Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Срамно што јуче на финалу нису попуњени сви наши сектори који смо добили(исток, запад) до јужне трибине, било је још навијача који су хтели да иду, али није било карата, југ је био крцат, чак шта више пунији од севера!

Коме управа Војводине дели карте? По којој заслузи, тужно су јуче изгледали ти сектори!? Неко није гледао финале јуче од наших људи, јер су карте подељене људима којима Војводина изгледа не значи ништа !
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Nevernik II
Posts: 469
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Uprava

Post by Nevernik II »

Uvek sa tobom wrote: Wed May 22, 2024 11:29 am Срамно што јуче на финалу нису попуњени сви наши сектори који смо добили(исток, запад) до јужне трибине, било је још навијача који су хтели да иду, али није било карата, југ је био крцат, чак шта више пунији од севера!

Коме управа Војводине дели карте? По којој заслузи, тужно су јуче изгледали ти сектори!? Неко није гледао финале јуче од наших људи, јер су карте подељене људима којима Војводина изгледа не значи ништа !
Možda su svi otišli na jug, zato je bio krcat. Ko će ga znati?

Nego, pošto uprava čita ovo, ko je odgovoran za to što nije iskorišćena istorijska prilika da se dve sezone za redom igra grupna faza u Evropi i da se klub podigne iz učmalosti? Ko je odgovoran za dvogodišnji debakl? Navijači, igrači, opozicija, Djilas, strane ambasade...ili ima nešto i do uprave?

Ajde, lepo sad svi ostavke pošto ste prokockali priliku i da se ne vraćate. Mogli bi i ovi vaši SNS drugari da odu drugog juna, taman u paketu.
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Uprava

Post by VošaNS »

Svakako i da smo u Evropi igrali bi van NS, sramotno. Sećate se one parole:
Evropu igramo izvan svog grada, za vaše ostavke vreme je sada.
Jel još važi to ili su se stavovi promenili?
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

VošaNS wrote: Wed May 22, 2024 12:14 pm Svakako i da smo u Evropi igrali bi van NS, sramotno. Sećate se one parole:
Evropu igramo izvan svog grada, za vaše ostavke vreme je sada.
Jel još važi to ili su se stavovi promenili?
Cije ostavke? U upravi ili gradskoj vlasti?

Zakonski, klub nema pravo bilo sta da radi na stadionu, sve i milijarde da imamo, osim na delu loze koja je u nasem vlasnistvu. Prakticno, sve i da imaju prava da rade, mi kao klub nemamo novac za to, jer i najmanja rekonstrukcija zahteva po koje milionce (evra naravno). Mi nase pare moramo u igracki kadar uloziti, nemamo ih na bacanje.

Jedina zamerka upravi je sto slepo veruju gradskoj vlasti da ce obezbediti novac za rekonstrukciju, pa su mazali time oci navijacima (proslo leto, pa oktobar, pa mart... i evo prodje cela godina i nista). A dobro znaju da ti iz gradske vlasti mnogo vise obecavaju nego sto zapravo rade.

A ako mislis na ostavke u gradskoj vlasti, nema potrebe za tim. Drugi jun je uskoro, do nas gradjana je.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

N13 wrote: Wed May 22, 2024 12:57 pm
VošaNS wrote: Wed May 22, 2024 12:14 pm Svakako i da smo u Evropi igrali bi van NS, sramotno. Sećate se one parole:
Evropu igramo izvan svog grada, za vaše ostavke vreme je sada.
Jel još važi to ili su se stavovi promenili?
Cije ostavke? U upravi ili gradskoj vlasti?

Zakonski, klub nema pravo bilo sta da radi na stadionu, sve i milijarde da imamo, osim na delu loze koja je u nasem vlasnistvu. Prakticno, sve i da imaju prava da rade, mi kao klub nemamo novac za to, jer i najmanja rekonstrukcija zahteva po koje milionce (evra naravno). Mi nase pare moramo u igracki kadar uloziti, nemamo ih na bacanje.

Jedina zamerka upravi je sto slepo veruju gradskoj vlasti da ce obezbediti novac za rekonstrukciju, pa su mazali time oci navijacima (proslo leto, pa oktobar, pa mart... i evo prodje cela godina i nista). A dobro znaju da ti iz gradske vlasti mnogo vise obecavaju nego sto zapravo rade.

A ako mislis na ostavke u gradskoj vlasti, nema potrebe za tim. Drugi jun je uskoro, do nas gradjana je.
Sve napisano je činjenično i apsolutno tačno.
Ne bih da unosim politiku gde joj nije mesto, ali samo bih dodao da se nadam kako nećemo prespavati 2. jun. Toliko.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Uprava

Post by Grbavica.021* »

Председник Војводине: Честитам звезди, заслужена победа!

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/184752 ... ena-pobeda
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Neka mi se Zbiljić i direktorka stadiona nakose bruca sa mošnica i vrate se u svoje selo da puštaju takvu muziku. Ovo je NOVI SAD, seljačine jedne!

Sramota kakvu još nisam doživeo!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Sta bi? Sta su pustali?
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Po reakciji igrača delovalo mi je da je to neka njihova fora pa da je zato pušteno. Bar je to bio moj utisak kad sam video njihovu reakciju.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Cane wrote: Sat May 25, 2024 9:57 pm Po reakciji igrača delovalo mi je da je to neka njihova fora pa da je zato pušteno. Bar je to bio moj utisak kad sam video njihovu reakciju.
Ako su puštali kosi tata kosim ja, znam da su to puštali i pevali u svlačionici posle Kragujevca u kupu.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Neka slobodno nastave da je puštaju u svlačionici i dalje. Nas da manu tog vašara!
POŠTO OBRAZ ???!!!
lapo-lapo
Posts: 252
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Uprava

Post by lapo-lapo »

Deep Purple wrote: Sat May 25, 2024 10:03 pm
Cane wrote: Sat May 25, 2024 9:57 pm Po reakciji igrača delovalo mi je da je to neka njihova fora pa da je zato pušteno. Bar je to bio moj utisak kad sam video njihovu reakciju.
Ako su puštali kosi tata kosim ja, znam da su to puštali i pevali u svlačionici posle Kragujevca u kupu.
Bas me zacudilo kada su to sranje pustili na kraju. Ako je tako jbt. sta slusaju igraci :frown:
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Nikako nije moj izbor ali ne zameram u ovakvim trenucima. I naravno strogo dozirano.
Evo, neka je puste ponovo posle play off-a za Ligu konferencije :lol:
Ako bude i tada, obećavam da ću je i ja pevati :mrgreen:
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Uprava

Post by VošaNS »

Sramota, ako je do igrača neka ostane za svlačionicu. Poštedite nas tih sranja sledeći put.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

Kopiraju Đokovića, to je fora. Opustite se.
Post Reply