Kup Srbije 2023/2024

Locked
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Cane »

Možemo se praviti naivni koliko god hoćemo i da ne uviđamo kako stvari kod nas funkcionišu pa reći trebalo je crvenima ispostavljati ultimatume ove ili one vrste, ne uvažavajući tužnu realnost da su oni trenutno ne samo savez nego i mnogo više od toga u državi. Ali nekako nisam siguran da bi u tom slučaju dobili i ovoliko karata nego bi ih onda možda pustili u "slobodnu prodaju" u Loznici ili smislili nešto drugo tog tipa.
Zar neko misli da je Vučić slučajno i tek tako onda javno pričao kako se iz Vojvodine bune i traže pola karata, ali se eto mora misliti i na ljude iz Loznice i Podrinja da i oni dobiju nešto. A na kraju u toj istoj Loznici nije javno prodata ni jedna jedina karta.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Red Marquis »

Da bilo ko u upravi nije samo bedni klimoglavac na sve što dolazi iz Beograda, mogao je barem da se naruči neki tekst, ako ne na sajtu onda na nekom novosadskom mediju da se baci barem javno crv bune, kukanja na nepravedni odnos.

Meni ne smeta ovde ni Terzić, ni Vučić, ni FSS...oni su to što su, ništa bolje ni ne očekujem. Ono što očekujem je da ovde konačno nekom izraste barem delić kičme da barem se naduri. Ne da izbunari to što tražimo, to je iluzurno, ali barem da javno kaže... "jebete nas, jebete nas ponovo".

A ne ovakva omerta na jebenu raspodelu karata. Šta li će tek na izborima da rade kad ovde ovo rade ovako.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Sat May 18, 2024 3:04 pm A ne ovakva omerta na jebenu raspodelu karata. Šta li će tek na izborima da rade kad ovde ovo rade ovako.
Da li to znaci da je i ishod meca poznat?
Image
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Savcic Luka »

Lepo je rečeno i ovde, a i u šopu (ko je pitao) da je traženo više karata, znači da se nije pognula glava.
Neke metode borbe izdaleka je vrlo teško sugerisati jer ne znamo sve. Na nama je da uradimo šta je do nas.
Njihov istok i zapad će biti turistički, a i oni su relno qrtz.
21.05 treba da smo svi na tribini ko god ide i da grmimo
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by ultra komsa »

Jaoooo al će biti dobro. Kako volim kad ih vidim milion, a nisu svesni koliko ih mrzimo🫡 Razmažena bagra! Ajde da im uteramo u 5 min gol, da osetim taj osecaj prvi put u životu. Gazi jajareeee
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by rykerfcv »

ultra komsa wrote: Sat May 18, 2024 4:52 pm Jaoooo al će biti dobro. Kako volim kad ih vidim milion, a nisu svesni koliko ih mrzimo🫡 Razmažena bagra! Ajde da im uteramo u 5 min gol, da osetim taj osecaj prvi put u životu. Gazi jajareeee
0-0 95 minut Zuka iz slobodnjaka daje gol za totalno ludilo.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Passazir
Posts: 42
Joined: Sun Dec 05, 2010 10:18 am
Location: Centar

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Passazir »

Koliko sam čuo nismo dobili samo 1600 karata. Klub je dobio karte i za druge tribine koje će pretpostavljam biti raspodeljene (što je sasvim normalno) vetranima, prijateljma kluba, sponzorima, verovatno i školi fudbala. Da li će odnos biti 50%-50% verovatno neće, ali biće nas sasvim dovoljno da napravimo atmosferu. Zato čuvajte snagu za utorak i ne razbijajte glavu oko ciganskih igrica. One i služe da se skloni fokus sa našeg cilja a to je pobeda na terenu i tribinama.
Budi VOJVODJANIN navijaj za Vojvodinu
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

Pun mi je kufer svih onih što saginju glavu i mire se da očiglednom nepravdom. Sve je do ljudi a tu smo deficitarni. Na celo društvo mislim.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

ultra komsa wrote: Sat May 18, 2024 4:52 pm Jaoooo al će biti dobro. Kako volim kad ih vidim milion, a nisu svesni koliko ih mrzimo🫡 Razmažena bagra! Ajde da im uteramo u 5 min gol, da osetim taj osecaj prvi put u životu. Gazi jajareeee
+1

А ми долазимо напаљени, пунимо наш део, и само чујеш на мегафону "И ко не скаче тај је циган", а сви насмејани скачу као један, а хук одјекује, наш сланинарски, а они ко попишани, по мени нема бољег уласка у утакмицу од тога, играмо против 4 пута скупљег тима, државне мезимице, људи прекопута које мрзимо из дна душе, поготово ових "наших", бар гол да видимо, само он је фалио на Карађорђу да буде потпуно расуло на трибинама, ваљда сад неће изостати, и да момци изгину да буде неки егал, ја им ништа не бих замерио, остало ће доћи ако има Бога...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Cane »

slanobarac wrote: Sat May 18, 2024 5:37 pm Pun mi je kufer svih onih što saginju glavu i mire se da očiglednom nepravdom. Sve je do ljudi a tu smo deficitarni. Na celo društvo mislim.
I meni isto tako sve kako kažeš.
Ali pri tome mislim da nije najbolji izbor da goloruk jurišaš na bunkere nego da upotrebiš pamet, kad se mora budeš strpljiv i taktičan, sačekaš pogodan trenutak i onda udariš iz sve snage. Ukratko, da probaš preživeti i pobediti a ne pasti i ne ostvariti ništa.
Ali da se manemo sad velikih tema, držimo se finala i onoga što možemo tu uraditi.
Svi mi koji budemo imali sreću da se nađemo na tribinama u Loznici ma koliko nas na kraju bude, a biće nas sasvim dovoljno da ne možemo biti ignorisani, treba da delujemo kompaktno, jedinstveno i najjače što možemo. Ma koliko bude ovih s druge strane moraće nas primetiti, a što je još važnije primetiće nas naši na terenu i njima moramo dati vetar u leđa da izginu ako treba.

Još nešto, za mene je već pobeda i to što se ovde "svađamo" oko očigledno nedovoljnog broja karata za nas, a koliko juče i ovde se mogao pročitati nemali broj komentara da ne možemo ispuniti niti jednu tribinu, da nas neće biti više od 500 - 600 i slično. Eto, sve takve smo demantovali primerom i ja sam zbog toga zadovoljan i pre finala, a verujem da ćemo uz pozitivnu energiju biti svi mnogo zadovoljniji posle njega :beg:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by churguzijanac »

Karakter je deficitarna roba.Ne samo kod nas nego svuda.
Znamo protiv koga igramo i kakav tretman treba da očekujemo ako udjemo bolje u utakmicu.
Fokus treba da bude samo na utakmicu i igru, od igrača do svih u i oko kluba.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Kafa
Posts: 85
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Kafa »

Od kada smo saznali sa kim igramo u finalu znalo se da neće biti pravedan raspored snaga na tribinama. U ovoj državi sa ovakvim protivnikom, a znajući ko nam je u upravi, očekivati da klub ide protiv sistema je jako naivno.
Treba čuvati tu bes i energiju za utorak. Nije bitno ko je sa severne, zapadne, istočne tribine, svi kao jedan da grmimo u inat svima :cheers:
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Maki »

Bio sam danas i podigao (kupio) karte za jug. Rekli su mi kada je otprilike polazak, ali ne i gde, kontam zbog bezbednosti. Kažu, javiće preko društvenih mreža.
Pored svoje, koju sam dobio pokazavši sezonsku i LK, uzeo sam još tri karte za prijatelje, koji idu sa mnom, a nemaju sezonske. Pravili su novi spisak za autobuse što me je bacilo u brigu. Majice nisu delili.
Imajući ovo u vidu smatram za pametno da se sutra porani, jer pokazana organizacija ne uliva beskrajno poverenje.
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by rykerfcv »

Maki wrote: Sat May 18, 2024 7:26 pm Bio sam danas i podigao (kupio) karte za jug. Rekli su mi kada je otprilike polazak, ali ne i gde, kontam zbog bezbednosti. Kažu, javiće preko društvenih mreža.
Pored svoje, koju sam dobio pokazavši sezonsku i LK, uzeo sam još tri karte za prijatelje, koji idu sa mnom, a nemaju sezonske. Pravili su novi spisak za autobuse što me je bacilo u brigu. Majice nisu delili.
Imajući ovo u vidu smatram za pametno da se sutra porani, jer pokazana organizacija ne uliva beskrajno poverenje.
Ovo mi je olaksalo zivot :dance2:
Drugar taman ide za NS sutra da pokupi svoju samo smo se bojali da nece moci pokupiti i za mene.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Locked