Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

User avatar
rykerfcv
Posts: 876
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Neka,ne treba nam ovaj grobar.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
VošaNS
Posts: 901
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

User avatar
Mare_Liman
Posts: 1193
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Нека... Што даље од нас
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Što se mene tiče, dobrodošao je nazad.
Iz ove nama poznate agencije rado bih opet video i Kataia, kome takođe ističe ugovor.
Znam da se niko neće složiti, ali šta me briga, važan je kvalitet, zar ne? :mrgreen:
Kada bismo uz njih još vratili i Medu i Danijela Aleksića, to je sve ista generacija sa Stefanom Đorđevićem i svi su igrali u Voši. :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Sta mi dobijamo sa Mileticem? Po meni, nista.
33 godine, grobar, niti pravi bek, niti pravi stoper, niti je bolji od Crnomarkovica.

Nama treba desni bek, centarfor, graditelj igre i brz, visok i skocan stoper, posto Korac nije brz.
Kad bi takve doveli, stabilizovali bi ekipu na terenu i imali kontinuitet igara.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Maki wrote: Sat May 25, 2024 3:43 pm
Što se mene tiče, dobrodošao je nazad.
Iz ove nama poznate agencije rado bih opet video i Kataia, kome takođe ističe ugovor.
Znam da se niko neće složiti, ali šta me briga, važan je kvalitet, zar ne? :mrgreen:
Kada bismo uz njih još vratili i Medu i Danijela Aleksića, to je sve ista generacija sa Stefanom Đorđevićem i svi su igrali u Voši. :cheers:
Zelis Vosine igrace ponikle na Vujarinu, smetaju ti cigani u timu, ali je OK grobar, koji pri tom nista posebno u 33. godini nece doneti.
Ako ja tebe razumem, evo ubi me.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Ne znam... prvi put kad je bio kod nas, bio nam je medju boljim igracima u timu, ako ne i najbolji. Snazan, siguran, a i umeo ja sa loptom.

Otkad je otisao kod crnih, prestao sam da ga gledam. Pojma nemam niti u kakvoj je formi, da li je u medjuvremenu podigao ili smanjo kvalitet igre.
Ako je na nivou od prvog mandata kod nas, ja bih ga voleo nazad. Mi nemamo kvalitetnog stopera na klupi, treba nam treci obavezno. Jelicic moze biti tek cetvrti. Tanjgu ne racunam.
Ako nije na tom nivou, onda bolje da nekog drugog da trazimo.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2101
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Turija wrote: Sat May 25, 2024 4:12 pm Sta mi dobijamo sa Mileticem? Po meni, nista.
33 godine, grobar, niti pravi bek, niti pravi stoper, niti je bolji od Crnomarkovica.

Nama treba desni bek, centarfor, graditelj igre i brz, visok i skocan stoper, posto Korac nije brz.
Kad bi takve doveli, stabilizovali bi ekipu na terenu i imali kontinuitet igara.
Tako je Turija.Bolje Varjaču da dovedu ako već tako razmišljaju u upravi.Ako se već tako razmišlja onda sam uvek pre za omladinca.Jebeš Miletića.Treba nam kvalitetan prelazni rok za evropski iskorak, grupnu fazu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

N13 wrote: Sat May 25, 2024 6:05 pm Ne znam... prvi put kad je bio kod nas, bio nam je medju boljim igracima u timu, ako ne i najbolji. Snazan, siguran, a i umeo ja sa loptom.

Otkad je otisao kod crnih, prestao sam da ga gledam. Pojma nemam niti u kakvoj je formi, da li je u medjuvremenu podigao ili smanjo kvalitet igre.
Ako je na nivou od prvog mandata kod nas, ja bih ga voleo nazad. Mi nemamo kvalitetnog stopera na klupi, treba nam treci obavezno. Jelicic moze biti tek cetvrti. Tanjgu ne racunam.
Ako nije na tom nivou, onda bolje da nekog drugog da trazimo.
Ćelavi je na još većem nivou, igrački bi itekako bio pojačanje za rotaciju ali ne verujem da se gleda u tom pravcu, podelio sam samo jer se spominjemo u tekstu.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Zukić, Ivanović, Carević, Radulović. Ko je odigrao poslednju utakmicu za Vojvodinu?

Carević gotovo sigurno, jer Rosić nije doveden da bi bio drugi golman, niti Gočmanac da bi bio treći.
Za Radulovića se isto govori i piše kao da je gotova stvar. Čak i da mi lično ne želimo verovatno nas crvena go**a pritiskaju da ga prodamo.
Sumnjivo je da je i Zukić presedeo ovako važnu utakmicu i ušao tek na kraju. Možda da se pozdravi i oprosti?
VošaNS
Posts: 901
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Nadam se da Zukić nije odigrao svoju poslednju utakmicu ovde, jednostavno Zuka je jedini iskreni slaninar u ekipi i na neki način Zukić je ono što Vojvodina treba da bude i da ima u ekipi. Zuku ne bih pustio ni za kakve pare, nešto je mnogo vrednije od tih par miliona. Jedan je Zuka kapiten!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Turija wrote: Sat May 25, 2024 4:12 pm Sta mi dobijamo sa Mileticem? Po meni, nista.
33 godine, grobar, niti pravi bek, niti pravi stoper, niti je bolji od Crnomarkovica.
Исто сам ово помислио, док сам читао наслов.

Само што даље!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

VošaNS wrote: Sat May 25, 2024 11:11 pm Nadam se da Zukić nije odigrao svoju poslednju utakmicu ovde, jednostavno Zuka je jedini iskreni slaninar u ekipi i na neki način Zukić je ono što Vojvodina treba da bude i da ima u ekipi. Zuku ne bih pustio ni za kakve pare, nešto je mnogo vrednije od tih par miliona. Jedan je Zuka kapiten!
Bas zbog svega toga sto si naveo treba pustiti decka da izgradi karijeru, domogne se jacih liga, klubova, zaradi veci novac i na kraju da se vrati ovamo da zavrsi karijeru.

Ta izjava 'ne bih ga pustio ni za kalve pare' sigurno nije u njegovom interesu.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ne možemo dečka vezati lancima za Karađorđe. Odigrao je preko 200 zvaničnih utakmica za klub, što je u današnjem vremenu teško zamislivo.
A ako ćemo iskreno veliki deo foruma (među njima i ja) do ne tako davno je govorio kako ne bi imao ništa protiv da Zukića prodamo, pa čak i da ga pustimo besplatno jer nije pruža zadovoljavajuće partije.
Post Reply