Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

srkins wrote: Fri May 17, 2024 8:48 pm
LIMAN wrote: Fri May 17, 2024 8:44 pm Koja je razlika izmedju 4. i 5. mesta, od kog kola se krece?
Nemoj se nervirati Rabba, mrzi me da trazim propozicije :D
4 ide u 2 kolo kvalifikacija za LE a 5 u 2 kolo kvalifikacija za LK
Поприлично сам сигуран да ово није тачно. Прошле сезоне четврти и пети су ишли у квалификације за ЛК. А ако се не варам ове сезоне смо у лошијој позицији као лига јер шампион не иде директно у ЛШ већ у квалификације.

Исправка, по википедији имамо два тима за ЛЕ.

У суштини, шампион Србије је у лошијем положају него нижњпласиране екипе,када се гледа у односу на прошлу сезону.

То ме мало радује.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

Ео ко није гледао меч има овде укратко. :)
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

ФЕНЕР ИЛИ ДИНАМО КИЈЕВ ЧЕКАЈУ партизан, ТСЦ ИЛИ ВОША ЗА КОНФЕРЕНЦИЈУ

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... iju/482503
User avatar
Mark Renton
Posts: 154
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mark Renton »

Konacno da Srbija dobije prave predstavnike u Evropi iz drugog i cetvrtog najveceg grada, pritom dugorocno gledano sasvim je moguce da od ove sezone pocinje izbacivanje smrdljvog ciganskog plasticnog kluba Cukaricki iz Evrope i njihova stagnacija
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by vdn slaninar »

Ево све лепо објашњено.
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ija/482514
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by churguzijanac »

Grbavica.021* wrote: Fri May 17, 2024 11:05 pm Ео ко није гледао меч има овде укратко. :)
Kako izgleda, srećno ih dobili sektaši, nama vrlo verovatno otvorili vrata evrope.Kup treba odigrati bez pritiska i pametno.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Mark Renton wrote: Sat May 18, 2024 2:34 am ...smrdljvog ciganskog plasticnog kluba Cukaricki iz Evrope i njihova stagnacija...
Od dva mega zla koja ti igraju pred očima odlučuješ da svoj gnev usmeriš na jedini klub koji igra sa gazdinim parama, a ne državnim? Nekad ne razumem ljude ovde na forumu. Ne razumem čemu tolika mržnja prema Čukaričkom i još nekim klubovima, samo zato što su nam konkurenti i uspevaju već nekoliko sezona da izbore Evropu, pre nas. Često nađem da Čukarički kao bruka naš fudbal, jer ne uspeva da uzme bod u Evropi, ovde se potencira da su FK Trgovački, i slično. Ponoviću, oni sve to rade sa svojim a ne državnim novcem, veća je sramota što su svi ostali klubovi na državnoj sisi, pa se lokalni šerifi igraju nekih menadžera, uključujući ovog našeg ćelavog SNS kadra iz Bora, a navijači se tripuju da im nešto "pripada po imenu".

Da bude jasno, nisam neki ljubitelj Čukaričkog, niti je taj njihov vlasnik cvećka, ali možemo na njih da posmatramo kao na konkurente, mržnja mi je potpuno nejasna. Jedna potpuno ispod radara ekipa koja igra u skladu sa svojim finansijskim mogućnostima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Rabba wrote: Sat May 18, 2024 10:45 am
Mark Renton wrote: Sat May 18, 2024 2:34 am ...smrdljvog ciganskog plasticnog kluba Cukaricki iz Evrope i njihova stagnacija...
Od dva mega zla koja ti igraju pred očima odlučuješ da svoj gnev usmeriš na jedini klub koji igra sa gazdinim parama, a ne državnim? Nekad ne razumem ljude ovde na forumu. Ne razumem čemu tolika mržnja prema Čukaričkom i još nekim klubovima, samo zato što su nam konkurenti i uspevaju već nekoliko sezona da izbore Evropu, pre nas. Često nađem da Čukarički kao bruka naš fudbal, jer ne uspeva da uzme bod u Evropi, ovde se potencira da su FK Trgovački, i slično. Ponoviću, oni sve to rade sa svojim a ne državnim novcem, veća je sramota što su svi ostali klubovi na državnoj sisi, pa se lokalni šerifi igraju nekih menadžera, uključujući ovog našeg ćelavog SNS kadra iz Bora, a navijači se tripuju da im nešto "pripada po imenu".

Da bude jasno, nisam neki ljubitelj Čukaričkog, niti je taj njihov vlasnik cvećka, ali možemo na njih da posmatramo kao na konkurente, mržnja mi je potpuno nejasna. Jedna potpuno ispod radara ekipa koja igra u skladu sa svojim finansijskim mogućnostima.
У потпуности се слажем са овим.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

A te "finansijske mogućnosti" tog tzv kluba su eto nastale tek tako, vrednim radom prepoštenog Galeta a ne otimačinom i kroz "regularnu svojinsku transformaciju" u režiji čuvenog opozicionara Žike Muštikle? Da, da ... I to je primer koji mi treba da hvalimo.
Šta sve ovde nećemo pročitati majko mila.
Nadam se da im sledi vraćanje na pravu meru, sve sa tim "privatnim kapitalom".
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Rabba wrote: Sat May 18, 2024 10:45 am
Mark Renton wrote: Sat May 18, 2024 2:34 am ...smrdljvog ciganskog plasticnog kluba Cukaricki iz Evrope i njihova stagnacija...
Od dva mega zla koja ti igraju pred očima odlučuješ da svoj gnev usmeriš na jedini klub koji igra sa gazdinim parama, a ne državnim? Nekad ne razumem ljude ovde na forumu. Ne razumem čemu tolika mržnja prema Čukaričkom i još nekim klubovima, samo zato što su nam konkurenti i uspevaju već nekoliko sezona da izbore Evropu, pre nas. Često nađem da Čukarički kao bruka naš fudbal, jer ne uspeva da uzme bod u Evropi, ovde se potencira da su FK Trgovački, i slično. Ponoviću, oni sve to rade sa svojim a ne državnim novcem, veća je sramota što su svi ostali klubovi na državnoj sisi, pa se lokalni šerifi igraju nekih menadžera, uključujući ovog našeg ćelavog SNS kadra iz Bora, a navijači se tripuju da im nešto "pripada po imenu".

Da bude jasno, nisam neki ljubitelj Čukaričkog, niti je taj njihov vlasnik cvećka, ali možemo na njih da posmatramo kao na konkurente, mržnja mi je potpuno nejasna. Jedna potpuno ispod radara ekipa koja igra u skladu sa svojim finansijskim mogućnostima.
Razumem sta govoris, licno nisam naucen da mrzim tako da otpadam od te price, ali sam misljenja da drzava vise upravlja rezultatima (u srpskom fudbalu) Cukarickog nego rezultatima blizanaca. Ne kazem da sam u pravu, al to je neko moje misljenje
Image
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

„Sve ću vas pobiti“: Skandal Adema Ljajića, napao radnika hotela, pretio policiji i odbio da da ličnu kartu
https://nova.rs/sport/fudbal/adem-ljaji ... AOYlu-s_Zu
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Cane wrote: Sat May 18, 2024 11:34 am A te "finansijske mogućnosti" tog tzv kluba su eto nastale tek tako, vrednim radom prepoštenog Galeta a ne otimačinom i kroz "regularnu svojinsku transformaciju" u režiji čuvenog opozicionara Žike Muštikle? Da, da ... I to je primer koji mi treba da hvalimo.
Šta sve ovde nećemo pročitati majko mila.
Nadam se da im sledi vraćanje na pravu meru, sve sa tim "privatnim kapitalom".
Nije rečeno da treba da hvalimo, rečeno je onako kako jeste. Taj Gale je verovatno kriminalac na kvadrat, takvi samo i obitavaju u našem fudbalu. Ali prijatelju, ovaj naš klub je u istom tom krugu, pa se svi sad odjednom snebivamo nad Čukaričkim. Licemerno malo, ne misliš? Sad ćemo potegnuti temu istorije i imena, kako smo mi neko i nešto, klub bogate istorije, itd. Cigani su bili prvaci Evrope, po rezultatima klub mnogo bogatije istorije, pa je svima ovde jasno kako taj klub funkcioniše od svog začetka. Poslednjih bar 30 godina i mi smo spregnuti sa "njima", a kad se kola slome, videćeš da Čukarički neće biti najveći kolateral. Lamentirati nad nečijom zlom budućnošću a istovremeno gledajući kroz roze naočare prema nama su dvostruki aršini.

Ja ne bih da budemo Čukarički. Ali ne bih da budemo ni oni koji mrze da bi se mrzelo. Zna se ko je koren zla u srpskom sportu, blizanci + vlast(nekad manje, nekad više), svi ostali su prolaznici, samo se plašim da i mi nismo postali ti prolaznici.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

Cane wrote: Sat May 18, 2024 11:34 am A te "finansijske mogućnosti" tog tzv kluba su eto nastale tek tako, vrednim radom prepoštenog Galeta a ne otimačinom i kroz "regularnu svojinsku transformaciju" u režiji čuvenog opozicionara Žike Muštikle? Da, da ... I to je primer koji mi treba da hvalimo.
Šta sve ovde nećemo pročitati majko mila.
Nadam se da im sledi vraćanje na pravu meru, sve sa tim "privatnim kapitalom".
@Cane,
Sa ovim se potpuno slazem sa tobom.
Trguju oni samo tako sa blizancima i svakim drugim i zato suTrgovacki, a ne fudbalski klub. Pre toga sadasnji gazda FKC bio bogati biznismen u SFRJ ( puna drzava bila tadasnjih privatnih evro milionera, kako da ne, pa su sad ulozili taj novac u fudbal).

@ Rabba
Za Vosu se zna da jeste, a oni kao nisu. Isti su, kao i svi, samo na drugi nacin. Zvanicno kao privatni su klub. Nije rec ovde o mrznji prema FK Cukarickom ( dugo godina boljem od Vose), vec o nacinu prikazivanja funkcionisanja tog kluba kao uzora.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

U osnovi se svi mi ovde slažemo, po meni samo nikako ne možemo posmatrati taj klub kao primer bilo čega pozitivnog, nego naprotiv. Zbog toga mi ni malo ne bi bilo žao da rušenje cele konstrukcije krene od njih pa gde se završi. Slažem se da ni mi nismo ostrvo cveća u okeanu smeća i nemam ništa protiv da se po istim i objektivnim aršinima sagledaju baš svi, ako ikada dođe vreme za to.
I još nešto, ako je taj "gazda" neko ko ulaže svoje pare i tako podiže klub koji je faktički privatan tj njegov, zašto onda ne uloži bar neki dinar u onaj šumski stadion koji je sramota skoro pa u centru Beograda. Izgleda da ga zanimaju isključivo neka druga ulaganja i sirova trgovina. E i zbog toga im želim da propadnu a ne da ih bilo ko uzima za primer nečeg pozitivnog. Daleko su oni od pozitive i važna su kockica u mozaiku negativnosti srpskog fudbala.
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Њихов стадион је скоро у центру као стадион Ветерника код нас. А о руглу ми боље да се нејављавамо са оваквим каквим имамо. Врхунац нам је стављање нових сијалица у вц. А руководиоци нашег клуба су из исте странке као руководиоци града.

Битније од стадиона је да ли се редовно исплаћују зараде и бонуси запосленима. Нисам чуо да се неко некада бунио у Чукаричком око тога.
Post Reply