Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

e pa evo, nisam imao skener pri ruci al sam nekako pokušao aparatom pa valjda je čitko, znači to najvažnije sam izdvojio

ImageImage
ImageImage
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Opa! Bas me je iznenadio. Sto bi rekao narod "Nabo ih je pravo u rogove"! :lol:
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

RUSIJA

Dynamo Moscow [1 - 3] CSKA Moscow

Posto je tek zavrsena utakmica,o njoj vise sutra.A ostao sam duzan slike sa Kupa UEFA izmedju CSKA i Deportiva.

Image

KRASA je ucestvovao u akciji kod 3. pogotka,a taj gol mozete pogledati na ovoj adresi.

Amkar Perm [0 - 0] Lokomotiv Moscow

Predrag Sikimic je u igru usao u 89. minutu.Amkar je i dalje 4. sa 41 bodom,ali ja licno cisto sumnjam da ce tu ostati jer je primetan pad u rezultatima,a samo jedan bod za njima kaska Spartak Moskva.

Shinnik Yaroslavl [2 - 1] Spartak Nalchik
Eto i Sinjik nekog da pobedi pa makar to bilo,jelte iz "dvojke u keca".Milan Vjestica nije igrao.

SPANIJA

Real Murcia [1 - 0] Sevilla Atletico
23' [1 - 0] R. Despotovic

Image

Postavio vec Voja na prosloj strani gol Ranka..Uzivajte OVDE :wink:

CESKA

Olomouc [2 - 1] Liberec
Darko Suskavcevic u igru je usao u 46. minutu utakmice.I na taj nacin je kapiten Sigme ucestvovao u ovoj pobedi protiv dosta jakog protivnika.
Image
A evo i kakve oziljke nosi jedan od igraca Sigme sa proslih meceva.SLIKA

UKRAJINA

Tavriya Symferopol [1 - 3] Dynamo Kyiv
Ser Sasa TODIC nije branio.Sa druge strane Slobodan Markovic dobio je sansu od 79. minute. Tavrija je u seriji ocajnih rezultata,a docekivala je odlicnog Dinama od kojeg nisu izvukli ni bodove ni kada su bili mnogo jaci te je stoga rezultat ocekivan.
Inace navijaca Tavrije primetno vise nego u prethodnoj sezoni iako je tim sve losiji i losiji.
Image

Arsenal Kyiv [0 - 0] Vorskla Poltava
Miroslav Krumic nije igrao.

Vorskla se nalazi na fantasticno 4. mestu sa 20 bodova,dok je Tavrija na ocajnoj predpolednjoj poziciji sa svega 7 bodova.

BUGARSKA

CSKA Sofia [2 - 1] Chernomorets Burgas Burgas
Nenad Nastic nije igrao.

PORTUGAL

FC Porto [2 - 3] Leixoes
Milan STEPANOV utakmicu je posmatrao sa tribina.Bezi Stepi odatle sto pre...

MADJARSKA

Debrecen [4 - 1] Budapest Honved
41' [2 - 0] L. Olah

Image

Novi pogodak Loranta Olaha - 8. u prvenstvu.Inace Debrecin je prvi na tabeli.Igor Bogdanovic nije igrao.

REAC [0 - 2] Vasas Budapest
Sasa Dobric igrao je celu utakmicu valjda,a prvi gol za Vasas postigao je cuveni Petar Divic.

FC Fehervar [3 - 2] Gyor
Ilija Radovic nije igrao.

Nyiregyhaza [1 - 1] Zalaegerszeg
BFC Siofok [4 - 1] Diosgyor

NEMACKA

Borussia Dortmund [1 - 1] Hertha BSC
Gojko KACAR igrao je svih 90 minuta,a Voja je na prethodnoj stani opisao njegovu igru.

Image
Image
Image

Energie Cottbus [2 - 3] Eintracht Frankfurt
Savo Pavicevic i Branko Jelic igrali su po 90. minuta.Iako je Kotbus poveo rano sa 2-0 , usledio je neverovatan prekokret koji je izmedju ostalog srusio i moj tiket :lol: .
Image
Image
Image

ITALIJA

Palermo [1 - 3] Fiorentina
Vlada AVRAMOV nije branio.Inace na ovoj utakmici Djilardino je postigao jedan vrlo cudan gol za 1:0,cudan jer ga je dao rukom a sudija ga je priznao u sred Sicilije.Hrabro, nema sta...

TURSKA

Ankaraspor [4 - 0] Kocaelispor
Radoslav BATAK nije igrao.

BELGIJA

Racing Genk [0 - 0] Standard Liege

Milan Lane JOVANOVIC odigrao je svih 90. minuta na teskom gostovanju Genku.
Image
Image

Jel zna neko gde je Bojan Neziri ??

LETONIJA

Sasa CILINSEK uzeo je novu titulu sa Ventspilsom!I jos je u utakmicu gde su overavali titulu (beze 15 bodova) postigao i pogodak.To je bilo prosle nedelje a evo i slika.
SVAKA CAST CILETU!

Image
Image
Oni su slavili:
http://www.fkventspils.lv/images/gallery/191008/013.jpg
http://www.fkventspils.lv/images/gallery/191008/001.jpg

POLJSKA

Wisla Plock [2 - 2] Stal Stalowa Wola
Zarko Belada igrao je svih 90. minuta.

CRNA GORA

Rudar Pljevlja [1 - 0] Grbalj Radanovici
I pored poraza Grbalj je i dalje prvi na tabeli sa 23 boda.

KIPAR

AEP Paphos [1 - 1] APEP Pitsilias
AEK Larnaca [1 - 1] Ethnikos Achnas

REPUBLIKA SRPSKA

Sarajevo [2 - 1] Modrica Maksima
Borac Banja Luka [0 - 1] Laktasi
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

limanfkv wrote:Jel zna neko gde je Bojan Neziri ??


Sa Bojanom Nezirijem sam se sreo početkom meseca i tada je trenirao sa fudbalerima Vojvodine na Veterniku. Po njegovoj priči niko iz kluba nije razgovarao o njegovom angažmanu, a on je trenutno slobodan igrač i nadao se da će u tom slučaju nastaviti karijeru u inostranstvu.
Image

P.S. Krajnje je vreme da pohvalim rad limanfkv-a. Image Image Image Fantastičan posao obavljaš iz nedelje u nedelju, samo tako nastavi majstore 8)
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

masta_ace wrote:e pa evo, nisam imao skener pri ruci al sam nekako pokušao aparatom pa valjda je čitko, znači to najvažnije sam izdvojio

ImageImage
ImageImage
Lane, svaka čast :!: :!: :!: :D
Iako nije ponikao u FC Vujadin Boškov, odaniji je Klubu od velike većine igrača koji su učili fudbalsku školu i pekli zanat u Vojvodini.Isto tako i od velikog dela rukovodstva, današnjeg i predhodnih.
Bez dlake na jeziku, i bez šićardžijske računice, jasno je rekao šta misli i oseća, kad ga već o tome pitaju na način ispod svakog nivoa profesionalnosti i poštovanja kluba u kojem se afirmisao.Isto onako kako igra na terenu: il prolazi (to u ogromnom procentu), il ne prolazi (ponekad) - AL NE MULJA (NIKAD), rekao je jasno i nedvosmisleno VOJVODINA.
Iako je odigrao relativno malo utakmica za Vošu ( zbog preranog odlaska u inostranstvo), ušao je u društvo istinskih velikih igrača mlađe generacije Vošinih internacionalaca za ponos, poput Govedarice, Dunđerskog, Krasića, Despotovića, Kačara...
Respekt!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

limanfkv wrote:Arsenal Kyiv [0 - 0] Vorskla Poltava
Miroslav Grumic nije igrao.
Inace Miroslav Grumic je trebao da predje u Vosu ovoga leta, ali kada je cuo da ce Beki biti trener rekao je: "ma nema sanse".
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

masta_ace wrote:e pa evo, nisam imao skener pri ruci al sam nekako pokušao aparatom pa valjda je čitko, znači to najvažnije sam izdvojio
Sjajno! Uvek sam gajio simpatije prema njegovoj igri. U vreme dok je igrao za nas, drugovi i ja smo konstatovali da je paklen igrač koji je baš odskakao od drugih(ma od cele lige), i želeli mu da što pre ode preko kako bi još više napredovao. Sa druge strane, nije mi lično bio nešto posebno simpatičan. Razlog ni sam ne znam, valjda sam ga posmatrao kao nekog sa strane koji nikada ne bi mogao iskreno zavoleti Vojvodinu. Činio se nadmen, i znala se njegova želja da pređe u redove cigana. Ako ova izjava nema veze sa revoltom posle neostvarenog transfera, Lane, kupio si me za sva vremena...

p.s. hvala za postavljen tekst...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Milan wrote:Ako ova izjava nema veze sa revoltom posle neostvarenog transfera, Lane, kupio si me za sva vremena...
Kako se lako i jeftino prodajete.Pitam se sta bi bilo da Zarko Zecevic jednog dana izjavi da je vatreni navijac Vojvodine.Kakve veze bre ima sa ljudskocu i fudbalskim kvalitetom,izjava u novinama za kogcovek navija.To je za mene Najveca moguca nebuloza.Mogu neki igraci da se kunu u Vojvodinu,ako ne umeju da igraju fudbal,dzaba im.Nikad nece imati moje simpatije.
O Lanetovim fudbalskim kvalitetima nema vise potrebe govoriti,a sto se ljudskih tice,gledao sam nekoliko intervjua sa njim,s pocetka svakog se cini da je veoma sirov,i kao s planine da je sisao,ali kako razgovor odmice,vide se da je Lane pre svega ljudina,covek u pravom smislu te reci. I tako me posle zabole za koga navija!!!!
Image
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Voja wrote:
Milan wrote:Ako ova izjava nema veze sa revoltom posle neostvarenog transfera, Lane, kupio si me za sva vremena...
Kako se lako i jeftino prodajete.Pitam se sta bi bilo da Zarko Zecevic jednog dana izjavi da je vatreni navijac Vojvodine.Kakve veze bre ima sa ljudskocu i fudbalskim kvalitetom,izjava u novinama za kogcovek navija.To je za mene Najveca moguca nebuloza.Mogu neki igraci da se kunu u Vojvodinu,ako ne umeju da igraju fudbal,dzaba im.Nikad nece imati moje simpatije.
Stvarno ne znam šta da ti odgovorim na ovaj tvoj post...
POŠTO OBRAZ ???!!!
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Image
Мilos Stojcev
Image
Dragan Dragutinovic

Hvala bratac :wink: A hvala i tebi za slike 8)

A evo jos jedne sa nasim bivsim igracima :oops: Neki od njih su tu izgleda iz zbog seksualnih nagona :lol:
http://www.delije-caffe.net/galerija/ga ... elije1.jpg
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Željko Brkić jedan je od nas!!!
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

RUSIJA

Lokomotiv Moscow [3 - 0] Shinnik Yaroslavl
Milan Vjestica nije igrao ni na ovoj utakmici.

Inace ostao sam duzan za derbi Mosvke Dinamo protiv CSKA, odn. Joca vs Krasic.

Ovako kao sto sam i predvideo na ovam topicu da bi ovo morala da bude Krasiceva sezona (na pocetku Ruske) drago mi je da se to i ostvarilo.
CSKA je pobedio sa 3:1, a evo kakvu majstoriju je izveo Milos KRASIC kod 2. pogodka za CSKA.

KRASA KOD 2. GOLA
Ako se za neki gol moze reci da je namesten "na tacnu" to je sigurno ovaj gol Vagnera Lova!

A i u akciji kod 3. gola je ucestvovao.Prosto je neverovatno kakvu pometnju napravi kada krene napred tako da ne cudi kako je Zirkov ostao sam.

KRASA KOD 3. GOLA

U svakom slucaju fantasticna partija Milosa KRASICA,dok sa druge strane nije igrao Joca TANASIJEVIC.
Image
Image


SPANIJA - KUP

Real Murcia [2 - 1] Racing Santander
Mursia je uspela da izbaci iz kupa prvoligasa Santandera sto je vec ogroman uspeh.Ranko DESPOTOVIC nije igrao nazalost. Mursija je gubila,ali je u nastavku uspela da preokrene golovima Dialibe (bivsi igrac Zelje iz Sarajeva,spominjan svojevremeno kao moguce Vosine pojacanje) i Sikora.

Evo jedne slike od ranije:
Image

CESKA - KUP

Olomouc [0 - 2] Liberec
Darko Suskavcevic igrao je svih 90 minuta za Sigmu u kup susretu.Sigma je iako je vrlo skoro pobedila istog protivnika na svom terenu sa 2:0,ovaj put bila pobedjena istim rezultatom.

Image
Navijaci domacina: http://www.sigmafotbal.cz/include/other ... hp?id=8505

Kod drugog gola Libereca je i pogresio tacnije igrac Libereca postigao je gol nakon je sto je presao Darka.

UKRAJINA - KUP 1/8 FINALA

Feniks Illichovets [0 - 2] Tavriya Symferopol
Verovali ili ne i Tavrija je nekog pobedila.Ni Ser Sasa TODIC, ni Slobodan Markovic nisu igrali.Ovom pobedom prosli su u 1/4 finale.

Obolon Kyiv [1 - 4] Vorskla Poltava
Miroslav Grumic nije igrao ni u ovoj utakmici.Jedna meni veoma zanimljiva slika 8) Ne igra se fudbal zbog high stream semafora,high tech svalcionica, reflektora, ugodnih tapaciranih fotelja, svemirskih stadiona... Dobro je da je bar negde jos uvek prisutan istinski duh fudbala,a ne jadna kicasta komercijala na sta danas lici.
Image
Navijaci gostiju:
http://www.vorskla.com.ua/image/18champ ... C_0532.jpg

NEMACKA

Hertha BSC [3 - 0] Hannover

Gojko KACAR igrao je svih 90 minuta u pobedi Herte,nije postigao pogodak,ali je imao prvu sansu na utakmici u 6. minutu,ali se nije najbolje snasao.Inace golove su postigli Pantelic,Voronjin i Domovinjski.
Gojko je zaradio i zuti karton.
Image
Image

Arminia Bielefeld [1 - 1] Energie Cottbus
Trener Kotbusa Bojan Prasnikar odlucio je da na klupi ostavi Branka Jelica,dok je Savo Pavicevic igrao svih 90. minuta i bio dosta solidan s obzirom da su gosti imali igraca manje od 44. minuta tako da je veliki teret bio na Savu i odbrani.

Savo je imao jedan sut sa 25 metara koji je zavrsio pored gola.I to je bila prva ozbiljnija sansa pred golom Bilefelda u 21. minutu.
Nema jos slika sa utakmice, ali evo jedne od ranije.. :lol: 8)

Image

ITALIJA

Fiorentina [0 - 0] Inter Milan
Vlada AVRAMOV nije igrao.

SERIJA B
Grosseto [4 - 1] Treviso
Trevizo je porazen na gostovnju ubedljivo iako je kod 2-1 imao igraca vise! a uspeo je da primi jos 2 gola.Vrlo losa ekipa i mislim da ce i ove godine opstati jedino na njihovo muljanje.Pretposlednji su na tabeli sa 6 bodova.Vlada Smit igrao je 90 minuta.

HRVATSKA - KUP

Zadar [2 -2] Rijeka Penalima 4:5
Dragan Zilic nije branio.Rijeka je nakon penala usla u 1/4 finala.
Last edited by limanfkv on Thu Oct 30, 2008 5:51 pm, edited 1 time in total.
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Он је преселио на Хертха из Српске прва лига клуб ФК Војводина Нови Сад током зимске паузе, ојачати Хертха мидфиелд. Од тада, Гојко Кацар има само две пропустили Бундеслига игре кроз повреде, бодовање 4 циљева у свом лига 24 наступа до сада, укључујући и касни победник против Стуттгарт. Ми смо мислили да је о тренутку смо донели вам увид у међународним талентирани Срба. Прочитајте овде што је рекао хертхабсц.де у ексклузивни интервју ...





хертхабсц.де: Гојко, коју су у Берлину за готово годину дана ноу.Деспите се само 21 година, коју су мидфиелд моторних у тиму. Како сте ви видети свој развој унутар ове младе Хертха тим?




Гојко Кацар: Није било лако као што сам дошао у Берлин у јануару. Сам из прилагођавати српске за немачки фудбал. Кроз моје напоре у обуку и играти игре сам успео прилагодити. Сада сам играти сваку игру и сам осећа добро. Ја сам стекао поверење и побољшање игра коју сам игра.





Ви освојио КАСНОАНТИЧКОГ победник код куће до недавно Стуттгарт. Како је то за вас након повреде отпуштање?




Кацар: Дегустација успех је врло важно за ме.И није могао да тренира за три недеље, па тек након пуна два седница тренинга је било тешко играти поново. Ја сам наравно врло сретан што је мој циљ касног освојио игре, а ја сам спреман за следећу наше игре.





Ти су константна претња се испред ове сезоне, чак и ако су одбрамбени пол. Како видите своју улогу у тиму?




Кацар: Сваки један од наших играча има одговорности иде напред, као и на одбрану. Не занима ме ко резултате циљева. Важно је да смо прваци као тим.





Цицеро је Ваш партнер у одбрамбени мидфиелд. Како је партнерство иде тако далеко?




Кацар: Цицеро је врло добар играч и ми разумемо једни друге добро. Ми смо урадили добро и мислим да смо имали добру сезону заједно до сада. Надам се можемо носити на добро дело за остатак сезоне.





Како је добра комуникација на ваше парцеле, који језик ти како користити?




Кацар: Тешко је понекад, али не могу да комуницирају путем тела језик са употребом рукама. Ја немам проблем у комуникацији на парцеле.





Да ли сада населили у Берлину?




Кацар: Да сам и ја овдје осјећам код куће. То је био груб на почетку, јер ја не знам никога. Марко и Јое су ми помогли у решавању и захвалан сам им за то. Ствари су сада лакше. Моја цура је овде и ја увек имати неко из моје породице око мене код куће. То је лепо бити део Хертха и овај лијепи град.





Доу ћете потрошити пуно времена с Марком и Јое?




Кацар: Ми видимо сваки други прилично често. Они су добри момци и фини играча. Ја се радујем да смо такве добре пријатеље.





Јесте ли нашли омиљени дио Берлин још?






Кацар: бити искрен ја не изађе много. Ја сам овде играти фудбал и да је фокус мој концентрацији. Ја посета центру града и сада поново.





Које су ваше потребе с Хертха ове сезоне?




Кацар: Прво желим играти и са тим и унапред у УЕФА Цуп, производње најбољих представа које су способни. Можемо то с ову млади талентирани тим. Ми смо побољшање игру игра.





Како оцјењујете шансе за напредовање?




Кацар: Ми смо показали да свима можемо играти добар фудбал и конкурисати врху момчади. Имамо добар тим, а ја бројање пет Шиљак која би могла бити довољно да се види кроз нас.





Такође, на међународне дужности са Србијом, који је тренутно њихов топ 2010 Светско првенство стекнатите квалификации групе ...




Кацар: Ова година је завршила добро за нас. У под-21с квалификовани за Евро 2009 у Шведској. Сада је сениорско момчад се тешке квалификације Свјетског купа. Ми све наде квалификовати за финале у Јужној Африци у 2010.





У сриједу ноћ (29.10.2008) Хановеру су посетиоци на олимпијски стадион у Берлину за Бундеслига кругу 10 сукоб. Шта очекујете од утакмица?




Кацар: Прво Надам се да ће пуно наших НАВИЈАЧА ће скренути до нас подржавају. Они су пресудан део ствари за нас. Наравно, желимо побиједити сваку игру и ако је могуће квалификовати за Куп УЕФА идуће сезоне. Хановеру су добре стране, али са себе сматрам и подршку наших НАВИЈАЧА, можемо додати још три бода на наш подудара.


Evo za one koji ne razumeju najbolje engleski,valjda ce koliko toliko pomoci ovaj prevod preko googla.
http://www.google.com/language_tools?hl=en
srbobranac
Posts: 20
Joined: Thu Apr 17, 2008 9:26 am

Post by srbobranac »

Turija wrote:Iako je odigrao relativno malo utakmica za Vošu ( zbog preranog odlaska u inostranstvo), ušao je u društvo istinskih velikih igrača mlađe generacije Vošinih internacionalaca za ponos, poput Govedarice, Dunđerskog, Krasića, Despotovića, Kačara...
Respekt!
Dodao bih i Milana Belica.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

limanfkv wrote:NEMACKA

Hertha BSC [3 - 0] Hannover
Gojko KACAR igrao je svih 90 minuta u pobedi Herte,nije postigao pogodak,ali je imao prvu sansu na utakmici u 6. minutu,ali se nije najbolje snasao.Inace golove su postigli Pantelic,Voronjin i Domovinjski.
Gojko je zaradio i zuti karton.
ajd da i ja bacim koju rec,jer bio sam sinoc u Berlinu :wink: ,samo me "sampionska" igra Vojvodine toliko dotukla da nije bilo sanse da sinoc napisem bilo sta.
Ovako,prvo sto mi je sto se kaze "bolo oko" je prevelika i neverovatna napaljenost svih igraca Herte od prve sekunde meca.
Od kako je Gosa potpisao za Hertu,vise sam njihovih meceva gledao nego Vosinih i mogu reci da nikad do sad nisu usli tako napaljeni u utakmicu.Po nekim mojim (skromnim :wink: ) kriterijumima Gojko Kacar je sinoc pruzio najbolju i najkompletniju partiju od kako znam za njega.I sam komentator je cesto ponavljao "Man des Tag" iliti po naski "Covek dana" ili utakmice. Znaci nema dela terena gde Gojka nije bilo i gde nije uvek bio u centru paznje.Bezbroj oduzetih lopti,neverovatno puno IZNUDJENIH faulova,brdo asistencija,i sam je bio u tri stopostotne sanse,ali eto,samo gol je falio za po mom kriterijumu ocenu 10.Prvo kao sto neko gore rece,6. minut i kolosalna prilika posle fantasticne asistencije Pantelica,koji mu je dao loptu u prazno na nekih 14-15 metara od gola,ali je Gojko klizao i bio kratak.Posle,kako je vreme odmicalo,sve vise je bio u napadu i iz toga su se izrodile jos dve stopostotne sanse,jednu je sutirao u golmana,a za drugu mu je Voronjin grudima spustio loptu,ali je ovaj traljavo tukao.Imao je jos jednu sansu gde je iz ne bas idealne pozicije tukao preko gola.I onda u ne znam tacno kom minutu Pantelic daje gol i tad Gojko dobija naredjenje da ne ide toliko u napad,ali onda pocinje da gospodari sredinom terena i "ubija" protivnika iz drugog plana.Pre toga zaboravih da spomenem,korner za Hertu u prvom poluvremenu gde je lopta isla na Kacara,a ovaj je glavom (povratnu) spusta saigracu koji pogadja stativu.Vracam se na momenat posle vodstva od 1:0.Gosa je sa centra dao dubinsku po sredini i izbacio Pantelica samog pred golmana,ali je ovaj promasio zicer.Zatim,kod drugog gola,Kacar otima vec izgubljenu i predatu loptu na sredini i hitro je salje na krilo odakle sledi centarsut i laka realizacija Voronjina.A tek dupli pas sa Voronjinom kod treceg gola,molio bih nekoga ako ima da postavi taj gol.Voronjin na krilu daje loptu Kacaru u sredinu,a ovaj odigrava dupli pas sa njim (na krilo),ali mu salje loptu u prazno i to pas od nekih 20 metara i izbacuje kompletnu odbranu,centrifuga i 3:0.
Jos jednom moram reci,Kacar je u ovom mecu bio centralna figura,ako je Kiza Gospodin,Kacar je bio MAESTRO!!!
Image
Post Reply