17. kolo: Vojvodina-Partizan 0:0

Locked

U cetvrtak ujutru cu se probuditi...

Kao navijac jesenjeg prvaka, crveno-belih!!! (pobeda)
26
81%
...i reci: "Malo je falilo..." (nereseno)
6
19%
 
Total votes: 32

User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Red Marquis wrote: Ja i dalje ne shvatam u čemu je tu fora? Nisam upućen :oops:
Jel ta pesma neka polivačina na grobare?
U Sevilji su im pale dve zastave, od kojih je jedna od njihove "najjace" ekipe alcatraz. Maskota (ako tako mogu da to nazovem) alcatraza je al kapone...

Cestitke idejnim tvorcima!
POŠTO OBRAZ ???!!!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Ljudi sve ste rekli tako da nema tu sta bitno da se doda mada moram priznati da ja ipak nisam toliko razocaran koliko je vecina ljudi.Ocekivao sam pobedu,nismo uspeli da pobedimo ali ono sta me tesi je da ni taj Partizan nije napravio nista vise od nas.Cak sta vise mislim da su se oni uplasili ove utakmice i to me raduje.Vise se u Novi Sad ne dolazi na izlet nego i neresen rezultat postaje uspeh za "vecite".Mnogi od vas mrzite Partizan ali moracete priznati da su oni u vecem delu prvenstva igrali najbolji fudbal u Srbiji a taj tim je nama u dve utakmice uspeo dati samo jedan gol u dve egal utakmice sto je za mene ne uspeh ali ipak neka uteha.Te dve utakmice i pokazuju da mi jos uvek nismo zreli za titulu.Nemamo mi jos uvek ono sto je potrebno,stisnuti protivnika i redjati sanse dok ne postignemo gol,ponekad i rizikovati jedan bod u zamenu za tri boda,nemamo jos uvek tu snagu da nateramo protivnika da panici,da sutaju loptu u kukuruze samo da se spasu,nemamo mi ni iskustva kako se to radi sa ekipama koje znaju da igraju fudbal.Svaka cast i postovanje celoj ekipi ali sa nekim igracima mi nemozemo spominjati borbu za titulu.Kako da pricamo o tome kad nam centarfor primi 25 lopti na utakmici i ne uputi ni jedan sut na gol?Eh,kad se setim Despota i njegovih otvaranja,istrcavanja,golova.Nisam se ja predao,nadam se i ja jos uvek da moze da se dogodi cudo ali realno ta tri boda tj 4 koja nas dele do titule su ipak veoma tesko dostizna.Sudija je posebna prica za sebe i smatram da je takvo sudjenje vise odgovaralo gostima.Vec u samom pocetku utakmice gostujuci fudbaleri su poceli da se izlezavaju posle svakog dodira zeleci da ukradu vreme i jos u tih prvih desetak minuta se videlo da su dosli da odu neporazeni iz Novog Sada a sudija cestim prekidima im je samo pomagao u nameri.Nije sudija nas ostetio i ne zelim to kazem ali ipak je gostima pomogao sa takvim kriterijumom.Kako odraditi akciju do kraja kad u proseku sudija prekida igru na svakih malo vise od minute i to ne racunajuci u taj prosek vreme potroseno na izlezavanja i odugovlacenja vremena.Smesno je i vreme odredjeno za produzetak prvog i drugog vremena,sve ukupno malo vise od dva minuta.Ipak i da nije bilo tako mi smo pokazali da nismo jos uvek sposobni za neke vece rezultate.Partizan je svoj cilj ispunio tj da ostane neporazen a mi,Radoicicu sta nam je bio cilj i jel smo i mi zadovoljni sto nismo porazeni?Dolazi prelazni rok pa ce uprava imati priliku da dokaze koliko je istinita prica da je titula cilj.Sa istinskim pojacanjima i odstranjivanjem pojedinaca sigurno mozemo bolje ali meni je ipak malo tesko da verujem da ce pojacanja u pravom smislu biti.Nadam se bar da ima sanse da dobijemo trenera,pravog trenera,jedan takav je od pre neki dan slobodan,uprava je na potezu.

Evo jos neko zapazanje ukratko:

Ova kombinacija opreme sa belim sorcem i stucnama mi je vise nego lepa,Aleksic kad je u igri nas napad je neuporedivo probojniji,dosta veliki(za nase uslove) broj ljudi me je jako obradovao jer zbog termina odigravanja utakmice nisam ocekivao ni priblizno tako popunjene tribine.Mrdja hvala i dovidjenja,Tadic opet zakazao,Brkic veoma siguran,navijaci na severu odlicni
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Наше оригиналне боје су са црвеним гаћицама и црвеним штуцнама. Ову комбинацију је форсирао и Ђуми јер у њој играчи делују корпулентнији.
п.с. Причам ја данас са мојим Бабом а ситуацији у клубу и он ми рече" Други смо на табели, зар је толико страшно што нисмо победили војни клуб, били смо у већини на трибинама па због чега си онда незадовољан"? Размислим ја мало боље, да ли је управо то што сам незадовољан са ремијем са партизаном прави показатељ да смо кренули напред. Пре четири године само најлуђи оптимисти на овом форуму су веровали у победу против титових близанаца. Онда је дошао 27.11.2005 и фантастична левица господина Кизита. Кроз тај кратак временски период навијачка група Фирма је успела да изврши револуцију у начину размишљања код навијача,играча и чланове управе нашег клуба. Од ове године сам на западу(а тамо нисам био јако пуно година) и видео сам да људи који до пре пар година ништа не би рекли гостујућим навијачима сад су спремни да без дуге приче ућу и у тучу ако треба. Као да су свима израсли по два пара очњака. :lol: Тај ства се пренео на младе играче и навијаче што сматрам највећим успехом од 1989. године. Сада баш због те младости треба одрешити кесу и раздвојити београдску гамад. Можда на терену ништа нисмо видели али овај меч је био велика победа навијача Војводине и Новог Сада.
Идемо даље, време је да славимо........
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Podbara, lepsi post nisam dugo procitao.

Kapa do zemlje!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

п.с. Причам ја данас са мојим Бабом а ситуацији у клубу и он ми рече" Други смо на табели, зар је толико страшно што нисмо победили војни клуб, били смо у већини на трибинама па због чега си онда незадовољан"? Размислим ја мало боље, да ли је управо то што сам незадовољан са ремијем са партизаном прави показатељ да смо кренули напред. Пре четири године само најлуђи оптимисти на овом форуму су веровали у победу против титових близанаца. Онда је дошао 27.11.2005 и фантастична левица господина Кизита. Кроз тај кратак временски период навијачка група Фирма је успела да изврши револуцију у начину размишљања код навијача,играча и чланове управе нашег клуба. Од ове године сам на западу(а тамо нисам био јако пуно година) и видео сам да људи који до пре пар година ништа не би рекли гостујућим навијачима сад су спремни да без дуге приче ућу и у тучу ако треба. Као да су свима израсли по два пара очњака. :lol: Тај ства се пренео на младе играче и навијаче што сматрам највећим успехом од 1989. године. Сада баш због те младости треба одрешити кесу и раздвојити београдску гамад. Можда на терену ништа нисмо видели али овај меч је био велика победа навијача Војводине и Новог Сада.
Идемо даље, време је да славимо........
Potpuno se slazem sa svim gore napisanim,i jos kada bi i nase "babe" uspeli da vratimo na stadion,pa da zajedno "rezimo" na gamad,gde bi nam bio kraj.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ubacite dodatne smajlije! Ovde bi trebao da stoji onaj sa aplauzom...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Bata
Posts: 30
Joined: Mon Aug 15, 2005 11:08 pm

Post by Bata »

Podbara svaka čast na postu!
Vremena se menjaju a sve više ljudi voli našu Vojvodinu!
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Slike sa monda.
Image

Ostale slike ovde
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Voja wrote:
Somborac wrote:Prilika je da se vidi ko je pravi navijac,simpatizer,ljubitelj,poklonik Vose!
Ko se u sredu ne bude pojavio na stadionu i ne bude uz svoj klub, za mene nije ni simpatizer!
Veoma zanimljivo,veoma :lol:
Ne vidim,zasto je taj mec sa Partizanom toliko bitan!?
Meni je recimo mnogo bitniji bio mec sa kuljanima,jer da smo njega izgubili,Partizan bi mogao posle srede i na +9,(jer bi mi tad bili psihicki u Q),a ovako,maximalno (a nadam se,da se to nece dogoditi) mogu na +6,sto nas opet realno ostavlja u igri.

Inace,sta vi mislite,koliko ce uopste biti navijaca na tribinama,i procentualno u kom odnosu DOMACI:GOSTI!?
Onda si sigurno bio uz svoj klub u Kuli?
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

podbara svaka cast na postu....
regao sam se samo da ovo napisem - za pocetak! :)

mada ako se svi slozimo s' tvojim starim - stacemo ovde gde smo sad, i zato ciljeve i treba da postavimo nerealno visoko, pa kad budu ostvareni do pola mi cemo biti zadovoljni....

pozdrav za sve koji su se posle dosta vremena vratili na zapad !!!

P.S. odlicno izgleda sa severa

8)
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Locked