Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1723
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... rma/485399

Шта је ово илијев ушао у милијаша :mrgreen:

Терза пошто толико готивиш твог потрча Збиљу, доведи и њега , то те неће коштати ни тих 28.000е, а много би нам значило.
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
User avatar
gospodinFKV
Posts: 5097
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Aahahahaha napredna masinerija nas je sve izradila kao majmune. Dovela se ikebana u upravu pred izbore, malo se podigao hajp, kao mozemo po kup, pa malo price o Evropi i pojacanjima, malo udica o vracanju deteta (onog pravog) kuci, malo buva oko stadiona, milioni i milioni u budzetu,...do juna. :dance2:

Pozdrav za sve one sa stadiona koji su glasali, botovali i pruzali podrsku za ovu opciju. Trazili ste - gledajte...Marka jebenog Poletanovica...u Topoli...sa Lanetom.... :pegla:

Boze, koliko je lakse biti navijac zvezde - znas da ti je klub apsolutno golo :shit: , rodis se sa maskom, nosis je ceo zivot, pravis se da se nista ne desava, ali je makar lako.
Mi smo se rodili s tim da smo zapravo bili malo drugaciji. Bolji. Bez tih nekih titula, ali nekako se nazirao integritet. Makar ovi danasnji klinci nece znati to razocarenje. Oni su se rodili u svetu u kojem je Vojvodina samo manje parce iste te pite od :shit: , njima ni iz dzepa, ni u dzep. Oni nece ni znati sta je integritet.

Zbiljica prvom prilikom docekati kako dolikuje jednom terzicevom rezimskom isprdku.
User avatar
Salvador
Posts: 1180
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

gospodinFKV wrote: Sun Jun 23, 2024 10:41 am Aahahahaha napredna masinerija nas je sve izradila kao majmune. Dovela se ikebana u upravu pred izbore, malo se podigao hajp, kao mozemo po kup, pa malo price o Evropi i pojacanjima, malo udica o vracanju deteta (onog pravog) kuci, malo buva oko stadiona, milioni i milioni u budzetu,...do juna. :dance2:

Pozdrav za sve one sa stadiona koji su glasali, botovali i pruzali podrsku za ovu opciju. Trazili ste - gledajte...Marka jebenog Poletanovica...u Topoli...sa Lanetom.... :pegla:

Boze, koliko je lakse biti navijac zvezde - znas da ti je klub apsolutno golo :shit: , rodis se sa maskom, nosis je ceo zivot, pravis se da se nista ne desava, ali je makar lako.
Mi smo se rodili s tim da smo zapravo bili malo drugaciji. Bolji. Bez tih nekih titula, ali nekako se nazirao integritet. Makar ovi danasnji klinci nece znati to razocarenje. Oni su se rodili u svetu u kojem je Vojvodina samo manje parce iste te pite od :shit: , njima ni iz dzepa, ni u dzep. Oni nece ni znati sta je integritet.

Zbiljica prvom prilikom docekati kako dolikuje jednom terzicevom rezimskom isprdku.
Baš tako!
Čekamo Zbilju da se vrati iz provoda iz Nemačke, pa da nam priča neke nove naprednjačke boolshit šarene laže.
A čekamo i reakcije ostalih članova uprave, za mene svaki koji ne osudi ovaj potez (kao i matorog ganeta) znači da podržava ovu prevaru.
User avatar
Srbendinho
Posts: 106
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Transferi

Post by Srbendinho »

User avatar
Stexman
Posts: 2691
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Da se obelodani ko je taj ko je pročitao klauzulu i potpisao je! Da ga pošaljemo na pregled da se vidi jel on uopšte razume-shvata o čemu piše u ugovoru. Pogotovo ako se zna da ga Bandović neće pustiti 10 utakmica da igra.
Koje taj, koji može ovu žabu da proguta a da se ne zagrcne?

Stvarno sam mislio da ima nekog poštenog u ovoj upravi da hoće sve najbolje za klub ali svaki sledeći potez je upravo suprotan od želje svakog Vojvodinaša. Zato...

UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Turija
Posts: 11160
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Hoce li Firma vrati omiljeni dres deranu, pa da ga nosi po Beogradu :greenbutt:
Mislim, tamo je svoj na svome :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
draganas
Posts: 253
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Transferi

Post by draganas »

Stavka glasi:

- Ako igrač u sezoni 2023/24. ne nastupi na 15 zvaničnih utakmica (minimalno 60 minuta po meču), osim ako se ne radi o višoj sili ili opravdanim razlozima kao što su povreda ili bolest, može izvršiti transfer u drugi klub leta 2024. godine“.

Ko je ovo odobrio; taj se vrlo verovatno izdogovarao sa nekim ( svi znamo sa kim ), neko je ovo odobrio ( svi znamo ko ) i Lane je otišao za DŽ.

Ti koji su ovo uradili ce sutra da patetišu kako vole Vojvodinu.

Bedna :shit:

Firma, ma daj jel to postoji. Napredni kao i predsednik kluba. Ćute dok Voša puca po savovima.
NS Fudbal 4
Posts: 20
Joined: Thu Sep 22, 2022 2:11 pm

Re: Transferi

Post by NS Fudbal 4 »

Svi vi koji ste razocarani potezom Jovanovica ne znate nista o pozadini svega.
Ne znate kroz sta je sve prolazio Lazar dok je igrao za mladje selekcije...i prvi tim , ne znate da je vecina prvotimaca bila svesna da Lazar treba da igra...ali neko je minirao
Za odlazak na evropsko u kadetskoj selekciji klub nije staoniza svog igraca i jos je dodatno pomocni trener zvao (trener golmana u mladjim selekcijama) zvao selektorao da prijavi kako je ) Lazar opsovao trenera (nista uvredljivo s obzirom na maltretiranje i pritisak igranja dan za dan za dve selekcije, bez odmora)
Lazar je lepo vaspitano dete i ponasanje mu je u skladu sa godinama to sto je po nekima nadmen i ufuran njihova je procena. Jednostavno 70% bodova omladincima je doneo on licno..
Ali gde su roditelji razocarqni klubom ?
Pre nekoliko meseci kontaktirani su od strane glavnog skauta Mancester junajteda koji je zeleo da gleda Lazara uzivo (ranije samo na snimcima) posle postignutog dogovora klub je obavesten i cekalo se da mu se javi na kojoj utakmici racunaju da ce dobiti sansu igrati od pocetka.
Naravno covek je dosao na utakmicu po dogovoru kad mu je javljeno i naravno nista...nije igrao.
Propustena sansa i za klub i za dete.
Da je moj sin u pitanju isto bi ragovao kao i Lane.
Da ne ulazimo u to da je mogao komotno da posalje dete u bilo koji klub u evropi s obzirom na njegov kvalitet...
A nije da nije imao.ponuda ....
Razmislimo.bolje sta radi klub i direktor mladjih selekcija
I zasto nemamo (a realno smo trebali i imali u zadnjh 6 godina 10 igraca u evrpskom kvalitetu izbaciti) igraca za prodaju. Kazu od toga se zivi..!? Jell.neko.moze da izracuna koliko su zaradili? Bolje nemojte...
Razmislite ljudi na ovu distrakciju od strane uprave i svi su krivi samo ne mi....
Info od coveka iz kluba...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4402
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

@NS Fudbal 4, ili nisi pročitao niti jednu poruku iznad ili te je neko od Jovanovića poslao. Nema treće. Nego da te pitam, za tvoju sedmu poruku, kad je mogao bilo gde sina da odvede, što baš u zvezdu?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
NS Fudbal 4
Posts: 20
Joined: Thu Sep 22, 2022 2:11 pm

Re: Transferi

Post by NS Fudbal 4 »

Kada sam reko da je mogao da odvede bilo gde naravno da sam mislio u 13-14 oj godini...
Nego evo vratio se u Srbiju i sve ovde deca skola itd...
Nabroj mi bivse fudbalere koji su sa tom zaradjenom sumom vratili se ovde?
I da Lazar ima kvalitet ja ga licno gledam od 10te godine
Sticajem okolnosti...
NS Fudbal 4
Posts: 20
Joined: Thu Sep 22, 2022 2:11 pm

Re: Transferi

Post by NS Fudbal 4 »

Rabba wrote: Sun Jun 23, 2024 9:04 pm @NS Fudbal 4, ili nisi pročitao niti jednu poruku iznad ili te je neko od Jovanovića poslao. Nema treće. Nego da te pitam, za tvoju sedmu poruku, kad je mogao bilo gde sina da odvede, što baš u zvezdu?
Realno nisam procitao sve priznajem gresku...
srkins
Posts: 1491
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Mali je tipičan primerak osobe koja izgovara rečenicu :da li ti znaš ko sam ja? Kamo sreće da ga ćaća odveo negde druge pa ne bi os gubila vreme na njega dečku je vraćanje u odbranu misaona imenica, psovanje trenera a imaš koliko godina 16. Znam dečka koji je trenirao u Voši kad i mali maslačak i ako mislite da je mali isfolirano malo stvorenje verujte još je gori
User avatar
Stexman
Posts: 2691
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

@NS fudbal 4

Recimo da je istina sve sto si napisao, zasto bas od svih klubova odvesti ga u zvezdu? Ako neko zna koliko ih ne volimo njegov otac bi trebalo da zna. A treba da zna i zasto ih ne volimo. Kako nije izasao pred novinare i ostale medije i rekao kakva je situacija u klubu ciji je i sam deo, nego brze bolje da utera klubu i svima nama?
I ne krivim ja njih toliko one koji su pristali na onu neverovatnu klauzulu po kojoj garantuju detetu 15 utakmica po 60 minuta!? To je svaka druga utakmica skoro...
srkins
Posts: 1491
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

I da da dodam OŠ stvarno ne radi to što treba da radi to stoji. Ali problem je upravo u tome što se titraju jajca deci koja imaju lovu
lapo-lapo
Posts: 280
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Transferi

Post by lapo-lapo »

Na osnovu napisanog u vezi skauta iz Mancestera, veliki plus za Bandovica sto ne pada pod pritisak takvih stvari i jasno je da mu niko ne utice na sastav. Svaka cast! :lala:
Post Reply