O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1345
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by MiSmoFKV! »

N13 odmori dve nedelje i virus zvani fkv.com će ti se vratiti. Tako je i meni bilo posle Maribora. U pravu si da se kvalitet foruma smanjio, ali to je posledica masovnosti. Ali i dalje ima kvalitetnih. Rabba kao zapisničar, Deep kao insajder, Turija kao mudrac, Radoye koji vodi akciju igrač sezone, Grof koji piše najave. Svako od nas ostavlja deo sebe ovde i to je naš doprinos starom klubu. A jednog dana će sve to doći na svoje.
User avatar
Milan
Posts: 4502
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Milan »

Imao sam i ja period od skoro dve godine da nisam posećivao forum i pisao na njemu (ničim izazvan), pa me je nagon da podelim vest o smrti Đumija ponovo vratila. Bez ovog mesta se ne može (i ne treba!) i bogatstvo je što imamo ovaj naš kutak. Moramo ga negovati kao jedino mesto koje neguje prave vrednosti i Slaninarstvo u izvornom obliku. Uljeze je teško eliminisati, a i dobro je imati ih na oku...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 1043
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Duplof »

@N13 razumem razočarenje i nezadovoljstvo, svima dođe ta "žuta minuta" kad nam je dosta svega, da li zbog foruma, dešavanja u klubu ili već nečeg trećeg.

Ja sam napisao pre manje od mesec dana kako mi je dosta svega, i shvatam sad koliko je to bio glup i ishitren post. Iskulirao sam par dana od svega, kako oko kluba tako i oko nekih društvenih dešavanja. Ali uhvatim sebe kako ulazim ovde, čitam i planiram današnji dan u odnosu na utakmicu. Mišljenje oko toga šta sam tad rekao se nije promenilo o radu kluba, ali ljubav prema klubu i ovoj "zarazi" zvanoj forum se nije lako odupreti. :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1684
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Mare_Liman »

Вероватно је и пре предлагано, па је можда са неким разлогом одбијено, с обзиром да је био актуеалан током лета због свог европског пута, а и с обзиром да су браћа изборила Европу ове сезоне, не знам да ли би можда било добро да се отвори и неки топик у вези борца, ипак смо неки братски клубови, може ту и да се прича о неким међусобним утакмицама и сл. ал свакако мислим да има људи који ће се интеросовати за утакмице Борца и актуелности у вези њих, па можда топик у вези Борца не би био лош ?
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 1077
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Sun Sep 15, 2024 9:43 pm Вероватно је и пре предлагано, па је можда са неким разлогом одбијено, с обзиром да је био актуеалан током лета због свог европског пута, а и с обзиром да су браћа изборила Европу ове сезоне, не знам да ли би можда било добро да се отвори и неки топик у вези борца, ипак смо неки братски клубови, може ту и да се прича о неким међусобним утакмицама и сл. ал свакако мислим да има људи који ће се интеросовати за утакмице Борца и актуелности у вези њих, па можда топик у вези Борца не би био лош ?
+1,steta za danasnju utakmicu protiv Zrinjskog mogla je biti pobeda.
УПРАВА НАПОЉЕ!
Post Reply