Kup Srbije 2023/2024

Locked
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by naseljekolumbija »

Сигурно није мала квота ни на игру ко осваја 🙂
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

Danas je sasvim jasna situacija u vezi ulaznica. Sva ova tajnovitost je bila isključivo da prikrije činjenicu da smo dobili manjinski paket od fss. Odnos na tribinama će biti 1:4 u korist cigana. Drugo nisam ni očekivao od uprave al' sam se nadao da sad kad imamo istorijsku šansu, zalegnu više.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1483
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Neizlecivi »

Da uzmemo tampon zone na stadionu, i da u prodaju ide 7000 ulaznica. 1600 koje su otisle nama je zaista mizerija. Znaci da je 1/2 karata otislo u slobodnu prodaju zar ne? Kao sto kaze Slanobarac, tisina je bila da se ne bi talasalo zbog ovoga.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Cane »

Radi objektivnosti, pitanje je kako je to uprava mogla naterati FSS da nam da veći broj karata od onog koji su nam opredelili? A pisao sam već ovde da su tražili dodatnih 1000 karata ali su odbijeni.
Pri tome valjda nismo deca da mislimo kako mi možemo nečim pritisnuti savez kojim suštinski upravlja Terzić.
Ne vredi nam kukati sad na nepravdu nego baš u inat tome iskoristiti što bolje ovo što imamo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sat May 18, 2024 11:49 am Danas je sasvim jasna situacija u vezi ulaznica. Sva ova tajnovitost je bila isključivo da prikrije činjenicu da smo dobili manjinski paket od fss. Odnos na tribinama će biti 1:4 u korist cigana. Drugo nisam ni očekivao od uprave al' sam se nadao da sad kad imamo istorijsku šansu, zalegnu više.
Jesu li se to negde pojavile neke zvanicne informacije?
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1483
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Neizlecivi »

Cane wrote: Sat May 18, 2024 12:10 pm Radi objektivnosti, pitanje je kako je to uprava mogla naterati FSS da nam da veći broj karata od onog koji su nam opredelili? A pisao sam već ovde da su tražili dodatnih 1000 karata ali su odbijeni.
Pri tome valjda nismo deca da mislimo kako mi možemo nečim pritisnuti savez kojim suštinski upravlja Terzić.
Ne vredi nam kukati sad na nepravdu nego baš u inat tome iskoristiti što bolje ovo što imamo.
Ja ne mislim da vredi kukati, ali vredi izaci u javnost sa ovom informacijom i staviti bilo kakav medijski pritisak (ako je to uopste moguce) na njih. Makar da se neravnopravni tretman javno vidi. Ovako ce ispasti dobili svi isto, cutali, a 75% stadiona ganeri. Cutanjem se nije postiglo nista.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Cane »

Nisam nigde video ništa zvanično, ne mogu zaista da tvrdim sa sigurnošću ali verujem da ovo nije daleko od istine. Potiče od ljudi koji su bliski klubu pa zato verujem da nije neko naklapanje nego da ima nekog osnova. Svakako videćemo u utorak kako stoje stvari i ako se niko ne oglasi do tada. Pri tome neverovatno je da iz saveza kao organizatora i najpozvanijeg do sada nema ni jedne jedine reči na temu raspodele i prodaje karata što samo po sebi govori dosta. Takođe, čujem od nekih ljudi koji veze na tom prostoru da su ih zvali rođaci i prijatelji i pitali mogu li se kupiti karte u NS jer se kod njih apsolutno ništa nije prodavalo.
djoks
Posts: 101
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by djoks »

Мене идаље нико није звао за карте јел има неко неку информацију кад ће звати и дал ће
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

djoks wrote: Sat May 18, 2024 12:58 pm Мене идаље нико није звао за карте јел има неко неку информацију кад ће звати и дал ће
Ако имаш сезонску требо си данас заменити у шопу, ако имаш од Чуке или се овако пријавио клуб ће вероватно окачити кад и како до карте за Финале
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by naseljekolumbija »

Карта је 300 динара
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

Image
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Red Marquis »

Cane wrote: Sat May 18, 2024 12:10 pm Radi objektivnosti, pitanje je kako je to uprava mogla naterati FSS da nam da veći broj karata od onog koji su nam opredelili? A pisao sam već ovde da su tražili dodatnih 1000 karata ali su odbijeni.
Pri tome valjda nismo deca da mislimo kako mi možemo nečim pritisnuti savez kojim suštinski upravlja Terzić.
Jesu tražili cigani promenu termina? Jesu. Eto tako smo mogli praviti pritisak. Hoćeš utorak? Daj barem trećinu karata. I nemoj opet da praviš zamenu teza da karte deli Savez, ako smo već ustanovili da je to ciganski savez.
Io odio Belgrado
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by VošaNS »

djoks wrote: Sat May 18, 2024 12:58 pm Мене идаље нико није звао за карте јел има неко неку информацију кад ће звати и дал ће
Sa sezonskom danas od 10-18 ideš u šop i uzimaš kartu. Ako nemaš sezonsku već kartu sa Čuke onda čekaš da se klub još jednom oglasi.
Nevernik II
Posts: 469
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Nevernik II »

Organizacija je fenomenalna.

2 1/2 dana pred finale ne zna se koliko smo ulaznica dobili, da li smo ih uopšte dobili, kada će biti podeljene...biće super ako gomila likova ne odustane zbog ove zajebancije.

Dodajmo tome da je klub utrošio celih 17 sekundi u promociju finala i da u dobrom starom SNS maniru ćuti i čeka da dobije obaveštenje iz centrale šta treba da misli i radi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

Sad je kasno za bilo kakvu akciju sa kartama. Ostaje samo pretnja bojkotom ako ne dobijemo pola istočne tribine. Ali, čini mi se, da je i za to kasno.
Čestitam upravo. $&@#%!*&# :greenbutt:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked