Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Jedva cekam da ga vidim na prvoj utakmici. Prva osoba koja ce kao pojacanje dobiti vise zvizduka nego aplauza. Evo Preletanovicu jedan savet, navuci Firminu majcu, istetoviraj fkv sa sisi, casti nas svaki izlazak u separeu viskijem. A da, ni tada se ne brise ono što vi pacovi ne razumete. Grad pamti izdajice i miseve. Srecno na terenu, ni 200 golova neće promeniti mišljenje. Ti si izdaja svog grada!!! Nema opraštanja!!!
masterNS
Posts: 593
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

@DeepPurple Pa ti pricaj o ljubavi prema klubu. Ako te ovo ne pogadja, onda nista...

"Sada sam se uverio i lično u sve priče da su Delije najbolji navijači. Mnogo nam znači njihova podrška pred put u Bugarsku. Ovde je sve osim pobede neusepeh, ali navijači su nas i posle ovog remija podržali i to na ovako lep način. Oni su naš dvanaesti igrač i najbolji navijači na svetu", poručio je on."
User avatar
Deep Purple
Posts: 4030
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

masterNS wrote: Fri Jun 14, 2024 10:00 pm @DeepPurple Pa ti pricaj o ljubavi prema klubu. Ako te ovo ne pogadja, onda nista...

"Sada sam se uverio i lično u sve priče da su Delije najbolji navijači. Mnogo nam znači njihova podrška pred put u Bugarsku. Ovde je sve osim pobede neusepeh, ali navijači su nas i posle ovog remija podržali i to na ovako lep način. Oni su naš dvanaesti igrač i najbolji navijači na svetu", poručio je on."
Gde si ti pročitao da sam ja za njegov dolazak? Da ja na bilo koji način to opravdavam, ja sam apsolutno bio protiv njegovog povratka u klub samo ne dozvoljavam da me emocije ponesu i da svašta pišem.

Glavna stvar je što dobro poznajem navijačku svest i znam kako će se stvari završiti kao i svuda, odigra će se tako da je vuk pojeo baku i ostale sve ovce na broju da bih ja sad trošio svoje zdravlje i izlazio iz okvira bontona da bih iskazao svoje mišljenje konciznije.

Ja da se pitam ja bih recimo Medojevića na leđima iz Kipra nosio do Novog Sada a ne podržavao povratak Preletanovića i sličnih.
Last edited by Deep Purple on Fri Jun 14, 2024 10:11 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Deep
Ti si mozda u pravu, da bi dosta njih na stadionu aplaudirali povratku Lalatovicu, ali ti ljudi su prilicno neinformisani, a verujem da cak ne poznaju ni igrace, niti znaju sastav Vose. Dolaze po inerciji da gledaju fudbal i utuku slobodno vreme. Za puno tih ljudi upitno je koliko i navijaju za Vosu ( pogotovo oni sa Zbiljicevim pozivnicama).
Dok neki, koji poznaju stvari, imaju i malo drugacije interese od zanesenjaka sa Foruma.
PS
Cinjenica je i da si previse blagonaklon prema nekim igracima i potezima uprave koji su dosta problematicni sa stanovista interesa Kluba. No, u svakom slucaju, rado citam tvoje postove. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 919
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

marko poletanović je izdajica svog grada i svog matičnog kluba i svega što je bio kad je bio mali kako on kaže. Da li nam trebaju izdajice u ekipi? Pa neka bude najbolji strelac ekipe i neka bude Luka Modrić, moje mišljenje o tom malom pacovu se nikada neće promeniti. Ne želimo izdajice u svom gradu i klubu. marku poletanoviću i onom ko ga je doveo treba zabraniti prisutvo našim mečevima. Izdajica jednom, izdajica zauvek, marš iz Vojvodine!
User avatar
Stexman
Posts: 2611
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Veliki FAIL potez uprave. Taj koji je aminovao njegov povratak, 100% nije upucen u desavanja na relaciji navijaci-bivsi igraci. Ovo je klasicno pucanje u sopstvenu nogu... Sečenje grane na kojoj se sedi...
Jedva cekam prvu utakmicu da vidim ko ce se vise osramotiti, poletanovic ili ti koji su mu dozvolili da se vrati, kada cuju silne zvizduke sa tribina.
Mogu da shvatim da nekog u klubu boli patka za misljenje nas navijaca sto se tice samog kvaliteta igraca koje nam dovode, ali ne mogu da shvatim da ih nije briga za pišanje po klubu ciji su i sami clanovi.

Najgore od svega je to sto taj igrac nema kvaliteta za ovu ligu a ne za evropu.
Posle svakog koraka napred, mi napravimo ne dva vec tri unazad. Kako da ocekujemo da nas neko postuje ako mi sami sebe ne postujemo. Mi po cenu ispadanja, ne iz superlige vec iz svih liga, moramo uspostaviti neki kodeks ponasanja i postupanja. I to mora biti iznad svakog rezultata. IDENTITET pre svega.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9964
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Stexman wrote: Fri Jun 14, 2024 10:44 pm Veliki FAIL potez uprave. Taj koji je aminovao njegov povratak, 100% nije upucen u desavanja na relaciji navijaci-bivsi igraci. Ovo je klasicno pucanje u sopstvenu nogu... Sečenje grane na kojoj se sedi...
Jedva cekam prvu utakmicu da vidim ko ce se vise osramotiti, poletanovic ili ti koji su mu dozvolili da se vrati, kada cuju silne zvizduke sa tribina.
Mogu da shvatim da nekog u klubu boli patka za misljenje nas navijaca sto se tice samog kvaliteta igraca koje nam dovode, ali ne mogu da shvatim da ih nije briga za pišanje po klubu ciji su i sami clanovi.

Najgore od svega je to sto taj igrac nema kvaliteta za ovu ligu a ne za evropu.
Posle svakog koraka napred, mi napravimo ne dva vec tri unazad. Kako da ocekujemo da nas neko postuje ako mi sami sebe ne postujemo. Mi po cenu ispadanja, ne iz superlige vec iz svih liga, moramo uspostaviti neki kodeks ponasanja i postupanja. I to mora biti iznad svakog rezultata. IDENTITET pre svega.
Dug je prelazni rok
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4087
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Stex, neće biti ništa od zvižduka. Poneki sporadični će se završiti ili tako što će pojedinac shvatiti da je usamljen pa će samo razočaran odustati, ili će se odgovorno društvance pojaviti uz "molbu" da negodovanje prestane.

Što se "70-80% navijača" tiče, 70-80% sadašnjih redovnih obitavača na stadionu ne mogu da ti kažu 70-80% naših igrača trenutno na terenu. Njima je Lalat naravno dobar, jer osim Lalata, omiljeni sadržaj im je Zadruga a omiljena novina informer. A sadržaj iz sva tri izvora je nekako neodoljivo sličan, uz dodatnu neodoljivu sličnost sa sadržajem septičke jame.

E sad, ukoliko smo kao klub došli do momenta da su nam to reprezentni navijači, da promenimo onda ime u crvena zvezda/partizan Novi Sad, da ne brukamo više staro ime i stari klub.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lapo-lapo
Posts: 256
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Transferi

Post by lapo-lapo »

Rabba wrote: Fri Jun 14, 2024 11:20 pm Stex, neće biti ništa od zvižduka. Poneki sporadični će se završiti ili tako što će pojedinac shvatiti da je usamljen pa će samo razočaran odustati, ili će se odgovorno društvance pojaviti uz "molbu" da negodovanje prestane.

Što se "70-80% navijača" tiče, 70-80% sadašnjih redovnih obitavača na stadionu ne mogu da ti kažu 70-80% naših igrača trenutno na terenu. Njima je Lalat naravno dobar, jer osim Lalata, omiljeni sadržaj im je Zadruga a omiljena novina informer. A sadržaj iz sva tri izvora je nekako neodoljivo sličan, uz dodatnu neodoljivu sličnost sa sadržajem septičke jame.

E sad, ukoliko smo kao klub došli do momenta da su nam to reprezentni navijači, da promenimo onda ime u crvena zvezda/partizan Novi Sad, da ne brukamo više staro ime i stari klub.
Ako je procenat bas ovoliki, prilicno je to zabrinjavajuce. Ne zasluzujemo onda nista bolje nego sto jeste...
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

ultra komsa wrote: Fri Jun 14, 2024 9:58 pm Jedva cekam da ga vidim na prvoj utakmici. Prva osoba koja ce kao pojacanje dobiti vise zvizduka nego aplauza. Evo Preletanovicu jedan savet, navuci Firminu majcu, istetoviraj fkv sa sisi, casti nas svaki izlazak u separeu viskijem. A da, ni tada se ne brise ono što vi pacovi ne razumete. Grad pamti izdajice i miseve. Srecno na terenu, ni 200 golova neće promeniti mišljenje. Ti si izdaja svog grada!!! Nema opraštanja!!!
:cheers:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4087
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

lapo-lapo wrote: Fri Jun 14, 2024 11:57 pm Ako je procenat bas ovoliki, prilicno je to zabrinjavajuce. Ne zasluzujemo onda nista bolje nego sto jeste...
O, derane, jako mašiš poentu. Vidiš, situacija na tribinama je takva upravo zbog povrataka raznoraznih Poletanovića, guranja raznoraznih Tanjgi, "reprezentativaca" poput Cebare, pa onda rasnih štela poput Starlete, Ašćerića, propalih blizanačkih projekata poput Savićevića, a ovo su samo "zagrebao sam tek-tek površinu" imena. Da krenu ovde ljudi da nabrajaju samo u poslednjih 15 godina šta je prodefilovalo kroz naš klub, ovih 20% najbolesnijih što je ostalo ne može da nema neku dijagnozu. Barem mazohizam, težak oblik. Brojnost je uvek bila dobra kad je kadar bio "naš", kad su se nazirale konture tima koji je iole sklopljen sa smislom. Kad su ljudi mogli da uživaju u igrama naše dece umesto da im pred očima defiluju menadžerski poluproizvodi. I podjednako bitno, da se ne koketira, pogotovo poslovno, sa blizancima. Bivšim, sadašnjim, budućim. I naravno, da se pogine protiv njih, makar rezultat bio poguban. Jedan od viđenijih i starijih članova foruma će ti lagano potegnuti 0:3 u beogradu na Čmarakani kao primer za to i biće u pravu. Da ne širim dalje priču, zastraniću još. I ovo je dosta za presek, ili barem deo mog viđenja o istom.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Mark Renton
Posts: 156
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Transferi

Post by Mark Renton »

Taman se resis Malbasica, oni ti dovedu istog takvog, kladim se da ce mu i kurcobolja na terenu biti ista kao Malbasiceva.

Sve je davno elaborirano u emisiji kabinetskog tipa:
Savcic Luka
Posts: 413
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

@Rabba
Zanima me zašto toliko ističeš Savićevića u odnosu na ostale bivše igrače crvenih? Ne pamtim ga mnogo dok je bio u crvenim, a nimalo nakon toga. Iz mog ugla ovo što sam video kod nas doprinos na terenu treba da bude veći, utisak mi je da može, a da li će ne znam. Ponašanje mi je korektno. Nemam neku emociju, ali kao i za Radulovića ako doprinosiš i ponašaš se ok.
User avatar
Milan
Posts: 4299
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

ultra komsa wrote: Fri Jun 14, 2024 9:58 pm Jedva cekam da ga vidim na prvoj utakmici. Prva osoba koja ce kao pojacanje dobiti vise zvizduka nego aplauza. Evo Preletanovicu jedan savet, navuci Firminu majcu, istetoviraj fkv sa sisi, casti nas svaki izlazak u separeu viskijem. A da, ni tada se ne brise ono što vi pacovi ne razumete. Grad pamti izdajice i miseve. Srecno na terenu, ni 200 golova neće promeniti mišljenje. Ti si izdaja svog grada!!! Nema opraštanja!!!


:lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4892
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Jos jedna stvar koju ljudi ne shvataju je to da nije Savicevic uzrok, a ponasaju se kao da jeste. Savicevic je posledica i kao takvog je zaista nekorektno razvlaciti na forumu. Da se ni ne osvrcem na to sto je decko sasvim korektan, kako u ponasanju, tako i na terenu (a moze i mora bolje), ali mi danas u timu imamo Savicevica ili Crnomarkovica, zato sto postoji citava jedna generacija nasih ''izdanaka'', koji su se pos**li po svemu sta Vojvodina i njeni navijaci predstavljaju. Dovoljno je pogledati koji igraci su u poslednje vreme obukli blizanacke dresove nakon inostranstva i videti da generacije rodjene 90ih iz nase skole u manjoj ili vecoj meri ne poseduju ama bas nikakvu emociju prema klubu koji ih je izveo na put i napravio karijere. Istu su skolu prosli kao Meda, Kacar i Tadic, tako da mislim da nije samo do nas kao kluba i skole. Malo je i do toga kako si vaspitan i kakve vrednosti gajis.

Zasto imamo Savicevica? Zato sto nemamo Kicu Kosovica ili Poletanovica pre sezonu-dve.
Zasto imamo Crnomarkovica? Zato sto nemamo Rasu Pankova ili Dingu.
Zasto imamo Vukanovica? Zato sto nemamo Kataija i Ivanica.

Zahvaljujem se Vukanovicu i Savicevicu na tome sto su bili korektni u odnosu prema Vojvodini pre samog dolaska, te smo dobili te momke kao opciju, kad su nas vec nasa ''deca'' odlucila da im Vojvodina i njene vrednosti ne trebaju.
Post Reply