Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
churguzijanac
Posts: 2115
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

ДушанФ89 wrote: Thu Jun 13, 2024 6:48 pm
rykerfcv wrote: Thu Jun 13, 2024 6:27 pm Igracke kvalitete ima u to nemam sumnje,ali kako mogu biti zadovoljan igracem koji je izdao svoj klub i svoj grad.
Do sada prelazni rok je katastrofalan,ima jos vremena nadam se da ce popraviti utisak.
За појачања потрошено нула динара.
Jebiga, bili izbori.Otišlo u kampanju.
User avatar
Maki
Posts: 1217
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Gledam nešto, zanimljivo je da su Savićević i Poletanović vršnjaci i pokrivaju iste pozicije u timu. Prvi je Beograđanin i potekao je u Zvezdi, dok je Marko dete Novog Sada i Vojvodine. Zabeležili su zajedno po 9 nastupa za Srbiju U19, a Vukan je posle nastupao za Crnu Goru. Sada će opet igrati zajedno, s obojica su branili i crveno-bele boje Visle iz Krakova. Na osnovu karijera mislim da će Marko biti pojačanje u odnosu na Vukana, makar koliko je ovaj bio bolji od Milosavljevića. Ipak, Rajkova deca su dolazila na Karađorđe u Vošinim dresovima, a to cenim i pamtim više od igre. :cheers:
Last edited by Maki on Thu Jun 13, 2024 8:22 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Savcic Luka wrote: Thu Jun 13, 2024 7:36 pm E sad možemo da kažemo da smo dobili boljeg i jeftinijeg zadnjeg veznog od Mateusa :greenbutt:
Rekao bih nešto na ovo ali bi me napao forum a neću to da radim sebi zbog Preletanovića.
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

ДушанФ89 wrote: Thu Jun 13, 2024 6:48 pm
rykerfcv wrote: Thu Jun 13, 2024 6:27 pm Igracke kvalitete ima u to nemam sumnje,ali kako mogu biti zadovoljan igracem koji je izdao svoj klub i svoj grad.
Do sada prelazni rok je katastrofalan,ima jos vremena nadam se da ce popraviti utisak.
За појачања потрошено нула динара.
Zar nije Veličković kupljen?
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Poletanović totalno ne potreban po meni.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Istocno stajanje wrote: Thu Jun 13, 2024 7:07 pm Vosa ima neverovatan tim :mrgreen:
Marko93 wrote: Thu Jun 13, 2024 7:09 pm Za sad smo slabiji nego na kraju sezone haha
Srbendinho wrote: Thu Jun 13, 2024 7:21 pm Досадашњи прелазни рок је катастрофалан.
Ja se boljem nisam ni nadao. Standardno pilicarski - prodas sve za sta neko ponudi pare, dovedes koga mozes za dzabe. Jbg.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Cane
Posts: 1130
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Da sam se ja pitao ne bi dovodio Poletanovića pre svega jer nisam ubeđen da će nam doneti nešto korisno. Sad, šta je tu je, ako su se s tim složili skauti i stručni štab i ako oni misle da im on treba u ekipi onda nema druge nego ga prihvatiti. Od toga kako će se pokazati na terenu zavisi da li će oni koji su odlučili da ga dovedu dobiti pohvale ili zvižduke. Svakako on sam sebe nije mogao dovesti, bez obzira na to da li je zaista imao želju da se vrati. Prema njemu u startu ću imati neutralan stav, a da li će se on promeniti u pozitivan ili negativan zavisiće isključivo od njegovog zalaganja i ponašanja a ne od bilo čega drugog. Znači kad je već tu sad je sve do njega pa neka gleda šta će i kako će.
Danilo
Posts: 1022
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ekstra za sad prelazni rok.Velickovic ce eksplodirati tek cete videti kakav je igrac.Rumun ce doneti razliku, moze da igra i desno a bogme i levo,kompletan igrac.Poletanovic maradona za india.njegos i poletanovic najaci defanzovni vezni bedem u ligi.Zivi bili videli.
Steta sto Marko Nikolic zna Zuku pa je stopirao dogovoren transfer.Tesko cemo ga utopiti.

Levig beka ,stopera , poluspuca i spica trazimo.
Spominje se za stopera Stojisavljevic igrao za nas za vreme Lalata....ali mali izgledi
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Image



Jeb’o vas poletanović!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Danilo wrote: Thu Jun 13, 2024 9:38 pm Ekstra za sad prelazni rok.Velickovic ce eksplodirati tek cete videti kakav je igrac.Rumun ce doneti razliku, moze da igra i desno a bogme i levo,kompletan igrac.Poletanovic maradona za india.njegos i poletanovic najaci defanzovni vezni bedem u ligi.Zivi bili videli.
Steta sto Marko Nikolic zna Zuku pa je stopirao dogovoren transfer.Tesko cemo ga utopiti.

Levig beka ,stopera , poluspuca i spica trazimo.
Spominje se za stopera Stojisavljevic igrao za nas za vreme Lalata....ali mali izgledi
Milan Spremo i za koji mesec Lalat i Bog da nas vidi, ima da gazimo
Image
User avatar
Mark Renton
Posts: 156
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Transferi

Post by Mark Renton »

Voja wrote: Thu Jun 13, 2024 10:08 pm

i za koji mesec Lalat i Bog da nas vidi, ima da gazimo
Čekam tebe da ostvarim jedan davni san!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1232
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Voja wrote: Thu Jun 13, 2024 10:08 pm
Danilo wrote: Thu Jun 13, 2024 9:38 pm Ekstra za sad prelazni rok.Velickovic ce eksplodirati tek cete videti kakav je igrac.Rumun ce doneti razliku, moze da igra i desno a bogme i levo,kompletan igrac.Poletanovic maradona za india.njegos i poletanovic najaci defanzovni vezni bedem u ligi.Zivi bili videli.
Steta sto Marko Nikolic zna Zuku pa je stopirao dogovoren transfer.Tesko cemo ga utopiti.

Levig beka ,stopera , poluspuca i spica trazimo.
Spominje se za stopera Stojisavljevic igrao za nas za vreme Lalata....ali mali izgledi
Milan Spremo i za koji mesec Lalat i Bog da nas vidi, ima da gazimo
Слободан је, испуњава услове за овај прелазни рок, дај га вамо :greenbutt:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Danilo wrote: Thu Jun 13, 2024 9:38 pm Ekstra za sad prelazni rok.Velickovic ce eksplodirati tek cete videti kakav je igrac.Rumun ce doneti razliku, moze da igra i desno a bogme i levo,kompletan igrac.Poletanovic maradona za india.njegos i poletanovic najaci defanzovni vezni bedem u ligi.Zivi bili videli.
Steta sto Marko Nikolic zna Zuku pa je stopirao dogovoren transfer.Tesko cemo ga utopiti.

Levig beka ,stopera , poluspuca i spica trazimo.
Spominje se za stopera Stojisavljevic igrao za nas za vreme Lalata....ali mali izgledi
Dovodiš me u iskušenje da te banujem zbog toga što mi se čini da se pojavljuješ samo kad treba botovati. I zato što ne znaš kako nam se bivši igrači prezivaju.

Ali Stojsavljević, majko mila...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Thu Jun 13, 2024 10:35 pm
Danilo wrote: Thu Jun 13, 2024 9:38 pm Ekstra za sad prelazni rok.Velickovic ce eksplodirati tek cete videti kakav je igrac.Rumun ce doneti razliku, moze da igra i desno a bogme i levo,kompletan igrac.Poletanovic maradona za india.njegos i poletanovic najaci defanzovni vezni bedem u ligi.Zivi bili videli.
Steta sto Marko Nikolic zna Zuku pa je stopirao dogovoren transfer.Tesko cemo ga utopiti.

Levig beka ,stopera , poluspuca i spica trazimo.
Spominje se za stopera Stojisavljevic igrao za nas za vreme Lalata....ali mali izgledi
Dovodiš me u iskušenje da te banujem zbog toga što mi se čini da se pojavljuješ samo kad treba botovati. I zato što ne znaš kako nam se bivši igrači prezivaju.

Ali Stojsavljević, majko mila...
A ti si mene doveo u iskušenje da vidim jel to tačno pa sam mu preleteo upise i kažem ti da nisi u pravu :mrgreen:

Da ne banuješ čoveka greškom, to je samo njegovo mišljenje koje se kosi trenutno sa perspektivom gledanja na pojačanja od strane 99% foruma.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Hvala Deep, ne bih ga banovao, samo mi je digao pritisak, koji je ionako dignut u svakom prelaznom roku.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply