Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

shecky wrote:Sve je to meni jasno ali i pored toga Brzic je ipak drugacije radio od Bekija sto se videlo i po igrama i rezultatima... to mi je bila poenta..
A sto se tice Lakica i Slavena oni nisu pozajmljeni nego su nasi igraci i potpisali su na 3 godine kao i Leandro dok je Mrdja na 2.Ostale ne znam.
Ja iskreno jedva cekam da vidim Aleksica i Slavena zajedno na terenu pa ima dar mar da prave :)
E sad je na nama red da sa tribina trazimo Sepuyu umesto Lazetica itd itd.. a ne samo da sedimo i gledamo mec kao neke pic...e!
Kakav crni Lazetic!Pa ako on bude igrao ima da bude svega i svacega.Racunam da ce igrati Mrdja,ali treba nekima da dodje pamet u glavu,a i mi da trazimo da u spicu bude jos jedan napadac,eto tandem Mrdja-Sepuja.Aleksica isto ubaciti kao poluspica,a sto se Buaca tice,zao mi je momka ali realno sa takvim oscilacijama tipa onim iz Tel Aviva,on moze da bude samo prva rezerva.Isto vazi za Popovica.Realno njih dvojica ne mogu biti starteri u sampionskoj Vojvodini,na stranu svi njihovi ljudski kvaliteti.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Evo saznah maločas da je Sepuji rečeno da nije zadovoljio :shock: Sada je na njemu da odluči kako i šta dalje. Da li ostaje i traži šansu na kašičicu ili da ode. Zaista nemam reči...
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Red Firm wrote:Evo saznah maločas da je Sepuji rečeno da nije zadovoljio :shock: Sada je na njemu da odluči kako i šta dalje. Da li ostaje i traži šansu na kašičicu ili da ode. Zaista nemam reči...
Jel moze samo da se zna kada on to nije zadovoljio?Da li danas posle ovih deset minuta ili uopste,jer ako doktor nije zadovoljan sa njim zasto ga danas uvodi u igru dok igrac koji je zadovoljio Lazetic sedi na tribinama?!Ovde stvarno niko nije normalan!
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Post by fruskogorac »

Sepua nije zadovoljio ?!?!?! ... Ne, ne, necu da verujem da sam ovo procitao. Bio sam danas na tekmi i iskreno od 78 minute pa do samog kraja utakmice vise sam pratio NASU -9- nego sam tom utakmice. Komsiji, / dragom kolegi i prijatelju / sam sugerisao da prati Sepuino kretanje bez lopte. I opet me Sepua odusevio. To njegovo otvaranje, utrcavanje u brisan prostor, onaj centasut sa leve strane i na kraju sela mi je knedla u grlu kada sam video da je digao obe ruke, kao znak da smo postigli drugi gol. I sada ovde citam Sepua nije zadovoljio. Pa Sepua je vise pretrcao i bio koristan nego tamo neki lik za 90 minuta u Tel Avivu. I sada se ostvaruje ono sto sam intuitivno naslucivao. Dragi moji prijatelji teranjem Sepue se stvara slobodan prostor za Purketa, Gagu / Mrdja /, malog Koraca i tamo jos neke kvazi napadace. Gresim li ?! Nemam nista protiv Purketa i Mrdje / mislim da ce ipak koristiti /, mali crnogorac moze da bude dobar potencijal. Ali neljudski, nehumano, nekulturno ... je da se NASOJ - 9 - kaze da nije zadovoljio. Molim sve koji mogu da uticu na njega, pogotovo na Kizu, da sve daju sto je u njihovoj moci da nas Sepua nenapusti. / Da li je tacno da nam omiljeni Sepua ima fax zavrsen ?! /.
Necu da prizivam djavola, ali iskucacu, nezamerite mi. Posto onima tamo / igrala se odbojka kod njih / fali centarfor, da li mi to njima prepustamo Sepiku ?! Necu da verujem ni u to, a ni u mogucnost njegovog odlaska.
I zato DIGNIMO GLAS, STANIMO UZ NASU - 9 - ku !!!
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Red Firm wrote:Evo saznah maločas da je Sepuji rečeno da nije zadovoljio :shock: Sada je na njemu da odluči kako i šta dalje. Da li ostaje i traži šansu na kašičicu ili da ode. Zaista nemam reči...
Ovo me uopste ne cudi. Svi znamo koliko je napadaca dovedeno, treba se resiti prekobrojnih, pa vi vidite koga im je najlakse ukloniti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Red Firm wrote:Evo saznah maločas da je Sepuji rečeno da nije zadovoljio :shock: Sada je na njemu da odluči kako i šta dalje. Da li ostaje i traži šansu na kašičicu ili da ode. Zaista nemam reči...
Procenti, procenti! Zao mi je Sepuje a sta da kazemo za nasu decu. Kacar je rekao da on nije bio najtalentovaniji igrac svoje generacije ali da drugi iz razno raznih razloga nisu prosli. Jedemo svoju decu da bi ljudi koje boli uvo za Vojvodinu hranili i gojili svoje novcanike!
Hocemo titulu.......
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ovaj klub postaje brod fudbalskih ludaka i pokvarenjaka.Zamislite reći čoveku, i to kakvom, da je prekobrojan zadnjeg dana prelaznog roka.
Još jednom molim upravu da promene ime klubu, jer to je jedino rešenje da spasemo čast Staroj Dami.
Čim se klub ne bude zvao FK Vojvodina, sa njime mogu raditi šta hoće . Niko ih neće kritikovati, svi će ih samo hvaliti.Prava idila.Jedini mali problem je što ih niko neće gledati, ni znati u Evropi.Postaće FK Novi Sad 2.
I tako fino, sve mirno, dok ne dođu blizanci u ovaj grad.A, posle toga mogu komotno, pošto se igra tri kruga, treću utakmicu blizanaca organizovati u Novom Sadu.Lepo svi zadovoljni, svoji međ svojima, a na koncu, bez problema će se moći i srušiti stadion.Klub bi se mogao zvati npr Teleoptik 2, ili već zvijezda B (pošto oni hoće da formiraju B tim), ili neki Mladi ...., već šta ti ja znam?
Gospodo, hvala na svemu, ali ja neću da budem iz te priče.I ovako ćete uraditi šta ste naumili.Doviđenja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Da dodam, posle odgledanog izvestaja na sos-u, kako je Sepua posle promasenog penala klekao i udarao rukama o pod, kao da je on sutirao penal u finalu LS i promasio. Mislim da i to govori o necemu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Ko je ovde lud?
Ovi sto nam rade sve ovo ili mi sto ih trpimo?
Izgleda je u pitanju to sto covek dolazi iz siromasne africke drzave, a i mogu misliti kako je ovde placen, pa ne moze da se "zavrsi" procenat. A i nema sta da "sredjuje" kad je za 3 klase bolji od svih Lazetica, Koraca, Stojanovica...
Sva podrska Sepu!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Mislim da neću pogrešiti ako kažem da je ovo novo pojačanje Vojvodine, Leandro.
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Lakić i Stjepanović postali Novosađani

CRNOGORSKI INTERNACIONALCI I ZVANIČNO U VOJVODINI
Mladi reprezentativac Crne Gore Slaven Stjepanović i povremeni član naše najbolje selekcije Risto Lakić juče su i zvanično predstavljeni u novosadskoj Vojvodini. Obojica su se u Novi Sad preselila nakon neuspješne epizode u Partizanu - bivši as Zete je u Humskoj proveo jednu sezonu, a nekadašnji bek Budućnosti je “crno-bijele” pojačao prije pola godine. Oni, međutim, nijesu bili u ozbiljnim planovima trenera Jokanovića - Lakić je otpisan još proljetos, dok je Stjepanović uz Ćetkovića krajem jula i zvanično završio priču u beogradskom klubu. Vojvodina je bila najbrža, tokom ljeta pokazala interesovanje za crnogorske internacionalce, ali čekao se kraj prelaznog roka. Stjepanović je potpisao trogodišnji ugovor, uz mogućnost odlaska poslije svake sezone, dok će Lakić dres Vojvodine nositi u naredne dvije sezone.
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Odlicno! Mislio sam da dolaze na pozajmicu,ali ovo me je bas opradovalo! Mislim da u Stjepanovicu dobijamo odlicnog igraca,dok Ristom Lakicem nisam bio odusevljen kao vecina ranije,mada raduje me jer nismo bas (po mom misljenju) najjaci na toj poziciji.
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Po mome mišljenju od svih pridošlica stvarna pojačanja su Stjepanović i Lakić, možda Leandro, i Perendija ako dođe ( ne verujem da može biti slabiji od Mijatovića i Lovrića,.Mada ?).
Pavlović je, zasad, samo dobra alternativa Kizitu, dok je Mrđa za mene velika mačka u džaku.Na tom mestu je sigurno jači reprezentativac Ugande Sepuja.Ostale novajlije nisu na nivou današnje Vojvodine.Živi bili, pa videli.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Reklo bi se napokon neka pojačanja, samo malo okasnela za Kup UEFA. Nadajmo se samo da nisu ispali iz forme.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ja sam jos pre par dana rekao da su nasi i da su potpisali S.S na 3 a R.L. na 2god....
Turija .....mojne budes tako negativan :) ja sam prezadovoljan prelaznim rokom , tj. od kad ja pratim Vosu nikad nije bilo toliko novih a vec proverenih igraca ok sem par izuzetaka..
E sad je samo pitanje da li ce to tako i funkcionisati jer po imenima imamo veoma dobar tim!
Ali DZ kad ce Beki sve da zas....e. :(
Post Reply