37. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:0 (1:0)

masterNS
Posts: 591
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by masterNS »

Kao osoba koja se prva upecala na skandiranje, pozvao bih sve da prestanemo sa severom.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Red Marquis »

Nisam ni video tvoj post borĉevac, nemoj da misliš da ovde jedna osoba zavodi nekakav red.
Io odio Belgrado
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Savcic Luka »

Po meni nije pitanje da li se neko slaže ili ne sa transparentom već je pitanje da li treba takva i bilo koja druga slična akcija.

Parola i stav koji izbaci Firma postaje neformalni zvanični stav navijača Vojvodine jer su oni reprezenti. Hteo to neko prihavtiti ili ne, to se tako doživljava. Niko posle neće ići i anketirati ponaosob Staru gardu, mene, tebe, ove, one…
Ti momci i dečeci bi trebali imati to u vidu pre bilo kakve akcije tog tipa, jer to utiče na daleko širi krug od same grupe.

@Mark Renton
Nas dvojica smo na suprotnim polovima po tom pitanju, a apsolutno se složem sa tobom stavu u kom si protiv iznošenja takvih parola na tekmama. Nek svako zamisli drugu krajnost. Dodje par LGBT osoba (ima ih i koji prate fudbal, verovali ili ne) i razviju neki transparent u duginm bojama i skandiraju nešto.

Treba da se vrati ono što je bilo i što je jedino ok
“…Vojvodino najdraža
ti si naša religija…”
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Djisa »

slanobarac wrote: Sat May 25, 2024 6:24 pm
Mare_Liman wrote: Sat May 25, 2024 5:28 pm
slanobarac wrote: Sat May 25, 2024 5:19 pm Da li četvrto mesto donosi najmanje četiri meča a peto samo dva?
Да
Ok, hvala za info.
PS: @Djisa bio si u pravu pre neki dan, ja sam mislio da je bolje zbog težine protivnika igrati LK. Nisam znao da ispadanjem iz drugog kola LE idemo u LK. :cheers:
:lala:
Kup je nas!
vdn slaninar
Posts: 1044
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by vdn slaninar »

Прво полувреме лагано,не знам шта се чекало,испада да је улазак Кембела донео агресивност,конкретност у нападима,да нас је покренуо.Вукановић у Купу и јуче поново на свом нивоу,врши притисак на одбрану,вуче екипу.Царевић је спасао текму,иако није имао посла,такву сигурност је донео да је утакмицу одвео у позитивном смеру за нас.Ценим да смо примили тај го да би опет гледали оно мучење,типично за нас против слабијих екипа,могуће и кикс.Урошу свака част за гол,то могу само мајстори фудбала,ал на терену слаб,ретко је сигуран у следећи потез који ће да одигра,баш штета за нас што не може да се уклопи,да покаже нешто више.
Што се тиче сезоне,како смо кренули извукли смо се максимално.Види се помак у игри од кад су дошли Бандовић и појачања.По мени најбољи показатељ нашег квалитета су текме против близанаца,Чуке и Тсц,ајде сад и Радничког Кг.И ту се види помак,надигравамо се са свима,једино смо подређени са циганима,неке и надиграмо.За Европу је то недовољно,ал имамо јасне позиције где шкрипи,иде прелазни рок,управа је на потезу.
Борчевац
Posts: 137
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Борчевац »

Шта сам ја то изјавио, да бих увриједио било кога, или на било који начин прекршио правила овог форума?. Избрисани ми је пост, без апсолутно икаквог разлога, само зато јер се то некоме нији свидјело, па му се ето може... А да не поштујеш Војводину као клуб, буди сигуран да не бих ни био на овом форуму.
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Djisa »

Od slavlja povodom pobede i plasmana u LE, mi smo se posvadjali! :argue:
Kup je nas!
User avatar
rykerfcv
Posts: 876
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by rykerfcv »

Djisa wrote: Sun May 26, 2024 10:55 am Od slavlja povodom pobede i plasmana u LE, mi smo se posvadjali! :argue:
najgori smo na kugli zemaljskoj.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Turija »

Savcic Luka wrote: Sun May 26, 2024 10:35 am Po meni nije pitanje da li se neko slaže ili ne sa transparentom već je pitanje da li treba takva i bilo koja druga slična akcija.

Parola i stav koji izbaci Firma postaje neformalni zvanični stav navijača Vojvodine jer su oni reprezenti. Hteo to neko prihavtiti ili ne, to se tako doživljava. Niko posle neće ići i anketirati ponaosob Staru gardu, mene, tebe, ove, one…
Ti momci i dečeci bi trebali imati to u vidu pre bilo kakve akcije tog tipa, jer to utiče na daleko širi krug od same grupe.

@Mark Renton
Nas dvojica smo na suprotnim polovima po tom pitanju, a apsolutno se složem sa tobom stavu u kom si protiv iznošenja takvih parola na tekmama. Nek svako zamisli drugu krajnost. Dodje par LGBT osoba (ima ih i koji prate fudbal, verovali ili ne) i razviju neki transparent u duginm bojama i skandiraju nešto.

Treba da se vrati ono što je bilo i što je jedino ok
“…Vojvodino najdraža
ti si naša religija…”
@ Luka, tacno tako. Otud i toliko komentara i reakcije.

Firma, kao organizovana grupa navijaca, u javnosti ne pretstavlja samo sebe, vec je shvataju kao pretstavnike navijaca FKV i o tome treba da vodi racuna. Kad bi se bavili samo Vosom, imala bi nepodeljenu podrsku.

Isto tako je i sa pustanjem muzike na razglasu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Ponos nizije
Posts: 23
Joined: Fri Aug 14, 2020 8:36 pm
Location: Ulaz 4

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Ponos nizije »

Savcic Luka wrote: Sun May 26, 2024 10:35 am Po meni nije pitanje da li se neko slaže ili ne sa transparentom već je pitanje da li treba takva i bilo koja druga slična akcija.

Parola i stav koji izbaci Firma postaje neformalni zvanični stav navijača Vojvodine jer su oni reprezenti. Hteo to neko prihavtiti ili ne, to se tako doživljava. Niko posle neće ići i anketirati ponaosob Staru gardu, mene, tebe, ove, one…
Ti momci i dečeci bi trebali imati to u vidu pre bilo kakve akcije tog tipa, jer to utiče na daleko širi krug od same grupe.

@Mark Renton
Nas dvojica smo na suprotnim polovima po tom pitanju, a apsolutno se složem sa tobom stavu u kom si protiv iznošenja takvih parola na tekmama. Nek svako zamisli drugu krajnost. Dodje par LGBT osoba (ima ih i koji prate fudbal, verovali ili ne) i razviju neki transparent u duginm bojama i skandiraju nešto.

Treba da se vrati ono što je bilo i što je jedino ok
“…Vojvodino najdraža
ti si naša religija…”
+1

Tako je.

Politici nije mesto na stadionima, i ne bi se vodila rasprava, i ne bismo bili najgori na kugli zemaljskoj da Firma nije otvorila temu koja, pogotovo kod navijača Vojvodine, ne predstavlja nešto što ujedinjuje već naprotiv, razjedinjuje bazu navijača i dovodi do ovakvih svađa. Apropo toga da je Novi Sad, multietnična i multikulturalna sredina, Firma ne sme dozvoliti sebi ovakve ispade. Manite se politike na stadionima.
"Sve je to samo stvar kućnog vaspitanja!"
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by gospodinFKV »

Sad konacno stigoh kuci, posle 25h aviona, aerodroma sa komplikacijama oko interneta (bratska Kina :mrgreen: ), i imam sta da vidim...
Red Marquis je rekao sve sta treba reci po pitanju ovoga. Ne vredi vise trositi reci na podele i price jeftinije od Vuciceve podriguse.

Seide, izvini!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Red Marquis »

Ti Borĉevac misliš da će neko da te banuje jer se ne slaže sa tvojim političkim stavovima, a do tebe uopšte ne dopire da mi ovde ne želimo da normalizujemo nikakve politiĉke teme, a kamoli traktate.
Ovo je FUDBALSKI FORUM, i kome to nije dovoljno, nek ide negde drugde.
Io odio Belgrado
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Uvek sa tobom »

Исто као и његове,онда треба обрисати и постове који коментаришу Фирмину паролу, ако се већ залажемо за фудбалеске теме, исто се односи на помињање политике!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
lapo-lapo
Posts: 253
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by lapo-lapo »

Ja juce nisam imao utisak da nam Mladost moze dati gol! I nakon sto smo poveli, kontrolisali smo utakmicu, imali loptu u svom posjedu. Raduje me sto se nismo branili kad povedemo a relativno do skora je bilo tako da kada povedemo protiv ekipa kao sto je Mladost, branimo taj gol prednost. Sada ne prepustamo posjed lopte u tim trenutcima i mislim da je to veliki plus za Bandovica, ja bi njega istrpio iako krenu losiji rezultati jer mi se sviđa sto je istrajan u smislu ofanzivnog fudbala. Bila je ona jedna sansa koju je odlicno odbranio Carevic i otakmica bi otisla u drugom pravcu da nije bilo te njegove intervencije, prosto sam to zaboravio da uvazim prilikom bodovanja. Da li se Seri povredio prilikom onog starta koji je bio nad njim pa je zbog toga na poluvremenu usao Kembel umjesto njega? Mislim da je greska sto je zamjenjen jer mi se cinilo da se razigrao na kraju prvog poluvremena i ocekivao sam dosta od njega u nastavku.
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by N13 »

lapo-lapo wrote: Sun May 26, 2024 3:40 pm Ja juce nisam imao utisak da nam Mladost moze dati gol! I nakon sto smo poveli, kontrolisali smo utakmicu, imali loptu u svom posjedu. Raduje me sto se nismo branili kad povedemo a relativno do skora je bilo tako da kada povedemo protiv ekipa kao sto je Mladost, branimo taj gol prednost. Sada ne prepustamo posjed lopte u tim trenutcima i mislim da je to veliki plus za Bandovica, ja bi njega istrpio iako krenu losiji rezultati jer mi se sviđa sto je istrajan u smislu ofanzivnog fudbala. Bila je ona jedna sansa koju je odlicno odbranio Carevic i otakmica bi otisla u drugom pravcu da nije bilo te njegove intervencije, prosto sam to zaboravio da uvazim prilikom bodovanja. Da li se Seri povredio prilikom onog starta koji je bio nad njim pa je zbog toga na poluvremenu usao Kembel umjesto njega? Mislim da je greska sto je zamjenjen jer mi se cinilo da se razigrao na kraju prvog poluvremena i ocekivao sam dosta od njega u nastavku.
Da, povredio se. Posle utakmice je sepajuci isao do severa.
Locked