Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Red Firm wrote:
limanfkv wrote:Ali ko da ovog planiraju da smene pa da se razmisljamo ko bi bio dobar :lol:
BEKI ODLAZI :!: :!: :!:
Jel ti to njemu govoris il' iznosis neke vesti?
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Na žalost, samo prenosim svoje mišljenje čitaocima ovog foruma.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Image

Zarko Karamatic rodjen je 8. juna 1988. godine u Kosovskoj Mitrovici, fudbal je poceo da trenira u FK Rudaru KS, zbog poznatih okolnosti zajedno sa Darkom, bratom blizancem (koji sada studira u inostranstvu) se preselio u Apatin... gde je prosao sve selekcije od pionira do prvotimca. Odlikuje ga izuzetna brzina i tehnika, igra na poziciji ofanzivnog veznog (kao Tadic kod nas) Mislim da bi predstavljao pravo pojacanje i perspektivu! Pre dosta vremena sam vec ovde pisao o njemu
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Kada bude prelazni rok, prisetite se Bore Filipovica :wink: Mozda konacno nesto bude :idea:
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Nema skaut sluzbe, pa mozda procentici vidi oko koga se ovde dize najveca prasina i dovedu nekog!

[img]http://www.dvsc.hu/galria/DVSC-Honvéd,% ... ka)/19.jpg[/img]

Posto predpostavljam da im ova slika nista ne bi znacila, rec je o nasem bivsem Igracu, Olahu



PS Zamolio bi ovde da neko napise nesto vise o njegovoj dosadasnjoj karijeri( Turija, Dejane? )
User avatar
021
Posts: 878
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Evo nam rešenje za beka:
ImageImage
U pitanju je igrač Radničkog iz Šida, ko je bio na onoj prijateljskoj utakmici verovatno ga se seća. Danas sam video u novinama da je Šid prvi na tabeli u 3. ligi, pa se i njega prisetih... Ubio sam se od traženja, a nikako ne mogu da odgonetnem kako se zove. Ako neko zna bio bih mu zahvalan na informaciji...
User avatar
Turija
Posts: 11169
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

021 wrote:Evo nam rešenje za beka:
ImageImage
U pitanju je igrač Radničkog iz Šida, ko je bio na onoj prijateljskoj utakmici verovatno ga se seća. Danas sam video u novinama da je Šid prvi na tabeli u 3. ligi, pa se i njega prisetih... Ubio sam se od traženja, a nikako ne mogu da odgonetnem kako se zove. Ako neko zna bio bih mu zahvalan na informaciji...
Ovo sam napisao 11 septembra, posle utakmice sa Šidom
PS
Ona petica Šiđana koji je ušao u drugom poluvremenu (Crnac), ostavio je jako dobar utisak.Da li slučajno il zbog ličnog kvaliteta, ali dobro se nosio čak i sa Sepujom, kao i svim ostalim našim igračima.Hoću reći - treba ga pratiti.Nije Šid jako daleko od Novog Sada.
tako da znam o kome pričaš, ali nažalost ne znam ime igraču.No, tu je Dejan da pomogne.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Kako pise SPORT,na mecu sa Banatom bili su menadzeri Herte i Minhena 1860. navodno,Hertin menadzer je dosao videti Kizita,a ovaj drugi Stosica :wink:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Voja wrote:Kako pise SPORT,na mecu sa Banatom bili su menadzeri Herte i Minhena 1860. navodno,Hertin menadzer je dosao videti Kizita,a ovaj drugi Stosica :wink:
I sta kaze za Stoleta?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Milan wrote:
Voja wrote:Kako pise SPORT,na mecu sa Banatom bili su menadzeri Herte i Minhena 1860. navodno,Hertin menadzer je dosao videti Kizita,a ovaj drugi Stosica :wink:
I sta kaze za Stoleta?
Pa sta ce reci? Ala se ovaj lepo obukao! :lol:
http://img386.imageshack.us/my.php?imag ... kentt6.jpg
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Image
18 BESTER
Rudolf

Stepi, ako dodje, bi mogao vrlo lako da dovede ovog inzvarednog veznjaka iz Namibije! Trebalo mu je malo vremena da se prilagodi, ali sada je jedan od najbrzih i tehnicki najpotkovanijihmladih igraca u ligi. Stepi je jednom pricao o njemu i kaze kako savladava jezicku barijeru take se bolje i lakse snalazi i da polaze puno nade u njega


PS i nama je dao veoma lep gol :wink:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Posto smo svi vec mnogo puta konstatovali da su nam stoper i kreativni vezista neophodni ja bih da izdvojim jednog igraca na mestu stopera ali ne znam koliko je to realna opcija-u pitanju je omladinski reprezentativac NEMANJA PEJCINOVIC, koji me je stvarno odusevio u dresu mlade reprezentacije i u nekim utakmicama rada sto sam gledao!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ja mislim da nas klub ima vise nego sjajne "stopere",vise nam treba neko ko bi mislio za ceo kolektiv neki KREATIVAC :wink:
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Nemanja Pejcinovic je vec imao neke ranije kombinacije za prelazak u Vosu! Rec je o odlicnom mladom reprerzentativcu i kapitenu Rada, rekao je da mu nepada na pamet da ga zezaju i vucara se preko vecitih, vec da ceka inostranstvo(info iz prve ruke :wink: )!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Da li je ovo onaj nas Brazilac?
http://www.youtube.com/watch?v=VclUNHogZak[/img]
Post Reply