Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
student
Posts: 117
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Pripreme

Post by student »

Bas sam hteo da napisem, posle 10ak min igre mi oba rezerva beka deluju dosta bolje od oba startna beka
Kafa
Posts: 149
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Pripreme

Post by Kafa »

rykerfcv wrote: Sat Jul 06, 2024 6:53 pm Barros je ozbiljan igrac,Butean takodje solidan.
Baš sam ovo hteo da prokomentarišem, razlika u bekovima između ove dve postave astronomska.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1684
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

Мени стварно није јасно по ком основу је Вукановић капитен...

Поред бекова, издвојио бих Дробњака, сјајан...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1684
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

2:1 сјајан гол Сукачева, наставља да пружа сјајне партије ко што сам напоменуо и у претходне две припремне утакмице је био одличан...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 1077
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Pripreme

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Sat Jul 06, 2024 7:20 pm 2:1 сјајан гол Сукачева, наставља да пружа сјајне партије ко што сам напоменуо и у претходне две припремне утакмице је био одличан...
Odlican je danas Suksoni bio,Velickovic je igracina.
Novi bekovi klase,koje nas igrac sa brojem 35?
УПРАВА НАПОЉЕ!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1684
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Sat Jul 06, 2024 7:36 pm
Mare_Liman wrote: Sat Jul 06, 2024 7:20 pm 2:1 сјајан гол Сукачева, наставља да пружа сјајне партије ко што сам напоменуо и у претходне две припремне утакмице је био одличан...
Odlican je danas Suksoni bio,Velickovic je igracina.
Novi bekovi klase,koje nas igrac sa brojem 35?
Поповић.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
ernesto
Posts: 1275
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Pripreme

Post by ernesto »

Kafa wrote: Sat Jul 06, 2024 6:57 pm
rykerfcv wrote: Sat Jul 06, 2024 6:53 pm Barros je ozbiljan igrac,Butean takodje solidan.
Baš sam ovo hteo da prokomentarišem, razlika u bekovima između ove dve postave astronomska.
Treba dovesti jos jednog desnog beka i zahvaliti se Lazi
Banujte me molim vas :beg:
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 3159
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Pripreme

Post by Grbavica.021* »

Taxista
Posts: 149
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: Pripreme

Post by Taxista »

Lučani iskopaju iz pitaj boga odakle onog Jakubua, ubi nas čovek prvo poluvreme. A naša gomiletina skauta i druida šta čeka? Očigledno da nam trebaju špic i 10-ka.Sa kenijcem ja bih i Drobnjaka ostavio u rotaciji,deluje veoma sigurno. Popović pravi zadnji vezni, drčni"kvariša", a ume i da povuče napred. Veličković i Seri čini se da su kliknuli na prvu što se kaže, dve lepe akcije i umalo 2 gola. Bekovi(novi), čini se mogu dosta doprineti, pogotovo dugonogi brazilac. Rosić prepotentno i nepotrebno, loše ispucavanje i skrivljen penal kao posledica. Šta ja znam, nešto se kao dešavalo a u stvari...
ssnigd
Posts: 3583
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Odgledao sam samo na prekide prvih 70 minuta, pa otuda nekoliko zapazanja.
Lucani na kontre, nasi ne znaju kako da probiju bunker. I dalje smo u napadu previse staticni sa bekovima koji ne prave visak. U sredini, ako igramo protiv bunkera, Njegos ili Poletanovic, jedan je visak. Mora neka eksplozivnija osmica da bude.
Kada izgubimo loptu, nemamo nikakav presing da je vratimo i onda nam se lako prave kontre. Ta tranzicija nazad je uzasno losa i spora. Bekovi ispadaju, a primetno je bilo da je Crnomarkovic izuzetno spor i da je dva puta lagano pretrcan (dobio i zuti karton zbog toga).
I dalje sve zavisi od Serija i njegove kretnje. Radulovic udavio i sebe i loptu.
Daleko smo od idealnog, videcemo kako ce to izgledati protiv Turaka za nekoliko dana.

Ps. Drugo poluvreme nisam gledao i iskreno se nadam da su nam brat Rumun i Brazilac na bekovskim pozicijama bolji, inace to bi bilo to od sezone.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2908
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Izgubili smo dušu tima ako Zuka ode jedini pravi vojvodinaš, sada u timu više nemamo na žalost ni jednog e zato je trebalo Medu vratiti Sukačev odličan gol i asistencija ako me sećanje ne vara Popović ga je forsirao na beku ovde je mnogo bolji.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1684
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

Image

Бандовић: Задовољан сам одрађеним припремама, имамо костур екипе


Тренер Војводине Божидар Бандовић задовољан је након треће контролне утакмице и победе над екипом Младости из Лучана.

Воша је данас у трећој и последњој контролној утакмици победила Младост резултатом 3:2 и тако уз максималан учинак одлази у Нови Сад.

– Могу да будем задовољан и начином на који смо играли и трчањем, с озбиром на то да је иза нас веома тешка седмица. Одиграли смо добру утакмицу, дали смо три гола, једино што смо могли боље да отворим меч у тих уводних седам, осам минута. Тешко време је сигурно утицало на то, али смо после одиграли веома добро. Могли смо боље да реагујемо код примљених голова, али задовољан сам – рекао је Бандовић.

Он је похвалио и новајлику Марка Величковића који је данас постигао првенац у свом дебију против бившег клуба.

– Задовољан сам, било му је потребно време, како је меч текао, он је био све бољи и бољи. Он има светлу будућност, поседује квалитет, само треба сада стрпљење, ред, рад и дисциплина, а он то има – нагласио је Бандовић.

Он је истакао да је задовољан свиме што је видео на припремама.

– Добио сам оно што сам желео, јер су сваки тренинг радили максимално, немамо повреда, а млади су се наметнули и подигли ниво, као и новајлије које су показале да могу да помогну. Имамо костур екипе и све у свему могу да будем задовољан – закључио је Бандовић.

Након ове утакмице, експедиција „старе даме“ враћа се у Нови Сад, где ће одрадити и последњу фазу припрема пред старт сезоне и утакмицу против Текстилца, која је на програму 20. јула.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Na_3_boda
Posts: 129
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: Pripreme

Post by Na_3_boda »

U utakmici protiv Lucana, kada sam gledao golmana Rosica video sam previse njegovih kratikih ispucavnja, to mi je bio nekako utisak utakmice.... Jel to primetio jos neko? Da li je to radio namerno ili ne moze jace da ispuca loptu?
Rakovac
Posts: 185
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Pripreme

Post by Rakovac »

Gledao sam juče našu utakmicu sa Lučanima i želim da izjavim saučešće svim onima koji su izdržali gledanje takvog fudbala. Bilo je gore nego protiv jermena pre par dana a i to je bio očaj. Ono je bio užas pogotovo sa naše strane. Poletanović rekreativac na kvadrat, Zukić kakav je takav ali bez njega smo znatno slabiji. Ne znam sa čime to trener može biti zadovoljan. Jedino što se ceo prenos čulo kako se naši treneri deru kao zadnji seljoberi.
Jebali smo ježa ove sezone, nećemo biti ni četvrti živi bili pa videli.
A protiv Ajaksa biće brodolom samo takav.
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by slanobarac »

Rakovac wrote: Sun Jul 07, 2024 7:29 pm Gledao sam juče našu utakmicu sa Lučanima i želim da izjavim saučešće svim onima koji su izdržali gledanje takvog fudbala. Bilo je gore nego protiv jermena pre par dana a i to je bio očaj. Ono je bio užas pogotovo sa naše strane. Poletanović rekreativac na kvadrat, Zukić kakav je takav ali bez njega smo znatno slabiji. Ne znam sa čime to trener može biti zadovoljan. Jedino što se ceo prenos čulo kako se naši treneri deru kao zadnji seljoberi.
Jebali smo ježa ove sezone, nećemo biti ni četvrti živi bili pa videli.
A protiv Ajaksa biće brodolom samo takav.
Iz ovih razloga ja ne gledam pripremne utakmice. Tu ništa nema veze sa realnošću tako da ne treba na osnovu njih prognozirati plasman.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply