Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Kakav pogrešan trenutak za ovo...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Ljudi, nemojte preterivati.

Prvo, malo ko od nas (a i to je pitanje) poznaje situaciju u svlacionici. Ako je atmosfera dobra, a sve ukazuje na to da jeste, ovakva vest samo moze doprineti.

Drugo, ponasate se kao da niko od vas nikad nije radio na odredjeno i ne zna sta znaci stabilnost ovog tipa.

Trece, o kakvom crnom Paunovicu i Jokanovicu mi pricamo u situaciji u kojoj nismo izborili Evropu. Da ne pricam o Fedji Dudicu koji napusta Radnicki, koji ce igrati Evropu u situaciji u kojoj nam ista izmice. Pobogu. Dodati i to da je Bandovic bolji. Dudic je super, ali mu je Bandovic pokazao kako stvari stoje pred punim stadionom prepaljenih Kragujevcana.

Ako nama Evropa izmakne, izmaci ce najvise zbog ogromnog broja prosutih bodova pre njegovog dolaska. Mnogo vise nego zato sto je on imao par kikseva. U tom slucaju je on i dalje odlicna opcija. Sa njim smo dobili mnogo leprsaviju Vojvodinu, onu cija igra vraca ljude na stadion. I tek ce da vraca.

Ovo sve vam govori neko ko nema problem da pojede go*no kad nije u pravu. Bio sam prvi protiv njegovog dovodjenja, ali napredak u igri ne vidi samo onaj koji ne zeli.

Stvarno smo nekad neverovatni. Hocemo stabilnost, ne zelimo trenersku vrtesku, ali bismo ipak da cekamo da vidimo da li ce Evropu da izbori trener ciji rezultati, a jos manje igra, bi najmanje bili odgovorni za to sto je ne bismo izborili.

Uzivajte u dobrim vestima, bre, sta vam je!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

gospodinFKV wrote: Wed May 15, 2024 2:11 pm Ljudi, nemojte preterivati.

Prvo, malo ko od nas (a i to je pitanje) poznaje situaciju u svlacionici. Ako je atmosfera dobra, a sve ukazuje na to da jeste, ovakva vest samo moze doprineti.

Drugo, ponasate se kao da niko od vas nikad nije radio na odredjeno i ne zna sta znaci stabilnost ovog tipa.

Trece, o kakvom crnom Paunovicu i Jokanovicu mi pricamo u situaciji u kojoj nismo izborili Evropu. Da ne pricam o Fedji Dudicu koji napusta Radnicki, koji ce igrati Evropu u situaciji u kojoj nam ista izmice. Pobogu. Dodati i to da je Bandovic bolji. Dudic je super, ali mu je Bandovic pokazao kako stvari stoje pred punim stadionom prepaljenih Kragujevcana.

Ako nama Evropa izmakne, izmaci ce najvise zbog ogromnog broja prosutih bodova pre njegovog dolaska. Mnogo vise nego zato sto je on imao par kikseva. U tom slucaju je on i dalje odlicna opcija. Sa njim smo dobili mnogo leprsaviju Vojvodinu, onu cija igra vraca ljude na stadion. I tek ce da vraca.

Ovo sve vam govori neko ko nema problem da pojede go*no kad nije u pravu. Bio sam prvi protiv njegovog dovodjenja, ali napredak u igri ne vidi samo onaj koji ne zeli.

Stvarno smo nekad neverovatni. Hocemo stabilnost, ne zelimo trenersku vrtesku, ali bismo ipak da cekamo da vidimo da li ce Evropu da izbori trener ciji rezultati, a jos manje igra, bi najmanje bili odgovorni za to sto je ne bismo izborili.

Uzivajte u dobrim vestima, bre, sta vam je!
+1 Potpuno se slažem.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

gospodinFKV wrote: Wed May 15, 2024 2:11 pm Ljudi, nemojte preterivati.

Prvo, malo ko od nas (a i to je pitanje) poznaje situaciju u svlacionici. Ako je atmosfera dobra, a sve ukazuje na to da jeste, ovakva vest samo moze doprineti.

Drugo, ponasate se kao da niko od vas nikad nije radio na odredjeno i ne zna sta znaci stabilnost ovog tipa.

Trece, o kakvom crnom Paunovicu i Jokanovicu mi pricamo u situaciji u kojoj nismo izborili Evropu. Da ne pricam o Fedji Dudicu koji napusta Radnicki, koji ce igrati Evropu u situaciji u kojoj nam ista izmice. Pobogu. Dodati i to da je Bandovic bolji. Dudic je super, ali mu je Bandovic pokazao kako stvari stoje pred punim stadionom prepaljenih Kragujevcana.

Ako nama Evropa izmakne, izmaci ce najvise zbog ogromnog broja prosutih bodova pre njegovog dolaska. Mnogo vise nego zato sto je on imao par kikseva. U tom slucaju je on i dalje odlicna opcija. Sa njim smo dobili mnogo leprsaviju Vojvodinu, onu cija igra vraca ljude na stadion. I tek ce da vraca.

Ovo sve vam govori neko ko nema problem da pojede go*no kad nije u pravu. Bio sam prvi protiv njegovog dovodjenja, ali napredak u igri ne vidi samo onaj koji ne zeli.

Stvarno smo nekad neverovatni. Hocemo stabilnost, ne zelimo trenersku vrtesku, ali bismo ipak da cekamo da vidimo da li ce Evropu da izbori trener ciji rezultati, a jos manje igra, bi najmanje bili odgovorni za to sto je ne bismo izborili.

Uzivajte u dobrim vestima, bre, sta vam je!
+1

Potpisujem od reči do reči.

I ja nisam bio zadovoljan Bandovićevim dolaskom u klub, ali me je demantovao igrom, zalaganjem i mentalitetom cele ekipe. Okej, ne može se od one ekipe s početka sezone napraviti ne znam ni ja šta, ali zamislite da vam je neko nakon onog Apoela i utakmica sa blizancima rekao da ćemo igrati u finalu Kupa, boriti se u prvenstvu za evropsku vizu, da će ekipa igrati atraktivno i napadački do samog kraja. Verujem da 99% nas ne bi moglo zamisliti tako nešto.

Naravno, ne idealizujem Bandovića ali očigledno čovek ima znanje jer nas Batak s početka sezone ne bi doveo u ovu situaciju, a verovatno ni Popović.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

gospodinFKV wrote: Wed May 15, 2024 2:11 pm Ljudi, nemojte preterivati.

Prvo, malo ko od nas (a i to je pitanje) poznaje situaciju u svlacionici. Ako je atmosfera dobra, a sve ukazuje na to da jeste, ovakva vest samo moze doprineti.

Drugo, ponasate se kao da niko od vas nikad nije radio na odredjeno i ne zna sta znaci stabilnost ovog tipa.

Trece, o kakvom crnom Paunovicu i Jokanovicu mi pricamo u situaciji u kojoj nismo izborili Evropu. Da ne pricam o Fedji Dudicu koji napusta Radnicki, koji ce igrati Evropu u situaciji u kojoj nam ista izmice. Pobogu. Dodati i to da je Bandovic bolji. Dudic je super, ali mu je Bandovic pokazao kako stvari stoje pred punim stadionom prepaljenih Kragujevcana.

Ako nama Evropa izmakne, izmaci ce najvise zbog ogromnog broja prosutih bodova pre njegovog dolaska. Mnogo vise nego zato sto je on imao par kikseva. U tom slucaju je on i dalje odlicna opcija. Sa njim smo dobili mnogo leprsaviju Vojvodinu, onu cija igra vraca ljude na stadion. I tek ce da vraca.

Ovo sve vam govori neko ko nema problem da pojede go*no kad nije u pravu. Bio sam prvi protiv njegovog dovodjenja, ali napredak u igri ne vidi samo onaj koji ne zeli.

Stvarno smo nekad neverovatni. Hocemo stabilnost, ne zelimo trenersku vrtesku, ali bismo ipak da cekamo da vidimo da li ce Evropu da izbori trener ciji rezultati, a jos manje igra, bi najmanje bili odgovorni za to sto je ne bismo izborili.

Uzivajte u dobrim vestima, bre, sta vam je!
+1
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Podržavam produženje ugovora i saradnje s Bandovićem. Svi argumenti izneti u prethodnim objavama i ne bih ponavljao. Boži neka je srećno u nastavku.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Ne radi se o tome da li je trebalo ili ne da se produži sa Bandovićem, već trenutak u kojem se to radi.

Ne zanosim se nikakvim Paunovićima i Jokanovićima, jer je to nesuvislo, samo se nakon sezone moglo sesti sa čovekom, proanalizirati ovu i izdefinisati sve za narednu sezonu. Ovako, mi smo kao neki džekovi pa mu dajemo blanko poverenje, liku koji ima najjaču ekipu u modernoj istoriji Vojvodine. Tačno je, jesu drugi prosuli poene, ali Zadi Seri, Korać i Njegoš su ogromna pojačanja za ove pašnjake. Što se Dudića tiče, da smo mu nešto objasnili baš i nismo, jer startih 11 Kragujevčana ima zajedno primanja kao jedan, maksimalno dva, naša najplaćenija igrača. I dalje mislim da možemo da nađemo mnogo boljeg trenera od Bandovića, a plašim se da ćemo vrlo brzo to i videti. I ne mislim da je to Feđa Dudić. Zapadna Evropa, kako je došao Riera u Olimpiju, pa je dospeo sad do Francuske, tako smo i mi sad mogli da istražimo tržište i pokušamo sa nekim strancem sa Zapada, ako je ikako moguće. Ovako, idemo na o-ruk, rezultati ukazuju na to da smo imali sreće sa izborom trenera, a može lako da bude da je tako jer nam je liga opasna kesa.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

1892 wrote: Wed May 15, 2024 12:35 pm Antipatičan mi je pomalo, i definitivno nije harizmatičan ali suludo bi bilo menjati ga sada, za neki novi početak svakih 6 meseci.
Ovako i ja razmišljam.
Ovom klubu treba stabilnost, stoga podržavam produženje ugovora.
Io odio Belgrado
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Rabba wrote: Wed May 15, 2024 4:19 pm Ne radi se o tome da li je trebalo ili ne da se produži sa Bandovićem, već trenutak u kojem se to radi.

Ne zanosim se nikakvim Paunovićima i Jokanovićima, jer je to nesuvislo, samo se nakon sezone moglo sesti sa čovekom, proanalizirati ovu i izdefinisati sve za narednu sezonu. Ovako, mi smo kao neki džekovi pa mu dajemo blanko poverenje, liku koji ima najjaču ekipu u modernoj istoriji Vojvodine. Tačno je, jesu drugi prosuli poene, ali Zadi Seri, Korać i Njegoš su ogromna pojačanja za ove pašnjake. Što se Dudića tiče, da smo mu nešto objasnili baš i nismo, jer startih 11 Kragujevčana ima zajedno primanja kao jedan, maksimalno dva, naša najplaćenija igrača. I dalje mislim da možemo da nađemo mnogo boljeg trenera od Bandovića, a plašim se da ćemo vrlo brzo to i videti. I ne mislim da je to Feđa Dudić. Zapadna Evropa, kako je došao Riera u Olimpiju, pa je dospeo sad do Francuske, tako smo i mi sad mogli da istražimo tržište i pokušamo sa nekim strancem sa Zapada, ako je ikako moguće. Ovako, idemo na o-ruk, rezultati ukazuju na to da smo imali sreće sa izborom trenera, a može lako da bude da je tako jer nam je liga opasna kesa.
Znači neko ko je pokazao nešto ne zaslužuje šansu, a neko ko je stranac zaslužuje šansu na lepe oči?
Mislim nisam ni ja nešto impresioniran Bandovićem, ali nije uradio ništa što kritično loše.
Slažem se sa drugim delom, da može biti do sreće, ali isto tako deluje da postoji neki sistem i mislim da ga treba istrpeti.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Ovo je cisto psiholoska stvar.
Produzenje ugovora ne znaci da ce on sigurno ostati ovde te 2 godine.
To znaci da ce verovatno imati posao i platu sledece 2 godine.
I samo zato je trenutak odlican. Pred utakmicu decenije.

Zamislite sebe. Da li biste bili fokusiraniji na svoj posao kada znate da nema brige oko statusa na poslu, ili kada je neizvesno da li cete i za 2 nedelje imati i dalje taj posao? A pritom znate da ste prethodno dobre rezultate ostvarili, a niko vam ne nudi sigurnost?

Znaci zarad psiholoske smirenosti, odlican trenutak. Do sada ni trener ni igraci nisu znali hoce li ostati na okupu... a prica se da je odlicna atmosfera medju njima. Ovako jedna briga manje, i 100% fokus na naredne 3 utakmice.

A ako stvari ne budu isle kako treba, sporazumni raskid ugovora je naravno moguc i pre te 2 godine, kao sto je bio slucaj i sa 20 prethodnih trenera. Niko ovde nije rekao da se nece sesti i analizirati sve kada se zavrsi sezona. Naprotiv, Zbiljic je posle utakmice sa Cukarickim upravo to i rekao.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Ja ne mogu da procenim, da li je danas igra Vose, takva kakva je sada, zbog Serija, Koraca i Savicevica, i da li bi sa Bandovicem bila ista, da nema njih trojicu u timu?

Mislim da se pozurilo sa novim ugovorom? Bar da je prosla ova sutrasnja utakmica u Kragujevcu.
Mi smo, jos uvek, na klackalici za Evropu. Cak nam i kladionce daju manju sansu sutra, nego Radnickom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

gospodinFKV wrote: Wed May 15, 2024 2:11 pm
Ako nama Evropa izmakne, izmaci ce najvise zbog ogromnog broja prosutih bodova pre njegovog dolaska. Mnogo vise nego zato sto je on imao par kikseva. U tom slucaju je on i dalje odlicna opcija. Sa njim smo dobili mnogo leprsaviju Vojvodinu, onu cija igra vraca ljude na stadion. I tek ce da vraca.
Samo da ne poletimo od toliko leprsave igre. Salu na stranu, ovu recenicu sam morao istaci s obzirom da prosuti bodovi njegovih prethodnika i njegovi mogu ruku pod ruku s tim da njegovi prethodnici nisu imali ovakve igrace a neki od njih cak ni pripreme. Pobede zabelezene protiv ekipa koje ispadaju iz lige, raspadnutih Napretka i Partizana, uz pobede u poslednjim sekundama protiv Vozdovca, TSC-a (koji nas je unistio) i vec pomenutog Partizana (koji je mogao i takav da nas pobedi) nisu bas uverljiv pecat trenera.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Turija wrote: Wed May 15, 2024 6:46 pm Ja ne mogu da procenim, da li je danas igra Vose, takva kakva je sada, zbog Serija, Koraca i Savicevica, i da li bi sa Bandovicem bila ista, da nema njih trojicu u timu?
Bez obzira na igrace trenerov rukopis se itekako vidi. Vidi se duh zajednistva, jednostavno se oseti, a smatram da je tome doprineo trener. Na neki nacin sad imamo sistem u igri, na svakom mecu se tacno moze prepoznati sta kao tim zelimo. I ono sto je po meni najvaznije, gde imamo iskristalisano najbolja resenja, na tim pozicijama ona i igraju, a tamo gde su nam igraci podjednaki onda je i logicno da se jos luta i trazi. E sad da te pitam, sta mislis da li bi kod Rastavca, Rase... recimo jedan Vukanovic tako lako bio preseljen na klupu? Da li bi recimo Crnomarkovic bio standardan stoper sa Koracem ili bi se tu provlacio kao i pre Jelicic? Da li bi neko od prethodnih trenera bio hrabar da Rosica ostavi na klupi posle odradjenih kartona? Mislim da Bandovic tu vuce konkretne poteze, a ono sto mi se posebno dopada (a znam da mnogi ovde to ne vole) je da covek ne filozofira sa kojekakvim rotacijama, taktiziranjima oko odmaranja igraca i sl. Tu me je najvise kupio. Jednostavno sprski fudbal i srpska liga su takvi da ih opusteno moze izneti 11 igraca pod uslovom da nema kartona ili povreda, i Bandovic je ocigledno svestan toga i menja samo kad je prinudjen
Image
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

Voja wrote: Wed May 15, 2024 10:10 pm
Turija wrote: Wed May 15, 2024 6:46 pm Ja ne mogu da procenim, da li je danas igra Vose, takva kakva je sada, zbog Serija, Koraca i Savicevica, i da li bi sa Bandovicem bila ista, da nema njih trojicu u timu?
Bez obzira na igrace trenerov rukopis se itekako vidi. Vidi se duh zajednistva, jednostavno se oseti, a smatram da je tome doprineo trener. Na neki nacin sad imamo sistem u igri, na svakom mecu se tacno moze prepoznati sta kao tim zelimo. I ono sto je po meni najvaznije, gde imamo iskristalisano najbolja resenja, na tim pozicijama ona i igraju, a tamo gde su nam igraci podjednaki onda je i logicno da se jos luta i trazi. E sad da te pitam, sta mislis da li bi kod Rastavca, Rase... recimo jedan Vukanovic tako lako bio preseljen na klupu? Da li bi recimo Crnomarkovic bio standardan stoper sa Koracem ili bi se tu provlacio kao i pre Jelicic? Da li bi neko od prethodnih trenera bio hrabar da Rosica ostavi na klupi posle odradjenih kartona? Mislim da Bandovic tu vuce konkretne poteze, a ono sto mi se posebno dopada (a znam da mnogi ovde to ne vole) je da covek ne filozofira sa kojekakvim rotacijama, taktiziranjima oko odmaranja igraca i sl. Tu me je najvise kupio. Jednostavno sprski fudbal i srpska liga su takvi da ih opusteno moze izneti 11 igraca pod uslovom da nema kartona ili povreda, i Bandovic je ocigledno svestan toga i menja samo kad je prinudjen
Meni je taj rukopis recimo, kao da meša ćirilicu i latinicu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Savcic Luka wrote: Fri May 17, 2024 6:05 pm
Voja wrote: Wed May 15, 2024 10:10 pm
Turija wrote: Wed May 15, 2024 6:46 pm Ja ne mogu da procenim, da li je danas igra Vose, takva kakva je sada, zbog Serija, Koraca i Savicevica, i da li bi sa Bandovicem bila ista, da nema njih trojicu u timu?
Bez obzira na igrace trenerov rukopis se itekako vidi. Vidi se duh zajednistva, jednostavno se oseti, a smatram da je tome doprineo trener. Na neki nacin sad imamo sistem u igri, na svakom mecu se tacno moze prepoznati sta kao tim zelimo. I ono sto je po meni najvaznije, gde imamo iskristalisano najbolja resenja, na tim pozicijama ona i igraju, a tamo gde su nam igraci podjednaki onda je i logicno da se jos luta i trazi. E sad da te pitam, sta mislis da li bi kod Rastavca, Rase... recimo jedan Vukanovic tako lako bio preseljen na klupu? Da li bi recimo Crnomarkovic bio standardan stoper sa Koracem ili bi se tu provlacio kao i pre Jelicic? Da li bi neko od prethodnih trenera bio hrabar da Rosica ostavi na klupi posle odradjenih kartona? Mislim da Bandovic tu vuce konkretne poteze, a ono sto mi se posebno dopada (a znam da mnogi ovde to ne vole) je da covek ne filozofira sa kojekakvim rotacijama, taktiziranjima oko odmaranja igraca i sl. Tu me je najvise kupio. Jednostavno sprski fudbal i srpska liga su takvi da ih opusteno moze izneti 11 igraca pod uslovom da nema kartona ili povreda, i Bandovic je ocigledno svestan toga i menja samo kad je prinudjen
Meni je taj rukopis recimo, kao da meša ćirilicu i latinicu.
Da se razumemo, ja sam odgovorio Turiji na dilemu d ali je igra takva kakva je sada zbog igraca ili trenera. Rekao sam mu da je vise do trenera jer je ukomponovao te igrace. Sta znamo, mozda bi kod drugog trenera Korac bio na klupi. E sad, ni Turija ni ja nismo naveli da li nam se svdija trenerov rukopis, da li smo zadovoljni i slicno. Nase misljenje se moze procitati posle svake utakmice
Image
Post Reply