Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by limanfkv »

Image

Greota da ne vide svi.
User avatar
rykerfcv
Posts: 896
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by rykerfcv »

Voja wrote: Tue Jun 11, 2024 10:45 pm
Deep Purple wrote: Tue Jun 11, 2024 10:40 pm @Voja ne pravi se lud :mrgreen:

Off: I da cestitam ti 4000 postova na forumu. Ja ozbiljno razmisljam da posle sledecih 70 i nesto postova idem u penziju sto se foruma tice.
Vojo pa kako posle takvog jubileja da batalis forum :beg:
Prati primer Turije koji pise vise posle predjene te cifre,jos dodati na to da je sledeca sezona sampionska.
УПРАВА НАПОЉЕ!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Tue Jun 11, 2024 10:45 pm
Deep Purple wrote: Tue Jun 11, 2024 10:40 pm @Voja ne pravi se lud :mrgreen:
Pa ozbiljno te pitam. Nisam mislio na tebe, nego na "kolektivni" predlog. Kad mislim na tebe ja te otvoreno prozovem.

Off: I da cestitam ti 4000 postova na forumu. Ja ozbiljno razmisljam da posle sledecih 70 i nesto postova idem u penziju sto se foruma tice.
Mislio sam na @Maki :D

Hvala Vojo :cheers:

Ne zezaj Vojo ispred tebe je još barem 10k upisa :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

rykerfcv wrote: Wed Jun 12, 2024 1:22 am Prati primer Turije koji pise vise posle predjene te cifre,jos dodati na to da je sledeca sezona sampionska.
Deep Purple wrote: Wed Jun 12, 2024 12:21 pm Ne zezaj Vojo ispred tebe je još barem 10k upisa :cheers:
Ovo vise nije fudbal, ovo vise nije sport. Forum je izgubio smisao. Ni za vreme Bate nisam dobijao ovoliko prozivki od strane suparnickih navijaca, vide ljudi na koji nacin se pokusava do rezultata.
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Wed Jun 12, 2024 4:25 pm
rykerfcv wrote: Wed Jun 12, 2024 1:22 am Prati primer Turije koji pise vise posle predjene te cifre,jos dodati na to da je sledeca sezona sampionska.
Deep Purple wrote: Wed Jun 12, 2024 12:21 pm Ne zezaj Vojo ispred tebe je još barem 10k upisa :cheers:
Ovo vise nije fudbal, ovo vise nije sport. Forum je izgubio smisao. Ni za vreme Bate nisam dobijao ovoliko prozivki od strane suparnickih navijaca, vide ljudi na koji nacin se pokusava do rezultata.
Pa na koji način? Objasni, moraš da budeš koncizniji?
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by slanobarac »

Voja wrote: Wed Jun 12, 2024 4:25 pm
rykerfcv wrote: Wed Jun 12, 2024 1:22 am Prati primer Turije koji pise vise posle predjene te cifre,jos dodati na to da je sledeca sezona sampionska.
Deep Purple wrote: Wed Jun 12, 2024 12:21 pm Ne zezaj Vojo ispred tebe je još barem 10k upisa :cheers:
Ovo vise nije fudbal, ovo vise nije sport. Forum je izgubio smisao. Ni za vreme Bate nisam dobijao ovoliko prozivki od strane suparnickih navijaca, vide ljudi na koji nacin se pokusava do rezultata.
Ajde neka ti suparnički navijači objasne kako su njihovi klubovi došli do rezultata?
A i ovaj zbiljić je iz njihovog brloga pa zato i ne zna drugačije.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Duplof
Posts: 951
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Duplof »

Đenaro Gatuzo novi trener splitskog Hajduka.

Pa kakav spoj, do juče sam mislio da ovako nešto može samo u FM :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Duplof wrote: Mon Jun 10, 2024 10:33 pm Eto, i Klose se spominjao ovde ranije u ulozi trenera kao želja pojedinih forumaša što bi sigurno odjeknulo. Da bi se klub vratio na evropsku mapu mora igrati Evropu redovno i ozbiljno, a samim tim bi se i Tadić, Aleksić, Sergej i Vanja vratili u klub i okačili kopačke o klin.
Pogledaj (izjavu) sta je privuklo Klosea za novi posao

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/39 ... novi-posao

Mi to ocigledno nismo mogli ispuniti. Od danas sam navijac Nirnberga... mada sam navijao i nekada pre, zbog Milana Belica :cheers:
Duplof wrote: Wed Jun 12, 2024 9:15 pm Đenaro Gatuzo novi trener splitskog Hajduka.

Pa kakav spoj, do juče sam mislio da ovako nešto može samo u FM :mrgreen:
Razlika izmedju nas i drugih je samo u tome sto mi NE ZELIMO NI DA POKUSAMO!!!
slanobarac wrote: Wed Jun 12, 2024 5:22 pm Ajde neka ti suparnički navijači objasne kako su njihovi klubovi došli do rezultata?
I oni se ponose. Ali zar mi nismo drugaciji? Ili smo pak isti?
Image
Duplof
Posts: 951
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Duplof »

@Vojo, pratićemo Nirnberg naredne sezone, navijamo da se za početak vrate u Bundesligu, a onda i u borbu za visok plasman. Ogroman je to klub, često zaboravljen, a posle Bajerna je najviše puta bio šampion Nemačke.
Zanimljivo, Altah je ove sezone završio na 10. mestu, na samo 5 poena od opstanka, i opet Klose dobija poverenje ovakvog giganta.

Što se njegove izjave tiče, ona je skroz normalna i razumna, pošto svako ko želi da napravi nešto želi takvo okruženje. Verujem da ni mnogi naši treneri ne bi voleli da rade u Srbiji da ne moraju (barem na početku svojih karijera) jer znaju šta se sve dešava ovde, a "preko" nas prati baš "lep" imidž oko poštenja (spominjao je to Mažić u Wish&Goal podkastu skoro).
Voja wrote: Wed Jun 12, 2024 9:21 pm Razlika izmedju nas i drugih je samo u tome sto mi NE ZELIMO NI DA POKUSAMO!!!
I to je tačno. Mi kao da se plašimo da kontaktiramo nekog i da nas taj neko o'ladi. Neće nam Murinjo npr. doći sam i reći "e ja bih da vodim Vošu" ako ga mi sami ne kontaktiramo i ne ponudimo nešto što mu odgovara. Možda on dođe u paketu sa Tadićem iz Fenera, ko zna :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Verujte da mu je Hajduk isparirao oko uslova sa onim što je imao u Marseju i Napoliju.

Mi smo jako daleko od toga.

Pa juče ste okačili podkast u kojem je Kojić bio gost gde i on sam kaže kako u partizanu ima fudbalera koji primaju plate kao dobri igrači u ligama petica.

Mada ovo dovođenje dovoljno govori o Hajduku. Uz svo poštovanje Gatuzu…

Nemamo mi te uslove takve i slične da dovodimo.

Mi bi mogli da probamo sa par rangova ispod po renomeu kao što je recimo Rierra u pitanju a opet trenersko znanje može i da bude veće.

Veća imena su krupni zalogaji jer mi nemamo te novce.
User avatar
N13
Posts: 2132
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by N13 »

Budimo realni.
Iako smatram da je ovo odlican posao Hajduka, ne samo zbog trenerskih kvaliteta, vec i marketinskih (svi Italijanski portali pisu o Hajduku... verovatno ce dobar deo Italije sad da ih redovno prati). Takodje Hajduk ovim potezom postao primamljiviji klub za strance. Mnogo je igraca koji bi vrlo rado saradjivali sa Gatuzom. Plus ce verovatno puniti tribine sirom Hrvatske, gde god gostuje Hajduk.

Voleo bih da mi imamo takvo jedno ime kod nas, ali nije to realno. Da se ne lazemo. Gatuzo sigurno nece dolaziti raditi za manju platu od milion evra godisnje. A posto je Balkan u pitanju, vrlo moguce je da je ta cifra i veca... jer za tu cifru moze u svakom trenutku na zapadu naci trenerski posao. Prakticno mora da mu se ponudi 20ak posto vise nego sto mu se nudi na zapadu da bi pristao doci. Daleko smo mi od toga.
User avatar
Mark Renton
Posts: 156
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Mark Renton »

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... -za-Buaca/

Ova situacija sa Gatuzom me podsetila na ovu nasu
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1232
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Mare_Liman »

Немојте патити људи, па Клооп да одмори ову сезону и долази у Српску Атину, Божа му лично удељује своје место за шампионску сезону и генерацију 25/26, Тањга све средио још пре 2-3 године...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
ДушанФ89
Posts: 111
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ДушанФ89 »

N13 wrote: Wed Jun 12, 2024 11:44 pm Budimo realni.
Iako smatram da je ovo odlican posao Hajduka, ne samo zbog trenerskih kvaliteta, vec i marketinskih (svi Italijanski portali pisu o Hajduku... verovatno ce dobar deo Italije sad da ih redovno prati). Takodje Hajduk ovim potezom postao primamljiviji klub za strance. Mnogo je igraca koji bi vrlo rado saradjivali sa Gatuzom. Plus ce verovatno puniti tribine sirom Hrvatske, gde god gostuje Hajduk.

Voleo bih da mi imamo takvo jedno ime kod nas, ali nije to realno. Da se ne lazemo. Gatuzo sigurno nece dolaziti raditi za manju platu od milion evra godisnje. A posto je Balkan u pitanju, vrlo moguce je da je ta cifra i veca... jer za tu cifru moze u svakom trenutku na zapadu naci trenerski posao. Prakticno mora da mu se ponudi 20ak posto vise nego sto mu se nudi na zapadu da bi pristao doci. Daleko smo mi od toga.
A одакле Хајдуку лова, кад су до јуче били пред гашењем.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2372
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Grbavica.021* »

ПОНОВО ХАОС У ХРВАТСКОЈ! После ИЗРЕШЕТАНОГ аутомобила спортског директора, сада су ПРЕТУКЛИ његовог сарадника!

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/pon ... ra-sada-su

Код комшија никад досадно. :mrgreen:
Post Reply