Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1703
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Deep Purple wrote: Thu Aug 08, 2024 11:36 pm

Nije Arena krivac direktno za ovo, Sport Klub je nosilac prava za sve utakmice Maribora, odlučili su da ne emituju prenos na našem Sport Klubu već samo na Slovenskom.

Arena je stavila prenos u programsku šemu verovatno im je prvo odobren prenos a tek kasnije malo pred utakmicu i odbijen pristup signalu.

Ovde je u pitanju rat između “United Media” i Telekoma Srbije.
Највећи кривац је управа која је дозволила овакву срамоту !

Ако већ може да се не пусти сигнал, нећемо ни ми пустити арена камере у четвртак на стадион, једноставно!
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 3159
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

United Media и руководилац Александра Суботић...
User avatar
Milan
Posts: 4502
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

Ček, ček… Možda živim u zabludi, ali zar se prava ne kupuju od UEFA? Ako je Arena otkupila ista, kako može SK da joj uskrati link?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Nevernik II
Posts: 503
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Nevernik II »

Milan wrote: Fri Aug 09, 2024 12:44 am Ček, ček… Možda živim u zabludi, ali zar se prava ne kupuju od UEFA? Ako je Arena otkupila ista, kako može SK da joj uskrati link?
Ti likovi iz Arene i MTS-a su takvo SNS zlo da nemam nikakav problem što ih je neko zajebao, čak i ako je to išlo preko naših ledja. Problem je što RTS i RTV ne pokazuju nikakvo interesovanje za ništa što nije BG dvojac.

Naravno, pod uslovom da ih je neko zajebao, pošto tim ljudima niko normalan ne veruje.
Cane
Posts: 1270
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Cane »

Ono što je u svakom slučaju neophodno je da se neko (Arena, SK, klub ... a možda i svi oni) zvanično oglasi i saopšti zbog čega nije bilo prenosa koji je najavljen od Arene i kluba na zvaničnim stranicama. Mi jednostavno moramo dobiti nedvosmislen odgovor na to pitanje, a onda možemo dalje analizirati šta je u pozadini ove teške sramote.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1703
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Устао сам и чекам прво извињење и објашњење клуба и управе ФК Војводина!!!
Ако се сећате мислим у Батино време да је чак клуб платио средства да се реализује пренос на чини ми се РТВ, не могу да се сетим с ким смо играли.

А ови су далеко од Бате...
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 3159
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

User avatar
ФКВАе
Posts: 43
Joined: Tue May 21, 2024 8:01 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by ФКВАе »

Овде има толико људи који стварно пишу добро постове.Треба почети објављивање анализа на почетној страни сајта ФКВ.Кад не иде не иде шта није било како треба,кад иде добро да се похвали.Али генерално треба почети да се врши неки медијски притисак на управу и фудбалере.Овај сајт треба да буде истинско гласило навијача Војводине.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 3159
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

НИЈЕ КОМЕ ЈЕ НАМЕЊЕНО, НЕГО КОМЕ ЈЕ СУЂЕНО: Захорец на каљењу у Кабелу

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nij ... 16-08-2024
CRD FCV
Posts: 1887
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Nije više samo komšija Mirka Ivanića, sad je Vošino verno dete hit u Austriji

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... iji/491985

Dok sam bio u kadetima Vojvodine, tražila me je Crvena zvezda. Bolje da ne pričam kakve su mi uslove davali. Odbio sam. Ja sam Vošino dete, znam šta mi je taj klub sve dao i meni je oduvek bila želja da zaigram za prvi tim. Imao sam ponude i posle, ali ni tad nisam hteo da odem. Razlog je bio jednostavan - nisam imao dovoljno utakmica u nogama. Da sam mlađi otišao u inostranstvo, vrlo brzo bih se vratio u domaće prvenstvo".
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 3159
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

CRD FCV wrote: Tue Sep 17, 2024 11:08 am
Nije više samo komšija Mirka Ivanića, sad je Vošino verno dete hit u Austriji

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... iji/491985

Dok sam bio u kadetima Vojvodine, tražila me je Crvena zvezda. Bolje da ne pričam kakve su mi uslove davali. Odbio sam. Ja sam Vošino dete, znam šta mi je taj klub sve dao i meni je oduvek bila želja da zaigram za prvi tim. Imao sam ponude i posle, ali ni tad nisam hteo da odem. Razlog je bio jednostavan - nisam imao dovoljno utakmica u nogama. Da sam mlađi otišao u inostranstvo, vrlo brzo bih se vratio u domaće prvenstvo".
објава је окачена у топику ''где су, шта раде?''. :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4502
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

Ne budi ivanić, budi ZUKA!
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Posts: 1887
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Grbavica.021* wrote: Tue Sep 17, 2024 11:13 am
CRD FCV wrote: Tue Sep 17, 2024 11:08 am
Nije više samo komšija Mirka Ivanića, sad je Vošino verno dete hit u Austriji

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... iji/491985

Dok sam bio u kadetima Vojvodine, tražila me je Crvena zvezda. Bolje da ne pričam kakve su mi uslove davali. Odbio sam. Ja sam Vošino dete, znam šta mi je taj klub sve dao i meni je oduvek bila želja da zaigram za prvi tim. Imao sam ponude i posle, ali ni tad nisam hteo da odem. Razlog je bio jednostavan - nisam imao dovoljno utakmica u nogama. Da sam mlađi otišao u inostranstvo, vrlo brzo bih se vratio u domaće prvenstvo".
објава је окачена у топику ''где су, шта раде?''. :cheers:
А ја још размишљам где да поставим. :cheers:

Нисам се сетио тог топика, тамо се више осврнем на учинак играча.
CRD FCV
Posts: 1887
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Да занемаримо од кога потиче предлог, јее политици овде није место, занима ме мишљење о самом предлогу. За неке је персона нон грата, за неке легенда клуба.
Narodna stranka: Siniša Mihajlović da dobije spomenik u Novom Sadu
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti ... -Sadu.html
User avatar
Milan
Posts: 4502
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

Siguran sam da će neko ovo na kraju progurati i to bi bila velika sramota! Da ne ulazim u to šta mislim o njemu kao čoveku, šta mislim o njemu kao izdajici ovog kluba, već samo da pomislim da niko od velikana ovog kluba nije ispoštovan, već su dobili jednu bisticu, šatro plato... Gospodu zaboravljamo, a džibere uzdižemo. Eto, u najkraćim crtama šta mislim o predlogu. Sere mi se...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply