Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Kažu da želimo Aleksandr Filina štoper igra u Belgiji
Savcic Luka
Posts: 413
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Nije se napravilo nezadovoljstvo zbog Veličkovića ili Buteana već samo zbog jedne osobe, što zbog nedoličnog ponašanja prema klubu, što zbog sumnje u kvalitet.
Ovo prvo se može staviti u kontekst sportiste koji zarađuje hleb, ali od dece ponikle u NS i FKV se očekuje drugačiji pristup, tako da to ne mogu prihvatiti.
Nije jedini, što govori o njemu/njima, ali i o samom klubu decenijama unazad.

Lično ne želim da komentarišem sam kvalitet dolazaka/odlazaka u ovom momentu jer nije još završeno sve, niti smo videli tim.
Moja, i dalje, najveća bojazan je naš Banda, a zaista se nadam da će se ispostaviti da nisam u pravu i da ću u jednom momentu reći sebi "Dobro je, nisi bio u pravu"
Kostur igrača od prošle godine je tu, na dolascima se radi na vreme, pripreme počele, tako da su tu osnovni sportski preduslovi da ovaj tim bude bolji nego prošle sezone.
Sa te strane sam optimista.
CRD FCV
Posts: 1745
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Ако је Банда аминовао овај долазак онда ко сам ја да судим. Оно што бих са навијачке стране волео је нека изјава Полетановића о својој привржености овом клубу.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4087
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

srkins wrote: Fri Jun 14, 2024 10:03 am Kažu da želimo Aleksandr Filina štoper igra u Belgiji
Ne znam da li su gora imena koja se povezuju sa nama ili ona koja nam dolaze...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Milan
Posts: 4299
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

CRD FCV wrote: Fri Jun 14, 2024 10:41 am Ако је Банда аминовао овај долазак онда ко сам ја да судим. Оно што бих са навијачке стране волео је нека изјава Полетановића о својој привржености овом клубу.


Ta izjava bi bila usiljena, iznuđena i bljutava. Neka hvala. Svoje pravo lice je pokazao i ne može ga oprati nijedna lažna izjava o ljubavi. Tačnije, 50 postotnoj ljubavi... :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Posts: 1745
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Може се ро искористити у маркетиншке сврхе, као Ајакс некада.
ISKUPLJENJE ZBOG TVITERA Originalna kazna za novog golmana Ajaksa (VIDEO)
https://sport.srpskainfo.com/iskupljenj ... na-ajaksa/

И нека га користе да објасне деци у школи да одлазак у близанце не доноси неки успех у каријери.
User avatar
slanobarac
Posts: 3670
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

CRD FCV wrote: Fri Jun 14, 2024 10:41 am Оно што бих са навијачке стране волео је нека изјава Полетановића о својој привржености овом клубу.
Šta ga košta? Jednostavno rešenje.
I to smo rešili, idemo dalje.
Čiča-miča i gotova priča. Crv nije ni postojao.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
rykerfcv
Posts: 886
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

CRD FCV wrote: Fri Jun 14, 2024 11:33 am Може се ро искористити у маркетиншке сврхе, као Ајакс некада.
ISKUPLJENJE ZBOG TVITERA Originalna kazna za novog golmana Ajaksa (VIDEO)
https://sport.srpskainfo.com/iskupljenj ... na-ajaksa/

И нека га користе да објасне деци у школи да одлазак у близанце не доноси неки успех у каријери.
+1
Neka izadje sa majicom oprostite mi moju najruzniju proslost :greenbutt:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Milan wrote: Fri Jun 14, 2024 10:57 am
CRD FCV wrote: Fri Jun 14, 2024 10:41 am Ако је Банда аминовао овај долазак онда ко сам ја да судим. Оно што бих са навијачке стране волео је нека изјава Полетановића о својој привржености овом клубу.


Ta izjava bi bila usiljena, iznuđena i bljutava. Neka hvala. Svoje pravo lice je pokazao i ne može ga oprati nijedna lažna izjava o ljubavi. Tačnije, 50 postotnoj ljubavi... :roll:
Tamo je, skoro sigurno, morao to reci, ovde nema potrebe nista iznudjeno da kaze. Sve je jasno i izjava ne moze nista promeniti.
Nije on sada dosao na silu u Vojvodinu. Tamo mozda i jeste, jer su hteli da dokazu koliko je sada FKV mali klub i da mogu da dovedu i njene kapitene, ako im se prohte.

Od raspada Jugoslavije, FK Vojvodina vise nije gospodski klub, ali mali provincijski jeste - sa velikom tradicijom i istorijom.
Nazalost, Klub za potkusurivanje raznih vrsta.
E sad, ako Novi Sad hoce da je provincijski grad, neka mu je.
Last edited by Turija on Fri Jun 14, 2024 1:00 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 919
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

VOŠA CILJA POJAČANJA U BELGIJI Ruski štoper i japanski vezista stižu na “Karađorđe”?

https://www.maxbetsport.rs/vojvodina-po ... MTZieXRlcw
User avatar
Maki
Posts: 1207
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

VošaNS wrote: Fri Jun 14, 2024 12:53 pm VOŠA CILJA POJAČANJA U BELGIJI Ruski štoper i japanski vezista stižu na “Karađorđe”?

https://www.maxbetsport.rs/vojvodina-po ... MTZieXRlcw
A, kontam! Posle Bože Olimpijakosa, Gruzijca, Rumuna i ovog Rusa, fali nam još samo jedan Bugarin da uz sav taj drvni kopleks Crnogoraca i cigana kompletiramo svepravoslavni tim? Drugog objašnjenja nemam šta će nam ovi prosečni igrači, koji teško mogu u prvi tim.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4030
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Maki wrote: Fri Jun 14, 2024 1:19 pm
VošaNS wrote: Fri Jun 14, 2024 12:53 pm VOŠA CILJA POJAČANJA U BELGIJI Ruski štoper i japanski vezista stižu na “Karađorđe”?

https://www.maxbetsport.rs/vojvodina-po ... MTZieXRlcw
A, kontam! Posle Bože Olimpijakosa, Gruzijca, Rumuna i ovog Rusa, fali nam još samo jedan Bugarin da uz sav taj drvni kopleks Crnogoraca i cigana kompletiramo svepravoslavni tim? Drugog objašnjenja nemam šta će nam ovi prosečni igrači, koji teško mogu u prvi tim.
Da li si ih gledao? Nisi, onda se suzdrži takvih komentara dok se ne uvide njihovi kvaliteti.

Da nije bilo mučenog Vukčevića drvni kompleks Crnogoraca bi mogao da drži časove tehnike jedno 90% tima.

Zapravo najveći drvni kompleks su pretežno naši i to oni koje najviše i braniš, smarate sa stereotipima te vrste te ovi te oni.

Svako će dobiti kritiku ili pohvalu u odnosu na ono što pruža na terenu, samo nam još fale stereotipi te vrste.
lapo-lapo
Posts: 256
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Transferi

Post by lapo-lapo »

Deep Purple wrote: Fri Jun 14, 2024 1:49 pm
Maki wrote: Fri Jun 14, 2024 1:19 pm
VošaNS wrote: Fri Jun 14, 2024 12:53 pm VOŠA CILJA POJAČANJA U BELGIJI Ruski štoper i japanski vezista stižu na “Karađorđe”?

https://www.maxbetsport.rs/vojvodina-po ... MTZieXRlcw
A, kontam! Posle Bože Olimpijakosa, Gruzijca, Rumuna i ovog Rusa, fali nam još samo jedan Bugarin da uz sav taj drvni kopleks Crnogoraca i cigana kompletiramo svepravoslavni tim? Drugog objašnjenja nemam šta će nam ovi prosečni igrači, koji teško mogu u prvi tim.
Da li si ih gledao? Nisi, onda se suzdrži takvih komentara dok se ne uvide njihovi kvaliteti.

Da nije bilo mučenog Vukčevića drvni kompleks Crnogoraca bi mogao da drži časove tehnike jedno 90% tima.

Zapravo najveći drvni kompleks su pretežno naši i to oni koje najviše i braniš, smarate sa stereotipima te vrste te ovi te oni.

Svako će dobiti kritiku ili pohvalu u odnosu na ono što pruža na terenu, samo nam još fale stereotipi te vrste.
Upravo tako :!: Stalno potenciranje te Crnogorci, te cigan, ovaj ili onaj, glupost. I dalje mislim da je ovo sa Poletanovicem pogresno ali ako se pokaze na terenu (u sta sumnjam) kao stvarno pojacanje, sta sad neka navija za koga hoce, vazno je da imaju profesionalan odnos na terenu. Za koga je navijao ovaj Velickovic do sad, za Mladost? Pa nece biti, realno bilo koga da dovedemo moze se naci u tom smislu neka zamjerka. Izuzetak su ipak igraci koji su ponikli u Vosi, oni nikako ne bi trebalo da imaju "ispade" kao Poletanovic.
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Maki wrote: Fri Jun 14, 2024 1:19 pm
VošaNS wrote: Fri Jun 14, 2024 12:53 pm VOŠA CILJA POJAČANJA U BELGIJI Ruski štoper i japanski vezista stižu na “Karađorđe”?

https://www.maxbetsport.rs/vojvodina-po ... MTZieXRlcw
A, kontam! Posle Bože Olimpijakosa, Gruzijca, Rumuna i ovog Rusa, fali nam još samo jedan Bugarin da uz sav taj drvni kopleks Crnogoraca i cigana kompletiramo svepravoslavni tim? Drugog objašnjenja nemam šta će nam ovi prosečni igrači, koji teško mogu u prvi tim.
@ Maki, oraspolozi me sa ovim postom ( Boza Olimpijakos i fali nam jos samo jedan Bugarin...) :D :cheers:

Zato je i jako tesko napustiti ovaj Forum, jer je oaza slobode misljenja i govora. Iako je pun i suprotstavljenih stavova, funkcionise besprekorno i dugo. :lala:
Davno je pokojni Djumi ( prosta mu dusa cestita) rekao, da je Forum avangarda Kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4892
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Nijedna strana od drveta ne vidi sumu.
Krvna zrnca ne igraju fudbal, isto kao sto se ovim potezima ne radi na identitetu kluba.

Kriterijum za nasu decu i za decu drugog kluba apsolutno ne sme biti isti, ni u jednu, a ni u drugu stranu.

Ako se bira izmedju naseg deteta, koje se nijednim svojim potezom nije ogresilo o klub, i bilo kojeg drugog igraca, sasvim je normalno da se dovede to dete.
Ako se bira izmedju naseg deteta, koje se ogresilo o klub izjavama i prelascima, uz dodatni kaveat na to kada i kako, i bilo kojeg drugog igraca koji je prema nama bio korektan (istupi u javnosti, nastupi protiv nas itd), zna se ko se treba odabrati. Prvim pokazujes da se lojalnost ceni i da postoje ocekivanja od tebe kao polaznika skole i nekog ko bukvalno odrasta uz klub i te ljude koji te bodre svaku nedelju. Drugim pokazujes da su kvalitet, korektnost i odmerenost na ceni u klubu, bez obzira ciji si dres nosio prethodno.

Poletanovic sutra moze da bude Modric licno u nasem dresu, to nece nista promeniti. Klub mora da bude dosledan, ali s obzirom da pricamo o naprednjacima, od kojih bukvalno nijednog ne znam da nije pogazio sopstvenu rec i obecanje, onda ne treba ocekivati mnogo. Ako se zadrze dovoljno u klubu, docekacemo mi i Ivanica, Pankova, Babica,...
Post Reply