stvari postoji pm, da ne davimo temu!
Diskutovali smo u temi TRANSFERI da li bi Ađura i Mutavdžić bili pojačanja, ako je to OFF, neka se obrišu postovi, ali ne vidim šta je onda ON. Znači ako nemam mišljenje kao gore navedeni to automatski znači da moji postovi nemaju potreban kvalitet za ovaj forum?
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Mani se te priče o ljubavi prema klubu, u današnjem fudbalu igraju samo pare. Vidim gomila klubova se otima o njihove usluge, možda se zato i nude. Da se razumemo, Davida i Pekaru strašno cenim i kao ljude i kao igrače koji su ostavili neki trag u Vojvodini, ali ljubav mani se!
Potpisujem :!: :!: :!:
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Sto se tice Pekarica tesko da ce od njega u buducnosti biti onaj stari . On ima vec jako dugo vremena problem sa ledjima i zato ni ne igra . A sto se tice ljubavi prema klubu , slazem se sa prethodnikom , to su bajke za malu decu . Svi igraju za lovu , eto i Mariju Djurovskom je naprasno Novi Sad postao lepsi od Beograda , a Zarko Lazetic zudi za titulom u dresu Vojvodine .
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ljudi daj opustite se pojacali smo se sa Hutasvilijem i Djurovskim, zadnjih veznih imamo koliko hoces. Zadrzali smo ekipu, sto napominjem nismo u prdhodnim sezonama, sto je najpozitivnije, pa nismo mi Real Madrid! Imamo 3 boda zaostatka za smesnim partizanom, penale cemo na prolece da pogadjamo, itd.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Samo da se nadovezem na ono sto je limanfkv rekao, verovatno je mislio da bi u slucaju dve ili vise priblizno istih finansijskih ponuda ti igraci izabrali nasu. Naravno da je novac bitan faktor, niko ne igra za sok i kolace, sto naravno ne mora da znaci da ne postoji tako nesto kao ljubav prema klubu!
Takvi igraci bi vise grizli na terenu i borili se za taj grb na dresu.
Mislim da su dovoljan primer poznati slaninari Buki, Brka, KACAR.
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

немам појма, моје лично мишљење је да ниједан играч у послењих пар година не воли Вошу као Деспот, е сад не знам дал се слажете са мном, ал сам такав неки утисак стекао, значи да би сви набројани пре и лакше прешли у близанце него Деспотовић, чини ми се да је он баш право заволео клуб.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

masta_ace wrote:немам појма, моје лично мишљење је да ниједан играч у послењих пар година не воли Вошу као Деспот, е сад не знам дал се слажете са мном, ал сам такав неки утисак стекао, значи да би сви набројани пре и лакше прешли у близанце него Деспотовић, чини ми се да је он баш право заволео клуб.
POTPISUJEM!!!

Da dodam da je covek sedeo na klupi i van nje jedno 2 sezone i opet je istrajao. Kada da gol ljubi grb ili kada pobedimo utakmicu jedini je pevao sa nama pobednicke pesme!!
I Bog je Slaninar...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Журнал доноси вест да се озбиљно преговара са Нином Пекарићем. звезда га је отписала па се сада преговара са Румунима о повратку бившег капитена!
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

podbara wrote:Журнал доноси вест да се озбиљно преговара са Нином Пекарићем. звезда га је отписала па се сада преговара са Румунима о повратку бившег капитена!
Voleo bih da se vrati Pekara.
Ostavio je značajan trag u Klubu, ali ipak ne bih odustajao od Dmitrovića (ili nekog štopera tog tipa).
Seća se sigurno Ljupko značaja KARTALIJE u našoj odbrani 88/89.Respekt za igru Gorana Kartalije koja je ostala u senci asova poput Šestića, Mihajlovića,Jokanovića, Mijića, Vujačića...ali zna Ljupko jako dobro koliko je vredeo ,,neprimetni" Kartalija.
Respekt za našeg nekadašnjeg Libera :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Cuo sam da navodno dolaze Pekaric i Mutavdzic. Jel zna neko nesto o tome?
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Uf, Pekar bi nam "legao" bez obzira na sve... Uostalom, i nasa uprava snosi veliki deo odgovornosti sto je on obukao crveno-beli dres drugacijeg (nakaradnog) dizajna. Eto prilike za Pekara da ipak osvoji sa Vosom jedan trofej, ako mu vec onaj kup nije bio sudjen.
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Malo da ispratimo fudbalera koji je bio povezivan sa nasim klubom, ali samo iz upravi znanih razloga nije doveden;

Dugo najavljivan kao robusni napadac, koji ce biti kadar da resi neefikasnost sa preko dvadesetak golova u ligi. Ilco Naumovski, bi svakako bio pravo pojacanje, ali, ali...

Image

Igra i dalje za dosta los СВ Маттерсбург, koji je predzanji u austrijskoj ligi, ali mu to nije smetalo da postigne devet pogodaka na dvadesetak utakmica ove polusezone
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Nego ljudi,da pitam ja sve vas: do kad traje taj prelazni rok,kako kod nas tako i u Evropi???
Nije li zavrsen u Evropi??? malo sam ispao iz svega toga.ako je zavrsen,kako onda jos Milijas pregovara sa nekim nemcima?
Image
Post Reply