3. kolo: Vojvodina-Cukaricki 1:0

Ko pobedjuje?

Vojvodina
9
56%
X
2
13%
Cukaricki
5
31%
 
Total votes: 16

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

3. kolo: Vojvodina-Cukaricki 1:0

Post by mihailov »

Evropski put Vojvodine za ovu sezonu je zavrsen.Ostaje nam nada da mozemo nesto vise da ucinimo u domacem sampionatu i nacionalnom kupu.Na nasim igracima je da se otrezne posle soka u Izraelu i da upisu nova 3 boda.Karadjordje ce ugostiti ekipu Cukarickog koji itekako zna da se nadmece na strani.Jeste da smo svi pod utiskom utakmice sa Hapoelom,ali treba uzeti u obzir da ovaj mec moze da nam odradi dalji tok!Dragoljub na Dragoljuba :lol:
Napred Voso!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Povicima UPRAVA NAPOLJE,zvezdin sever je ucinio ogromnu stvar :!: :?:
Image
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Bice sutra,povuci potegni....,Cukaricki sa solidnim igrackim kadrom,Nadjem koji je motor i predvodnik ekipe ali ono sto mene najvise brine je to sto ekipu Cukarickog za razliku od nas predvodi trener a ne doktor!Moje zelje su skromne,ocekujem da u sedmoj zvanicnoj utakmici vidim bar jednu izgradjenu akciju,dupli pas i tu prvu pravu,stopostotnu sansu u ovoj sezoni!Nek nam je Bog u pomoci!
User avatar
Turija
Posts: 11168
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Odavno se nisam ovako osećao pred neku utakmicu Vojvodine, tj da mi je potpuno svejedno kakav će rezultat biti. Da mi je isti i poraz i pobeda, i da oni, možda, jednako trebaju Vojvodini :oops: .
Na žalost , skoro isto kao u doba kada je njome vedrio i oblačio čuveni dvojac bez kormilara.:cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3585
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Voja wrote:Povicima UPRAVA NAPOLJE,zvezdin sever je ucinio ogromnu stvar :!: :?:
Vojo jel ovo znak da dolazis na tekmu :wink:

Pa ovo je strasno, jel moguce da se iz uprave niko ne oglasava povodom ove blamaze, strasno. Jel treba na ciganima da se ucimo, jbt izbice revolucija u Srbiji zbog njihovog ocaja. A mi u nasem gradu nista.

U nedelju nadam se da ce neki ponos u igracima se probuditi i da ce pobediti za klub i nas navijace.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

E pa jos samo u nedelju da ne pobede...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Bice gadno,sa Cukom nema namestanja,a imaju dobru odbranu,a opet mi gol mozemo da damo samo u naucno-fantasticnim filmovima.Nazalost,i ako izgubimo,sve ce biti u savrsenom redu i po gospodarima klupske sudbine to ce biti samo malo skretanje sa puta.
Ali ipak me vise od svega zanima nasa postava,ako opet izvede one iz Bezanije to ce biti kako se narodski kaze J****e u zdrav mozak.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

23.04.2008. (poraz na Marakani 1:5)
Dnevnik wrote:Ivicu Brzića iznenadio je napis u jednom sportskom listu prema kojem bi, u slučaju još jednog poraza, trebalo da ode.
- Sa gospodinom Dubrojom se nisam čuo, ali kao i svi ostali, ima pravo na lično mišljenje – kratak je bio Brzić.
30.08.2008.
Dnevnik wrote:Nezvanično, klupsko rukovodstvo u slučaju sutrašnjeg slabog rezultata najavljuje rez u igračkom kadru, tim pre što danas za Vojvodinu ugovore treba da potpišu Mrđa, Lenadro, Lakić i Perendija.
Koliko se tadašnja situacija razlikuje od ove sadašnje? Jel sad ispada da je problem u igračima, a ne u treneru? Kakvi su ovo dvostruki aršini?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Firm wrote:Koliko se tadašnja situacija razlikuje od ove sadašnje? Jel sad ispada da je problem u igračima, a ne u treneru? Kakvi su ovo dvostruki aršini?
Sve je to druze moj pisanje uz vetar. Jer svejedno je ko je trener i ko su igraci ako se ne menja SISTEM. Sta, oteramo 5-6 igraca, u sledecem roku ih vratimo nazad ili uzmemo nove iste takve. Oteramo trenera, pa dovedemo jednako loseg ili jos goreg, a ako se zajebemo pa ispadne dobar oteramo i njega. I tako u krug, dok se prica o duploj kruni i o Evropama. Kuca gori a baba se ceslja.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Ja znam da to tako uvek izgleda, ali sve se nadam da i navijači nisu zaboravili onu staru dobru pesmicu, toliko rado pevanu do poslednjeg održanog Sabora kluba - Uprava napolje!
User avatar
Turija
Posts: 11168
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Sutra na RTS2 ima multiprenos Vojvodina -Čukarički i OFK - Partizan, tako da će se sve videti, i čuti, i dalje od naših tribina.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Firm wrote:Ja znam da to tako uvek izgleda, ali sve se nadam da i navijači nisu zaboravili onu staru dobru pesmicu, toliko rado pevanu do poslednjeg održanog Sabora kluba - Uprava napolje!
Pa kanda ce onda simpatizeri morati da zapevaju ako nece vec navijaci... Ali neko mora!
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

jel to opet lazetic najavljen u startnoj postavi? pa makar dao tri gola sutra ja cu da mu zvizdim.
zasto mali Aleksic ne igra? iz evrope smo ispali,neiskustvo vise nije argument. istrpimo ga ovo sezonu (ja se slazem da decko ima zelju da iz jednog napada da dva gola) ali dobicemo na kraju veoma vredan proizvod.
...ti si nasa prva ljubav...
ssnigd
Posts: 3585
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Dejan wrote:Vojvodina će igrati u sledećem sastavu: Brkić, Stošić, Kizito, Đurić, Mijatović, Tumbasević, Vukajlović, Popović, Tadić, Buač, Lazetić.

I sad da li normalan covek posle onakve igre u Izraelu moze da pomisli a kamoli izvede skoro pa identican sastav, o Gospode Boze.... A i novinari kako uopste i mogu ovako nesto da objave u svom dnevnom listu, pa ovo je gore od tragedije. Dozovi se pameti Bekvalac ili idi vise a ne da nas unistavas. Ubaci one koji znaju i koji zele i koji mogu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

U timu nema mesta ni za Popovica,Buaca i Tumbasevica po meni,a ne jos i uzasnog Lazetica.
Idealan sastav po meni:
Brkic,Stosic,Mijatovic,Djuric,Kizito,Trivunovic(njega kao zadnjeg veznog ala bi to bio dobitak),Grozdanoski,Aleksic,Tadic,Mrdja,Sepuja.
Jos videti da li bi se negde uklopili u prvih 11 eventualno Leandro i Lakic.
Mada i sa Stosicem u timu sve vise duva promaja u odbrani,polako je vreme da se on proda.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Locked