Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 919
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

A šta je tačno uradio Petrović ili Vukanović? Ja nigde nisam video kako veličaju czv i imaju ovakve izjave kakve je imao ovaj momak koji je rastao u Novom Sadu i počinjao sa fudbalom u Vojvodini.
User avatar
Maki
Posts: 1207
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

VošaNS wrote: Wed Jun 12, 2024 4:35 pm A šta je tačno uradio Petrović ili Vukanović? Ja nigde nisam video kako veličaju czv i imaju ovakve izjave kakve je imao ovaj momak koji je rastao u Novom Sadu i počinjao sa fudbalom u Vojvodini.
Recimo, nisu dali izjavu da su odmalena uz Zvezdu, ali su sada igrači Vojvodine. Ili, nisu rekli da je Firma najbolja grupa. Kad odeš u Blizance moraš da skineš gaće i sve to izjaviš.

Nezamislivo mi je da neko ko ide na utakmice u poslednjoj deceniji i gleda klince pored terena koji dodaju lopte blizanačkim škartovima, koji su prvi put obukli naš dres, da ih sutra osuđuje što navijaju za iste i prelaze u njih.
Istovremeno, ovde pola foruma pozdravlja dolazak jednog Takija Nikolića i Alekse Vukanovića, a 100% foruma hejtuje povratak našeg deteta koje je prvo dodavao lopte kraj aut linije na Karađorđu pre nego što je zaigrao i za prvi tim, a posle se za 700.000 evra otisnuo u Evropu i proslavljao ime našeg kluba.
Prema tome, Marko, dobrodošao si u svoj klub, ako si odlučio da se vratiš i ponovo znojiš voljeni dres. Pokajanje prihvaćeno, a drugi kako hoće.
Duplof
Posts: 945
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

O Poletanoviću se može diskutovati za ili protiv, ali prelazak preko sopstvenih reči, kao što je to učinio Zbiljić, je veoma jadno. Da li onda možemo očekivati, možda, da Zbiljić drži fige u džepu dok priča o ljubavi prema klubu? Obraz i čast u ovom društvu očigledno ne postoje.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3670
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Duplof wrote: Wed Jun 12, 2024 5:09 pm O Poletanoviću se može diskutovati za ili protiv, ali prelazak preko sopstvenih reči, kao što je to učinio Zbiljić, je veoma jadno. Da li onda možemo očekivati, možda, da Zbiljić drži fige u džepu dok priča o ljubavi prema klubu? Obraz i čast u ovom društvu očigledno ne postoje.
Nisi valjda verovao takvom liku? :frown:
Šta misliš da sam ja onako bezveze govorio o njemu čim se pojavila informacija da će preuzeti klub?Ali, da ti kažem, ovo nije najgore što će uraditi na štetu kluba. Samo gledaj......
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1127
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Koliko sam ja ovo ispratio, Poletanović nikada nije ništa loše rekao za FKV nego je veličao klub u kojem je tada igrao, kao i njihove navijače kao nekakvo svetsko čudo i pričao slične budalaštine, bar je tako preneto u tim tekstovima jer nemamo snimke izjava koji bi posvedočili da je zaista sve baš tako rečeno. Pri tome je jedna od tih izjava objavljena u nekom njihovom klupskom glasilu pa ne treba isključiti ni određeno pristrasno interpretiranje, što se često dešava. Ali sve i da je doslovno sve baš tako rekao, po meni je to figurativno rečeno za žuti ali ne i za crveni karton. Nikako nije u ravni s jednim Pankovom ili ponašanjem Ivanića u finalu kupa da bi ga tretirali totalno nepoželjnim.
Međutim, ono što meni predstavlja ključnu rezervu da bi se prihvatio Poletanovićev povratak jeste pitanje u vezi njegovih trenutnih igračkih kapaciteta i kvaliteta. Mene to mnogo više brine jer nisam ubeđen da on sada može biti ona vrsta pojačanja koje nam treba. Bojim se da tu ne bude promašaj poput Malbašića a to nam nikako ne treba.
Karlsson
Posts: 2213
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

''15 miliona evra budžet''.
Kafa
Posts: 94
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Transferi

Post by Kafa »

Problem je što puni 31 godinu, znači neće napredovati, kvalitet za Evropu nema, a marketinški, za atmosferu i identitet donosi samo probleme (maxbet vest - "nekadašnji vezista zvezde"). Dakle već se može videti da je transfer promašaj.
User avatar
Milan
Posts: 4299
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Dovodjenjem poletanovića Zbiljić ispada ozbiljno smešan, a usput kvari atmosferu na tribinama i terenu. Ja sam medju onima koji će ga psovkama dočekati. A da ne pričam o tome kako nam igrački ništa doneti neće…
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 919
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Pominjao se prošle sezone čini mi se Dejan Tetek, mlad je i još uvek bi bio bonus. Zašto da ne pokušamo opet sa njim

https://www.transfermarkt.com/dejan-tet ... ler/570312
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4087
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ček, ček, ciganski isprdak Savićević je OK, a naš isprdak nije OK? Malo konzistentnosti nije na odmet. Što se Poletanovića tiče, poput Savićevića ću reći, neka hvala. Samo što dalje od kluba. I jedan i drugi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Dajte Pankova. I vratite Pantelica u klub.
Kad je bal nek se j**e i princeza.
Duplof
Posts: 945
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

slanobarac wrote: Wed Jun 12, 2024 5:16 pm
Duplof wrote: Wed Jun 12, 2024 5:09 pm O Poletanoviću se može diskutovati za ili protiv, ali prelazak preko sopstvenih reči, kao što je to učinio Zbiljić, je veoma jadno. Da li onda možemo očekivati, možda, da Zbiljić drži fige u džepu dok priča o ljubavi prema klubu? Obraz i čast u ovom društvu očigledno ne postoje.
Nisi valjda verovao takvom liku? :frown:
Šta misliš da sam ja onako bezveze govorio o njemu čim se pojavila informacija da će preuzeti klub?Ali, da ti kažem, ovo nije najgore što će uraditi na štetu kluba. Samo gledaj......
Nisam verovao u te priče, daleko od toga, oduvek su mi se gadila ekipa u odelima koja priča o ljubavi javno.
To moje pitanje je za one koji i dalje misle da on voli klub i želi mu sve najbolje. Možda i želi, ovde verovatno niko ne zna to pouzdano, ali treba biti oprezan i ne verovati baš svemu slepo. Svaka njegova priča i najava onda pada u vodu pošto bi ovim potezom srozao integritet i ozbiljnost cele ove priče.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
kulijana
Posts: 48
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: Transferi

Post by kulijana »

Kakvo lozenje na jedan tekst maxbeta, nigde veze sa zivotom
User avatar
N13
Posts: 2129
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Rabba wrote: Wed Jun 12, 2024 6:05 pm Ček, ček, ciganski isprdak Savićević je OK, a naš isprdak nije OK? Malo konzistentnosti nije na odmet.
Sta nije konzistentno?
Pre cu ceniti doslednog protivnika nego domaceg izdajnika.
Savicevic (i Vukanovic i Petrovic i Radulovic) se nikad nisu deklarisali kao nasi. Nisu u toku karijere imali nikakvo nepostovanje prema Vosi, dosli su ovamo i posteno oznojili dres. Bas kao sto to rade Seri i Korac na primer. Nisu njih dvojica nasi, vec igraci koji profesionalno rade svoj posao.

Poletanovic je nesto drugo. On je (trebao biti) nase olicenje. Ako se dobro secam, bilo je price da je preko celog zida u svojoj sobi imao grb Vose nacrtan dok je igrao ovamo. Dete Novog Sada, dooobro naucen kakvo zlo blizanci nama predstavljaju. Sve mu klub dao, ceo zivot ovde, deklarisani slaninar, tek tako ode tamo? Jos izjave ulizivanja? Odvratno.

Od mene nece dobiti zvizduke ni psovke tokom utakmice, jer sam izriciti protivnik zvizdanja svom igracu dok traje utakmica. Ipak Vojvodina je iznad njega, a zvizdanje i psovanje nikako nece uticati dobro ni na ostatak tima u toku utakmice. Ali isto tako necu mu ni aplaudirati nesto puno. I ne mogu pozdraviti njegov dolazak kao dobru stvar. I to ne zbog navedenih stvari, vec zbog igrackih kvaliteta.
hvylarn
Posts: 445
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Totalno ravnodušan po pitanju ovog transfera, ako je istina. I mozzart je preneo, tako da možda ipak ima nečega. Ako je zaista tako, možemo se samo nadati da će zaista nešto da donese sa tim višegodišnjem iskustvom igranja preko.

Nisam siguran i da ne kopam sad po netu, ali da li su Meda i Poletanović igrali zajedno?

i dnevnik se oglasio:
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/dne ... c-ponovo-u
Post Reply