36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

User avatar
Beli
Posts: 9
Joined: Sat Jan 16, 2021 12:58 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Beli »

Milan wrote: Fri May 17, 2024 11:31 am Baš zato što nismo seoske babe želimo da igramo svaku utakmicu bez nekih kalkulacija. A pogotovo kada se igra utakmica koja ti donosi nešto veoma opipljivo.
Maksimum je izvucen od ovako limitiranog tima. Trenutno nismo sposobni da vucemo na dve strane. Sto bi rekao Soren Kjerkegor ili ili. Oni koji vode odlucili su se za veci ulog tj kup. Sa njim dobijas sigurno grupu u Evropi. Sa druge strane kroz prvenstvo smo skoro obezbedili Evropu. Ne zavisi trenutno od nas ali smo realno u mnogo boljoj poziciji nego Radnicki. Da li neko zaista misli da ce Partizan drugu godinu za redom da propusti mogucu sansu igranja u LS?
Mene,ako se sete,na dan bezbednosti sete se ako ne nikom nista,to je bila moja duznost da radim.
ДушанФ89
Posts: 106
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by ДушанФ89 »

Beli wrote: Fri May 17, 2024 4:32 pm
Milan wrote: Fri May 17, 2024 11:31 am Baš zato što nismo seoske babe želimo da igramo svaku utakmicu bez nekih kalkulacija. A pogotovo kada se igra utakmica koja ti donosi nešto veoma opipljivo.
Maksimum je izvucen od ovako limitiranog tima. Trenutno nismo sposobni da vucemo na dve strane. Sto bi rekao Soren Kjerkegor ili ili. Oni koji vode odlucili su se za veci ulog tj kup. Sa njim dobijas sigurno grupu u Evropi. Sa druge strane kroz prvenstvo smo skoro obezbedili Evropu. Ne zavisi trenutno od nas ali smo realno u mnogo boljoj poziciji nego Radnicki. Da li neko zaista misli da ce Partizan drugu godinu za redom da propusti mogucu sansu igranja u LS?
Слажем се, али постоји проблем уколико ТСЦ киксне у Лучанима,а Партизан победи. Било би добро да вечерас победе и једни и други, а идеално реми Чуке и Партизана и победа ТСЦ-а.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Rabba »

Fascinantno koliko nekad naši timovi izgledaju kao da ih neko tera na nešto. TSC u Lučanima zna da grobari igraju jezivo na Brdu, i igraju kao da im je neko pobio porodice. Da ne pričamo da je od svih igrača koje ima, Lazetić na teren poslao Bencea Šoša, koji je od dolaska u TSC potpuno neupotrebljiv.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ДушанФ89
Posts: 106
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by ДушанФ89 »

Rabba wrote: Fri May 17, 2024 7:42 pm Fascinantno koliko nekad naši timovi izgledaju kao da ih neko tera na nešto. TSC u Lučanima zna da grobari igraju jezivo na Brdu, i igraju kao da im je neko pobio porodice. Da ne pričamo da je od svih igrača koje ima, Lazetić na teren poslao Bencea Šoša, koji je od dolaska u TSC potpuno neupotrebljiv.
А утакмица на брду каснила пет минута у односу на ову у Лучанима.
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Stexman »

Jel i dalje ima neko da misli da je remi u Kragujevcu dobar rezultat? :frown:
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Sasa1969 »

Stexman wrote: Fri May 17, 2024 8:28 pm Jel i dalje ima neko da misli da je remi u Kragujevcu dobar rezultat? :frown:
Ja mislim jer sa pobedom protiv Lucana sami odlucujemo o svojoj sudbini
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Stexman »

O nasoj sudbini ce odlucivati partizan i radnicki.
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Sasa1969 »

Stexman wrote: Fri May 17, 2024 9:07 pm O nasoj sudbini ce odlucivati partizan i radnicki.
Posle ovih rezultata danas ajde objasni kako to majke ti ?
Reci najgori scenario ako mi pobedimo Lucane ?
Image
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by VošaNS »

Sasa1969 wrote: Fri May 17, 2024 8:34 pm
Stexman wrote: Fri May 17, 2024 8:28 pm Jel i dalje ima neko da misli da je remi u Kragujevcu dobar rezultat? :frown:
Ja mislim jer sa pobedom protiv Lucana sami odlucujemo o svojoj sudbini
Za 5. mesto da. Za 4. ne.
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Stexman »

Radnicki pobedi partizan i mi budemo peti. Umesto u kvalifikacije za LE idemo u kvalifikacije za LK.
Badaboom
Posts: 22
Joined: Sat Apr 20, 2024 12:24 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Badaboom »

Cemu nervoza ljudi? Kakvo 5-to mesto i LK... Pa kup je nas :mafia:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by slanobarac »

Stexman wrote: Fri May 17, 2024 9:15 pm Radnicki pobedi partizan i mi budemo peti. Umesto u kvalifikacije za LE idemo u kvalifikacije za LK.
To se neće desiti. Pre ćemo mi kiksnuti protiv Lučana nego oni od Kg. Mišljena sam da ako ne uzmemo kup bolje da budemo peti. Nismo mi još za LE.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Sasa1969 »

Stexman wrote: Fri May 17, 2024 9:15 pm Radnicki pobedi partizan i mi budemo peti. Umesto u kvalifikacije za LE idemo u kvalifikacije za LK.
Pa zar nije bio cilj izlazak u Evropu ?Porasli apetiti?
Dobro nismo zazalili sto ne igramo za Ligu sampiona.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Turija »

Mislim da ce biti jako tesko protiv Lucana ( ne leze nam, kao ekipa, a ni Nesko).
Ubise Udovicic i Varjacic i TSC. Jos ako se Stamenkovic ,,razgoropadi" na golu, a s obzirom kako koristimo sanse, bice cupavo doci do pobede. Pogotovo posle ,,emotivnog praznjenja" protiv cz, kako to nas trener ume da kaze.
Cz je veliki favorit ( ne samo na terenu) i mi treba da odigramo utakmicu sezone da bi uzeli taj Kup.
Dva ,,vrapca" smo vec ispustili, samo da ne ispustimo i treceg.
Last edited by Turija on Fri May 17, 2024 10:15 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Stexman »

Nisu porasli apetiti, nama je mesto u vrhu srpskog fudbala. Meni peto mesto u ovakvoj konkurenciji nije nikakav uspeh.
Locked