Pitanje za Djumija i sve nas

Locked
martin

Pitanje za Djumija i sve nas

Post by martin »

Ne mogu da verujem!!! Ovo je katastrofa!!! Da nas neki tamo Borac ovako isprasi!
Prvo pitanje, koje se namece samo po sebi, glasi:
-ko je kriv za ovu blamazu (verovatno Ja, ili eventualno neke vetrenjace)
Drugo pitanje:
-koliko je utakmica potrebno da izgubimo da bi trener shvatio da mu u klubu ne ide i kao svaki moralan covek podneo ostavku
Da li treba da ispadnemo iz lige zato sto je neko izgubio dodir sa stvarnoscu?????


MOLIM ODGOVOR
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

ja sam mislio da se iz ove lige ne ispada zbog losih rezultata nego zbog finansijske krize :wink:
a to je, po prijatelju, reseno. Right?
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Brane wrote:ja sam mislio da se iz ove lige ne ispada zbog losih rezultata nego zbog finansijske krize :wink:
ko i iz svake lige uostalom, kolko para tolko muzike
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Post by Go west »

ko je kriv za ovu blamazu (verovatno Ja, ili eventualno neke vetrenjace)
Drugo pitanje:
-koliko je utakmica potrebno da izgubimo da bi trener shvatio da mu u klubu ne ide i kao svaki moralan covek podneo ostavku
Da li treba da ispadnemo iz lige zato sto je neko izgubio dodir sa stvarnoscu?????
Marko Pantelic: Borba protiv vetrenjaca

M.Pantelic, kapiten Crvene Zvezde, ponovo je juce na konferenciji za novinare posle meca otvorio staru temu-borbu protiv vetrenjaca.
- Svi su se cudili kad smo posle Zemuna izjavili da se borimo protiv cele lige, a sada mogu da tvrdim da je ta borba dvostruka.Zvezda je nekome trn u oku, svi su se urotili protiv nas.Ako ova generacija osvoji titulu to ce da bude podvig, ali to je prosto nezamislivo
Mnogo se nešto te vetrenjače pominju u poslednje vreme,ali treba napomenuti da ovo ipak nije Španija.
Šalu na stranu,da se više bavimo fudbalom nego "frazama" bolje bi prošli.
Locked