Akcija "Fer tribina"

Locked
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Akcija "Fer tribina"

Post by Stara Garda »

AKCIJA POKRAJINSKOG SEKRETERIJATA ZA SPORT I OMLADINU
Deca na pravom mestu

U organizaciji Sekretarijata za sport i omladinu AP Vojvodine i Komore mladih, juče je organizovana prva u nizu akcija projekta "Deca na pravom mestu" a u sklopu akcije pokrajinskog sekretarijata "Budi fer".
Prva ovogodišnja akcija će se realizovati u saradnji sa FK Vojvodinom, u cilju što veće zainteresovanosti školske dece i omladine za odlazak na fudbalske utakmice kao i afirmaciji zdravog i sportskog načina života mladih. Juče su deci iz više od 20 osnovnih škola, kao i Dečjeg Sela iz Sremske Kamenice podeljene propusnice (oko 4000) i lopte, sa željom da se što više njih uključi u ovu zaista lepu akciju.
U dogovoru sa FK Vojvodinom na Gradskom stadionu je obezbeđena i jedna tribina ("fer tribina"), koja će biti rezervisana posebno za školsku decu i koja će biti posebno obezbeđena. Takođe, za sve posetioce pomenute tribine pred svaku utakmicu biće oraganizovan i mini program, kako bi im boravak na stadionu bio što zanimljiviji.


:idea: KONACNO :!: :!: :!:
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Uzo mi copy/paste iz dnevnika i rec iz usta, zaista KONACNO!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Konacno da se nesto konkretno uradi na polju marketinga! Odlican potez kluba.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Odlicno! Jos samo da nasi igraci pocnu igrati fudbal da ta deca imaju sta videti :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Bravo :!:
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

budababa wrote:Konacno da se nesto konkretno uradi na polju marketinga! Odlican potez kluba.
Meni se samo cini da je to potez i ideja pokrajinske vlade, a ne kluba. Ali u svakom slucaju ODLICNO!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Prava stvar.
Jako mi je drago da nije uludo potrošeno vreme na našim forumima, gde smo se svi odreda zalagali za početak jedne takve akcije.
Sada je najvažnije ISTRAJATI i napraviti na tom talasu širok front novih markentiških poteza. Da se ne dogodi večita naša boljka- oruk sistem.Krenemo iznad svih očekivanja, prebacujemo norme i onda stanemo, nedaleko od početka kao ukleti stihovima ,,... u ravnici usred njiva gubim elan, nasukan u žitu stari morski vuk...,, poznatog nam autora.Dobro bi bilo i njega uključiti, kao i sve poznate Novosađane kojima je Voša bliska srcu.Danas se samo timski dolazi do rezultata.Usamljeni pojedinac, bez obzira na sposobnost i inteligenciju nema šanse u donkihotovskoj borbi za ostvarenje svojih ideja.
Nadam se da ćemo kao Klub znati da iskoristimo situaciju, izađemo iz blata i uhvatimo se asfaltnog puta.Ustvari, to je imperativ, jer mi drugog puta ni nemamo.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Budi fer? Ljudi po meni to i nije neko ime za akciju a nadam se da se slazemo da su koreni problema na nasim stadionima mnogo dublji od samog ponasanju na stadionu. Meni cela akicja lici na bezboptrebno trosenja novca poreskih obveznika a da ne govorim kako ce se sigurno oni koji su najblizi organizatorima dobro ogrebati.
Sad sto se tice naseg kluba nije mi najjasnija njegova uloga i duboku pozdravljam akciju delenjenja besplatnih karat jedino sto opet treba smisliti kako da se klub oduzi onim osnovcima koji su platili godisnju kartu.
Da sumiram akcija je po meni potpun promasaj(kao i ona navijaj glavom) ali ovog puta mozemo da izvucemo nesto pozitivno za voljeni klub!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

S obzirom da nam stadion uglavnom zvrji prazan - danas se smatra uspehom kada dodje 5.000 ljudi a i to se desi samo dvaput godishnje, a nekad, ne tako davno, stadion je bio mali da primi sve koji su hteli da gledaju shampionsku Voshu, seca li se josh neko kakv je osecaj biti jedan od 27.000 ljudi na nashem stadionu? - sve shto dovede nove gledaoce pa makar i za dzabe je super. Narochito ako je rech o deci.

Tako se vaspitavaju buduce generacije navijacha. Svaki veliki klub u svetu ima programe slichne ovom. Sad samo treba i dobrih igara, pa da klinci shto ce sada dobili besplatne propusnice nastave da dolaze i kada malo porastu...
Locked