Kup Srbije 2023/2024

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Turija »

Voja wrote: Tue May 21, 2024 9:30 am I kad nam svi okrenu ledja, tu je brat Lalat koji je otvoreno stao na nasu stranu :mrgreen: :cheers:

Image

Dok recimo Mrdja zeli 3:0 za zvezdu
Eto, i Lalat se menja sa zrelijim godinama, ali pantelic, krivokapic, mrdja ....( jos ko ce se javiti da podrzi cz) nikako.
Realno, lepo je to cuti od Lalatovica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Cane »

@Turija Zato sam i stavio smajlija iza tog "ozbiljne", ali eto napisali su nešto čak i oni, uključujući i ovo o broju karata. Inače, sličan podatak sam i ja imao i čini mi se da je najverovatnije i tačan.

Što se tiče ovih silnih tekstova o ponudama našim igračima i ko zna o čemu još, sve je to u funkciji da se danas pažnja našima prebaci na slične stvari i ništa to nije slučajno. Sledeće verovatno treba očekivati nešto na temu potukli se na treningu oko žena ili tako nešto :lol:

Ciganska kuhinja radi i radiće, mi samo treba da budemo svesni tih udica i da se ne pecamo.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Milan »

Lalat baš prijatno iznenadio!

Da li neko može da potvrdi ovo pisanje da se prvo igraju produžeci, pa onda penali?
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by CRD FCV »

Нека се јави уколико некоме требају:

2 карте за југ,
2 карте за исток одмах уз југ.

Ајде да испунимо и тих последњих пар места.
Kafa
Posts: 85
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Kafa »

Milan wrote: Tue May 21, 2024 12:02 pm Lalat baš prijatno iznenadio!

Da li neko može da potvrdi ovo pisanje da se prvo igraju produžeci, pa onda penali?
Iz propozicija
Члан 17.
Победник на утакмицама је тим који постигне више голова.
У случају нерешеног резултата, на утакмицама 1/16, 1/8, 1/4, и 1/2. финала,
победник се добија извођењем удараца са тачке за казнени ударац на начин утврђен
Упутством Међународног борда за извођење удараца са тачке за добијање победника
у елиминаторним такмичењима.

У случају нерешеног резултата на финалној утакмици, играју се продужеци од 2 х
15 минута. У случају да после продужетaка (2 х 15 минута) резултат буде нерешен,
победник се добија извођењем удараца са тачке за казнени удрац, у складу са
поменутим Упутством Међународног борда.
Члан
User avatar
Mark Renton
Posts: 154
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Mark Renton »

Protiv partizana pre 4 godine smo igrali produzetke i to je ujedno poslednji put kad su se igrali produzeci
User avatar
Mark Renton
Posts: 154
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Mark Renton »

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Grbavica.021* »

Његушев печат из пенала

На данашњи дан 21.5.1997. црвена звезда – Војводина 1:0 (финале купа)

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/184607 ... -iz-penala
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Firma kej »

Pozdrav iz Loznice gužve se stvaraju, euforija je velika, domaće stanovništvo nezadovoljno zato što nisu imali gde da kupe karte, ako kome treba karta ostala mi je jedna za jug.
NAPRED VOŠA OLE :cheers:
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Cane »

Ako ima bilo kakvog viška karata oglašavajte ih ovde i na mrežama. Šteta bi bilo da propadne i jedna jedina karta. Ima još vremena da se javi neko.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Deep Purple »

A ja radim do četiri, propuštam euforiju… Ajmo braćo Slaninariiii !!! :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Voja »

Firma kej wrote: Tue May 21, 2024 1:20 pm Pozdrav iz Loznice gužve se stvaraju, euforija je velika, domaće stanovništvo nezadovoljno zato što nisu imali gde da kupe karte, ako kome treba karta ostala mi je jedna za jug.
NAPRED VOŠA OLE :cheers:
Imao sam zelju da pogledam mec sa zapadne tribine (odredjeni forumasi to i znaju), cak sam bio spreman ako ne nadjem nekog u Lo da mi kupi ulaznicu, da sednem u auto i skoknem sam da je kupim. Posle sam nasao jednog bivesg igraca Loznice koji bi mi kupio, medjutim... i sami znate sta se desilo. Pa eto, mozda i ta moja zelja da dodjem i dam podrsku timu nesto znaci, mada to nije nikakav garant jer sam zadnji put u gostima tim podrzao protiv Rapida gde smo prosli kako smo prosli. Mislio sam da su ucutkali i loznicke portale, ali evo danas ipak objavise nesto

https://loznicasport.rs/2024/05/21/sramota/

Ono sto zelim reci je da ovaj tim Vose itekako moze da se nosi sa zvezdom, samo ako im se ne zabrani da pruze otpor. Jeste zvezda nekoliko puta skuplji tim, ali to su sve naduvani transferi i nijedan igrac koji je trenutno u zvezdi nije vredan toliko da bih ga pozeleo u nasem dresu. Imala je zvezda nekada i igraca i trenera koje sam respektovao i za koje sam ponekad onako potajno mislio "uh kako bi bilo lepo da je on u Vosi". U danasnjem njihovom timu ne postoji niko vredan takvog razmisljanja, samim tim su kvalitetom ispod nas, i pravo je vreme da se ogoli njihov "kvalitet" tj. da za njih budemo Evropa (da prodju kao sto i u Evropi prolaze). Jaci smo kolektiv, ubedjen sam da nam je zelja za pobedom bar 10x jaca nego njihova. Oni su u strahu, jer navijaci od njih ocekuju rutinsku pobedu, i oni u Loznici nemaju sta da dobiju, mogu samo da izgube. Ukoliko izgube i njihova proslava titule ce dobiti drugi smisao. Na nama je da se pobrinemo za to. Svidja mi se emocija, strast i odlucnost koja se vidi kod nasih igrca. Zelim da verujem da cemo smeti da pruzimo otpor, a ako tako bude onda ne brinem. POBEDICEMO IH!!!

Fakotr iznenadjenja bi mogao biti Njegos, jer verujem da su mu motiv i inat ogromni, a oni jos nisu igrali protiv njega, ne mogu sa sigurnoscu da znaju sta da ocekuju. SRECNO MOMCI!!!!
Image
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by CRD FCV »

Биће занимљиво како ће организовати безбедност у и око града.
4 улаза у град, од тога северни ће бити најоптерећенији јер и ми и они туда стижемо. Лозница је мала и немогуће је избећи неки контакт. Још ми морамо стићи до јужне трибине.
Очекујем да ду планиране и неке сачекуше дуж наше руте кроз Шабац и друга места.
SlaninarIzNS
Posts: 33
Joined: Sun Jan 21, 2024 8:40 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by SlaninarIzNS »

Voleo bi da giorbelidze počne utakmicu. Zaslužio je
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Grbavica.021* »

Квота почела да пада нас полако са 10.5 на 7.00, још мало па ће се изједначити са Х (5.00). :cheers:
Locked