Kup Srbije 2023/2024

Cane
Posts: 1109
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Cane »

Mnogo ljudi se skoncentrisalo na sredini tribine gde i jeste bilo najgušće, pri čemu se naravno nije sedelo na stolicama nego su popunjeni i oni prolazi koji nisu predviđeni za to i otuda potiču te "rupe" na krajevima tribine. Apsolutno je isto bilo i na ciganskoj tribini, čak je njihov deo prema zapadu bio značajnije i vidljivije prazan nego naš (primetio sam jer je to bilo baš naspram mog mesta), a sumnjam da su i oni imali lošu organizaciju u podeli karata ako je to eventualni razlog. Na zapadu je bilo takođe sasvim ok popunjeno što se tiče naših, a koliko sam video i prepoznao tu su pretežno bili ljudi koji rade u klubu, kao i ovi iz SD (prepoznao sam par odbojkaša). Istok mi je bio daleko i tu nisam imao uvida ko je od naših tamo.
User avatar
Simica
Posts: 159
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Simica »

Pa mi smo ladno ušli na istok, sa kartom za jug, na onim češljevima, očitalo ladno. Niti nas je neko pretresao. Malo smo se progurali na naše insistiranje, kroz kordon do južne tribine. Nije sistem savršen, a mogu misliti kako su cigani prolazili.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by slanobarac »

Simica wrote: Fri May 24, 2024 10:47 am Pa mi smo ladno ušli na istok, sa kartom za jug, na onim češljevima, očitalo ladno. Niti nas je neko pretresao. Malo smo se progurali na naše insistiranje, kroz kordon do južne tribine. Nije sistem savršen, a mogu misliti kako su cigani prolazili.
+1 :mrgreen:
Imao sam i ja tu ideju ali bilo nas je mnogo, što se kaže od 7 do 77, pa smo ipak išli na siguricu. Ja sam tako '77 ušao na zapad sa kartom za sever na onoj čuvenoj utakmici Jugoslavija-Španija. A tada i nije bilo bar kodova i češljeva. Znači sistem se ipak može zajebati. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by naseljekolumbija »

slanobarac wrote: Fri May 24, 2024 12:10 pm
+1 :mrgreen:
Imao sam i ja tu ideju ali bilo nas je mnogo, što se kaže od 7 do 77, pa smo ipak išli na siguricu. Ja sam tako '77 ušao na zapad sa kartom za sever na onoj čuvenoj utakmici Jugoslavija-Španija. A tada i nije bilo bar kodova i češljeva. Znači sistem se ipak može zajebati. :cheers:
Ау брате, ал си матор 😂 :cheers:
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by torrente »

Posle par dana ,da se pohvalimo da smo u sred srede Zapada bili ,karte nabavili ispred prodavnice jedne mokri kao miševi, ,lik zna likove koji imaju viska tj .tapkaju i dođoše,popili smo par piva i radže i vina i krenuli.Klasično smejanje i vrđanje na Zapadu sa svima,ali sve u svemu lepa exkurzija,steta za prilike u prvom poluvremenu,po meni smo igrali ok,još kapiten da ga nije poneo ambijent...
Pozdrav svima!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by slanobarac »

Sremac nuđene su na forumu karte za dž.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Maki »

I samo da ponovim, njihovi najmlađi igrači su bili Stamenić (22) i Bukari (25) i upravo njih je Milojević zamenio Kangom i Kataiem, a ostale iskusne ostavio u igri. Tada je njihov tim bio u proseku star 30,4 godine, sa neuporedivim evropskim, reprezentativnim i trofejnim iskustvom. Svi su im igrači bili u rasponu od 28-33 godine, znači na vrhuncu karijere.
Rakovac
Posts: 132
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Rakovac »

Ovo finale me neodoljivo podseća na ono što smo izgubili od zvezde 3:0 kada je Đumi bio trener. I Đumi je baš kao i Bandović pretio zvezdi praznom puškom i postavio neprikladnu taktiku protiv jačeg od sebe. Što reče jedan stari lisac ovih dana, ako Real nije bilo sramota da igra zatvoreno protiv Sitija što je nas sprečavalo da tako postavimo igru protiv Zvezde koja je, realno na svim pozicijama jača od nas i onda tako moraš pristupiti utakmici.
Zatvoreno sa pojačanom odbranom i na polukontre i kontre. Istu je grešku napravio i protiv Čukaričkog u NS krenuo grlom u jagode i ovi nas demolirali.
Što neko napisa, ne možeš na isti način igrati i protiv Napretka u NS, Surdulice, Pančeva i Zvezde ili Čuke.
Ja sam razočaran sa Bandovićem, mislim da mu onaj epitet dunster sasvim pristaje.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by slanobarac »

Rakovac wrote: Sat May 25, 2024 8:53 am Ovo finale me neodoljivo podseća na ono što smo izgubili od zvezde 3:0 kada je Đumi bio trener. I Đumi je baš kao i Bandović pretio zvezdi praznom puškom i postavio neprikladnu taktiku protiv jačeg od sebe. Što reče jedan stari lisac ovih dana, ako Real nije bilo sramota da igra zatvoreno protiv Sitija što je nas sprečavalo da tako postavimo igru protiv Zvezde koja je, realno na svim pozicijama jača od nas i onda tako moraš pristupiti utakmici.
Zatvoreno sa pojačanom odbranom i na polukontre i kontre. Istu je grešku napravio i protiv Čukaričkog u NS krenuo grlom u jagode i ovi nas demolirali.
Što neko napisa, ne možeš na isti način igrati i protiv Napretka u NS, Surdulice, Pančeva i Zvezde ili Čuke.
Ja sam razočaran sa Bandovićem, mislim da mu onaj epitet dunster sasvim pristaje.
Đumi jeste pretio ali imao je i jači tim. Nigde nisam pročitao slične izjave Bandovića. Niko neće reći - idemo da izgubimo. Igrali smo koliko smo mogli i znali a oni su bili apsolutni favoriti što su i pokazali na terenu. Ne može se sa 3,4 igrača pucati na veliko. I ja sam prvi bio protiv anonimusa za trenera ali jbg. on ima rezultat i igru u odnosu na nekoliko pre njega.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Maki »

Sačekajmo većerašnji ishod. Bandović ima igru, ali ima i igrače. Za sada ima bolji rezultat samo u odnosu na Popovića koji je bio najgori trener poslednjih godina. Batak je imao rezultate u finišu prošle sezone.
Trenutno smo na 5. mestu sa 58 bodova, a prošle godine smo bili takođe 5. sa 63 boda.
Ovaj tim je znatno jači. Na bodovanju za Igrača sezone imamo 5/6 ovosezonskih pojačanja, a čak 3/6 su došli sa Bandovićem u klub: Korać, Seri i Njegoš.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by ssnigd »

Batak dobar trener... Majko mila :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1192
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Mare_Liman »

Поповић најгори тренер последњих година, шта су онда "стручњаци" од 2017 до Батака, да изузмем Миму
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1192
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 874
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Sat May 25, 2024 1:01 pm
Какав је то био транс кад је кренуо и ко не скаче тај је циган,мислио сам да ће пасти трибина.Могу мислити шта би било да смо раније дали гол.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1192
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Sat May 25, 2024 1:43 pm
Mare_Liman wrote: Sat May 25, 2024 1:01 pm
Какав је то био транс кад је кренуо и ко не скаче тај је циган,мислио сам да ће пасти трибина.Могу мислити шта би било да смо раније дали гол.
Да је бар Радуле оно дао... Да не говорим о оној шанси Ивановића, страшно шта би било...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked