Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Bane
Posts: 85
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Prvi tim

Post by Bane »

Šta je s Kokanovićem? Jel zna neko?
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

VošaNS wrote: Tue Jun 11, 2024 11:09 pm Списак играча на старту припрема:

1. Лазар Царевић
2. Драган Росић
3. Андреј Борак
4. Матија Гочманац
5. Немања Тороман
6. Ранко Пушкић
7. Михаи Бутеан
8. Милан Лазаревић
9. Марко Бјековић
10. Стефан Ђорђевић
11. Гурам Гиорбелидзе
12. Стефан Букинац
13. Ђорђе Црномарковић
14. Сеид Кораћ
15. Игор Јеличић
16. Синиша Тањга
17. Лука Дробњак
18. Милош Поповић
19. Вукан Савићевић
20. Његош Петровић
21. Дејан Зукић
22. Марко Величковић
23. Урош Николић
24. Лазар Јовановић
25. Лука Сердар
26. Милан Ковачев
27. Лукијан Абаџија
28. Андрија Радуловић
29. Зади Кејлеб Сери
30. Норман Кембел
31. Алекса Вукановић
32. Михаило Ивановић
33. Петар Сукачев
34. Михајло Бутраковић
35. Иван Вукчевић
36. Стефан Вукић
Ovde ce mnogi ( prvenstveno mladji) morati na pozajmice. Pa spisak nam je dugacak, skoro, kao zvezdin :mrgreen:
Nije mi jasno zasto se, na tolikom dugom spisku, nije nasao i Kokanovic? Da li se vise ne racuna na njega?

PS
Sad videh da me je @Bane preduhitrio sa tim pitanjem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

Momak pored Kempbela je neki levi bek na probi.
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Wed Jun 12, 2024 3:35 pm Momak pored Kempbela je neki levi bek na probi.
Koji nam je to levi bek (5-6 kao i golmani)? Sta je Antonijevicem, njega ne vracamo?
Hocemo li dovesti igrace koji nam trebaju, na pozicijama gde smo pretanki ( brz stoper, prednji i zadnji vezni, golgeter)?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 923
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Imamo 6 golmana, ako gledamo da će Carević otići onda je jasno da je Rosić prvi golman. Drugi je ko? Gočmanac, Toroman, Puškić? Borak bi mogao i na pozajmicu
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2358
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

ДЕЈАН ЗУКИЋ НЕ РАЗМИШЉА О ПОНУДИ ИЗ РУСИЈЕ: „Главом и телом сам и даље у Војводини“

Двадесеттрогодишњи Дејан Зукић, како ствари тренутно стоје, остаће, с капитенском траком око руке, предводник ове генерације фудбалера Војводине.
Током протеклих дана и недеља било је доста информација о томе да се њега интересује московски ЦСКА, али до евентуалног договора и трансфера још није дошло. Младић рођен у Бачком Јарку, међутим, тиме није опетерећен и на почетку припрема ставио се на располагање шефу стручног штаба Новосађана Божидару Бандовићу.

Главом и телом сам и даље у Војводини – рекао је Зукић. - Јавио сам се шефу на прозивку, а једино што знам је то да је понуда из Русије стигла, али, за сада, о њој не размишљам. Стога, немојте ништа да ме питате о евентуалном одласку, молим вас. Усредсређен сам на обавезе које су пред свима нама током припрема, јер у новој сезони имамо много циљева. Свесни смо да су очекивања од нас велика, па нам је основна идеја да што спремнији дочекамо прве званичне утакмице.

Размак између два првенства био је веома кратак. Црвено-бели су у прошлом освојили четврто место, желе да оду још више у новом, па се не жале због кратког периода летњег одмора.

Такав је живот фудбалских професионалаца и на то смо се навикли. Током паузе нисам се претерано одмарао, већ сам радио на свему оном што је стручни штаб поставио као обавезу пред сваког од нас. Најбоље познајем своје тело, знам шта ми је потребно и трудио сам се да све задатке у потпуности одрадим. Био сам неколико дана и на обали Јадранског мора, али сам сигуран да спреман дочекујем нови циклус рада.

Пред Новосађанима су, између осталог, и квалификације за Лигу Европе, у којима стартују од другог кола.

Имамо и квалитет и потенцијал да испунимо замисли и жеље, како нас самих, тако и наших навијача. Ни не знам то ко су нам потенцијални ривали у квалификацијама, али то и није много битно. Оно што је једино важно је да се максимално спремимо, уиграмо и те предстојеће дуеле дочекамо на начин на који то и желимо.

Величковић за лепу будућност
И пре званичног почетка летњег прелазног рока (27. јун – 13. септембар), Војводина је довела двојицу новајлија. То су Румун Михаи Бутеган и Марко Величковић из лучанске Младости.
Упознао сам новајлије у понедељак, на тренингу – нагласио је Зукић. – Величковића, додуше, знам из нашег првенства, играо сам против њега и убеђен сам да је реч у младићу који има озбиљан потенцијал и пред којим је лепа фудбалска будућност.

Првог дана рада је, осим обавезних лекарских прегледа, одржан и први тренинг црвено-белих. На њему нису били сви играчи на које Бандовић рачуна за следећу сезону.

Тројица играча су нам недостајала, због обавеза које су имали према државним тимовима из земаља чије боје бране. То су Андрија Радуловић, Вукан Савићевић и Калеб Зади Сери, који су добили неколико дана више да се одморе, али их очекујемо да нам се придруже у наредним данима.

Незаобилазна тема у фудбалским круговима сигурно је почетак Европског првенства у Немачкој. Репрезентација Србије ће, после више од две десеније поста, наступити на овом догађају и то у Ц групи, у којој игра са селекцијама Енглеске, Словеније и Данске.

Наравно да ћу да пратим ЕУРО, тим пре што очекујем да наша репрезентација сигурно прође у другу фазу и тамо направи изненађење. Верујем да тим селектора Драгана Стојковића може да стигне до четвртфинале, чак и међу четири најбоље селекције, па ћу свим срцем да навијам за „орлове“ - подвукао је Дејан Зукић.
VošaNS
Posts: 923
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Stvarno mi je toplo oko srca kada pročitam izjavu Zukića, tako se to radi. Zuka kapiten i ove sezone!
CRD FCV
Posts: 1746
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Prvi tim

Post by CRD FCV »

Занима ме да ли је Полетановић доведен за први тим?
Да ли ће играти задњег везног да крпи одбрану док Његош може слободније напред?
Ко онда губи место у тиму, Зука или Вукан?
Зука реалније јер је планиран његов одлазак и верујем да се и даље ради на њему.
Да ли је онда Вукан на позицији иза нападача и где ће бити Вукановић, пошто верујем да ће Ивановић бити први шпиц?

Ако Зука оде да ли ће Лане јуниор на његову позицију?

Или се ова тумбања неће десити ако је Полетановић доведен за клупу.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Prvi tim

Post by gospodinFKV »

Tako izgleda kapiten, Poletanovicu!
Uci od dvadesettrogodisnjeg decka sada, kada nista nisi naucio ranije.
User avatar
Maki
Posts: 1211
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Prvi tim

Post by Maki »

gospodinFKV wrote: Fri Jun 14, 2024 11:33 am Tako izgleda kapiten, Poletanovicu!
Uci od dvadesettrogodisnjeg decka sada, kada nista nisi naucio ranije.
Poletanović je imao 22 kada je kao kapiten Vojvodine otišao napolje. Posle je doživeo taj pad, a ovo mu je sada povratak iz ambisa i najbolji potez u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Milan »

Za njega to jeste najbolji potez, u to nema sumnje. Za nas je bacanje para u bunar i remećenje pozitivne atmosfere...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2131
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Prvi tim

Post by N13 »

Samo se nadam da nece izvoditi prekide!
Prve sede dlake su pocele da mi nicu od njegovih izvodjenja kornera u proslom mandatu. Nikad ni jednu sansu nismo stvorili posle njegovog prekida, a iz nekog razloga bas on je mora sve zivo da izvodi, kornere sa obe strane, slobodnjake...
Da li je nucio to u medjuvremenu, ne znam... ali Radulovic to neuporedivo bolje radi i sa manje godina.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Prvi tim

Post by gospodinFKV »

Maki wrote: Fri Jun 14, 2024 11:50 am
gospodinFKV wrote: Fri Jun 14, 2024 11:33 am Tako izgleda kapiten, Poletanovicu!
Uci od dvadesettrogodisnjeg decka sada, kada nista nisi naucio ranije.
Poletanović je imao 22 kada je kao kapiten Vojvodine otišao napolje. Posle je doživeo taj pad, a ovo mu je sada povratak iz ambisa i najbolji potez u karijeri.
Aha, znaci da je ostao jos godinu dana, naucio bi te fundamentalne stvari koje jedno Vosino dete treba usvoji pre nego sto uopste kroci na teren Karadjordja, a kamoli ponese kapitensku traku...
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2358
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2358
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

МАРКО ПОЛЕТАНОВИЋ, ПОСЛЕ ГОТОВО ПУНЕ ДЕЦЕНИЈЕ, ПОНОВО НОСИ ДРЕС ВОЈВОДИНЕ: Као да никада нисам ни одлазио

https://www.dnevnik.rs/index.php/node/1011093
Post Reply