1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA 1:3 (0:1)

VošaNS
Posts: 1196
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by VošaNS »

Glasovi za igrača sezone?
User avatar
Turija
Posts: 11138
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by Turija »

Meni je ovo, veceras vidjeno, zabrinjavajuce pred Amsterdam.
Pribojavam se katastrofe. Ali, 'ajde da budemo optimisti.
PS
Ljudi, ovi prodaju Drobnjaka, vec na prvoj seniorskoj utakmici. Prava stvar za podizanje optimizma pred novu sezonu.
A, lepo se videlo veceras, koliko je ovo pravilo sa 2 mlada bonus igraca kriticno za ekipu na terenu, a za koje su se svojski zalagali.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2690
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by Stexman »

Dozvolili smo jednom Tekstilcu da 8 puta sutne na nas gol!
8:6 za nas u sutevima van okvira gola i 5:2 u okvir gola

Sta cemo kad Ajaks pritisne, uh.
Bane
Posts: 108
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by Bane »

Jel zna neko možda ko je dao onu loptu kroz sredinu kod drugog gola? Baš lep potez al nisam siguran jel Uroš ili Poletanović?
User avatar
Deep Purple
Posts: 4410
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Sun Jul 21, 2024 9:43 pm Meni je ovo, veceras vidjeno, zabrinjavajuce pred Amsterdam.
Pribojavam se katastrofe. Ali, 'ajde da budemo optimisti.
PS
Ljudi, ovi prodaju Drobnjaka, vec na prvoj seniorskoj utakmici. Prava stvar za podizanje optimizma pred novu sezonu.
A, lepo se videlo veceras, koliko je ovo pravilo sa 2 mlada bonus igraca kriticno za ekipu na terenu, a za koje su se svojski zalagali.
Pa nema šta da bude zabrinjavajuće za Amsterdam mi smo tamo totalni autsajderi kao da mi igramo sad protiv Vojvodine iz Perleza to je tako…

A za Drobnjaka stvarno nemam nikakve informacije, iznenadio sam se kada sam ga video u 11 ali je to bilo odlično.

Dolaze skauti stalno na utakmice, nema to veze sa onim što je izjavio komentator svakako ne skautiraju oni jednu ili dve utakmice, već i po polusezonu. Ne šalju oni njega sada da bi ga odmah kupili jer sezona kreće i njima za nekih 20tak dana u kupu, oni bi mu svakako tražili klub za pozajmicu tako da mi ne deluje da je to transfer koji bi se sada odigrao. To možda na kraju sezone.

Šta je problem sa bonusima, mi smo počeli sa dvojicom, posle ušla još dvojica, završili meč sa trojicom, na klupi bila još dvojica koji nisu ušli.

@Bane U.N
Nevernik II
Posts: 503
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by Nevernik II »

Stexman wrote: Sun Jul 21, 2024 9:50 pm
Sta cemo kad Ajaks pritisne, uh.
Biće 5:0. Tu nema veze koliko puta je Tekstilac šutirao, Ajax i mi to su dva sveta.

Gde je Štutgart gledao Drobnjaka? Slao skaute na Satelit da ga gledaju protiv Leskovca :D . Nemojte da verujete baš svaku glupost koju čujete na Areni.
User avatar
rykerfcv
Posts: 1077
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by rykerfcv »

Bane wrote: Sun Jul 21, 2024 9:53 pm Jel zna neko možda ko je dao onu loptu kroz sredinu kod drugog gola? Baš lep potez al nisam siguran jel Uroš ili Poletanović?
Nikolic,on covek vec ima tradiciju da ga citavu utakmicu nema i samo jednim potezom napravi gol sansu.
Mislim da je @N13 rekao da ce Vukanovic ove sezone jako spremno uci,sto se i dokazalo.
УПРАВА НАПОЉЕ!
SlaninarIzNS
Posts: 87
Joined: Sun Jan 21, 2024 8:40 pm

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by SlaninarIzNS »

Bane wrote: Sun Jul 21, 2024 9:53 pm Jel zna neko možda ko je dao onu loptu kroz sredinu kod drugog gola? Baš lep potez al nisam siguran jel Uroš ili Poletanović?
Uroš Nikolić
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1684
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by Mare_Liman »

Свака част свим људима што су се исцимали до Паланке, сјајна посета и атмосфера уз победу :cheers: , Дробњак и Бутеан мени одлични, сад можда је на преносу то деловало нешто другачије, штета за пар грешака, али све то долази искуством и континуитетом, тако да не бринем, Вукановић исто одличан, уз стандардног Кораћа, не знам шта више треба да се Царевић скине са гола...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 3159
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by Grbavica.021* »

User avatar
gospodinFKV
Posts: 5082
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by gospodinFKV »

Mare_Liman wrote: Sun Jul 21, 2024 10:08 pm не знам шта више треба да се Царевић скине са гола...
A sta je to tacno Carevic uradio da uopste pricamo o skidanju s gola?

Mi da 5:0 dobijemo, Turija bi se pribojavao neke katastrofe. :mrgreen:

U Amsterdamu ce biti katastrofa ili rapsodija, potpuno nezavisno od toga kako smo igrali danas. Ali potpuno nezavisno od toga. Isto kao sto bi i ta katastrofa u Amsterdamu imala tacno 0 efekta na utakmicu vikend posle. Nije kao da smo mi sad ulozili 100 miliona evra u ovaj tim kako bi se Ajaks pobedio, pa da kazes da ovakva igra ne ohrabruje. To su utakmice za koje, u trenutnoj konstalaciji snaga ne da ne mozemo da planiramo, nego su bukvalno samo za da istrce momci na taj teren, daju sve od sebe i da odigramo sto pametnije. To je to. Da li cemo moci nesto? Tesko. Da li ce svi ti momci istrcati na teren i dati 101% svojih mogucnosti? Verujem da hoce. To je sve sto mozemo da trazimo od njih.

Podseticu da smo se katastrofe pribojavali i posle 0:4 sa Cukarickim. Ostalo je istorija.
Karlsson
Posts: 2484
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by Karlsson »

Mare_Liman wrote: Sun Jul 21, 2024 10:08 pm Свака част свим људима што су се исцимали до Паланке, сјајна посета и атмосфера уз победу :cheers: , Дробњак и Бутеан мени одлични, сад можда је на преносу то деловало нешто другачије, штета за пар грешака, али све то долази искуством и континуитетом, тако да не бринем, Вукановић исто одличан, уз стандардног Кораћа, не знам шта више треба да се Царевић скине са гола...
Zašto Carević da se skine sa gola? Danas sve što je bilo do njega je uradio kako treba.
milancl
Posts: 531
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by milancl »

Stvarno mi nije jasno šta je Carević večeras uradio loše... Neverovatno, kad nekog uzmete na zub i ne podnosite ga, pričekajte bar da napravi neku grešku pa se naslađujte...

Nemamo se mi šta pribojavati katastrofe u Amsterdamu. Oni su 3 klase iznad nas, bitno je da se baš ne obrukamo. Videćemo kako će to izgledati, nisam baš pesimista da očekujem 5 komada. Nek daju sve od sebe, pa kako bude biće.

Večeras jedna rutinska pobeda, bilo je bitno na vreme dati gol. Teren očajan i težak za igru. Najbolje se videlo kod onog bega Veličkovića posle greške njihove odbrane. Ne branim ga, ali verujem da bi lagano to zgazio i realizovao na dobrom terenu. Sve to protiv, budimo realni, jednog lošeg protivnika, koji će nadam se vrlo brzo tamo odakle je došao - u treću ligu ili još realnije Vojvođanski sever.

Nisu se momci puno potrošili, neki su i sačuvani za četvrtak. Onaj gol na kraju zbog nonšalancije je nedopustiv, ali mi nekako i drago, da se malo spuste na zemlju. 3 boda su večeras bila najvažnija, pa taman da je bilo 15:1 u šutevima za Odžake.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Forza Voša
Posts: 616
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by Forza Voša »

Deep Purple wrote: Sun Jul 21, 2024 9:55 pm
Turija wrote: Sun Jul 21, 2024 9:43 pm Meni je ovo, veceras vidjeno, zabrinjavajuce pred Amsterdam.
Pribojavam se katastrofe. Ali, 'ajde da budemo optimisti.
PS
Ljudi, ovi prodaju Drobnjaka, vec na prvoj seniorskoj utakmici. Prava stvar za podizanje optimizma pred novu sezonu.
A, lepo se videlo veceras, koliko je ovo pravilo sa 2 mlada bonus igraca kriticno za ekipu na terenu, a za koje su se svojski zalagali.
Pa nema šta da bude zabrinjavajuće za Amsterdam mi smo tamo totalni autsajderi kao da mi igramo sad protiv Vojvodine iz Perleza to je tako…

@Bane U.N
Ima nesto i do trenera, TSC je prosle godine odigrao nekoliko kvalitetnih utakmica a u samom startu je razlika izmedju tih klubova i TSC-a veca nego izmedju nas i Ajaxa. Niko ne ocekuje pobedu ali kao sto Turija rece izglednija je katastrofa nego bilo sta drugo jer mi ni protiv Tekstilca nemamo glavu i rep, nemamo igru, nemamo kombinatoriku, dubinu, ... Uz duzno postovanje, ali da postavis trenera petlica pa on mora dobiti sa ovim igracima Tekstilac 2 razlike. Fedja Dudic da je trener Vojvodine ovo danas bi bilo barem 5 komada, problem je u tome sto se tebe ne boji ni Tekstilac a treba da imas ocekivanja od Evrope.
„Hasta la Victoria Siempre!“
VošaNS
Posts: 1196
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1. kolo 24/25: Tekstilac – VOJVODINA, nedelja 19.30

Post by VošaNS »

Koliko je trebalo toliko smo i odigrali. Teren je kriminalan i dosta uži nego inače, bolje od ovog ne znam jel moglo. Carević nije imao toliko posla, drago mi je zbog Drobnjaka. Imao je greške, ali ništa neočekivano. Seri pretučen danas, Vukanović najbolji. Njegoš i Poletanović na nivou, UN nije za start. Sjajna atmosfera na stadionu, lepa brojka. Idemo u Amsterdam pa šta bude :cheers:
Locked