Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Stara Garda wrote:
Zelim ti brz oporavak Marko!!!
Eh, koliko je malo od sreće do nesreće.A, taman se lepo snašao u Rumuniji i onda ovakav udes.
E, ti vojvođanski putevi.Naizgled ravni i pravi, odnedavno i oivičeni prokopanim stravičnim kanalima na pola metra od bankina :shock: :oops: Još ako se u četvrtoj-petoj brzini naiđe na neki traktor ili kombajn, nema se kud, nego pravac u nesreću.
Nadam se da će sve ipak dobro završiti i da će Marko moći da nastavi sportsku karijeru.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Turija wrote: Još ako se u četvrtoj-petoj brzini naiđe na neki traktor ili kombajn, nema se kud, nego pravac u nesreću.
Upravo se to i dogodilo,ali koliko cujem nisu isli(on i devojka) brzo.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Stara Garda wrote:
Turija wrote: Još ako se u četvrtoj-petoj brzini naiđe na neki traktor ili kombajn, nema se kud, nego pravac u nesreću.
Upravo se to i dogodilo,ali koliko cujem nisu isli(on i devojka) brzo.
Iskopani jendeci, za kao drenažu, su veća opasnost od brzine.Jednostavno vozač nema gde da skrene.
Kadgod je bar mogao u kukuruze i nikom ništa.Taj inkriminisani traktor izvuče auto iz njive i teraj dalje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Iskrene zelje za brz oporavak :!:
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

:cry: U bre zivote..

Nadam se brzom oporavku Marku i devojci.
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Radoye wrote:Iskrene zelje za brz oporavak :!:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Radoye wrote:Iskrene zelje za brz oporavak :!:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

limanfkv wrote::cry: U bre zivote..

Nadam se brzom oporavku Marku i devojci.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

van der iV a.k.a Totti wrote:
limanfkv wrote::cry: U bre zivote..

Nadam se brzom oporavku Marku i devojci.
srbobranac
Posts: 20
Joined: Thu Apr 17, 2008 9:26 am

Post by srbobranac »

Radoye wrote:Iskrene zelje za brz oporavak :!:
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Malo lepse vesti 23' Despotovic Murcia vodi 1:0 8) 8) 8)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

Nisam znao gde da dodam ovo, ali pre neki dan sam u nekom novom lošem beogradskom nedeljniku čitao intervju sa Milanom Jovanovićem i pokušali su da se kao hajlajt intervjua naročito posvete Lanetovom preslasku u zvezdu, on je imao neke normalne odgovore kako je zvezda velik klub, da nije hteo da ga tamo ponižavaju i stavljaju na neke probe te nije prešao ali i da je imao želju da se oproba u tom velikom klubu. novinaru se ovo poslednje svidelo naročito te je odma konstatovao da je Lane navijač zvezde, medjutim Jovanović je jednostavnim rečima " Ne, navijač sam Vojvodine" novinaru dao do znanja sve.
Uglavnom drago mi je, jer sam već očekivao neko klasično okolišanje u fazonu "zvezda u srcu, al simpatišem vojvodinu koja mi je dala šansu" al je Lane bio jasan.
lepo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ssnigd wrote:Malo lepse vesti 23' Despotovic Murcia vodi 1:0 8) 8) 8)
Evo,izgleda opet aktivan onaj moj potpis iz proslih vremena :lol:

Od kako znam za sebe druga spanska liga je od nula do dva gola,tako da je zaista velika umetnost tamo tresti mreze u kontinuitetu.I zato Ranku svaka cast. Vec vidim,Jovu i Krasica na krilima i Despota u spicu :lol:

Ej,a kako ga je Klemente provalio.Hvalio ga je i ovde,i onda samo cekao povoljan trenutak da ga ukrade.Alal vera Klemente,uskoro ce Murcia profitirati Rankovim transferom izgleda.

E sad.... bio ja danas malo i u Dortmundu :lol: Borusia-Hertha 1:1. Kacar odigrao svih 90,ali po meni dosta bledunjavo,i zaiste me cudi,zasto li ga trener drzi svo vreme,jer je danas 90% proveo u mestu,setajuci po terenu.Imao je i jedan duel da Kehlom cini mi se,gde su radili laktovi :lol: ,ali sudija nije nista video,mada me ne bi cudilo,da ga nemacka federacija kazni na osnovu video snimka.

Inace,da dodam jos,da sam slusao drugo poluvreme Murcie na radiu,i da je cini mi se onaj njihov sto cesto menja Despota,Alonso,promasio penal :lol: ako sam dobro razumeo one lude komentatore :lol:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ha,ha.... pa ne mogu da verujem,kakav preobrazaj Despota....
Nema vise onog trka,hitrog bega od odbrandbenog igraca....
Sve se svelo na hladnokrvnu realizaciju iz 5 metara.... svi golovi kao jaje,jajetu... he,he...

Uzivajte :wink:
http://www.realmurcia.es/mur05/press_a. ... .flv&ver=1
Image
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

masta_ace wrote:Nisam znao gde da dodam ovo, ali pre neki dan sam u nekom novom lošem beogradskom nedeljniku čitao intervju sa Milanom Jovanovićem
Ovo me je baš prijatno iznenadilo! Ako imaš to sačuvano, bilo bi lepo da i postaviš ovde...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply