37. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:0 (1:0)

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2304
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Grbavica.021* »

Бандовић: Победа за крај и остварење нашег циља

https://www.fkvojvodina.rs/bandovic-pob ... seg-cilja/

Image

Тренер Војводине Божидар Бандовић жели да његова екипа освоји још та три бода и тако потврди пласман у Европу.

Фудбалери „старе даме“ у суботу дочекују екипу Младости из Лучана и потребна јој је победа како не би зависила од осталих резултата за пласман у квалификације за УЕФА такмичења.

Преостала је та још једна утакмица у којој је нама потребна победа. Желимо да одиграмо добро и да победимо, што би било од великог значаја за наш пласман у Европу. Нећемо гледати друге противнике који имају своје циљеве. Ми хоћемо три бода и да одиграмо као до сада. Екипа Младости је искусна, мењала је систем, очекујемо ниску одбрану и игру на контра нападе, као и на прекиде. Што се тиче наше екипе, сви су спремни, иако је био доста згуснут распоред, зато нам је био фокус на опоравку и анализи сваког следећег ривала – рекао је Бандовић.

Он је признао да је екипа уморна, али и мотивисана да освоји још та три бода.

Морамо да се напнемо, јесте да смо истрошени и емотивно и физички, осим финала Купа било је ту још доста битних утакмица. Све те мечеве одиграли смо онако како ја желим као тренер и тако ћемо наставити. Али, опет морамо да дамо све од себе и да победимо за крај – закључио је Бандовић.

Капије „Карађорђа“ биће отворене, а улаз слободан за све навијаче Војводине уз жељу да у што већем броју подржимо екипу за оверу пласмана у Европу.

Утакмица Војводина – Младост на програму је у суботу у 19 часова.
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Savcic Luka »

"Све те мечеве одиграли смо онако како ја желим као тренер и тако ћемо наставити. "

Što reče @Firma kej, dođite da još jednom iznerviramo za kraj.
Rakovac
Posts: 132
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Rakovac »

Nadam se da ćemo danas pobediti ali baš i nisam siguran. Malo protivnika smo mi u NS nadigrali u ovom prvenstvu. I kad smo pobeđivali bilo je to uglavnom nekim golom između 85 do 95 minuta.
U svakom slučaju za razliku od zvezde ovo je naš nivo kvaliteta i sa njima možemo da se nosimo.
A ako i ne pobedimo i ne odemo u evropu neće biti smak sveta. Ionako bi to bio samo jedan mali izlet u evropu i iluzija da nešto vredimo.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Rabba »

Rabba wrote: Thu May 23, 2024 4:56 pm Što se Čukaričkog tiče, mi ako ne pobedimo, Čukarički mora da pobedi na marakani na ciganskoj proslavi titule, da bi nas zaobišao na tabeli. Sve ostale kombinacije rezultuju našim ostankom ispred njih na tabeli.
https://www.zurnal.rs/scc/clanak/184961 ... a-marakani
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by 1892 »

Rabba wrote: Sat May 25, 2024 9:42 am
Rabba wrote: Thu May 23, 2024 4:56 pm Što se Čukaričkog tiče, mi ako ne pobedimo, Čukarički mora da pobedi na marakani na ciganskoj proslavi titule, da bi nas zaobišao na tabeli. Sve ostale kombinacije rezultuju našim ostankom ispred njih na tabeli.
https://www.zurnal.rs/scc/clanak/184961 ... a-marakani
Koje go**o od kluba
Come on you Reds!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by ssnigd »

Mi da dobijemo, to je do nas. Sve drugo je ogromna katastofa, nebitno na rezultate blizanaca u Beogradu.
Svakako se svi nadamo da crni blizamac nece izgubiti.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Posts: 1109
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Cane »

Ne tvrdi nas dosta ovde da su čukuraši velika ljiga od kluba u svakom pogledu i smatram vrlo dobrim što su ostali bez Evrope ove godine i nadam se da više nikada neće ići u Evropu niti biti ispred nas na tabeli. Voleo bih da dožive sudbinu Voždovca.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1192
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Mare_Liman »

Временски услови нису могли бољи, термин исто није мого идеалнији, опет ми је некако тихо, али се надам да посета неће изостати, мислим да смо заслужили да их након ове турбулентне сезоне и чињенице да смо се до пре 2-3 месеца питали да л ћемо у плеј-оф или плеј-аут до тога да се боримо за 4. место и да играмо Финале Купа, страшно како су се уздигли, да се опростимо свакако са три бода, ма какав исход у Бгу био, а да атмосфера одради своје. Нема више Војводине до половине-краја јула, ваљда још већи мотив да се дође, да се опростимо од кога треба и да се у следећу сезону уђе још јаче...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2304
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Grbavica.021* »

Узбудљиво на „Карађорђу”

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/184959 ... -karadordu
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Savcic Luka »

Ja sa takvom zebnjom dolazim danas, da je to strašno. Baš me strah da će nešto da useru.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Turija »

Znaci, Cukaricki odustao od borbe za mesto 5, posto izvodi decu na teren.
Dakle, nama veceras ostaje borba za tu razliku od 400.000 evra ( tako bar pise mozzart, sta donosi mesto 4 ili 5 na tabeli).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Savcic Luka »

Turija wrote: Sat May 25, 2024 4:16 pm Znaci, Cukaricki odustao od borbe za mesto 5, posto izvodi decu na teren.
Dakle, nama veceras ostaje borba za tu razliku od 400.000 evra ( tako bar pise mozzart, sta donosi mesto 4 ili 5 na tabeli).
Dragi Turija, ja ni jednim ni drugim ništa ne verujem. Nadam se da je tako, jer Mladost nama hteti uzeti skalp.
User avatar
slanobarac
Posts: 3641
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by slanobarac »

Da li četvrto mesto donosi najmanje četiri meča a peto samo dva?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1192
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Mare_Liman »

slanobarac wrote: Sat May 25, 2024 5:19 pm Da li četvrto mesto donosi najmanje četiri meča a peto samo dva?
Да
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Firma kej »

Odavno je poznato da je Mladost neka vrsta filijale Čukaričkog tako da večeras ne očekujem laganu pobedu. Što se tiče naših fudbalera kako ja imam informaciju večeras će biti 3 promene u timu. Imena ne bih iznosio jer nisam siguran 100%. Partizan izlazi u simpatičnom sastavu i nisu klinci. :whistler:
Locked