34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Locked
draganas
Posts: 199
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Post by draganas »

Pričaš o Radničkom koji je nas u prvenstvu tukao 2-1?

Realno, Čuka nas je demontirao juče, vratio nas na zemlju.
Tako da su oni 4.
Pošteno.

Ostane nam da se mi protiv Radničkom porvemo za to 5-mesto.

Sve ostalo napisano za Evropu stoji - realano nemaš čemu previše da se nadaš.

Postoji kažem opcija i da nas iznenade protvi Crvene Zvezde, prosto Čukarički i Crvena Zvezda su ekipe kvaliteta koje će te čekati u kvalifikacijama za Ligu Konferencija.

Pokaži se tamo gde treba.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1085
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1085
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Post by Mare_Liman »

VošaNS wrote: Thu May 09, 2024 2:52 pm Do pre 2 dana smo bili puni optimizma, osvajamo kup, punimo stadion u Loznici... Dva dana kasnije stanje kao da smo ostali i bez Kupa i bez Evrope. Imamo još 9 bodova u igri ljudi, dve utakmice igramo kod kuće i to protiv Napretka i Mladosti. Nema potrebe za takvim pesimizmom nakon jednog poraza posle onakvom tempa i onakvih rezultata i igara. Bez pesimizma i svi na stadion u nedelju. Ništa nije gotovo.
:cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Kafa
Posts: 55
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Post by Kafa »

Mare_Liman wrote: Thu May 09, 2024 4:32 pm
A što nisu pre nedelju dana preneli, nažalost prazne tribine na osvajanju titule na čmarakani :)
ДушанФ89
Posts: 82
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Post by ДушанФ89 »

draganas wrote: Thu May 09, 2024 3:15 pm Pričaš o Radničkom koji je nas u prvenstvu tukao 2-1?

Realno, Čuka nas je demontirao juče, vratio nas na zemlju.
Tako da su oni 4.
Pošteno.

Ostane nam da se mi protiv Radničkom porvemo za to 5-mesto.

Sve ostalo napisano za Evropu stoji - realano nemaš čemu previše da se nadaš.

Postoji kažem opcija i da nas iznenade protvi Crvene Zvezde, prosto Čukarički i Crvena Zvezda su ekipe kvaliteta koje će te čekati u kvalifikacijama za Ligu Konferencija.

Pokaži se tamo gde treba.
Да говорим о Радничком кога је она очајна Војводина од јесенас победила 2:1 :D
Нико не спори да је Чукарички заслужено победио и да су нас спустили на земљу. Порази се дешавају, једино ми је криво што смо на нашем стадиону у једном моменту губили 3:0. Ја само кажем да ако већ изборимо Европу треба да је онда и играмо а не да кажемо е јеби га нисмо ми за ово нек игра неко други. Све наше екипе осим цигана немају квалитет за групну фазу ЛЕ, евентуално у некој лакшој групи лиге конференцијие и то једино можда ТСЦ. Видело се јуче да нама треба још пет, шест играча квалитета Серија ако хоћемо нешто у Европи.
User avatar
Milan
Posts: 4220
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Milan »

Mare_Liman wrote: Thu May 09, 2024 11:04 am Image

КАПИТЕН ! Јајаро ћорава марш у београд !

O kome/čemu se radi?
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 802
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by VošaNS »

Milan wrote: Thu May 09, 2024 4:47 pm
Mare_Liman wrote: Thu May 09, 2024 11:04 am Image

КАПИТЕН ! Јајаро ћорава марш у београд !

O kome/čemu se radi?
Kondicioni trener Čukaričkog je tokom utakmice provocirao zapad pa kad je dobio uvrede uzvratio je srednjacima. Zukić je odreagovao kapitenski.
1892
Posts: 1078
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Post by 1892 »

draganas wrote: Thu May 09, 2024 3:15 pm
Realno, Čuka nas je demontirao juče, vratio nas na zemlju.
Tako da su oni 4.
Pošteno.
Ja ne znam da li si ti bio na utakmici ali ovo je potpuno nepošteno reći. Čuka nas je zasluženo dobila, pre svega na našu demotivisanost i nedostatak energije i požrtvovanja. Nikakvog odučavanja, demontiranja nije bilo, čak šta više, sve tri prethodne utakmice u ligi protiv njih mogu biti primeri demontiranja jer smo ih razbili u posedu, šansama, nadmoći. Ovo sinoć je bio potpuni splet glupih okolnosti i veoma motivisan protivnik a utakmicu su odlučile naše katastrofalne greške, sjajno izdanje Ivanovića i evrogol Miladinovića.

Ono što je za mene najzabrinjavajuće sa ove utakmice je potvrda koliko smo tanki bekovski i pre svega koliko nam Seri znači.

Sve u svemu da me neko ne shvati pogrešno. Zaslužena pobeda Čuke ali nit smo mi bili City do pre 3 dana nit smo se juče raspali. Sve je to ok. Sa dve pobede kući i nerešenim u Kragujevcu smo sigurno peti a najverovatnije i četvrti.
Come on you Reds!
vdn slaninar
Posts: 1024
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Post by vdn slaninar »

Нисмо ми Бајерн да нас је срамота изгубити од Чукаричког.Мешате наше име,традицију,величину клуба са данашњим тимом и стањем последњих година.Чуки на клупи Доцић,Роган и Тедић,преозбиљна екипа.Срамота је наш скор са њима,ал је реалан,јер смо се ми распадали годинама а они напредовали,па они су нама узимали највеће таленте.Ова полусезона је показатељ да смо се дигли на ниво да се надигравамо са њима,да ћемо у будуће имати много више успеха.Исти тај Чукарички смо растурили у Купу,само сплет глупих грешака нас је одвео на пенале.
Изгубили смо јер су нас тактички надмудрили.Следећи пут ћемо ми њих,па они нас,то је нормално.Чука је добила мислим оба близанца.
Ми морамо прихватити реалност а то је да нисмо више трећи клуб,да су ту ТСЦ и Чука са истим амбицијама као и ми што имамо.Некад смо доводили играче из наше лиге,ако их неће близанци,сада су ту и Чука и ТСЦ.Причам у смислу снаге клубова данас,наравно да смо ми трећи клуб по величини у сваком смислу,традиције,имена,резултата...
Кажем битно је да се вратимо на ниво игара пре ове,да добијемо све до краја јер би то значило да ипак имамо квалитет,да ова серија није била случајна( ја мислим да није).
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Post by Turija »

Bojim se da potcenjujemo Kragujevcane. Igraju dobro i opasni su, a jos igramo sa njima tamo.
Nama samo da izostanu Seri ili Korac, vec smo u velikom problemu.

Matematiku ostalih rezultata kandidata za Evropu i njihovih poraza u naredna tri kola, bolje da se zaboravi, kao i ocekivanje da cz nece igrati maksimalno u finalu kupa.
Jer, i da osvojimo svih 9 bodova, nismo sigurni u ovom momentu ni za mesto broj 5.

Hajde da prvo pobedimo u nedelju. Nije ni to 100% sigurno. Takodje i sa Lucanima.To nam je juce pokazao partizan u Krusevcu, kao i samo 1:0 za zvezdu u Lucanima. A, mozda ce biti i zainteresovanih klubova za premiranje nasih protivnika u ova dva meca?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Post by budababa »

1. Mi smo utakmicu odigrali praktično bez bekova. Desni bek je prioritet br. 1 po završetku sezone. Lazarević katastrofalan, olako ga prolaze, baca se u noge protivničkim igračima, protiv ciganije će tako dobiti crveni za deset minuta. Bjeković možda za nijansu bolji, ali jako tanku nijansu. Mene on iskreno, bez namere da vređam momka, podseća na Lurča iz porodice Adams u fulbalskom dresu. I konačno, Indi(g)o - prestanite da mučite momka na toj poziciji, jednostavno mu ne leži. Pravi se glupi kompromis da on mora da igra, a trpe zbog toga i on i ekipa. Bespotrebno.
2. Seri nam je pola tima, i to se vidi i kada igra i kada ne igra. Toga postaju svesni i protivnici, i očekujem jak flaster na njemu u finalu kupa.
3. Čudan kriterijum suđenja. A sudio nam je isti sudija koji je odsudio i polufinale kupa u KG, gde mislim da smo imali najpravičnije suđenje ove sezone.
4. Poseta pomalo razočaravajuća. Ako hoćeš više, moraš da pobeđuješ, konstantno. Da smo dobili juče, u nedelju bi mogli očekivati smekšavanje NS mentaliteta i puniji stadion. Ovako, reset i ispočetka.
5. Za cvikeraša iz Čuke mislim da je ispao degenerik na kvadrat. Jednostavno, profika si, moraš se dići iznad toga, ne možeš reagovati kao na seoskom vašaru. Ako ga njegov klub ne kazni, to je njihova sramota. Ja ne bih voleo da se iko iz Vojvodine spušta na ovaj nivo, pa čak ni skupljač lopti ili onaj što održava teren. Ono je prejadno i za žaljenje.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3940
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Post by Deep Purple »

Locked