Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

ma zema neki.... suketa, kao on vido! sve informacije iz novina!

cim je ,,BATO'' znas kolko je sati !
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Gledao sam u par utakmica spica Podgoricke Buducnosti Fatosa Beciraja i mogu vam reci da mi se izuzetno dopada, sigurno bi bio odlicno pojacanje, ali pitanje kolika mu je cena?!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Mani Fatosa Grbo :roll:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Grba_NS wrote:Gledao sam u par utakmica spica Podgoricke Buducnosti Fatosa Beciraja i mogu vam reci da mi se izuzetno dopada, sigurno bi bio odlicno pojacanje, ali pitanje kolika mu je cena?!
Otkad ja pamtim(a i skorasnja pojacanja iz CG potvrdjuju pravilo) ni jedan igrac iz CG lige nije valjao nista(sve su to nabedjeni fudbaleri).
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Kamel Zaiem i Alexis Ngambi otpusteni iz partizanosa. Mozda sansa za nas? Kao i za nekoliko igraca pre koji su otpustani iz blizanaca, mislim da bi ova dvojica bili fini dodaci nasem timu. Zaiem ima 10-ak utakmica za svoju reprezentaciju(Mislim Tunisa), a Ngambi je na sirem spisku Kamerunaca.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Rabba wrote:Kamel Zaiem i Alexis Ngambi otpusteni iz partizanosa. Mozda sansa za nas? Kao i za nekoliko igraca pre koji su otpustani iz blizanaca, mislim da bi ova dvojica bili fini dodaci nasem timu. Zaiem ima 10-ak utakmica za svoju reprezentaciju(Mislim Tunisa), a Ngambi je na sirem spisku Kamerunaca.
Druze,pa taj Kamel Zaem se u partizanu za 300.000 eura godisnje(najplaceniji igrac)ponasao kao rekreativac,trckarao po terenu sa pivskim stomakom!
Prvo odakle nama para za takvog igraca,a drugo,i da imamo koji ce nam?!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Rabba wrote:Kamel Zaiem i Alexis Ngambi otpusteni iz partizanosa. Mozda sansa za nas? Kao i za nekoliko igraca pre koji su otpustani iz blizanaca, mislim da bi ova dvojica bili fini dodaci nasem timu. Zaiem ima 10-ak utakmica za svoju reprezentaciju(Mislim Tunisa), a Ngambi je na sirem spisku Kamerunaca.
Dosta vise partizanovog otpada,kad nije dobar njima,nije ni nama.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

van der iV a.k.a Totti wrote:
Rabba wrote:Kamel Zaiem i Alexis Ngambi otpusteni iz partizanosa. Mozda sansa za nas? Kao i za nekoliko igraca pre koji su otpustani iz blizanaca, mislim da bi ova dvojica bili fini dodaci nasem timu. Zaiem ima 10-ak utakmica za svoju reprezentaciju(Mislim Tunisa), a Ngambi je na sirem spisku Kamerunaca.
Dosta vise partizanovog otpada,kad nije dobar njima,nije ni nama.
Podrzavam.. I sami smo videli koliko su Lakic i Stjepanovic igrali.. Mladi su buducnost..
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Pre svega pozdrav svima posto mi je ovo prvi post.

Citao sam danas da su cigosi uzeli Pejcinovica. http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=335455
Steta mislim da bi nam leg`o ko budali samar, da zameni Mijatovica i onda bi sa Djuricem imali odlican stoperski tandem. Cini mi se da je uprava mlaka i nimalo agresivna na nasem trzistu (trzistu uopste) i da nam Ivica i Marica uzimaju gotovo sve sto vredi nadam se da ce se to uskoro promenuti.
Bilo bi odlicno kada bi (pokusali bar) doveli Pavlovica iz Napretka ili kad bi Stepi ako vec bude dolazio doveo Bestera i Vilotica sa sobom.

P.S. ne znam da li ovo ide u ovu temu ali nezvanicna vest je da je nas bivsi igrac MILOS KRASIC potpisao za Real. :)
http://www.fudbalica.com/index.php?opti ... 0&Itemid=1
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
Turija
Posts: 10835
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

etxeberria wrote: P.S. ne znam da li ovo ide u ovu temu ali nezvanicna vest je da je nas bivsi igrac MILOS KRASIC potpisao za Real. :)
http://www.fudbalica.com/index.php?opti ... 0&Itemid=1
Čestitka za Miloša :!: i pozdrav za našeg novog člana foruma.
Imali smo trenera u Realu, ali igrača još nismo.Zato, velik je ovo uspeh za Klub i sve njegove navijače 8) :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

Само бих да напоменем и кажем да ми је драго што се звезда не интресује ни за једног нашег играча и поред толко жеља на списку из наше лиге, не наводе ниједног Вошиног играча. Куповали су нам увек и кад смо били слабији, тако да ово уопште није случајност, већ сам сасвим сигуран да су скроз скапирали да је наша управа са њима замрзле односе, увидели су коначно наше намере и драго ми је да су решили да нам се више не мешају и да нас са те стране скроз респектују и не гледају у наше двориште.
Надам се да ће и партизан али и остали медији увидети да више не продајемо играче директним ривалима и да се мало другачије овде ради.
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Ja sam uglavnom skeptican prema dovodjenju igraca koji su u drugom planu kod "vecitih", medjutim setite se Milosa Sestica koji je svoju najbolju sezonu u zivotu odigrao upravo u Vosi.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Turija wrote:
etxeberria wrote: P.S. ne znam da li ovo ide u ovu temu ali nezvanicna vest je da je nas bivsi igrac MILOS KRASIC potpisao za Real. :)
http://www.fudbalica.com/index.php?opti ... 0&Itemid=1
Čestitka za Miloša :!: i pozdrav za našeg novog člana foruma.
Imali smo trenera u Realu, ali igrača još nismo.Zato, velik je ovo uspeh za Klub i sve njegove navijače 8) :D
Коначно и званична вест!!! Милоше све најбоље!!!!!!!Само да подсетим да је подбара писао о њему и Степанову да су драгуљи још док су у кадетима били!!!
РТВ wrote:0. децембар 2008. | 16:52

МАДРИД - Српски репрезентативац Милош Красић ускоро ће заиграти у Реал Мадриду! Наиме, фудбалер московског ЦСКА је потписао у петак уговор са славним шпанским клубом, и остаје му да прође неопходне лекарске прегледе, након чега би и званично требало да буде промовисан, објавио је сајт фудбалица.цом, позивајући се на изворе блиске тиму из Шпаније.

Детаљи око висине трансфера, као и на који је временски рок Красић потписао уговор, нису саопштени.

Шпански медији раније ове недеље објавили су да се Красић налази на листи жеља Реал Мадрида и да би могао да потпише уговор, упркос интересовању бројних екипа из Премијер лиге, на челу са Манчестер јунајтедом.

Дведесетчетворогодишњи играч средине терена истакао је да недавно да би волео да каријеру настави на Острву, у неком тиму из Премијер лиге.

Красић је у екипу ЦСКА из Москве стигао 2004. године, а исте сезоне са Русима је освојио пехар Купа УЕФА.

Српски репрезентативац се у дресу ЦСКА окитио титулама првака државе (2005. и 2006), пехаром националног купа 2005, 2006. и ове сезоне, а освојио је и два Суперкупа Русије (2006. и 2007).

Каријеру је започео у Рудару из Косовске Митровице, а 1999. прешао је у Војводину, одакле је отишао у Москву.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Image
Stojan Vranjes rodjen je 11. oktobra 1986 godine u Banja Luci, igra na poziciji zadnjeg veznog, moze i po levoj strani...Pricalo se ranije da bi trebalo da stigne u paketu sa bratom Ognjenom(stoper koga sada zeli cerga da dovede) u Vosu, ali ipak od toga nije bilo nista...Decko je inace vatreni navijac Borca, i raspitivao se da li je bilo Lesinara na tekmi sa partizanima :wink:

http://www.banjalukasport.com/sport/pub ... 4203108437
http://www.gradiskaonline.com/gradiska/ ... &Itemid=31
http://www.nezavisne.com/sport/penal/27 ... udost.html
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

GRADJANSKI wrote:Gruzijac stiže među Novosađane

Posle Andrije Kaluđerovića, sva je prilika da će Novosađani angažovati još jednog stranca. Radi se o 29-godišnjem Mihailu Kutišvilu, bivšem napadaču Dinamu iz Tbilisija i Olimpika iz Bakua, koji je Vojvodina eliminisala iz kvalifikacija za Kup Uefe. !
GRADJANSKI wrote:MIODRAG STOŠIĆ ODLAZI!
Poljska ili Grčka

Jedan od najiskusnijih prvotimaca Fudbalskog kluba Vojvodina Miodrag Stošić gotovo sigurno će u zimskom prelaznom roku promeniti klupske boje. Naravno, pouzdani defanzivac sprema se za inostranstvo. Iako je bilo reči da bi mogao u Nemačku, poslednjih dana najaktuelnija je kombinacija s Poljskom.

- U klub je stigla zvanična ponuda Leha iz Poznanja. Detalje ne znam, ali mi se poziv Poljaka čini ozbiljan i ne bih imao ništa protiv da karijeru nastavim u tom klubu. Leh se bori za titulu i to je izazov – kaže Stošić.

I dok se poljska ponuda vaga, u igru su se umešali Grci.
- Došle su i do mene te informacije. Čak su neka sredstva informisanja u Poljskoj objavila da ću preći u jedan od grčkih klubova. Ako se ja budem pitao, nastaviću karijeru u Poljskoj – veli Stošić. S. S.
Post Reply