Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
hvylarn
Posts: 446
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by hvylarn »

Pa nijedan od dovedenih štopera mi nije za Evropu ako ćemo iskreno. Sve su to osrednji igrači.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2372
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

Aмериканци нуде 3.000.000 евра за Пантовића

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ica/483952
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

Ameri izgleda opasno provalili kombinacije sa našima... :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Uh, kakvo čerupanje TSCa... Mada, mora se priznati da su pored para za Stojića dobili prilično lep paket u vidu sklanjanja procenata za Ilića i Stanića, plus omladinca

Samo, pojačanja su im katastrofalna za sada. Doduše, Capan ako bude išao Ćalušićevim stopama, neće to biti loše, ali Stevanović... Dodatno, ni Đorđević ni Krstić nisu do sada bili dovoljno ubedljivi, Banjak je mačka u džaku jer dugo nije igrao, tako da sada na centarhalfu imaju Krstića, Đorđevića, Ćalušića, Banjaka, Capana i Stevanovića.

Deluje da su im bar Ilić i Pantović na izlaznim vratima, a činjenica da su zadržali onog Šoša ne govori ništa dobro o njihovim ambicijama. Dodatno, partizan izgleda kao onaj mali pas što dry-hump-uje Lazetićevu nogu, pa ćemo i tu videti šta se dešava. U svakom slučaju, nama samo trener fali da udarimo na mesto broj 2, kako stvari stoje, ali ako Lazetić ode a palicu preuzme recimo Marko Savić... E, to bi bilo zanimljivo videti.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
milancl
Posts: 496
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by milancl »

Rabba wrote: Thu Jun 06, 2024 10:36 am Uh, kakvo čerupanje TSCa... Mada, mora se priznati da su pored para za Stojića dobili prilično lep paket u vidu sklanjanja procenata za Ilića i Stanića, plus omladinca

Samo, pojačanja su im katastrofalna za sada. Doduše, Capan ako bude išao Ćalušićevim stopama, neće to biti loše, ali Stevanović... Dodatno, ni Đorđević ni Krstić nisu do sada bili dovoljno ubedljivi, Banjak je mačka u džaku jer dugo nije igrao, tako da sada na centarhalfu imaju Krstića, Đorđevića, Ćalušića, Banjaka, Capana i Stevanovića.

Deluje da su im bar Ilić i Pantović na izlaznim vratima, a činjenica da su zadržali onog Šoša ne govori ništa dobro o njihovim ambicijama. Dodatno, partizan izgleda kao onaj mali pas što dry-hump-uje Lazetićevu nogu, pa ćemo i tu videti šta se dešava. U svakom slučaju, nama samo trener fali da udarimo na mesto broj 2, kako stvari stoje, ali ako Lazetić ode a palicu preuzme recimo Marko Savić... E, to bi bilo zanimljivo videti.
Svaka je na mestu. Baš su očerupani, pojačanja na štoperu ni blizu tog nivoa. To sa procentima je stvarno ispalo po njih dobro, ali bez adekvatnih pojačanja biće samo veća šteta.

To što su Šoša zadržali, mislim da je reda radi. Utiska sam da mora uvek u ekipi da bude jedan Mađar, eventualno Slovak, kao kad su držali onog Slovaka iz Breše :D Nema tu nikakvog kvaliteta. Ako im ode još neki nosilac igre, a bez ozbiljnih pojačanja, prognoziram im da neće izboriti Evropu. Ali, daleko je još sve, tek se kreće sa stvaranjem ekipa.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by gospodinFKV »

Sa Savicem bi morali da zrtvuju sezonu-dve. Sumnjam svakako da ce Lazetic u partizan, a da nije pre toga otisao napolje.
Mislim da mozemo ove sezone dobro da se pobijemo sa TSC-om i crnima za 2. i 3. mesto, pogotovo ako TSC dodatno oslabi.
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by srkins »

Meni deluje da ce i crveni biti ove godine slabiji nego prosle pogotovo jos ako im odu golman i Koreanac ipak i takvi bi trebalo da osvoje titulu a ako i bude neki problem uvek mogu da uloze dzokera koji ce resiti vec stvari . Crni bez tima bez para ono sto valja odlazi plate kasne dugovanja rastu uprava pa kao da sam im je ja birao taman kakvu zasluzuju . Tsc verujem da ce ici na neku bombu u krilu ili napadu ako im Pantovic ode da li nekog iz Kragujevca da li Dele ali verujem da ce se za nekog otvoriti inace tesko mogu da ponove rezultate od zadnje dve godine. Cuka najavila podmladjivanje ekipe nema Evrope ove godine plus Igora Miladinovica moraju da prodaju ispod cene ,plus crveni im pokupili neke igrace iz os plus im zele Cvetkovica teska prica za njih verujem da je njima sledeca sezona restart sezona. Kragujevac pa videcemo koga ce prodati koga ce dovesti Gluscevica ce tesko zadrzati ali ako ne bude rasprodaje mozda i mogu da budu opet tu negde oko Evrope .Sve u svemu mislim da je nase realno mesto izmedju 2 i 4 ,za drugo treba da ubodemo pojacanja da ne gubimo bodove u tim malim utakmicama.Iskreno mislim da nas ceka dosadnija sezona nego ova eventalna iznanadjenja vidim u timovima Pazara Uba i OFK a
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by limanfkv »

Kako je lepo direktor kluba slomio Vozdovac za polusezonu, isto kao i Metalac GM pre par godina. Do polusezone su bili za gornji deo pod Savicem. Nadam se da se ni oni nece skoro vracati kao Metalike
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote: Thu Jun 06, 2024 10:57 am Sumnjam svakako da ce Lazetic u partizan, a da nije pre toga otisao napolje.
Ovo isto sam mislio za Stojića...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by gospodinFKV »

Stojic je igrac, pa je malo drugacije.
Misljenja sam da nije ni po godinama, a ni po kvalitetu, igrac koji moze da ostvari izlazni transfer tog tipa da mu donese igranje u LS. Plus, sluzba ne pita, tako da me ne bi cudilo da je morao da bira ''reprezentaciju i zvezdu'' ili inostranstvo.
milancl
Posts: 496
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by milancl »

Cvetković prešao iz Tsc-a u Čukarički kao slobodan igrač
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2372
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

Нови Пазар за укидање бонуса и повећање броја странаца

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/186020 ... a-stranaca
Kafa
Posts: 94
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Kafa »

VOJVODINA PREDLAŽE DVA BONUSA OD SLEDEĆE SEZONE
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... one/484114

Ako odu Ivanović i Radulović, biće veselo naći dva bonusa
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by ssnigd »

Jebo vas Terzic i njegove ideje.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

"U ime FK Vojvodina i svoje lično ime apelujem na sve klubove Mozzart Bet Superlige Srbije da se u najkraćem roku dosadašnje pravilo od jednog bonus igrača promeni i da u Superligi već od sezone 2024/2025 budu minimum dva igrača mlađa od 21 godine. Smatram da smo svi u obavezi da štitimo interese srpskog fudbala na način da mladi igrači dobiju više vremena i prostora za napredak".

U ime FK Vojvodina i ime mog božanstva Terzića…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply