Kup Srbije 2023/2024

Wild Srem
Posts: 138
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Wild Srem »

Mare_Liman wrote: Sat May 25, 2024 2:21 pm
rykerfcv wrote: Sat May 25, 2024 1:43 pm
Mare_Liman wrote: Sat May 25, 2024 1:01 pm
Какав је то био транс кад је кренуо и ко не скаче тај је циган,мислио сам да ће пасти трибина.Могу мислити шта би било да смо раније дали гол.
Да је бар Радуле оно дао... Да не говорим о оној шанси Ивановића, страшно шта би било...
Bas je falio 1 gol da eksplodira tribina, pogotovo da je odma pao u 2,3 minutu.....
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Milan »

Ma i sa 0:0 bismo ih skroz navijački ugasili, a da ne pričam šta bi bilo da je Radulović smanjio.

Meni je lično falilo malo vredjanja cigana, pa da upotpuni utisak.

I da, koliko se samo bolje peva “Igraj Vošo, rasturi ih sve” od “U Evropi ima jedan grad”. Iz nekog razloga smo uvek kao mutirani sa ovo drugom pesmom kod koreografija.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1193
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Mare_Liman »

Milan wrote: Sat May 25, 2024 4:26 pm Ma i sa 0:0 bismo ih skroz navijački ugasili, a da ne pričam šta bi bilo da je Radulović smanjio.

Meni je lično falilo malo vredjanja cigana, pa da upotpuni utisak.

I da, koliko se samo bolje peva “Igraj Vošo, rasturi ih sve” od “U Evropi ima jedan grad”. Iz nekog razloga smo uvek kao mutirani sa ovo drugom pesmom kod koreografija.
Баш је добро грмело, имам исти утисак, не знам зашто је то тако, али стварно се уболо са кореографијом самим тим и песмом да се стварно надјачају цигани, баш сам гледао снимке од неких цигана што су били на истоку и западу и доста њих снима кореографију коју одушевљено гледа и слуша навијање, заиста смо одували, стварно је ко и увек само фалио тај гол да буде тотална експлозија...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Savcic Luka »

Milan wrote: Sat May 25, 2024 4:26 pm
Meni je lično falilo malo vredjanja cigana, pa da upotpuni utisak.
+1
Locked