36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Sasa1969 »

Gledao sam ponovo snimak.
Carevic branio bez greske,nije dobio gol znaci igrac utakmice.
Tesko gostovanje i tezak teren.
Radnicki ispred nas na tabeli sa dugackom serijom nepobedivosti u ovom prvenstvu, mnogi bi rekli hit prvenstva.Tesko ce zadrzati neke igrace pogotovo mladog Gluscevica koji je vec sada jedan od najboljih igraca u ligi.
Ne znam odkud nezadovoljstvo sa bodom i trenutnim stanjem na tabeli.Da nam je ovu situaciju neko ponudio krajem prosle godine 99% navijaca bi obrecuke prihvatilo.
Svi su zasluzili pohvale i bod koji su doneli je velik kao kuca.
AMIN
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Deep Purple »

@Voja

Ne računam samo PO nego kako nam se poklopila i završnica regularnog dela plus kup takmičenje, mi smo stvarno izginuli u zadnjih mesec i po dana.

Što se tiče Sahlija mislim da smo sa Serijem podigli kriterijum kako stranac treba da igra i kakav da bude i mislim da ne smemo dovoditi igrače koji su znatno slabiji od njega uz svo poštovanje za Sahlija, imamo Kembela za rotaciju i tjt. Nama trebaju stranci starteri.


Ja sam današnjom utakmicom i bodom apsolutno prezadovoljan.

Da li je neko od vas izašao da igra protiv ekipe koja je naoštrena, kojoj isto toliko treba plus je podrška na njihovoj strani?

Jako je to teška situacija za igrače i oni su se muški poneli i odneli možda i presudan bod ali moraju Lučani da se pobede i da nam se poklope rezultati ali su velike šanse da ćemo izboriti evropu ali i da se ne izbori i pored pobede protiv Lučana nekim čudom ovim fudbalerima se ništa ne može zameriti, ovakvo fizičko i emotivno pražnjenje, igra na svaka tri dana, za skidanje kape jednostavno. Desio se kiks protiv Čukaričkog ali to je fudbal.

Zato sledeće sezone mora ozbiljno od početka sezona i da se ne dovodimo u ovakve situacije i borbe do poslednjeg kola.

Ne smem ni da zamislim da smo mi izgubili u seriji od Tsc-a, zvezde i remizirali kakvi bi ovde upisi bili a tako je odigrao Radnički.

Jednostavno svaki meč je važan, igramo pod pritiskom rezultata gotovo svaki meč u zadnjih mesec i po dana i svaki je važan, imamo raspored kao da igramo Premier Ligu.

Eto samo nas pobeda u utorak deli od toga da mogu da kažem barem ono što sam ja gledao da je ovo jedan od “najherojiskijih” mesec i po dana iznetih od neke ekipe Vojvodine dugi niz godina kada se pogleda iza sebe.

I žao mi je što to mnogi ne primećuju i moze u slučaju neuspeha dovesti do teškog razočarenja a ja sam oduševljen i pored toga kako god da se završi sezona jer verujem da konačno imamo kvalitet i tim na kom se može raditi i spremati na nekom evropskom nivou uz još nekoliko kvalitetom i mentalitetom adekvatnih pojačanja.


EDIT: Mislim da si ti @Voja napisao da mi ne držimo ništa u svojim rukama, moram da te ispravim i kažem da apsolutno sve držimo jer ako mi u utorak pobedimo možemo i sa kadetima na Lučane, čisto da podsetim. Ma koliko bilo ili ne realno, još uvek je sve u našim rukama.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu May 16, 2024 11:06 pm @Voja

Ne računam samo PO nego kako nam se poklopila i završnica regularnog dela plus kup takmičenje, mi smo stvarno izginuli u zadnjih mesec i po dana.

Što se tiče Sahlija mislim da smo sa Serijem podigli kriterijum kako stranac treba da igra i kakav da bude i mislim da ne smemo dovoditi igrače koji su znatno slabiji od njega uz svo poštovanje za Sahlija, imamo Kembela za rotaciju i tjt. Nama trebaju stranci starteri.


Ja sam današnjom utakmicom i bodom apsolutno prezadovoljan.

Da li je neko od vas izašao da igra protiv ekipe koja je naoštrena, kojoj isto toliko treba plus je podrška na njihovoj strani?

Jako je to teška situacija za igrače i oni su se muški poneli i odneli možda i presudan bod ali moraju Lučani da se pobede i da nam se poklope rezultati ali su velike šanse da ćemo izboriti evropu ali i da se ne izbori i pored pobede protiv Lučana nekim čudom ovim fudbalerima se ništa ne može zameriti, ovakvo fizičko i emotivno pražnjenje, igra na svaka tri dana, za skidanje kape jednostavno. Desio se kiks protiv Čukaričkog ali to je fudbal.

Zato sledeće sezone mora ozbiljno od početka sezona i da se ne dovodimo u ovakve situacije i borbe do poslednjeg kola.

Ne smem ni da zamislim da smo mi izgubili u seriji od Tsc-a, zvezde i remizirali kakvi bi ovde upisi bili a tako je odigrao Radnički.

Jednostavno svaki meč je važan, igramo pod pritiskom rezultata gotovo svaki meč u zadnjih mesec i po dana i svaki je važan, imamo raspored kao da igramo Premier Ligu.

Eto samo nas pobeda u utorak deli od toga da mogu da kažem barem ono što sam ja gledao da je ovo jedan od “najherojiskijih” mesec i po dana iznetih od neke ekipe Vojvodine dugi niz godina kada se pogleda iza sebe.

I žao mi je što to mnogi ne primećuju i moze u slučaju neuspeha dovesti do teškog razočarenja a ja sam oduševljen i pored toga kako god da se završi sezona jer verujem da konačno imamo kvalitet i tim na kom se može raditi i spremati na nekom evropskom nivou uz još nekoliko kvalitetom i mentalitetom adekvatnih pojačanja.

EDIT: Mislim da si ti @Voja napisao da mi ne držimo ništa u svojim rukama, moram da te ispravim i kažem da apsolutno sve držimo jer ako mi u utorak pobedimo možemo i sa kadetima na Lučane, čisto da podsetim. Ma koliko bilo ili ne realno, još uvek je sve u našim rukama.
Ne znam al ja se uvek trudim da (bar mislim) budem realan. Ajd da ne izdvajam recenicu po recenicu, al recimo danas je Sahli 5x delovao bolji protiv jedne Vojvodine nego Seri protiv jednog Kragujevca. Smatram da Seri jos uvek nista konkretno nije doneo ovoj ekipi. To sto smo mi decenijama zeljni driblinga i fudbalskog poteza samo izdize Serija u nasim ocima, al jos uvek se ceka nesto opipljivo i konkretno da uradi, donese...
Navijati za Vojvodinu i biti zadovoljan jednim bodom protiv Kragujevca? Ok, mozda bih i ja izrekao tu tezu da smo ih nadigrali kao u kupu, pa da kazem spasila ih je sreca, ali mozemo biti zadovoljni igrom, zalaganjem i bodom. Medjutim danasnji mec je tekao tako da je delovalo da su oni bili vise puta prvaci stare Jugoslavije, osvajaci kupova, a da smo mi tu da se branimo, pa ako uspemo da iznenadimo i odnesemo taj bod super.
Licno sam planirao posle nas da gledam St.Gallen i Jovana Milosevica koji je bio starter i dao je gol odmah u 3.minutu, ali zbog nervoze nisam bio raspolozen za bilo kakav dodatni fudbal danas. Ok, igrali smo i mi, trudili se, trcali, ali... previse lako krcmimo ugled Vose.
Da li je neko izasao protiv napaljene ekipe i njihove publike... jeste Lalat u Nisu jedne godine protiv Partizana... da se to tako rezonuje Djokovic ne bi imao nijednu pobedu u karijeri.
Fizicko, emotivno praznjenje, mecevi svaka tri dana... pa 90% Evrope igra meceve svaka tri dana, i mnogo vise se emotivno prazne od igraca iz nase lige. A uvek gledam na to tako da im je to njihov posao, za koji su verovatno placeni mozda i mesecnom cifrom koja mnogima od nas ovde ne prodje kroz ruke ni na godisnjem nivou, tako da... ne mogu da prihvatim takvo opravdanje. Ako je mnogo meceva svaka 3 dana, onda su trebali trenirati Ski skokove ili nesto slicno.

Desio se kiks protiv Cuke? Utakmica sa Cukarickim je derbi lige, nije Cuka od juce u vrhu tabele. Cuka je dokazala milion puta da kada igramo sa njima poraz apsolutno nije kiks. Drugo, mozemo da kazemo da smo posle Cuke imali vise vremena da ispravimo stvari. Ovaj bod danas je za mene veci kiks (bar me je vise razocarao taj bod). Ej... Radnicki iz Kragujevca jbt...

Sledeca sezona? Ne znam da li sam dobro razumeo, ali... samo stadion nece biti na prodaju!?
Sta ima da zamisljam da smo mi izgubili u seriji kao Kragujevac? Sta mene zanima Kragujevac? Oni su manja ekipa od FK Vojvodina i ne zelim uopste da dolazim u situaciju da se poredim sa njima. Njima svaka cast. Oni za svoju velicinu i rejting odlicno guraju i pravo su osvezenje, ali sam misljenja da je to prica za jedno leto.
Koji to mi pritisak rezultata imamo kada se igracima aplaudira posle svakog poraza, kada svaki bod velicamo i slavimo?
Sem malo povezanije igre u odnosu na recimo pre pola godine nista tu vise nije herojsko. Ajd dobro, herojska je ova neprestana igranka sa nasim bekovima, zaista treba biti heroj i krenuti u bitku sa bilo kojim od njih kao starterom. To mogu da priznam.
Ovaj tim jos nista konkretno nije uradio da bih ga sad nesto velicao i nazivao kvalitetnim. A svaki sledeci prelazni moze sve da baci u vodu, svaku nadu.

Ajde da vidimo i za taj tvoj edit. Eto pobedom u tom finalu mogu da poniste apsolutno svaku moju napisanu rec ovde i to im od srca zelim
Image
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by CRD FCV »

Похвалио бих и онај трк Кембела са лоптом, ако се не варам негде пред крај утакмице. Када би ом успео да унапреди технику макар мало био би далеко кориснији и убојитији.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote: Thu May 16, 2024 9:30 pm
rykerfcv wrote: Thu May 16, 2024 9:27 pm Jedan od retkih stubova prave ljubavi prema Vojvodini je upravo Firma,usudio bih se da kazem jedini.
Wow. Malo sam ostao bez reči.
A malo i bez crevnog sadrzaja.
Ironija ove izjave je jos veca time sto je usud :mrgreen: na forumu koji bezmalo 20 godina opstaje zahvaljujuci upravo toj ljubavi.

Na stranu to sto je akcija Firme i Djavola za pohvalu, jer postoji razlog zasto je uradjeno to, i sto inicijalna izjava apsolutno nije ja mestu, ovakvim ispadima se ne cini usluga grupi nikako. Dolazi se na forum koji je prepun ljudi koji su decenije i decenije dali, sto klubu, sto grupi, da se spocitava ljubav prema Vojvodini i aludira fizickim nasiljem. Saberite se malo i mucnite glavom pre nego sto nesto napisete. To vazi i za prvu izjavu koja je pokrenula celo ovo sr*nje.

Igramo finale kupa sledece nedelje, za ime boga...

Sto se tice utakmice, nosimo Evrope vredan bod. I dalje nije sve u nasim rukama, ali je cinjenica da u ovom krugu sa ostalih 5 ekipa u igri za Evropu nosimo 5 bodova, dok Radnicki nosi 4, a Cukaricki 3, bez da su ovi drugi igrali sa oba blizanca. Uzeli smo 4 boda u mecevima s blizancima i zato mozemo sebi da priustimo taj poraz od Cuke i to da kazemo da je ovaj bod okej.

Sad fokus na kup, a neka Mladost i pobeda za Evropu tu budu utesna nagrada, ako zagusti.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Turija »

gospodinFKV wrote: Fri May 17, 2024 5:09 am
Sto se tice utakmice, nosimo Evrope vredan bod. I dalje nije sve u nasim rukama, ali je cinjenica da u ovom krugu sa ostalih 5 ekipa u igri za Evropu nosimo 5 bodova, dok Radnicki nosi 4, a Cukaricki 3, bez da su ovi drugi igrali sa oba blizanca. Uzeli smo 4 boda u mecevima s blizancima i zato mozemo sebi da priustimo taj poraz od Cuke i to da kazemo da je ovaj bod okej.
Moja racunica kaze drugacije u vezi tih 5 bodova sto mi nosimo, jer, Cukaricki, pobedom u Novom Sadu, nosi 6 bodova, u odnosu na Vosu. Ta njegova 3 vrede 6 ( oni dobili 3, a nas omalili za 3).

Ko god je zadovoljan 5. mestom Vojvodine OK, ali ja nikako ne mogu biti.
Bandovic nije odrzao ritam i ekipa je pala u finisu, kad se lomi ko ce u Evropu.
Plasman u Evropu ce, samo koliko-toliko, spasiti losu sezonu. Mi smo i lane bili 5. i tada je to proglaseno nezadovoljavajucim plasmanom. Zasto bi ovi godine bilo zadovoljavajuce?
Naprotiv, to govori da tapkamo u mestu. Sve od lane se samo nastavlja. Ne zalim ja za odlaskom Radulovica, ali sto je napisao @Voja shop nam radi ili Kupindo, kako je napisano par postova iznad.

@ Deep, da li si smatrao Radulovica kosturom ekipe?
Da li tom prodajom zadrzavamo kostur ekipe ili ne?
Tj. da li nastavljamo sa prodajom svakog igraca koji se malo istakne iznad proseka, a neko ga zatrazi? Takvom politikom tesko cemo dalje od mesta broj 5. u domacoj ligi. Sledece godine ono ne vodi u Evropu, a i da vodi, premalo je i sramotno za Vosu i Novi Sad.

PS
Izvinjavam se, ne mogu da obrisem moj post iznad ( prazan), greskom ubacen. Zamolio bih administraciju da ga ukloni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Cane »

Koliko vidim ovde su neki koji uopšte i ne dolaze na naše utakmice ni kad se igra u NS, za koje su gostovanja u domenu naučne fantastike i za koje je odlazak u Loznicu verovatno ekvivalent odlaska na mesec, najglasniji kad treba nekom trećem zameriti što nije bio negde ili su vrlo posvećeni kad treba naći 1001 zamerku i sve gledati s negativnij strane.
Ok, to je verovatno vaš životni stav i sve gledate na taj način, ali bilo bi lepo da malo i sami sebe pogledate i izmerite istim ili sličnim aršinima, pa bi to vašim rečima onda možda i dalo na težini.
Ovako, samo vam se može zahvaliti što svojski učestvujete u podizanju pozitivne atmosfere pred nama najvažniju utakmicu.
Svaka čast na tome i spremite se da posle udobne fotelje uz TV utorak uveče istresete novi tovar zamerki na sve i svašta. Ne sumnjam da će ih biti sve i ako osvojimo kup, tradicija mora da se održava :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Turija »

@Cane, ti isti sto ne dolaze na stadion, gledaju Vosu i ne pisu napamet.
A sada, zalaziti u psiho analizu forumasa i licnu uspesnost je pretenciozno, pomalo degutantno i potpuno neargumentovano.
Ja verujem da su svi forumasi veoma uspesni ljudi i bas zato podizu letvicu za Vosu. Ustvari, stavljaju je na njeno pravo mesto.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Milan »

+1 na Vojin post iznad.

lično nisam zadovoljan jučerašnjim bodom. Odnosno, ako posmatram dešavanja na terenu, onda sam zadovoljan, jer sam strepeo da će nam učačkati jedan. Ne znam, juče su Kragujevčani bili borbeniji, igrali su sa više žara i želje, delovalo je kao da su kod svakog duela za korak ispred naših...

Da nismo imali Carevića na golu danas... Ona odbrana Koraćevog odbitka u prvom je za TV špice. Šteta što nije neka kamera to bolje pokrila.

Lazareviće se opet pokazao kao igrač manje u defanzivi (da ne pominjem koliko me je iznervirao kad je prigovarao sudiji, pa mu je igrač pobegao), a ni Bjeković nije bio puno bolji (pogotovo ofanzivno). Složio bih se sa komentarom za njegovu frizuru - nije to derane za tebe.

Zukiću, Zukiću... Ono iz prvog se mora dati, a kasnije u toku utakmice je u glavi imao da mu je krenulo sa golovima, pa je šutirao i kad treba i kad ne treba.

Seri u seriji utakmica bez opipljivog učinka.

Vukanović već neko vreme ima snage samo za jedno poluvreme i nije mi jasno o čemu se tu radi.

Kada je Kembel u 90 i nekom minutu imao loptu sa leve strane kod kaznenog, da li ima osobe koja nije znala da će da tera u desno i isforsira šut po svaku cenu? :roll:

Jedino pozitivno je što se niko nije povredio i što niko nije dobio crveni karton.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Uvek sa tobom »

Milan wrote: Fri May 17, 2024 9:38 am Jedino pozitivno je što se niko nije povredio i što niko nije dobio crveni karton.
Јесте Жакула :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Beli
Posts: 9
Joined: Sat Jan 16, 2021 12:58 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Beli »

Mislim da je trebao komplet ceo tim da izlomi noge sebi, dobije 2-3 crvena kartona i onda u utorak u Loznici da izadjemo sa omladincima. Onda bi rekli pa gde su se svi ispovredjivali i zaradili kartone. Ovde su neki kao seoske babe.
Mene,ako se sete,na dan bezbednosti sete se ako ne nikom nista,to je bila moja duznost da radim.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Milan »

Baš zato što nismo seoske babe želimo da igramo svaku utakmicu bez nekih kalkulacija. A pogotovo kada se igra utakmica koja ti donosi nešto veoma opipljivo.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Red Marquis »

Meni se ne sviđa što je podređeno sve tom finalu, koje je golub na grani, dok smo juče mogli zadaviti vrapca. Ali finale je za 5 dana (još jednom da vam se načestitam majke za pristajanje na to) i juče je bilo za očekivati da nećemo izgledati na maksimumu.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Radoye »

Red Marquis wrote: Fri May 17, 2024 2:33 pm Meni se ne sviđa što je podređeno sve tom finalu, koje je golub na grani, dok smo juče mogli zadaviti vrapca. Ali finale je za 5 dana (još jednom da vam se načestitam majke za pristajanje na to) i juče je bilo za očekivati da nećemo izgledati na maksimumu.
Mislim da smo tog vrapca morali zadaviti jos pre dva kola protiv Cukarickog na Karadjordju, to da smo dobili ovih 0:0 ne bi predstavljalo nikakvo pitanje i mnogo bismo mirniji ulazili u finale i sve. Ako se ispostavi da izduvamo za Evropu (a nadam se da nece) ona ce biti izgubljena upravo protiv Cukarickog jer je to utakmica kojom smo izgubili kontrolu nad svojom sudbinom i poceli da zavisimo od rezultata drugih.

Mada naravno idealno bi bilo da smo dobili i Cukaricki i Radnicki pa da nas sad kompletno boli q za sve ostale i sta oni igraju medjusobno, da se lepo momacki potucemo s ciganima pa da s Lucanima igramo revijalnu utakmicu. Al kad bi baba imala tockove bila bi bicikl...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by churguzijanac »

Teska utakmica, ali morali smo dobiti.Ovako ko zna.Zadnje kolo, oni ispred nas.Može svašta da bude.

U prvenstvu ništa ne zavisi od nas, a u kupu realno zvezda favorit.
Locked