Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Mare_Liman wrote: Wed Jun 12, 2024 2:07 pm Па сад у омладинцима и кадетима је 75% цигана и гробара, дај Боже да је и "само" толико, сликају се у дресовима близанаца, иду на кошарку по Аренама и Пионирима, прате близанце на инстаграму, рипостују видее у вези звезде и партизана, ајде има и оних који су дошли из разних вукојебина код нас, за њих се не може ни очекивати,

Može se očekivati i vrlo lako se to rešava nekim pravilnikom o ponašanju. Samo što klub boli k***c da se posvete indoktrinaciji mlađih kategorija.



I da, poletanović - STOP!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Djisa
Posts: 1247
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Ako ga dovedu i mi konačno ispoštujemo konstantno zviždanje, neće ga više ni stavljati, a sledeći put takve neće sigurno dovoditi!
Kup je nas!
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Sav opravdani gnev oko eventualnog dolaska ciganskog :shit: treba da ide ka zbiljiću a ne njemu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 929
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Neverovatno je da smo opet propustili da vratimo SVOJE dete kući, pa Medojević nam je ispred nosa...neverovatno. Vraćamo ovog izdajnika za kojeg je zbiljić (mislim da je za njega nisam siguran) rekao kad nas je ispalio pre 2 sezone da su mu vrata Vojvodine zauvek zatvorena. I šta sad?
djoks
Posts: 102
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Transferi

Post by djoks »

VošaNS wrote: Wed Jun 12, 2024 3:43 pm Neverovatno je da smo opet propustili da vratimo SVOJE dete kući, pa Medojević nam je ispred nosa...neverovatno. Vraćamo ovog izdajnika za kojeg je zbiljić (mislim da je za njega nisam siguran) rekao kad nas je ispalio pre 2 sezone da su mu vrata Vojvodine zauvek zatvorena. I šta sad?
Баш зато и не верујем у ту причу да се враћа због тога шта је Збиља рекао пре 2 године. Уосталом максбет је пренео причу не знам што се диже одма нека паника. Ако којим случајем дође звиждати му читаву утакмицу док не буде склоњен из тима и поставити питање Збиљи што крши своју реч, до тад нема потребе нервирати се око нечега што није званично.
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Hoćemo Kabića dovodite Kabića može i Melega kad je cirkus nek bude do kraja
User avatar
churguzijanac
Posts: 2115
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Smrda, koji će nam k***c.Srvarno nemam reči!Ali mi smo društvo bez karaktera, tako da uopšte nisam iznenadjen.
VošaNS
Posts: 929
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Daj melega, jovancica, kataija, pankova, pavkova što da ne...
Kafa
Posts: 94
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Transferi

Post by Kafa »

Pa ovi nas zajebavaju, daj vratite i Ivanića lepo je pokazao ljubav prema našem klubu u finalu kupa.
User avatar
rykerfcv
Posts: 896
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Mozda Zlicica dovesti kao igrac za rotaciju/nasu ligu,ako je Meda pred dolaskom zasto dovesti poletanovica?
УПРАВА НАПОЉЕ!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Jos jednom je iskazana velika doza postovanja prema iskrenim navijacima kluba! :lala:
Image
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Ja navijam za Pankova
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

@Maki kuka za identitetom, a on jaci nego ikad
Image
User avatar
Maki
Posts: 1217
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Ja bih naravno poželeo dobrodošlicu Vošinom detetu. :cheers:
Ako je ta izjava iz 2016. kada je došao na pozajmicu u Zvezdu nešto najgore, onda je svakako za oproštaj. Kamo sreće da su kurtouznu izjavu tog tipa prilikom dolaska u naš klub dali Vukanović (cap), Radulovič, Petrović i Savićević. Povratak Poletanovića kao i ranije Stefana Đorđevića bi bio benefit za klub, veći nego prethodno pomenuti, za koje iskreno nisam ni čuo pre toga, jer ne pratim Zvezdu, kao mnogi forumaši. Bio sam i za povratak Pavkova i biću za sve koji se nisu ogrešili o klub kao govnari Pankov i Ivanić.
Naravno, Meda je prioritet broj jedan i nema potrebe prethodno dovoditi istog igrača na istu poziciju makar bio isto poznato ime koje je iznedrila naša škola.
E, to je @Voja identitet.
Post Reply