Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 4102
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Dobri predlozi, ja bih na to dodao još jedan, nepopularan potez nekima, ali verujem delotvoran.
Pred prvi meč evrokvalifikacija odvaliti cenu običnih karata i kao pandan njoj staviti vrlo povoljnu cenu sezonske. Primera, karta za zapad 1500, sezonska 3000 za stare članove, 3500 za nove.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Kupovina sezonske preko sindikata, na rate.
Kad mogu patike, polutke, pecaroške dozvole, kućni aparati..... što ne bi mogle i ulaznice, dresovi, šalovi itd.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Marketing kluba

Post by budababa »

Napraviti akciju po osnovnim školama i dati školarcima priliku da kupe godišnju po nekoj simboličnoj ceni (tipa, 1000 dinara). Uvesti i paket roditelj+dete, pa neka bude recimo 2500-3000 dinara, automatski dobijamo dva navijača više. Neki megaprofit od sezonskih svakako nećemo napraviti, a jedna sezona može da se žrtvuje da bi se napravila baza za naredne. Nosiocima godišnjih karata dati ozbiljne popuste u šopu, ne može niko da me ubedi da se od ovog našeg "made in PRC" kompleta ne može zaraditi i da se prodaje za 4-5 hiljada dinara (dres+šorc).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
masterNS
Posts: 604
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by masterNS »

Red Marquis wrote: Mon Jun 17, 2024 4:32 pm Dobri predlozi, ja bih na to dodao još jedan, nepopularan potez nekima, ali verujem delotvoran.
Pred prvi meč evrokvalifikacija odvaliti cenu običnih karata i kao pandan njoj staviti vrlo povoljnu cenu sezonske. Primera, karta za zapad 1500, sezonska 3000 za stare članove, 3500 za nove.
Nije fazon samo utrapiti ljudima sezonske i onda imati prazan stadion. Pokazalo se vise puta da je ljudima ovde malo potrebno da pocnu da dolaze na stadion opet.
Pristojan, transparentan i fer odnos prema navijacima i ljudi ce doci. Jos ako je tim pristojan nema zime.

Problem je samo sto mi imamo sve kontra toga. A onda dzabe da uz sezonsku daje klub i felacio.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1715
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Saki
Posts: 101
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Marketing kluba

Post by Saki »

Kada će sezonske ulaznice da izadju u prodaju? Bratski Borac je odavno to odradio, i napravio lep video odmah nakon izlaska sezonskih u prodaju. Ovi naši amateri ne znaju ništa da urade, ovaj marketing je za neki klub u 3 ligi
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 3327
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

За месец дана почиње нова сезона нити се шта говори о стадиону требала би промоција дресова за нову сезону ако то планирају плус сезонске, људи на одмору изгледа.
User avatar
rykerfcv
Posts: 1097
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Marketing kluba

Post by rykerfcv »

Сада сам видео паокову промоцију на тиктоку,оно је научна фантастика какав видео.Нису годинама испред нас него вековима.
УПРАВА НАПОЉЕ!
Duplof
Posts: 1057
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Može li neko da mi objasni kako i zašto FKV na svom Instagramu deli karte za Petrolend?! Ovo je takva papazijanija od kluba postala...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Mark Renton
Posts: 181
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Marketing kluba

Post by Mark Renton »

Grbavica.021* wrote: Sat Jun 22, 2024 9:59 pm За месец дана почиње нова сезона нити се шта говори о стадиону требала би промоција дресова за нову сезону ако то планирају плус сезонске, људи на одмору изгледа.
Kad se zavrsi Evropsko, sad su na turistickom izletu
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1715
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »

Duplof wrote: Wed Jun 26, 2024 3:30 pm Može li neko da mi objasni kako i zašto FKV na svom Instagramu deli karte za Petrolend?! Ovo je takva papazijanija od kluba postala...
Па како ти то није логичан потез на целу ову ситуаицију? Ја чекам да се пријавим кад буду делили карте за циркус тамо код Шератона, можда ће неко из управе имати улогу тамо...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Cane
Posts: 1276
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

Petroland već godinama ima reklamu na stadionu i pretpostavljam da su među sponzorima. Ukoliko je to tako onda smo verovatno u obavezi da zauzvrat učestvujemo u nekim njihovim marketinškim i promotivnim akcijama. Ovo je kao da oni sa svog instagrama pozovu na jednu našu utakmicu i podele neku kartu pa ne vidim ništa strašno u tome.
Wild Srem
Posts: 169
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: Marketing kluba

Post by Wild Srem »

Otkazani prenosi na youtubu danasnjih utakmica kazu strucnjaci tehnicki problemi... :frown:
User avatar
Stexman
Posts: 2693
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Kod nas tehnicki problem znaci - nemati tehniku.

Jedan fotoaparat sa opcijom strimovanja direktno na youtube kosta oko 50 soma din.
Ja da sam u upravi sam bi ga kupio jebem vas nesposobna.
Rakovac
Posts: 191
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Marketing kluba

Post by Rakovac »

Stvarno bih voleo da mi na forumu osmislimo i uradimo nešto značajno. Mislim da bi to "nešto" mogla biti neka akcija oko kupovine godišnjih karata. Realno, godišnje za Vošu su "džabe", pa da li ste ispratili pre dan dva Hajduk je objavio cene godišnjih, zapad 600 i 400 evra, najjeftinije 140 evra za navijačku tribinu(mislim da je sever). I za Rijeku znam da su za naše prilike "paprene" cene. Pa nismo mi valjda deset do petnaest puta manje vredan klub od Hajduka i Rijeke.
Ne znam, da se otvori poseban topik na temu godišnjih, da se napravi neko takmičenje, dajte da svi kupimo godišnje makar i ne dolazili redovno na stadion, to bi posebno bilo značajno zbog cigana i grobara da kada gostuju ne mogu da prismrde na domaće tribine.
Svi mi znamo neke "labave" navijače, cene su takve da možemo bukvalno nekoga i častiti sa godišnjom. Ajte, kreacija, kreacija !
Post Reply