Kup Srbije 2023/2024

Locked
User avatar
Mark Renton
Posts: 154
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mark Renton »

Puno je opreza da ne bude zloupotrebe karata, samo da ne dodje do kontra efekta i napravi zbrku
Rakovac
Posts: 132
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Rakovac »

Ajde neko da baci neku stručnu procenu kakve su nam šanse u utorak, da li je realna ova kvota koju su izbacile kladionice. Ja nekako mislim tri finala sam gledao sa zvezdom sva tri smo izgubili gol im nismo dali ni jedan, pa valjda će i mene sreća jednom pogledati. Nekako mislim između ostalog naš motiv bi trebao biti veći od njihovog i zbog mnogo bolje pozicije u evropi koju bi nam pobeda donela što sa njima nije slučaj.
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Savcic Luka »

Ako neko ko ide svojim kolima ima ideju gde se parkirati nek bude ljubazan da napiše. Vodim četiri klinca sa sobom, pa bih da predupredim eventualne probleme. Hvala unapred :cheers:
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by KoKanidja »

Milan wrote: Fri May 17, 2024 11:35 am
slanobarac wrote: Thu May 16, 2024 4:40 pm
LIMAN wrote: Thu May 16, 2024 4:10 pm

Mozda direkt u Loznici na dan utakmice?
Mislim da su popunjene prijave za finale, jedino jos ako imas sezonsku, a i to upitno da li ces dobiti, jedino ako otkaze neko ko se prijavio.
Kako popunjene prijave????!!!
Dolaze ljudi iz dijaspore, mora se ostaviti i za njih.
Uprava se ne oglašava a 5 dana do finala.


Napravila se, bar po meni, velika zbrka. Da sada neko dodje u shop po karte, a ne poznaju ga ili nije iz neke ekipe, dobice odgovor da nema više karata. Ovo predatavlja potencijalni problem ako poznati i ekipe ne popune raspoloživa mesta. Mesta za koje još uvek zvanično ni ne znamo u kom broju smo dobili. Al’ hajde da se nadamo da je neko ipak dobro promislio šta i kako treba raditi.
Ulogovao sam se samo da vidim da li sam se registrovao pre tebe na forumu :D :D :D

I da kazem samo jedno svima koji idu, i koji su na terenu -

MI SMO VOJVODINA - OBJASNITE IM TO
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Voja »

Rakovac wrote: Sat May 18, 2024 8:57 pm Ajde neko da baci neku stručnu procenu kakve su nam šanse u utorak, da li je realna ova kvota koju su izbacile kladionice. Ja nekako mislim tri finala sam gledao sa zvezdom sva tri smo izgubili gol im nismo dali ni jedan, pa valjda će i mene sreća jednom pogledati. Nekako mislim između ostalog naš motiv bi trebao biti veći od njihovog i zbog mnogo bolje pozicije u evropi koju bi nam pobeda donela što sa njima nije slučaj.
Iskreno i mene najvise brine da li cemo SMETI da pruzimo otpor? Zvezdin tim je prepun rupa i nesigurnosti, ubedjen sam da se sa njima mozemo lakse nadigravati nego u Kragujevcu pre par dana, ali ono sto me istinski zanima, da li cemo smeti pruziti (bilo kakav) otpor?
Image
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Savcic Luka »

Voja wrote: Sat May 18, 2024 9:33 pm
Rakovac wrote: Sat May 18, 2024 8:57 pm Ajde neko da baci neku stručnu procenu kakve su nam šanse u utorak, da li je realna ova kvota koju su izbacile kladionice. Ja nekako mislim tri finala sam gledao sa zvezdom sva tri smo izgubili gol im nismo dali ni jedan, pa valjda će i mene sreća jednom pogledati. Nekako mislim između ostalog naš motiv bi trebao biti veći od njihovog i zbog mnogo bolje pozicije u evropi koju bi nam pobeda donela što sa njima nije slučaj.
Iskreno i mene najvise brine da li cemo SMETI da pruzimo otpor? Zvezdin tim je prepun rupa i nesigurnosti, ubedjen sam da se sa njima mozemo lakse nadigravati nego u Kragujevcu pre par dana, ali ono sto me istinski zanima, da li cemo smeti pruziti (bilo kakav) otpor?
To će se lako videti. Ako ne bude otpora mene opet nema narednih 10-12 godina + a vodim četvoro klinaca sa sobom.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Voja »

Savcic Luka wrote: Sat May 18, 2024 10:39 pm
Voja wrote: Sat May 18, 2024 9:33 pm
Rakovac wrote: Sat May 18, 2024 8:57 pm Ajde neko da baci neku stručnu procenu kakve su nam šanse u utorak, da li je realna ova kvota koju su izbacile kladionice. Ja nekako mislim tri finala sam gledao sa zvezdom sva tri smo izgubili gol im nismo dali ni jedan, pa valjda će i mene sreća jednom pogledati. Nekako mislim između ostalog naš motiv bi trebao biti veći od njihovog i zbog mnogo bolje pozicije u evropi koju bi nam pobeda donela što sa njima nije slučaj.
Iskreno i mene najvise brine da li cemo SMETI da pruzimo otpor? Zvezdin tim je prepun rupa i nesigurnosti, ubedjen sam da se sa njima mozemo lakse nadigravati nego u Kragujevcu pre par dana, ali ono sto me istinski zanima, da li cemo smeti pruziti (bilo kakav) otpor?
To će se lako videti. Ako ne bude otpora mene opet nema narednih 10-12 godina + a vodim četvoro klinaca sa sobom.
Iskreno mene najvise plasi to da ne odradimo mec kao protiv Cuke, onda bi i mec sa Cukom dobio puni smisao. Secam se jednog meca Zvezda - Jagodina, Zvezda pobedila 2:1. Ovi se sklonili Zvezda brzo dala dva gola i onda kao Jagodina da gol i krece da napada nekih 50-60 minuta. Sve vreme Jagodina ima loptu, al ne ulazi u 16. I onda sutra sva sportska javnost komentarise "jedva", "nezgodni Jagodinci, mucili nas do zadnje sekunde"... itd itd. A u sustini, iz aviona se videlo da je bila jedna dobro organizovana predstava.
Image
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by rykerfcv »

Voja wrote: Sat May 18, 2024 10:49 pm
Savcic Luka wrote: Sat May 18, 2024 10:39 pm
Voja wrote: Sat May 18, 2024 9:33 pm

Iskreno i mene najvise brine da li cemo SMETI da pruzimo otpor? Zvezdin tim je prepun rupa i nesigurnosti, ubedjen sam da se sa njima mozemo lakse nadigravati nego u Kragujevcu pre par dana, ali ono sto me istinski zanima, da li cemo smeti pruziti (bilo kakav) otpor?
To će se lako videti. Ako ne bude otpora mene opet nema narednih 10-12 godina + a vodim četvoro klinaca sa sobom.
Iskreno mene najvise plasi to da ne odradimo mec kao protiv Cuke, onda bi i mec sa Cukom dobio puni smisao. Secam se jednog meca Zvezda - Jagodina, Zvezda pobedila 2:1. Ovi se sklonili Zvezda brzo dala dva gola i onda kao Jagodina da gol i krece da napada nekih 50-60 minuta. Sve vreme Jagodina ima loptu, al ne ulazi u 16. I onda sutra sva sportska javnost komentarise "jedva", "nezgodni Jagodinci, mucili nas do zadnje sekunde"... itd itd. A u sustini, iz aviona se videlo da je bila jedna dobro organizovana predstava.
Ne da smemo nego moramo i hocemo da pruzimo otpor,ovo je utakmica krucijalnog znacaja za dalji tok ovog kluba,ako izgubimo i budu igrali ko pickice baza navijaca ce opasti drasticno,a ako pobedimo mozemo samo da pisemo na forumu i zamisljamo sta ce biti za 3-4 meseca.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Uvek sa tobom »

Не могу да нађем нигде ко ће судити финале, јел могуће 3 дана пред утакмицу да нису делегиране судије?!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Milan »

KoKanidja wrote: Sat May 18, 2024 9:18 pm
Milan wrote: Fri May 17, 2024 11:35 am
slanobarac wrote: Thu May 16, 2024 4:40 pm
Kako popunjene prijave????!!!
Dolaze ljudi iz dijaspore, mora se ostaviti i za njih.
Uprava se ne oglašava a 5 dana do finala.


Napravila se, bar po meni, velika zbrka. Da sada neko dodje u shop po karte, a ne poznaju ga ili nije iz neke ekipe, dobice odgovor da nema više karata. Ovo predatavlja potencijalni problem ako poznati i ekipe ne popune raspoloživa mesta. Mesta za koje još uvek zvanično ni ne znamo u kom broju smo dobili. Al’ hajde da se nadamo da je neko ipak dobro promislio šta i kako treba raditi.
Ulogovao sam se samo da vidim da li sam se registrovao pre tebe na forumu :D :D :D

I da kazem samo jedno svima koji idu, i koji su na terenu -

MI SMO VOJVODINA - OBJASNITE IM TO

:D :D :D


Nedostajaćeš…


Samo da budemo naloženi kao one 2007. i može da ih bude i 10.000, ugasićemo ih na tribinama.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by churguzijanac »

Savcic Luka wrote: Sat May 18, 2024 8:58 pm Ako neko ko ide svojim kolima ima ideju gde se parkirati nek bude ljubazan da napiše. Vodim četiri klinca sa sobom, pa bih da predupredim eventualne probleme. Hvala unapred :cheers:
Ja istu muku imam :D
Nikad nisam bio u Loznici i baš razmišljam gde bih mogao da parkiram auto il da skidam tablice.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Neizlecivi »

Pa necemo valjda biti nas par jedini tog dana u Loznici sa NS tablicama. Ja ocekujem ogroman broj ljudi kolima, jer je mnogima dopizdilo izivljavanje pandura i putovanje od 8h na gostovanje. Verujem i da i grad nece biti moguce uci bez pratnje.

E sada... Mislim da se kuva malo vise znajuci da ce i cigani u grad morati uci istom marsutom :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

Uvek sa tobom wrote: Sat May 18, 2024 11:20 pm Не могу да нађем нигде ко ће судити финале, јел могуће 3 дана пред утакмицу да нису делегиране судије?!
Mislim da sam negde naleteo da će suditi Ivković.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by gospodinFKV »

Ajde bre, momci, naje**te im se mame milosne za sve sto trpimo prethodnih godina.

Ko je Ivkovic, po cemu ga pamtimo?
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

gospodinFKV wrote: Sun May 19, 2024 7:03 am
Ko je Ivkovic, po cemu ga pamtimo?
Ja ga pamtim po sviranom penalu za nas protiv Javora u 99. minutu. To je ono kad je Kajević dao gol za pobedu 2:1.
Svirao je i dva penala za cigane protiv Čuke a prošle godine i za tsc protiv nas kad je bilo 1:1. Lak je na penalima ali mislim da je dobar sudija.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked