Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8938
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Kafa wrote: Fri Jun 21, 2024 11:44 am Ako zanemarimo sve ostale faktore, koja je logika prelaska kod cigana? Nije zadovoljan minutima u Vojvodini, a tamo će ih dobiti?
Lane upropaštava karijeru Lazaru ovim potezom. Ove godine, ukoliko stvarno budu dva bonusa, imao bi ozbiljne minute kod nas, ovako će da greje klupu cele godine, onda pozajmica u Ofku/Grafičar i stagniranje, stvarno mi nije jasno. Potpuno iracionalan potez.
Tata ispunjava svoju zivotnu ambiciju igranja za blizance, nesto sto mu je promaklo u aktivnoj karijeri pa sad kompenzuje preko sina.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1485
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Малом шминкеру је идол кабић, надам се да ће имати каријеру као и овај.

Ланету забранити прилазак стадиону, као и Красићу показали су љубав према клубу кроз проценте, ал шта они знају шта је срамота!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
1892
Posts: 1100
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Radoye wrote: Fri Jun 21, 2024 2:28 pm
Kafa wrote: Fri Jun 21, 2024 11:44 am Ako zanemarimo sve ostale faktore, koja je logika prelaska kod cigana? Nije zadovoljan minutima u Vojvodini, a tamo će ih dobiti?
Lane upropaštava karijeru Lazaru ovim potezom. Ove godine, ukoliko stvarno budu dva bonusa, imao bi ozbiljne minute kod nas, ovako će da greje klupu cele godine, onda pozajmica u Ofku/Grafičar i stagniranje, stvarno mi nije jasno. Potpuno iracionalan potez.
Tata ispunjava svoju zivotnu ambiciju igranja za blizance, nesto sto mu je promaklo u aktivnoj karijeri pa sad kompenzuje preko sina.
Istina.

Inače (po priči) Bandović ne j**e mešetarenje, i guranje menadzerskih igrača na silu. Ukoliko ne pokažeš kvalitet ne igraš. Čitaj Bukinac ili suprotan primer Ivanović.

Bez obzira na Milanov apel da ne osuđujemo jovanoviće, Informacije koje ja čujem su takve da mali Lanetov jeste težak bolid i egocentrik. Takav je i ćale.

Sa druge strane koliko god se mi sada naslađivali Kabićevom karijerom i propadanjem. Naša uprava ne sme da dopusti prelaske igrača tamo. Nema lakšeg načina da pokažeš nemoć nego kad puštaš svoju decu kod terze.
Come on you Reds!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1239
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

@1892

Ја сам то од кад је дошао говорио, ех да се зна који су се све бројеви окретали кад је Росић бранио уместо Царевића на почетку полусезоне, а Божа не јебе живу силу...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Marko93
Posts: 571
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Braco ocel neka pojacanja :D
Sta je sa Bolingijem?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2121
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ne treba zaboraviti da cigani otimaju.Ne bih nikog da branim.Znamo gde živimo.
User avatar
Milan
Posts: 4317
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

@1892, ne mislim da ne treba napušavati Jovanoviće ako je po zasluzi, već da nas više treba interesovati kako je došlo do toga da klub ispadne smešan i uskraćen za ozbiljnu cifru evropskih novčanica. Kako nismo deca i kako se ovo odigralo smišljeno i planski, jasno je da se neko debelo okoristio (ili, što može biti još gora opcija, uradjeno je da bi se dodvorilo) i ovaj potez zahteva nečiju moralnu, a možda i krivičnu odgovornost.

Za Jovanoviće će biti vremena. Drugi zlotvori su nam trenutno veći problem.


Milan wrote: Thu Jun 20, 2024 12:27 pm Lepo su osmislili scenario i realizovali ga bez po muke. Bacili nama udicu da uzmemo na zub malog i onda lepo odradili kombinaciju sa ovom nebuloznom klauzulom u ugovoru. I šta, to kao niko u klubu nije znao? Ovo je svesno i dobro promišljeno urušavanje kluba i višemilionska šteta naneta Vojvodini za koju cela uprava treba da snosi odgovornost!

Ako se ovo desi, morao bi stadion da grmi “Uprava napolje!”, ali se to, naravno, neće desiti.

I nemojte nasedati i usmeravati svoj gnev na Laneta i malog! Nisu oni nevini, ali su glavni krivci na drugoj adresi i predstavljaju se kao rukovodstvo ovog kluba.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Savcic Luka
Posts: 428
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Milan wrote: Fri Jun 21, 2024 5:15 pm @1892, ne mislim da ne treba napušavati Jovanoviće ako je po zasluzi, već da nas više treba interesovati kako je došlo do toga da klub ispadne smešan i uskraćen za ozbiljnu cifru evropskih novčanica. Kako nismo deca i kako se ovo odigralo smišljeno i planski, jasno je da se neko debelo okoristio (ili, što može biti još gora opcija, uradjeno je da bi se dodvorilo) i ovaj potez zahteva nečiju moralnu, a možda i krivičnu odgovornost.

Za Jovanoviće će biti vremena. Drugi zlotvori su nam trenutno veći problem.


Milan wrote: Thu Jun 20, 2024 12:27 pm Lepo su osmislili scenario i realizovali ga bez po muke. Bacili nama udicu da uzmemo na zub malog i onda lepo odradili kombinaciju sa ovom nebuloznom klauzulom u ugovoru. I šta, to kao niko u klubu nije znao? Ovo je svesno i dobro promišljeno urušavanje kluba i višemilionska šteta naneta Vojvodini za koju cela uprava treba da snosi odgovornost!

Ako se ovo desi, morao bi stadion da grmi “Uprava napolje!”, ali se to, naravno, neće desiti.

I nemojte nasedati i usmeravati svoj gnev na Laneta i malog! Nisu oni nevini, ali su glavni krivci na drugoj adresi i predstavljaju se kao rukovodstvo ovog kluba.
Trampa za Veličkovića.
Meni bilo malo čudno da smo mi “maznuli” talentovanog klinca tako lako.
Plus precednik ZSL
Saradnja se nastavlja…
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9992
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

churguzijanac wrote: Fri Jun 21, 2024 4:56 pm Ne treba zaboraviti da cigani otimaju.Ne bih nikog da branim.Znamo gde živimo.
Kako nece na ove iz uprave da navale... valjda i oni imaju neke klauzule u ugovorima :mrgreen:
Image
Kafa
Posts: 95
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Transferi

Post by Kafa »

Voja wrote: Fri Jun 21, 2024 5:51 pm
churguzijanac wrote: Fri Jun 21, 2024 4:56 pm Ne treba zaboraviti da cigani otimaju.Ne bih nikog da branim.Znamo gde živimo.
Kako nece na ove iz uprave da navale... valjda i oni imaju neke klauzule u ugovorima :mrgreen:
Prošle sezone smo uspeli trenera da prodamo, ove prelazimo na upravu :mrgreen:
User avatar
Salvador
Posts: 1102
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

rykerfcv wrote: Fri Jun 21, 2024 11:36 am Uprava trenutno:
Kakva primitivčina!
Samo što dalje od kluba, a mogli bi i da se prebace u Bg o istom trošku.
Cane
Posts: 1135
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Salvador wrote: Fri Jun 21, 2024 6:47 pm
rykerfcv wrote: Fri Jun 21, 2024 11:36 am Uprava trenutno:
Kakva primitivčina!
Samo što dalje od kluba, a mogli bi i da se prebace u Bg o istom trošku.
Nothing special :lol:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4103
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ovom klubu kao i ovom nesrećnom gradu se događaju ljudi koji ga ne vole, ne doživljavaju svojim i jedino što im je bitno je da se okoriste o njega... U klubu Zbiljići, Jovanovići, u gradu ovi razni neimari, i od jednog i od drugog ostaće ruina... Ako već nije.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3685
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

A i mi nismo ništa bolji. Ovde lajemo a na utakmicama muk.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
ernesto
Posts: 1222
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Sta je sa Bolingijem?
[/quote]

Meni je licno pricao da bi voleo da ostane, video sam ga u Lo na kupu. Mnogo gotivan lik a bogami mnogo je propao(samo da je ostao ziv,naravno).
Post Reply