Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1207
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Prelazni rok treba da počne sa dolaskom Mede, sve ostalo mi je u drugom planu. Prema Transfermarktu sutra mu ističe ugovor. Deep je ranije rekao da se on automatski produžuje na osnovu kvote odigranih utakmica. Nažalost, čini se da samo Deep ima kontakte sa njim.
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Transferi

Post by fruskogorac »

Karlsson izvini što ću ti tek sada odgovoriti na tvoje realno sagledavanje oko dolaska pojedinih fudbalera u Vošu. Neko je ovde već iskucao, napisao da je Cvetkoviću istekao ugovor. Mislim da je takav tip igrača potreban, da je Cvetković kvalitet koji može da se lako uklopi u sadašnju generaciju Vojvodine. Mislim da bi i njemu bilo izazov i privilegija da u svom CV-u ima podatak da je nastupao za Vojvodinu. Možda on jeste kratkoročno rešenje ali uz takvog profesionalca bi svima bilo bolje. Ako se želi igrački jaka Voša onda kulturno, ljudski poslati ponudu igraču, klubu. Bio to Cvetković ili neko drugi. Sećam se devedesetih i Vošine ponude Vladanu Lukiću. Finale svega, Lukić ne samo da je prihvatio poziv iz Novog Sada, bio je i veoma važan "šraf" tadašnje generacije za koju je nastupao. Ako se dobro sećam brzo se adaptirao i bio je nesebičan, doneo je kvalitet više. Karlsson još jednom moje iskreno izvinjenje pa da Cvetkovića gledamo u Vošinom dresu :wink:
masterNS
Posts: 593
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

N13 wrote: Thu May 30, 2024 1:35 pm Vidim Terza izjavio da u nasoj ligi ima jedan stoper koji je jako interesantan i za kojeg ce uciniti sta god treba da ga dovede u zvezdu.

Zasto imam neki osecaj da misli na Koraca?
Korac bi mozda i mogao, ali Seid tesko.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Zainteresovani smo za Sašu Jovanovića iz TSC ali mislim da je to nemoguća misija.
User avatar
Mark Renton
Posts: 156
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Transferi

Post by Mark Renton »

masterNS wrote: Thu May 30, 2024 10:37 pm
N13 wrote: Thu May 30, 2024 1:35 pm Vidim Terza izjavio da u nasoj ligi ima jedan stoper koji je jako interesantan i za kojeg ce uciniti sta god treba da ga dovede u zvezdu.

Zasto imam neki osecaj da misli na Koraca?
Korac bi mozda i mogao, ali Seid tesko.

Sve i da ga pokusa dovesti, cigani sa šipke će stopirati transfer, nece im biti prvi put
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4084
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Mislim da je priča o Jovanoviću patka, kako bi se stvorio neki utisak o našoj moći na tržištu. Jovanović može u Vojvodinu samo ako je prekobrojan u Topoli, što smo videli u slučaju Vukića. Izrazito cenim Jovanovića, ali ne znam koliko bih bio srećan da ga vidim u Novom Sadu, pogotovo sa 33 godine, kad pokušavamo da oformimo tim za Evropu.

Što se Cvetkovića tiče, dugo nekog isluženog zvezdaša nismo doveli. Pride, čovek će da napuni 35 sledeće sezone, a igra beka.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Transferi

Post by kuzma liman »

Nasticu istekao ugovor sa Jagelonijom (uzeli titulu u Poljskoj) :deal:
ElMaestro13
Posts: 23
Joined: Tue May 14, 2024 5:21 pm

Re: Transferi

Post by ElMaestro13 »

Ide neka priča da Zenit kupuje Ivanovića, i zajmi ga Zvezdi ako ovi prodaju Sremcevica u bundesligu...
VošaNS
Posts: 918
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

VošaNS wrote: Fri May 31, 2024 1:25 pm
pa dobro po istoj toj stranici zelimo da dovedemo Arona Remzija i planiramo da potrosimo 15 miliona evra samo na pojacanja za ovu sezonu :?
Karlsson
Posts: 2212
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

I kažu da će nam budžet biti 30 miliona. :D
Sve na stranu zamislite da na sredini imamo trojac Meda-Njegoš-Banjac za rotaciju.
Pre dve godine nezamislivo, a sada sasvim realno.
User avatar
rykerfcv
Posts: 884
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Karlsson wrote: Fri May 31, 2024 3:04 pm I kažu da će nam budžet biti 30 miliona. :D
Sve na stranu zamislite da na sredini imamo trojac Meda-Njegoš-Banjac za rotaciju.
Pre dve godine nezamislivo, a sada sasvim realno.
Banjac je i dalje nerealan,ako vec nije produzen ugovor sa Indiom mislim da je Meda resen :lala:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Karlsson
Posts: 2212
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Zašto misliš da je Banjac nerealan? Sad je izašla vest da želi da napusti Krasnodar zbog slabe minutaže i da su ovi spremni da ga puste.
Ako ništa drugo mogli bi da ga dovedemo na pozajmicu sa pravom otkupa.
Ne vidim zašto je on manje realniji od Njegoša.
User avatar
rykerfcv
Posts: 884
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Karlsson wrote: Fri May 31, 2024 3:15 pm Zašto misliš da je Banjac nerealan? Sad je izašla vest da želi da napusti Krasnodar zbog slabe minutaže i da su ovi spremni da ga puste.
Ako ništa drugo mogli bi da ga dovedemo na pozajmicu sa pravom otkupa.
Ne vidim zašto je on manje realniji od Njegoša.
Mislim da je nerealan jer mi tesko poverovati da Banjac ima zelju da se vrati u srpski fudbal,ali tako sam mislio i za Njegosa pa je ipak dosao.Kada bolje razmislim i sagledam situaciju u klubu zapravo je moguce da dodje,videcemo sta Zbiljic kuva u ovom prelaznom roku.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Milan
Posts: 4298
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Evo možda jedne insajderske informacije - Mladi Veličković, devetnaestogodišnji prednji vezni iz Lučana dogovorio sa nama. Lučanci kažu da je dobar!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply