Kup Srbije 2023/2024

Locked
student
Posts: 97
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by student »

Puno promasenih sansi. 3 puta 1 na 1, ne ide...

Vidimo se u nedelju na Karadjordju. :)
icebaby
Posts: 56
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by icebaby »

Hvala vam sto mi ne dozvoljavate komentare, ili sam ja tolko glup ..whatever, pozdrav.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Deep Purple »

icebaby wrote: Tue May 21, 2024 10:43 pm Hvala vam sto mi ne dozvoljavate komentare, ili sam ja tolko glup ..whatever, pozdrav.
Ne može niko da ti blokira komentare u dva ili tri puta si napisao da te blokiraju verovatno si uključio neku opciju dole pa neće komentar ako dodaš neko slovo sa kvakicom ili tako nešto…
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Radoye »

icebaby wrote: Tue May 21, 2024 10:43 pm Hvala vam sto mi ne dozvoljavate komentare, ili sam ja tolko glup ..whatever, pozdrav.
Nikakvi komentari nisu brisani. Ni sad ni ranije.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Turija »

Covece, i Slavoljub nam je naklonjeniji od mnogih nasih bivsih igraca, veceras na areni u analizi utakmice.
Prijatno sam iznenadjen, kao i sa Lalatovicevim izjavama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by churguzijanac »

Turija wrote: Tue May 21, 2024 10:51 pm Covece, i Slavoljub nam je naklonjeniji od mnogih nasih bivsih igraca, veceras na areni u analizi utakmice.
Prijatno sam iznenadjen, kao i sa Lalatovicevim izjavama.
Ma lalatović je prolupo čovek skroz.Srao je dok je bio na našoj klupi sve u nadi da će ga ovi vratiti, a onda kad je video da nema ništa od toga sad nama podilazi jer i mi smo sad za takvog trenerskog maga misaona imenica.
SrpskaAtina
Posts: 49
Joined: Mon Aug 01, 2022 10:38 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by SrpskaAtina »

Ja sam zadovoljan što gledam drugu Vojvodinu u odnosu na Vojvodinu proteklih sezona... Ponosan sam na polusezonu i na put kojim smo krenuli. Seri i Korać najlepše opravdali poverenje. Bio sam skeptik po pitanju Vukanovića i Savićevića, al mogu da doprinesu, pogotovo Vukanović karakterom. Moglo je večeras biti i drugacije da smo na vreme postigli gol, mozda bi im ušla voda u uši, loženje navijača bi bilo na maks. Pohvala za odaziv navijača i na navijanju! Cigani su kasnije golovima raspalili svoje navijače, pametno dovršili utakmicu... Ambijent prelep, prava evropska utakmica. MOMCI GLAVU GORE I SAD SAMO JOŠ JAČE!
Ps. Mirko Ivanić likuje i izuzetno proračunato iskazuje emocije, to ne treba da mu zaboravimo kad dođu kod nas...
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by rykerfcv »

Немам шта замерити,скупљи су бољи су у свим сегментима,али сам поносан на ову генерацију да смо дали у првом полувремену друга песма би се певала.Шта би било кад би било.
НЕДЕЉА СВИ НА СТАДИОН!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Voja »

U principu teze mi je pao remi u Kragujevu nego ovaj poraz, al opet nikako da se otmem utisku da smo za poraz sami krivi, vise mi nego zvezda.

slusam ove konferencije, kakva su ovo pitanja, majko moja :oops:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by churguzijanac »

Ma i Radule da ga je zabio iz mrtve sanse.Bilo je jos 15 -20 minuta da se igra sigurno.
Ali realno imali su cigani kontrolu manje više nad celom utakmicom .Tri gola im poništena.
Nemamo mi za čim da žalimo.Bila je šansa ali malecna :D
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Stexman »

Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Voja »

churguzijanac wrote: Tue May 21, 2024 11:10 pm Ma i Radule da ga je zabio iz mrtve sanse.Bilo je jos 15 -20 minuta da se igra sigurno.
Ali realno imali su cigani kontrolu manje više nad celom utakmicom .Tri gola im poništena.
Nemamo mi za čim da žalimo.Bila je šansa ali malecna :D
ne znam za tebe,ali ja zalim, zalim za svim ovim rupama koje smo im ostavili kroz sredinu, nisu morali ni da trce, dovoljno je samo da cim osvoje loptu gurnu je po sredini ka nasem golu i eto sanse... meni to neshvatljivo
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Turija »

@ churguzijanac
Golovi su im opravdano ponisteni. Najzad da var radi kako treba.
Last edited by Turija on Tue May 21, 2024 11:24 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Tue May 21, 2024 11:11 pm
churguzijanac wrote: Tue May 21, 2024 11:10 pm Ma i Radule da ga je zabio iz mrtve sanse.Bilo je jos 15 -20 minuta da se igra sigurno.
Ali realno imali su cigani kontrolu manje više nad celom utakmicom .Tri gola im poništena.
Nemamo mi za čim da žalimo.Bila je šansa ali malecna :D
ne znam za tebe,ali ja zalim, zalim za svim ovim rupama koje smo im ostavili kroz sredinu, nisu morali ni da trce, dovoljno je samo da cim osvoje loptu gurnu je po sredini ka nasem golu i eto sanse... meni to neshvatljivo
Vojo bolji su bili.Da nisu verovatno tih rupa ne bi toliko bilo. Mnogo su iskusnija ekipa od nas.Da nisu toliko iskusniji ne bi nas tako rutinski dobili.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Voja »

churguzijanac wrote: Tue May 21, 2024 11:16 pm
Voja wrote: Tue May 21, 2024 11:11 pm
churguzijanac wrote: Tue May 21, 2024 11:10 pm Ma i Radule da ga je zabio iz mrtve sanse.Bilo je jos 15 -20 minuta da se igra sigurno.
Ali realno imali su cigani kontrolu manje više nad celom utakmicom .Tri gola im poništena.
Nemamo mi za čim da žalimo.Bila je šansa ali malecna :D
ne znam za tebe,ali ja zalim, zalim za svim ovim rupama koje smo im ostavili kroz sredinu, nisu morali ni da trce, dovoljno je samo da cim osvoje loptu gurnu je po sredini ka nasem golu i eto sanse... meni to neshvatljivo
Vojo bolji su bili.Da nisu verovatno tih rupa ne bi toliko bilo. Mnogo su iskusnija ekipa od nas.Da nisu toliko iskusniji ne bi nas tako rutinski dobili.
Ma jesu bili bolji, usli su napaljeniji i odlucniji u mec, al i dalje mislim da su vise sansi stvorili nasim greskama nego nekom svojom spektakl igrom. A koliko ovaj voditelj na Areni selektivno vodi program strasno
Image
Locked