Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9970
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Radoye wrote: Fri Jun 07, 2024 8:56 pm
Voja wrote: Fri Jun 07, 2024 8:39 pm
Milan wrote: Fri Jun 07, 2024 8:26 pm Ako i njega daju ciganima... :furious:
Mada meni nije jasno sta ce njima navijac partizana? :mrgreen:
Pa to je srpski Bajern, skupljaju sve najbolje, ne zato sto njima treba nego da drugi nemaju...
Ma razumem ja taj deo, al ne razumem kako ce tribina prihvatiti partizanovca :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3674
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Voja wrote: Fri Jun 07, 2024 8:57 pm
Radoye wrote: Fri Jun 07, 2024 8:56 pm
Voja wrote: Fri Jun 07, 2024 8:39 pm

Mada meni nije jasno sta ce njima navijac partizana? :mrgreen:
Pa to je srpski Bajern, skupljaju sve najbolje, ne zato sto njima treba nego da drugi nemaju...
Ma razumem ja taj deo, al ne razumem kako ce tribina prihvatiti partizanovca :mrgreen:
Oprostiće mu ružnu prošlost.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8930
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Voja wrote: Fri Jun 07, 2024 8:57 pm
Radoye wrote: Fri Jun 07, 2024 8:56 pm
Voja wrote: Fri Jun 07, 2024 8:39 pm

Mada meni nije jasno sta ce njima navijac partizana? :mrgreen:
Pa to je srpski Bajern, skupljaju sve najbolje, ne zato sto njima treba nego da drugi nemaju...
Ma razumem ja taj deo, al ne razumem kako ce tribina prihvatiti partizanovca :mrgreen:
Ako im ne smeta ivanic grobar sto bi im smetao ovaj? Plus, pitanje koliko ce ga i videti na terenu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote: Fri Jun 07, 2024 8:57 pm
Radoye wrote: Fri Jun 07, 2024 8:56 pm
Voja wrote: Fri Jun 07, 2024 8:39 pm

Mada meni nije jasno sta ce njima navijac partizana? :mrgreen:
Pa to je srpski Bajern, skupljaju sve najbolje, ne zato sto njima treba nego da drugi nemaju...
Ma razumem ja taj deo, al ne razumem kako ce tribina prihvatiti partizanovca :mrgreen:
Tako sto ce od prvog minuta postati veci zvezdas od njihove severne tribine. Sta ti nije jasno? Vec ti je @Radoye objasnio..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9970
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Jun 07, 2024 9:27 pm
Voja wrote: Fri Jun 07, 2024 8:57 pm
Radoye wrote: Fri Jun 07, 2024 8:56 pm

Pa to je srpski Bajern, skupljaju sve najbolje, ne zato sto njima treba nego da drugi nemaju...
Ma razumem ja taj deo, al ne razumem kako ce tribina prihvatiti partizanovca :mrgreen:
Tako sto ce od prvog minuta postati veci zvezdas od njihove severne tribine. Sta ti nije jasno? Vec ti je @Radoye objasnio..
ocigledno me niste dobro shvatili :mrgreen: samo sam hteo da radim malo na marketingu :mrgreen:
Image
fare
Posts: 2852
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Sa malim čupavim rešiti što pre da znamo na čemu smo mada bi nam trebao kao bonus i ja mislim da bi ove godine eksplodirao kada bi dobio više vremena. Ali ako je već rešio da ide lepo zacepiš cenu ako neće krugovi na Vujadinu do isteka ugovora i ode njegova karijera kao i Kabićeva i neka i tatka vodi.
Kafa
Posts: 94
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Transferi

Post by Kafa »

Mislim da nije u redu da se ovde vređa dečko, ipak ima tek 17 godina, a sem članak iz diskutabilnih medija nismo videli ništa da bi zaslužilo sve ovo.
Tiktok repostovi i ne pozdravljanje navijača jeste problematično, ali setite se samo šta ste vi radili i kako ste razmišljali kad ste imali 17 godina.
Ne bih odustajao od njega i terao ga iz kluba, veliki je talenat i potencijal i možemo puno da nam donese u sledećim sezonama.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9970
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Kafa wrote: Fri Jun 07, 2024 10:38 pm Ne bih odustajao od njega i terao ga iz kluba, veliki je talenat i potencijal i možemo puno da nam donese u sledećim sezonama.
To svakako!!!
Image
User avatar
Maki
Posts: 1210
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Klasična priča na forumu, odmah gomila upisa u cilju kenselovanja našeg deteta s namerom da se pošalje u naručje omraženog Blizanaca, ako je moguće bez neke zarade za naš klub. Isti scenario smo čitali kada su se pominjali Šaponjić i Pešić... Sramota!
Šta mislite da obrnute priču? Da budete protiv odlaska naše dece u Blizance, a protiv dolazaka blizanačkih isprdaka u naš klub? Zar je toliko teško?
VošaNS
Posts: 922
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Maki wrote: Sat Jun 08, 2024 12:35 am Klasična priča na forumu, odmah gomila upisa u cilju kenselovanja našeg deteta s namerom da se pošalje u naručje omraženog Blizanaca, ako je moguće bez neke zarade za naš klub. Isti scenario smo čitali kada su se pominjali Šaponjić i Pešić... Sramota!
Šta mislite da obrnute priču? Da budete protiv odlaska naše dece u Blizance, a protiv dolazaka blizanačkih isprdaka i naš klub?
A čime je to naše dete zaslužilo da ga želimo u našem klubu? Dečko bi otišao peške za bg. Da li je on pokazao neko poštovanje prema klubu i navijačima? Ne. Nije hteo da se pozdravi sa navijačima posle utakmice i to ne jednom. Glavu nema. Pa šta ako ima 17 godina, kakve veze ima? On je profesionalni sportista i mora tako da se ponaša pa makar imao 17, 27 ili 37 godina. A što se tiče Šaponjića i Pešića, nadam se da ih nikada nećemo videti ovde pogotovo ovog nadobudnog seljaka "Šilju".
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3918
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Nisam od onih koji je uveren da će Lazar napraviti neku karijeru, nije netalentovan, ali je premekan i sumnjam da takav može napraviti neku veću karijeru, No, o tome kako je nama lako baciti neku buvu i usmeriti nas na pljuvanje unapred nekih igrača može knjiga da se napiše.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Za razliku od Kabica, Jovanovic je talentovaniji igrac.
Ja ga ne bih pustio. Nije FK Vojvodina kafana, pa da u nju udjes i izadjes kad hoces.

Mada, znamo kako ce se zavrsiti prica Terzic-Zbiljic. Zbiljic ce ,,pobediti", kao i u slucaju Kabic i svakom drugom takvom u ,,duelu" sa Terzicem. Tako to ide kad vodis domacu firmu i vodis domaci klub.
A, kad mali predje tamo ( sto je izvesno, samo je pitanje kada), tati zabraniti ulaz u prostorije Vose i njen stadion za sva vremena. Takav ,,navijac" i takva ,,podrska" - ,,hvala", nikad vise.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1485
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Koji je poslednji igrac koji je od nas (cak i mladje kategorije) otisao kod cergara i zaista dobio sansu i uspeo?

Kabic je poslednji primer, za celu sezonu brat ima 0golova 0asistencija i ukupno nema 300 minuta fudbala.

Malog Jovanovica ne bih vredjao, napadao, niti pustao da ide. Treba popricati sa njim, da dobije ove sezone sansu, pa da vidimo od cega je. Ima stofa po meni.
User avatar
Salvador
Posts: 1094
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

srkins wrote: Fri Jun 07, 2024 7:37 pm Tacno bih ga pustio kod njih i zatvorio jednom zauvek vrata kluba i njemu i tati brate mili ako je klub nekom titrao jajca njima je a nezahvalni mali maslacak i njegova tatica legenda kluba zapeli pa zapeli pa idite brate mili ,zabraniti prilaz i Karadjordju i Vujadinu i jednom i drugom videti s ciganima sta od igraca daju za njega ,ako bude igrao protiv nas pustiti onog decka iz Kenije na njega da popravi prosek kartona . Decko je talenat to stoji ali sa tom glavom pa cekaju ga livade
Apsolutno se slažem.
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Kabic je i kod nas imao mocnu statistiku, tipa 4 gola i 0 asistencija na 50+ meceva.
Post Reply