Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ma na kraju se ispostavilo da su to neki igraci koji igraju na pozajmica po drugoligaskim ligama(mislim da je u pitanju bio Izrael,ili tako nesto)...zaista nije ni bilo realno ocekivati Okoronkva ili Edea :? Ali gde su prijateljske utakmice sa Hertom koje su vec bile zakazane za ovu jesen...i to pod reflektorima :roll:
Napred Voso!
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Pa došao je Brazilac, šta hoćete? Doduše, nije iz Herte, ali zar je važno? :lol:
Šalu na stranu, šta se dešava sa Leandrom? Nigde ga nema na prethodnim utakmicama. Na mene je ostavio sasvim solidan utisak protiv Šida, rekao bih da je za naše uslove veoma zanimljiv igrač. Da li stvarno papirologija stvara probleme ili će biti da se kreativni Južnoamerikanac ne uklapa u Bekvalčevu taktiku?
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Dejan je, cinimi se i Djumi, ovde pisao o Karamaticu, mladom igracu Mladosti iz Apatina! Vreme prolazi, igrac sjajno napreduje, a kada budemo prosli kao sa Zoranom Tosicem ko ce nam biti kriv :?:

Ako buckasti gmaz, brka i ridjan po obicaju nista ne urade, setite se ovog imena(da je bilo spominjano na forumu) Kao i Tosic, Lazic, De oliveira, Markoski,Stjepanovic, Lakic itd. samo u poslednje vreme...
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Čitam na B92 da je slobodan agent Gavrancić(ex reprezentativac).Trenira čovek sa Teleoptikom,niko ga neće.Pitanje su njegova forma i spremnost,a po kvalitetu je sigurno mnogo iznad Mijatovića i te ostale ekipe(sem Djurića i Kize).Da li bi ga vredelo dovoditi sa obzirom da ima 30 godina?Mada mislim da jedina realna prepreka tom eventualnom transferu leži u činjenici da su mu primanja velika,a znamo kakva je naša Uprava po tom pitanju...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Mislim da bi bilo idealno dovesti Gavru, siguran sam da je u odbrani "klasa" u odnosu na Mijata. U napadu kod prekida bi mogao da posluzi, jer izvodi dobro slobodnjake. Voleo bi da ga vidim u Vosi! Ali nama najvise fali plejmeker a Davidov je slobodan igrac!!!!!! Uf kad bi Davida imali Mrdja bih dao 30 golova po sezoni.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Zeljafcv wrote:Mislim da bi bilo idealno dovesti Gavru, siguran sam da je u odbrani "klasa" u odnosu na Mijata. U napadu kod prekida bi mogao da posluzi, jer izvodi dobro slobodnjake. Voleo bi da ga vidim u Vosi! Ali nama najvise fali plejmeker a Davidov je slobodan igrac!!!!!! Uf kad bi Davida imali Mrdja bih dao 30 golova po sezoni.
Zeljo,
ta informacija koja se pojavila na jednom nemackom sajtu da je Davidov slobodan igrac, ipak nije tacna. Davidov je proslog leta potpisao ugovor sa ZTEFC na 4 godine i jos je tamo(ovo znam sigurno jer sam u svakodnevnom kontaktu sa njim).
U Junu jeste bilo pregovora sa Vojvodinom o dolasku na pozajmicu,ali...
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Ako vec uprava zeli da dokaze 'sampionske' ambicije, neka potpise ugovor sa Goranom Gavrancicem i neka "isprati" malog Karamatica iz Apatina!


bezanijci i ostala kvazi pojacanja vratiti u te klubove odakle su i sumljivo dovedeni!

Svi put Djalovica i Ilica :!:
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Nemanja Pejčinović (Rad), Predrag Pavlović (Napredak), Rade Veljović (Voždovac)

jos bi dodao;
Karamatic (Apatin), Dunjic (Napredak)

Evo nesposobnjakovicima spisak mladih reprezentativaca koje treba da prate i eventualno dovedu, kako bi dokazali svoje sampionske ambicije!
A , ne da caste i drze u tim Mijatovica, Vukajlovica, Lazetica, Lovrica i ostale cirkusante :!:
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Mali Karamatic je zaista buducnost naseg fudbala!Decko je sa Kosova ima brata blizanca
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Stara Garda wrote:
Zeljafcv wrote:Mislim da bi bilo idealno dovesti Gavru, siguran sam da je u odbrani "klasa" u odnosu na Mijata. U napadu kod prekida bi mogao da posluzi, jer izvodi dobro slobodnjake. Voleo bi da ga vidim u Vosi! Ali nama najvise fali plejmeker a Davidov je slobodan igrac!!!!!! Uf kad bi Davida imali Mrdja bih dao 30 golova po sezoni.
Zeljo,
ta informacija koja se pojavila na jednom nemackom sajtu da je Davidov slobodan igrac, ipak nije tacna. Davidov je proslog leta potpisao ugovor sa ZTEFC na 4 godine i jos je tamo(ovo znam sigurno jer sam u svakodnevnom kontaktu sa njim).
U Junu jeste bilo pregovora sa Vojvodinom o dolasku na pozajmicu,ali...
... Sta je ovaj put bilo u pitanju ? Opet skupo verovatno...titula...uefa...kup...
Ja ne mogu da verujem.Mogli smo sa 50.000-100.000 imati ne TIM,nego TIMCINU.
Napisacu samo neke:
Milan Davidov
Nino Pekaric
Ivica Franciskovic
Lorant Olah
Milan Belic
Dovidjenja Prijatno.
srbobranac
Posts: 20
Joined: Thu Apr 17, 2008 9:26 am

Post by srbobranac »

limanfkv wrote:
Stara Garda wrote:
Zeljafcv wrote:Mislim da bi bilo idealno dovesti Gavru, siguran sam da je u odbrani "klasa" u odnosu na Mijata. U napadu kod prekida bi mogao da posluzi, jer izvodi dobro slobodnjake. Voleo bi da ga vidim u Vosi! Ali nama najvise fali plejmeker a Davidov je slobodan igrac!!!!!! Uf kad bi Davida imali Mrdja bih dao 30 golova po sezoni.
Zeljo,
ta informacija koja se pojavila na jednom nemackom sajtu da je Davidov slobodan igrac, ipak nije tacna. Davidov je proslog leta potpisao ugovor sa ZTEFC na 4 godine i jos je tamo(ovo znam sigurno jer sam u svakodnevnom kontaktu sa njim).
U Junu jeste bilo pregovora sa Vojvodinom o dolasku na pozajmicu,ali...
... Sta je ovaj put bilo u pitanju ? Opet skupo verovatno...titula...uefa...kup...
Ja ne mogu da verujem.Mogli smo sa 50.000-100.000 imati ne TIM,nego TIMCINU.
Napisacu samo neke:
Milan Davidov
Nino Pekaric
Ivica Franciskovic
Lorant Olah
Milan Belic
Dovidjenja Prijatno.
Milan Belic respect!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Gledao sam ovih dana na tv-u utakmice Mladosti iz Apatina i zapazio dvojicu igraca od kojih jedan ostavio poseban utisak na mene-rec je o Maslicu(mislim da se tako preziva) koji je izuzetan kreativac i bas ono sto nam fali a povrh svega je mlad...drugi igrac je ovde vec spominjani(ja mislim da ga je neko spominjao) Karamatic...Tu dvojicu igraca bi vredelo pratiti ako nista drugo!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Grba_NS wrote:Gledao sam ovih dana na tv-u utakmice Mladosti iz Apatina i zapazio dvojicu igraca od kojih jedan ostavio poseban utisak na mene-rec je o Maslicu(mislim da se tako preziva) koji je izuzetan kreativac i bas ono sto nam fali a povrh svega je mlad...drugi igrac je ovde vec spominjani(ja mislim da ga je neko spominjao) Karamatic...Tu dvojicu igraca bi vredelo pratiti ako nista drugo!
Maslic je bio kod nas pre 3 godine,Djumi ga je doveo, na terenu se bavio vise svojom frizurom a van terena necim drugim,pa se nije dugo zadrzao...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

E to nisam znao...Ponadao sam se na trenutak da bi on mogao da resi nasu (ne)kreativnost
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Stara Garda wrote:
Grba_NS wrote:Gledao sam ovih dana na tv-u utakmice Mladosti iz Apatina i zapazio dvojicu igraca od kojih jedan ostavio poseban utisak na mene-rec je o Maslicu(mislim da se tako preziva) koji je izuzetan kreativac i bas ono sto nam fali a povrh svega je mlad...drugi igrac je ovde vec spominjani(ja mislim da ga je neko spominjao) Karamatic...Tu dvojicu igraca bi vredelo pratiti ako nista drugo!
Maslic je bio kod nas pre 3 godine,Djumi ga je doveo, na terenu se bavio vise svojom frizurom a van terena necim drugim,pa se nije dugo zadrzao...
Ovo, po mom mišljenju, dokazuje da i kad je Djumi doveo Maslića u Vošu njegov talenat nije bio sporan, već da samo nije pogođen tajming. Odnosno, zrelost karaktera mladog igrača.
Možda je proteklih godina Maslić izvukao neke pouke iz svojih napravljenih grešaka, zbog kojih nije mogao uspeti u Voši.A, možda je promenio i odnos prema radu, redu i obavezama profesionalnog sportiste?
Maslić je nagoveštavao prirodni talenat i pre tri godine, ali je bio fizički, a očigledno i psihološki nespreman za Prvu Ligu.Svakako ga vredi pomnije pratiti, a verovatno i mladog Karamatića.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply